• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@danulienka35 :astonished: :astonished: :astonished: a ma???

baby radu..prosim..zase :grinning:
14.4 sa ide zo školky do Ke do divadla...a maju isť aj rodičia..a je to na cely deň..Paťko sa teši že ide mamka aj ocko s nim,opatrovatelku k Samkovi mame-babku/mamu moju/ a mm vymyšla že načo tam pojde,nech idem len ja :angry: sa bojim že by bol Paťko sklamany..nikde tak nechodime :unamused: ako na neho??? do pondelka mam nahlasiť počet osob kolky ideme s nim..a počitam že viacerí pojdu obaja rodičia
23. mar 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 aj ja si myslím, že by ste mali byť ťažší ako my :wink:
@akika722 tak ja myslím žeby určite mal isť s vami, no a ako ho presvedčiť vieš uričte ty sama, vytiahneš svoje zbrane a je to :grinning:
23. mar 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj nahučať do Paťka nech do neho huči? :sweat_smile: alebo??? :grinning:
23. mar 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 mala je naaaaaaaaaaaaaaaadherna!!!

@danulka3 no v Turecku sme boli pred 2 rokmi a s malou by som tam konkretne nesla...vyber si europsku destinaciu radsej...my uz mame na 20.5 Chorvatsko a na august Irsko :wink:

@akika722 co ved vas nahlas aj teba a mm a potom mu oznam ze ide a hotovo :slight_smile:
23. mar 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns lenže väčšinou ho on nosi..aleeeee sice,asi pre neho zajtra idem ja :grinning: tak maaaa smoluuuu :grinning:
23. mar 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 neboj, dalsia kamoska ma chalana a tiez ma 7kg:slight_smile: pokial priberaju je vsetko v poriadku a maly si drzi liniu po maminke :wink:

@danulienka35 chudatko Sara, zlomila si nieco, alebo len to odhadli na zlomeninu?
23. mar 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ma :frowning2:
@memory97 ma ju zlomenu
23. mar 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 my mame 7200g vcera sme boli v poradni netrap sa tym ze nepribera papa a to je hlabne tak asi tu energiu aj vybije neboj ona to neskor este dozenie hlavne ze je to stastne spokojne dietatko my len kojime a papame trosku zeleninky a vy toho spapate kopec tak uz sa netrap :slight_smile:
inak idem sa trosku pochvalit babenky dnes sa nam zacala rachel trosku plazit mm ju dal na zem len tak a prisla tam lucinka ze aj ona chce vidiet a prave papala parky ktore mala v miske z ktorej zvykne papat rachel a ta ked zbadala misku tak sa za nou zacala natahovat a hned ju schmatla tak som mm povedala ze nech ju da od nej dalej a mala sa normalne zacala za tou miskou plazit sme sa na nej smiali ze jak ide za miskou s jedlom :slight_smile: presla sice len par cm ale doteraz sa ani nepohla :slight_smile:
baby my ideme zajtra na poradnu po asi 2 mesiacich a ja sa normalne obavam co nam povie sak mala ma urcite viac ako 11 kg :grinning: :grinning: :grinning: normalne nahovaram mm nech on ide :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...akoze dost sa uz hybe Natinka aj lozit zacina ale ja sa bojim ze nas posle na rehabku alebo neurologiu...je to grula!!!
23. mar 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 :frowning2: :frowning2: :frowning2: moja zlata
23. mar 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 v tomto ti neporadim... ale nieco urcite vymyslis ved ho poznas po tolkych rokoch :wink:
23. mar 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tak smolaaaaaaaaaa...pojde mm na vylet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ahoj malá je nádherná...nemusíš mať doma sloníča ko my poniektoré...nič jej nechýba...krásne zlatíčko :slight_smile:
23. mar 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus jééééééj :sunglasses:
@memory97 Paťko to zvladne :grinning: on ked spusti musim byť tak ako chce on :grinning: :grinning: dieťa po matke :grinning:
@evanns :grinning: :grinning: :grinning: pojde
23. mar 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ahoj moja ako?

my sme mali včera osem mesiačikov...boli sme sa fotiť v ateliéry a zúbkom sme si tam rozbili vrchnú peru :frowning2: , našťastie nič vážne a dnes ráno sme našli druhý zúbok....táááák sa teším a zatiaľ úplne bez problémov a bez bolestí :slight_smile:
23. mar 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory to dufam, aj ked hlasite miery tak som stale nervoznejsia, ale ukludnujem sa ze je spokojny a usmiaty a papa ako srotovnik. Ale asi sme uz najlahsi. A maminkina linia ma tiez minusy - skusala som si tensie nohavice - baby mne je vsetko velkeeee, co budem robit? A keby ste vedeli ake fajnove veci som si nakupila! A tetaz na mne vsetko visi. V obchode som si skusala jedne nohavice, az c. 36 mi boli dobre. Kupila som si aspon rifle, c.28 a to som nosila 30
@kahlan1 mala je v tej vani na zjedenie
@kvietok121 blahozelame, ste sa rozpapali
23. mar 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 a to AKO robiš??????????????????????????????????????????????????? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :frowning2:
23. mar 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 co narobime :frowning2:
@evanns ste zlatucke moje :wink:
@helen1007 ahoj moja no to teda je neco :frowning2: ale hlavne ze je v poriadku :wink:
23. mar 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen1007 gratulujem k 8 mesiacikom moja :wink:
23. mar 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 to hej už večer to nebolo vidieť, viacej sa zlakla ako ju to bolelo a ja ešte viac
a vás bolí očko? chúďatko malé, pomojkaj jej to aj za nás :slight_smile:
23. mar 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen1007 dakujem moja a ty daj malej bosku od nas :wink: uz docela ok kvapla som jej kvapocky
23. mar 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 jem kedy chcem a co chcem
@danulienka35 to je mi luto, fukame
23. mar 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns bude v pohode a takomto veku uz normalne doktorky neposielaju na neurologiu:slight_smile: som sa dnes bavila s jednou fyzioterapeutkou a ta hovorila, ze jej znama mala ist na vojtovku, ktoru odmietla a babo sa zacalo plazit, chodit, ale neskor, ze je to u niektorych babatiek normalne :wink: to len tie ich tabulky robia problemy:slight_smile:

@akika722 vidis, hned si vymyslela ako na neho:slight_smile:

@niky13 moja esteze visi, ja nevleziem do nicoho a stale nosim tehu, uz by sa patrilo zacat poriadne cvicit:wink: nebud nervozna z mier inych deticiek, kazde babo je ine a geny v tom tiez zohravaju rolu :wink:
23. mar 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen1007 gratulujeme k 8 mesiacikom:slight_smile:
23. mar 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 šťastna to žena :unamused:
@memory97 :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 na ocko staci prevarit vodu a sterilnou gazou jej ich pretierat. Nech sa ocka malej zahoja, ved ako bude na nas hadzat tie sibalke pohlady :wink:

babulky idem do hajan, bola zla noc, tak dufam, ze tato bude v pohode. krasne snicky vsetkym
23. mar 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13
@akika722 to som sa aj ja chcela spýtať, čo ja by som dala za tie rifle č. 30 :astonished: :astonished:
23. mar 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ďakujeme...moja dúfam že jej to skoro prejde :wink:
@niky13 dakujeme moja to je v pohode :wink:
@evanns mojko neboj nasa ma 12,350 bude vsetko ok
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok