♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

adal
23. mar 2011

7330 🙂 , skoro tak isto a koľko mala PV ? a gratulka, teraz vidím že čakáte mimino do roka ...

kahlan1
23. mar 2011

@adal pôrodnu sme mali 2900 gr
vdaka 🙂 to hej vychadza to presne do roka :D

danulienka35
23. mar 2011

ahojte babulky moje ako sa mate? ste sa cinily zas popisaly ste toho ajaja ☹

jajka377
23. mar 2011

@kahlan1 ahoj no myslím, že váha je ok. my sme mali PV 2750g a pred mesiacom čo malú u dr vážili mala 6620g a povedala nám, že je presne taká aká má byť - ani chudá a ani tlstá - tak si hlavu nelámem - i keď som už zvedavá, koľko váži teraz 😉 a čo anetka s kakaním už je to lepšie??

kahlan1
23. mar 2011

@danulienka35 ahojky mame sa fajn 🙂 akurat som smutna trochu ze nepriberame :( a vy sa ako mate?

danulienka35
23. mar 2011

@kahlan1 mojenko ved deticky uz nebudu tolko priberat prosim netrap sa ved mala je krasna spokojna nic jej nechyba uvidis bude vsetko ok to len asi mi sme take prasatka tiez ma to trapy ☹

kahlan1
23. mar 2011

@jajka377 davam jej infacol ale kakame tak vselijako ale uz aspon pukoceme co je fajn tak hadam nam to pomoze uplne a aj kakanie sa zlepsi a stolica bude maksia

no mne sa praveze nezda chuda aj zahyby ma a mame 71 cm ale ked porovnam ako priberaju ostatne deticky tak nechapem preco len tak malinko

kahlan1
23. mar 2011

@danulienka35 ale ved vela deticiek ma okolo 10, 11, 12 kg tak to ste uplne v pohode, ale 20 gramov za 7 dni sa mi zda ozaj malinko

kahlan1
23. mar 2011

tu je moja herecka 🙂

jajka377
23. mar 2011

@kahlan1 tak vieš, každé bábo je iné a raz papá viac, potom zase menej 🙂 a keď sú spokojné, tak sú učite v poriadku 😉 a to ty teda čo som čítala dávaš dosť papať - len možno je malá veľmi pohyblivá - poznám to na svojej, tá je nonstop v pohybe, a spáli veľa energie - tak nepribrala až toľko.

jajka377
23. mar 2011

@kahlan1 šikovná je kočka 😉

kvietok121
23. mar 2011

@hajatanufus ano sme radi, ze sme to s tou vahou krasne dobehli, dnes na poradni bolo pred nami 2 tyzdnove mimino, baby to je rozdiel, a to sme boli taky isty, matejko mal tiez ked sa narodil ako to babo ... a ja som sa jej spytala ci sa narodilo predcasne 🙂 je to neuveritelne
@kahlan1 ved jej nic nechyba, zlatunka je v tej vanicke

kahlan1
23. mar 2011

@kvietok121 dakujem 🙂 a vidis mali sme rovnaku vahu a ako ste nam utiekli

@jajka377 ona aj ked papa prikrmy tak kope ako diva - vzdy jej vravim jednu vyzivu zjes a dve tu rovno vykopes 😀

katkavv
23. mar 2011

ahojte 🙂

@kahlan1
mala je krasna, mozes byt na nu hrda a s tym papanim sa uz netrap ;) kajko pribral za 6 tyzdnov 400 g, teraz ma 8 500 g a 75 cm

danulienka35
23. mar 2011

@kahlan1 jej aka je krasna buchticka mala ved je uzsana moja 😉

katkavv
23. mar 2011

dnes sme boli znovu plavat a bolo super, skoro stale sme teraz vonku tak uz nemam tolko casu sem chodit ... dnes bolo teplucko, az 17 stupnov, no uzas 😀
kajko je dnes uz kludnejsi, tak sa tesim, dokonca vydrzal byt hore od 15h a isiel spinkat az o 19h _dufam, ze az do rana 🙂

katkavv
23. mar 2011

@memory97
tak to som rada, som si uz myslela, ze ma nejaky blby tik 😀

danulienka35
23. mar 2011

@katkavv neboj i mala to robi 😉 su vymyselne tie nase drobce vsak?

kahlan1
23. mar 2011

@katkavv @danulienka35 vdaka je to poklad 😀

kahlan1
23. mar 2011

@katkavv a co robi? nestihla som vas precitat

katkavv
23. mar 2011

@danulienka35
no to teda su a vy ako s papanim?

katkavv
23. mar 2011

@kahlan1
myka s hlavickou dolava a doprava ked je na sedacke a papa alebo aj v kociku, no jak cvok 😀
ale baby tu pisali, ze viacere deti to robia, takze fain 🙂

danulienka35
23. mar 2011

@kahlan1 krasna je moja a co inak ako sa mate? kedy zbehneme na kavu?
@katkavv no mi vela papame a moc priberame co ti poviem ☹

kahlan1
23. mar 2011

@katkavv to je len zvedavy a vsetko chce vidiet ked anetka papa tak tam robi ine akrobacie

katkavv
23. mar 2011

@danulienka35 ale mala obdobie ze len mlieko pila, teraz uz aj prikrmy papa?

memory97
23. mar 2011

@21 jaj moja, dufam, ze sa nieco najde, co ti pomoze...

@danulka3 kolko bude mat maly, ked by ste tam sli? Myslim si, ze by to v pohode zvladol, akurat by som nabalila pitnu vodu asi od nas,nech mu mozes varit alebo nejake prikrmy. A urcite all inclusive.

@majka35 teraz som sa stretla s nazorom, ze je lepsie dat detom colu ako tie sladene napoje, co robia pre deti a to odporucala doktorka 😕 v zahranici je to bezne, ze deti piju colu. Mne to pride, ze je jedno, ci tie sladene napoje alebo kola... ved existuju aj 100%tne dzusy 😉

danulienka35
23. mar 2011

@katkavv hej aj prikmy papa ale len na obed inak mlieko zostava v rovnakom mnozstve

kahlan1
23. mar 2011

@danulienka35 mame sa fajn a caka nas obrovska zmena - mm dostal pracu v humennom tak sa stahujeme do mesiaca - som z toho uplne mimo lebo som necakala zeby sa nam podarilo byvat v he - velmi mi to pomoze ked budem mat dvoch malych drobcov tak mi tam bude mat kto pomoct - kdezto tu som celkom sama - ale este som z toho mimo a verim ze sme sa rozhodli spravne ze ideme na vychod ale ta pracovna ponuka vyzera dobre a aj platovo to je fajn - ale tak hadam stihneme dat kavu 🙂

katkavv
23. mar 2011

@danulienka35
tak super ze jej chuti, ved ona z toho vyrastie 🙂
idem kukat tv, tak zajtra sem pridem kuk na chvilu,
pekny vecer
pa babulky 🙂

kvietok121
23. mar 2011

@kahlan1 moja ale my sme chlapi my musime tolko pribrat aby sme take princezny ako ste vy nosili na rukach 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre