♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
21. mar 2011

@niky13 ahoj moja konecne su a co ako vi?

niky13
21. mar 2011

@danulienka35 dakujem, v pohode - mierne je nervozny, kuse vsetko okolo, aj mna do ruky kusol a visi na mne (na rukach) cely den ako mala opica. 🙂

kvietok121
21. mar 2011

ahojte idem vas docitat dnes nam nesiel net 😠

liba78
21. mar 2011

@vladka84
@evanns
@danulienka35 takto sa urazí a potom spustí krik. Hlavne keď niečo jem a jemu nedám ochutnať 😀
@evanns aj mi máme tie kefky, sú super a tá guľatá je na nezaplatenie 🙂 A Natashka krásne sedí v stoličke. Ja mám drevenú ešte po chalanoch, ale malý v nej vreští 😒
@alure super výročník 🙂 , dúfam, že budeš mať pekný večer s hviezdičkou 😀

kvietok121
21. mar 2011

je vy ste toho ani vela nenapisali, dnes sme mali prvykrat ryzu aj nam chutilo, zajtra si dame uz aj masko - mame telacinku
@akika722 uz sa nevies dockat 🙂 kedy sa nastahujete ze

majka35
21. mar 2011

ahojte ... to akú kefku mám utekať kúpiť do DM, že ju tak chválite? 😵

liba78
21. mar 2011

@niky13 krásny trpaslíček. Tie modré očká konkurujú Simonkovi Katulky. 😉

Niekto sa pýtal na @memory97 išla na návštevu, tuším k svokrovcom 😉

danulienka35
21. mar 2011

@niky13 jejda ten je krasnucky 😉
@liba78 tak to pozname ale rozkosny je cmucik Jurkovi 😉

liba78
21. mar 2011

@majka35 to je set 3 kefiek, stáli cca 3,5 e a tá guľatá sa malému dobre žužle. Pár krát si ju dal ďaleko, ale už si dáva pozor. A iné veci na žužlanie nechce, ani hryzátka. Teda okrem štítkov na podbradníkoch. 😀 te sú v puse dosť často 😝

niky13
21. mar 2011

@liba78 dakujeme 🙂 , teraz som docitala, tvoj maly je sibal peknucky 😉
tvoj maly mlsa podobne ako moj, sa mi zda, teda s kazdym cely den 😉 , kolkokrat za 24 hod. ho este kojis? Nam to vychadza tak 6-7krat, ale niekedy papa len z jednoho, niekedy z oboch a vacsinou len okolo 5 min.

niky13
21. mar 2011

@danulienka35 dakujeme, to ked zbada dceru, tak hned vyska a raduje sa. Ten ked podrastie, tak ti dvaja budu dvojka na vystrajanie. Uz teraz im to celkom ide. A moj mm zrusi nervy. 😀

majka35
21. mar 2011

@liba78 aha ďakujem, tak zajtra idem kúpiť 🙂

danulienka35
21. mar 2011

@niky13 tak to je aj u nas velni lubi stasie sestricky to je radosti 😀

mirmaj
21. mar 2011

ahojte, ja pokiaľ dočítam aj zabudnem načo chcem reagovať 😒
@alure jeej máš teda milého mm doma, vidíš že predsa nezabudol a všetko naj k výročiu 😉
@evanns aká spokojná v stoličke 😉
@katulkaaaaaa Simonko ma tak krásne modre očká, úžasne 😉
@liba78 ako sa vie pekne oduť Jurko 😀 😀
@akika722 ty si normálne opísala môjho mm 😀 😀

danulienka35
21. mar 2011

@liba78 mi zuzleme plienku inak cucek a nic ine nechce ani okusovatka nic ale plienku hej 😀

mirmaj
21. mar 2011

@vladka84 aj u nas je to tak 😀 ja vychystám malu, seba, pobalim potrebne veci, niečo pre návštevu a ešte čakáme mm, ktorý sa ma ešte spýta čo si ma obliecť 😀 😀 a za tým zahlási: už nikam nebudeme chodiť lebo to je hrozne sa niekam vychystať 😝

liba78
21. mar 2011

@niky13 ako kedy, cez deň asi 3-4x a v noci tiež tak 3x. On totiž iné tekutiny nechce. Z fľaše nevie piť a možno do neho dostanem glg vody denne.
Dnes ráno vykrikoval až kým som mu nedala môj rožok s maslom. 😀 Je to malá opica, zje všetko čo sa netrepe 😅

mirmaj
21. mar 2011

@majka35 aj my ich máme a tiež rada ju okusava, určite kup 😉

liba78
21. mar 2011

@mirmaj chlapi sú naklonovaní 😀

katulkaaaaaa
21. mar 2011

@liba78 jaky je skvely 😀 😀 😀 @evanns natas perfis stolicka 😝
@danulienka35 dakujem,malinka uz je ok?

danulienka35
21. mar 2011

@liba78 nasa ani chlebik ani rozok nic ☹

niky13
21. mar 2011

@liba78 asi ako u nas, tiez nepije - z flasky nevie, teda uz to trenujeme asi mesiac a za den sa mu podari vypit len max. 10-20 ml. Moj mal minule mango - tak na nas krical vsetkych az bol cerveny 😀 No nedaj mu. Chlebik papa kazde rano trosicku, ked ranajkujem. Inak je krik. 😀 Takze to vyzera, ze aj lepok zatial zvlada. 😉

liba78
21. mar 2011

@danulienka35 naša opica všetko 😉 úplne, teda okrem pár kupovaných detských grcov 😖

danulka3
21. mar 2011

Ahojte,

@alure blahoželám k výročiu,ani môj nie je na dátumy,preto si ma zobral na moje narodeniny a to už by bol iný prúser 😠

@seagull2404 malá Tamarka je veľká šikulka,pozerala som na facebooku video,krásne prekladá nožičky a na fotkách začí na loziť a tak si sa bála 😉 ,naozaj má všetko svoj čas a už sa tým ani ja nestresujem
@katulkaaaaaa
@vladka84 baby,tak vy tu ináč provokujete s tými váhami 😀
@alure ja hlásim 72,9kg a 98cm 😠 ,ale tento týždeň začínam to moje cvičenie 2x týždenne 😉

niky13
21. mar 2011

@danulienka35 toto urobila dcera z maleho cez vikend. To je jej kociarik pre babiky.

liba78
21. mar 2011

@niky13 lepok zvládame aj my, každé ráno 😀

kvietok121
21. mar 2011

@niky13 zlatiiiiiiiii ste

niky13
21. mar 2011

@liba78 nase dve opicky si mozu podat ruku 😀

mirmaj
21. mar 2011

@alure aj Tamarka si tak ťažko zvyká na chuť ovocia, ona doteraz nespapa výživu, ešte ked jej nastruham surové jablčko tak to papa, ale výživy nie ani ked jej tam namrvím piškotu 😒

danulka3
21. mar 2011

hlásim aj my sme ešte bezzubýýýýý

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre