• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
ja miery ešte nehlásim, si niekto klikne na tabuľku a hneď zbadá, že pani Marianna ide s váhou smerom hore ... keď začnem k svojmu stravovaniu pristupovať zodpovedne, tak potom sa mierami pochválim ... včera som urobila sviečkovú na smotane, som mala už strašnú chuť, no nevedeli sme sa s mm objesť ... a hneď kilo navyše ... no tým sa ja mám chváliť ??? :confused: :confused: :confused: :grinning:
21. mar 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 vcera sa na zubok prvy prerezal :wink: a uvrndzany je neskutocnééééééééééééééé,super dala si z pasa dole 2cm
21. mar 2011 o 09:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 maji ja som tak robila bananovy zakusok-..a jasne ze som tajne chodila nan a potom tie vycitky :confused: tak cvicila dva krat tolko vecer
21. mar 2011 o 09:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ja som lenivá aj cvičiť :rolling_eyes:
21. mar 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka už je hore, spieva, tak idem po ňu ... k vám sa dostanem až večer, prajem pekný dník :slight_smile:
21. mar 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ti si kosicanka ze?poznas zoru ochotnicku?ja mam od nej plan na cvicenie aj stravovanie,drzim sa podla toho tyzden ,mam plan na 8 tyzdnov ....verim ze pomoze lebo uz neviem potom co budem jak robit
tu je jej stranka
http://www.zora.sk/
21. mar 2011 o 09:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa gratulujeme k zubku
21. mar 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa dakujem veľmi pekne :wink: jasne viem o čom hovoríš, necítiš sa dobre, lebo nie si zvyknutá nosiť kg naviac, neboj určite to pôjde a do leta budeš bez toho :wink:
@vladka84 to poznám, ked nespí cez deň dobre, tak tiež už o 19 večer je na nevydržanie a už spí :unamused:
@kvietok121 dakujeme :wink:
21. mar 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj my sme tiez este bezzuby :slight_smile: a ani nevidno
21. mar 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj tak to je super ze su v poriadku a mali super vahy :slight_smile:
21. mar 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ved to - ale som sa rozhodla ze jej dam na obed dva tri dni iba mrkvu resp mrkvu so zemiacikom -ci sa jej nepolepsi
21. mar 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 to poznám moja :angry: tiež som stále Olivera vyliečila a až tak pustila do škôlky/školy ale keď som veľa krát ráno videla usoplené a ukašľané deti v šatni mala som nervy..niekto na to zvysoka .....
@seagull2404 :slight_smile: šak nech si uvedomí že ma má :grinning:
@vladka84 zapíšem...
@mirmaj ak máš na to nábeh tak ak to má byť tak to bude,ale nevidela by som to až tak zle,hm?

@katulkaaaaaa zapísané moja,a brucho je najhoršie chudnúca partia..veľa tých čo cvičia ti povedia že niekedy na bruchu musia pred súťažami alebo vystúpeniami cvičiť a formovať aj niečo vyše 2 mesiacov...ja som si povedala že tak ako som 9 mesiacov priberala počas tehu tak mám 9 mesiacov po pôrode na to čas aby som zase schudla.nič nejde zo dňa na deň mojko,nebuď netrpezlivá..ide ti to krásne :wink:
@evanns som rada s tebou :slight_smile:
21. mar 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 tabulku vidíme iba my "zasvätený" :wink: a inak aj ja si rada doprajem ...nedávno to bola chladnička plná zákuskov a torta :grinning:
21. mar 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 vyskusaj uvidis :slight_smile:
21. mar 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure toto si vzdy poviem ked mam nervy ze to nejde :wink: dnes som si dala 5 minut na orbitreku a cvicky na bruchu,ranajky jogurt a idem vymysliet nieco dobre na obed :slight_smile: je pravda ze to chce cca dva mesiace aby cvicenie zacalo byt vidiet len ja som taka netrpezliva :grinning:
@vladka84 vladi s tymto som ja bojovala celu skolku,viki bola dost casto chora a ked konecne bola ok prisla som do skoly a tam usoplne decka,s tym nespravis nic...
21. mar 2011 o 10:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ja viem moja...a hlavne ak človek ide do niečoho s takým odhodlaním a toľkými upieraniami ako ty :wink: ale neboj výsledok nenechá na seba dlho čakať a budeš odmenená :wink: Ja osobne ťa obdivujem, nedokážem dodržiavať nejaký "jedálniček" takže klobúk dole :astonished:
21. mar 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa a zas som tu, terezka m zaspala, tak som doma a čakám na mm, kedy príde, aby som mohla ísť do práce ... no Zoru poznám len z videnia, neskutočná kočica, má nad 40, ale vyzerá fantasticky

@alure joj, ale ja už začínam byť bezodná, už musím fakt prestať s tým maškrtením
blahoželáme k výročiu ... my sme sa brali 20.5.2006, presne v deň, ako flašíkovci ... tiež budeme sláviť 5. výročie
21. mar 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa :frowning2: mne to išlo...

ahojteeeeee :grinning:
21. mar 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure šlo to dole moja,skoro všetko...kujeeeeeeeeeem
@danulka3 aj vy mne moja :wink: jasnéééé :grinning:
21. mar 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns jéééééééééééééééééééééééééééééj :dizzy_face:
21. mar 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ďakujeme :slight_smile: a s tým maškrtením..toho sa ťažko vzdáva ..teda aspoň mne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@akika722 to som rada moja :slight_smile: ja som bola fakt prekvapená ako rýchlo to účinkovalo aj u nás a vaňa raz dva biela ako nová :wink:
Boli sme na pošte,v obchode a vonku je tak krásne ..škoda len že do BA sa pešo asi nedostanem tak musíme do auta :unamused: idem pre Olivera prídem neskôr..ahojte zatiaľ
21. mar 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure velmi pekne dakujem za rady....všetkym :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
u nas fuuuka..baby až zajtra tu spime :unamused:
21. mar 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 u nas je krasne ale maly je taky urevany ze sa mi veru nechcelo ist von je v postielke za pol hodky uz 5 krat som ho bola tisit,nestastne zuby :frowning2:
tak az zajtra piseme? :slight_smile:
21. mar 2011 o 13:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes v dm kupila taku kefku+boli pri tom ešte take 2 hryzatka-kefky...skusim čo to urobí :fearful:
21. mar 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 myslim ze @memory97 to chvalila ale este som nekupila skus a povies mi lebo uz som fakt z neho na nervy
21. mar 2011 o 13:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ano ano ona to chvalila :wink: ozaj... a kde je???nepostrehla som jej prispevky :confused: sice len som to prebehla lebo nestiham dočitavať teraz :sweat_smile:
idem to hned vyvariť :grinning:
21. mar 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ktora by mi z vas poradil, niesom velmi za tie kasicky z lekarni, co uz by som mohla davat malej ked uz ma 7 mes.?Dakujem
21. mar 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialka5959 mysliš ovocie,zeleninku????ovocie všetko okrem citrusov,mäsko,zemiačky,ryžu,zeleninku asi všetku okrem nafukovacej-kapusta,...
21. mar 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa @akika722 to si super kupila, Tamarka to ma v puse v jednom kuse
21. mar 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 tak baby zajtra naklusem do dmky,lebo maly taky zly este nebol,chudatko ho to musi boliet :frowning2:
21. mar 2011 o 14:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok