♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulka3
22. mar 2011

@veve10 ďakujem za tip,určite kuknem 🙂

akika722
22. mar 2011

@danulienka35 neviem moja,pre istotu ho chodim pozerať a budem spať s nim ☹
@danulka3 juuu..neviem..ja som kupila v dm štavičku bio..samkovi hrozne chudi a Paťko 🤐 nehce lebo nie je sladka...a ked som kupila 500ml hipp vypil ju sam celu..blééé presladena

baby aj vam prišil ten mail s tym malinkym dievčatkom čo ma rakovinu? 😢 😢 😢 tie fotky... 😢 😢 😢 chudatko malinke...to nie je fer že deti trpia 😢 prečo? 😔 keby sa dalo pomocť ☹ vraj sa da ak sa tie maily budu rozosielať..vraj tym im idu nejake drobne na liečbu ☹
keby som vyhrala balik brachov baby to by bola prva vec kde by šli 😔
som šťastna že mam zdrave deti...
a aj tak som niekedy nervozna že sa nevyspim a neoddychnem ako by som chcela..som kra.a hlupa 😔

veve10
22. mar 2011

@danulka3 no - ked ho po ovoci, alebo po obede nenakojim, tak odsajem cca 120ml. Sama bola z toho v soku, pretoze mi to nikdy velmi neslo. Ale pomaly si zacinam mysliet, ze je to zbytocne a ze budem kasu vyrabat iba s UM. Dnes som prave kupila to BIO Babylove 2 v DM-ke - mam pocit, ze bio je lepsie ako ktorykolvek Nutrilon, ci Sunar.

akika722
22. mar 2011

@evanns link link link

hajatanufus
22. mar 2011

@kvietok121 dakujem no stale mname najmensiu vahu zo vsetkych ale vacsina bab je tu nekojenych vacsinou su tu kojeni chlaci a ti su aj tak vacsi ako my takze je to suer za mesiac a ol sme ribrali okolo 6oog takze som celkom spokojna
@alure aj rachel vsetko vypluva tak som dnes nakupila kopec vyziviek ovocnych a skusim ju najprv naucit jest a potom budeme pokracovat uvidim ci ich bude papat inak dnes som jej najprv skusila dat banan s jablckom ale moc toho nezjedla tak som jej potom este dala zemiacik s cuketou a za tym este mliecko ale ani ten zemiak s cukinou moc nechcela vacsinu vyplula a zbytok som zabudla rozmixovat a zamrazit tak som to rozmixovala az ked sme prisli z vychadzky a primiesala som do toho jedno vajce a ,muku a vypracovala take cesto a urobila take ako posuchy a je to celkom dobre ma to taku sladkastu chut a jedla z toho trochu aj lucinka tak som rada mali sme k tomu rybie prsty a zeleninovy salat a bolo to dobre syte takze super akurat mm ohrnul nos tak nech si trhne a nech si vari sam 😠

akika722
22. mar 2011

@danulka3 dufam 😔 uderov do hlavičky sa bojim najviac ☹ a to vyzeralo hrone ☹ sa vyplakal a 5min.nato zaspinkal ☹ moje chudatko male ☹

hajatanufus
22. mar 2011

@danulienka35
@kvietok121 my smer stale bez zubkov lucinka takyto cas uz tiez mala 6 a rachel nic vsak oni pridu 😀

danulienka35
22. mar 2011

@akika722 mozno sa mu neco skrede sniva len neboj bude oki zajtra ☹ drzim palecky
@hajatanufus bud rada ze nema este zubky 😀

hajatanufus
22. mar 2011

@akika722 v y ste teda poriadne vyrastli a pribrali cim ho krmis prosim ta? 😀

akika722
22. mar 2011

@danulienka35 dík moja ☹ poviem uč.v školke nech na neho občas pozrie či je ok

akika722
22. mar 2011

@hajatanufus on by zjedol aj teba 😀

hajatanufus
22. mar 2011

😀
@danulka3 ano my sme 😀

danulienka35
22. mar 2011

@akika722 radsej hej moja uvidis ako bude do rana spinkat ☹ chudatenko i ja sa bojim ked malu chovaju aby ju nebuchy do hlavy ☹

akika722
22. mar 2011

@danulienka35 take hluposti robil že už som čakala že sa niečo stane...len jemu sa ta hlavka odrazila od zeme ☹

danulienka35
22. mar 2011

@akika722 jej no horza az mi zimomrvaka beha po chrbte

akika722
22. mar 2011

baby som hroznááááááá 😅 ešte stale hladam madlo na chicco lite way 😅 16eur je veeeela 😖 a už mam chuť zmeniť kočik ale mm by ma asi zabil 😅

hajatanufus
22. mar 2011

@akika722 to tazko ja ma 100 kg ale aspon si ma pobavila 😀 😀 😀 😀

akika722
22. mar 2011

@hajatanufus 😀 😀 😀 pri jeho spotrebe by ťa mal max na 3 dni 😀 😀 😀 on by vkuse papal 😀

danulienka35
22. mar 2011

@akika722 mna by mal asi naraz vsak? 😀 😀

akika722
22. mar 2011

@danulienka35 na raňajky 😀

danulienka35
22. mar 2011

@akika722 😀 😀 😀 😀 ty nasa opicko a kde su fotecky z noveho ? hm

danulienka35
22. mar 2011

@akika722 babulky moje peknucke pojdem haji prajem pekne snicky a drobcekom pusinky a patinko nech je v pohode 😉

akika722
22. mar 2011

@danulienka35 ešte tu nemam garniže a zaclony aaaa ešte ani poličk..štvrtok tu nakluše svokor a porobi kedže mam takeho šikovneho mm čo to "nema čas" urobiť

akika722
22. mar 2011

@danulienka35 :-* dobruuuuuuuu

danulienka35
22. mar 2011

@akika722 takeho mam i ja doma moja neboj papa pekne sny

akika722
22. mar 2011

@evanns jééééj..to je niečo podobne čo robim ja..teda to iste...kapustu a mrkvu struham na tenučko,cibulku na kocky a biely jogurt,,,mnaaaam

hajatanufus
22. mar 2011

@akika722 ty si fakt dobra takze mas doma otesanka no nasa lucinka je zase trochu asi podvyzivena takze menime stravovacie navyky ziadne sladke a normalne jedlo a pitie menej sladke rano a vecer mliecko na ranajky dnes mala briosovy rozok a potom este naobed ked sme isli vonku tak zjedla tri esteze som vzala so sebou von ale oni su len take malinke ja som nevedela ze je hladna lebo tesne predtym jak sme sli von som je davala jablcko a nechcela tak som myslela ze asi nie je hladna a ona bola a potom som robila rybie prsty a k tomu taky posuch zemiakovocuketovy najprv nechcela ze je to horuce ale potom zjedla aspon posuch asi o hodinu takze super a moze to mat na obed aj zajtra

memory97
22. mar 2011

@niky13 aky je podareny🙂 my tiez takto cely den s prstekami v puse🙂 Co mu to natlacila do kocika, vankusik🙂, aby mu bolo makkucko🙂 podareny je drobcek🙂

@liba78 jejda, aj vy papate stitky na vsetkom. A este aj plienocku radi hryzieme🙂 Som myslela, ze to len moj maly, som ho aj upodozrievala, ze ich zamerne hlada na vsetkom a hlavne na hrackach 😀 Neskusala si mu dat priamo z pohara? Malemu sme dali cez vikend priamo z pohra z takeho tvrdeho skla a pil akoby to uz davno vedel 😀 ani z flase mu tak neslo🙂 a taaak mu chutila vodicka🙂

vas teeeeeda docitat, to je uspech 😀 😀 😝

memory97
22. mar 2011

@niky13 aky je podareny🙂 my tiez takto cely den s prstekami v puse🙂 Co mu to natlacila do kocika, vankusik🙂, aby mu bolo makkucko🙂 podareny je drobcek🙂

@liba78 jejda, aj vy papate stitky na vsetkom. A este aj plienocku radi hryzieme🙂 Som myslela, ze to len moj maly, som ho aj upodozrievala, ze ich zamerne hlada na vsetkom a hlavne na hrackach 😀 Neskusala si mu dat priamo z pohara? Malemu sme dali cez vikend priamo z pohra z takeho tvrdeho skla a pil akoby to uz davno vedel 😀 ani z flase mu tak neslo🙂 a taaak mu chutila vodicka🙂

vas teeeeeda docitat, to je uspech 😀 😀 😝

memory97
23. mar 2011

@danulka3 neboj nie si v tom sama, ja som si tiez myslela, ze som jedina s takym mm, ale vidim, ze veru nie 😀
super foto, maly ma nadherne kukadla 😉
aj drobec tak vymysla ako tvoj, raz ma rad teple, raz studene a dnes dokonca zacal prskat a ja som taaaak nevyspana, ja neviem, kde to nase dobre spinkave babo odislo... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre