♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
23. mar 2011

@mirmaj však? ☹

helen1007
23. mar 2011

@memory97 ďakuejme 🙂

danulienka35
23. mar 2011

@memory97 dakujem mojko uz som jej to robila si nase zlatinko neboj hodi kuk na vas vsetkych 😉

akika722
23. mar 2011

@mirmaj mam zaliaty zeleny čaj...už je studeny..ale dam si ho,no... 😀

mirmaj
23. mar 2011

@akika722 a zaspíš po ňom? 😲

akika722
23. mar 2011

@mirmaj heeej..ja možem aj o 22hej kavu a laham spať 😀

niky13
23. mar 2011

@akika722 @mirmaj @memory97 stastna aj nestastna, bud budem chodit ako strasiak do maku alebo toto leto nosim len suknu na gumku
dobru nocku idem aj ja

danulienka35
23. mar 2011

@helen1007 kdy prides do Pk?

mirmaj
23. mar 2011

@niky13 každá máme problémy čo na seba, len každá z iného dôvodu 😒 ale hlavne že máme krásne zdravé detičky no nie? 😉

mirmaj
23. mar 2011

@akika722 káva ani na mňa moc nezaberá ale toho čaju by som sa viac obávala 😉
idem aj ja do postele dobru noc kočky 😉

hajatanufus
23. mar 2011

@kahlan1 hovorim je to krasne zdrave usmiate dievcatko a uz sa netrap lebo mala aj male v brusku to citia a oni chcu usmievavu maminku 🙂 mala je nadherna a velka a dokonca aj vacsia ako my je to baba baby priberaju pomalsie a je to dane aj genetikou 🙂

akika722
23. mar 2011

@niky13 ja gumku lebo gombik nezapnem 😅
@mirmaj ja bežne takto 😀 dobruuuu

hajatanufus
23. mar 2011

@kvietok121 veru tak to rychlo uteka ani sa nenazdame a budu z nich dospelaci 🙂 a nam zostanu spomienky len na fotkach a slovnickoch z poradne kde si pozrieme ich vahu 🙂

hajatanufus
23. mar 2011

@kahlan1 ahojky to co citam je uzasnba sprava urcite vam obom bude lepsie ked budes mat pomoc od pribuznych to je super ale davaj na seba pozor pri tom stahovani o.k? tesim sa 🙂

hajatanufus
23. mar 2011

@kahlan1 ahojky to co citam je uzasna sprava urcite vam obom bude lepsie ked budes mat pomoc od pribuznych to je super ale davaj na seba pozor pri tom stahovani o.k? tesim sa 🙂

danulienka35
23. mar 2011

@hajatanufus ahoj moja ako sa mate?

hajatanufus
23. mar 2011

@majka35 ahojky s tou kolou mas uplnu pravdu tu v uk to naozaj pouzivaju ako cistiaci prostriedok takze je to fakt pravda a stymi sladkostami tiez ja sa muism tiez teraz zacat krotit a chcem to naucit aj lucinku viem ze ked bude vidiet mna jest normalne jedlo a nie sladkosti tak aj ona zacne normalne jest a tiez nebude potom taka besna dnes som davala malej vyzivku a pytala aj lucy tak som jej dala a zjedla par lyziciek tak snad aj ona zacne dobre papat lebo som nestastna ze som zlyhala ako matka co sa tyka vyzivy ale je to aj preto, ze mi nik neporadil ze co a ako mam davat a pokazila som to s tymi sladkostami aj ked som ju nechcela na to ucit ale zial naucila som ju a teraz to lutujem ale ona je este malinka este sa to da zmenit

hajatanufus
23. mar 2011

@helen1007 gratulujeme k 8 mesiacikom
@danulienka35 to mi je luto ☹

danulienka35
23. mar 2011

@hajatanufus v pohode moja

akika722
23. mar 2011

@hajatanufus nezlihala si..ukaž mi dieťa ktore neprahne po sladkostiach 😉
ja sa snažim Paťkovi robiť aj natierky,zeleninkove polievočky,...

helen1007
23. mar 2011

@danulienka35 nemám potuchy...ked je pekne maká sa na stavbe, ale ked prídem určite sa ozvem

helen1007
23. mar 2011

@hajatanufus ďakujeme 🙂

helen1007
23. mar 2011

dobrú noc dievčence...malá si pýta papkať....letím ...a pusinky detičkám 🙂

hajatanufus
23. mar 2011

@danulienka35 dakujem ujde to dnes sa mala zacala trosku plazit sme sa na nej zasmiali ze ked vidi misku s jedlom tak ide aj cez prekazky ale jej sa paci len iska a nie obsah 😀 😀 😀 a vy? inak uz mame letenky kupene a uz mam aj slovensky rodny list tak mozem dat malu zapisat do pasu a po velkej noci cestujeme 🙂

hajatanufus
23. mar 2011

@helen1007 dakujeme aj vam dobru nocku a sladucke snicky 🙂

hajatanufus
23. mar 2011

@akika722 dakujem no ved ano uz skusam aj ja minule papala karfiolovu polievocku co som bola milo prekvapena 🙂 🙂 inak bytik vyera super a tapeta je velmi pekna a jemna 🙂

akika722
23. mar 2011

@hajatanufus díík moja 😀 ked Paťko nechce zeleninku...mixujem..schovavam..papa ju a nevie o tom 😉

danulienka35
23. mar 2011

@helen1007 ok mojko pekne snicky a malej pusinku posielame

danulienka35
23. mar 2011

@hajatanufus no gratulujem moja sa tesim stebou prides na ine mysleny troska uvidis 😉 ako dlho budete na slovensku?

danulienka35
23. mar 2011

@akika722 inak zabudla som pochvalit bytik moja paci sa mi hrohne ta tapeta i sedacka 😉 a Patik ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre