♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
23. mar 2011

@danulienka35 díík moja,len ešte doladiť treba všetko..potom hodim krajšie foto 😀 Paťko v pohode,obsadil moju novu manželsku postel..takže manina dnes spí na Paťkovej 😅

evanns
23. mar 2011

@akika722 jou som zabudla naaaaaaaaaaaaaaaaaadherny novy bytik...fakt...obdiv velky 😉

danulienka35
23. mar 2011

@akika722 no musi vyskusat nie ako sa spinka na nej 😉 tesime sa na fotky

akika722
23. mar 2011

@evanns dííík mojko 😉 len obyvačka bude taka pekna 😅 sice nemame tu ani krb ani nič podobne..len sadroš a zniženy strop 😅

akika722
23. mar 2011

@danulienka35 hej hej..a zas ja bez mm 🙄 😀

evanns
23. mar 2011

@akika722 my mame malu jak antikoncepsiu v strede 😝

evanns
23. mar 2011

@akika722 staci a velmi pekne a funkcne 🙂

hajatanufus
23. mar 2011

@akika722 o.k. aj ja uz budem viac skusat dik za radu

akika722
23. mar 2011

@evanns 😀 😀 😀 😀 😀 😀 včera čakal kym deti zaspia 😀 dnes vymyšlal s tym divadlom 🙄 a zajtra?ked aj tak bude hovoriť že nejde...STOP sexu 😀 😀 😀

akika722
23. mar 2011

@evanns krb+Paťko=nič dobre 😀

evanns
23. mar 2011

@akika722 😀 😀 😀 😀 ja uz ani nepamatam kedy bol 😝 ale nevadi sak aj pre ine veci sme zivi a spolu 😀 😀 😀

evanns
23. mar 2011

@akika722 no jasne my teraz by sme najradsej mali praaaazdne izby bez vsetkeho ked zacina mala liezt 😉

hajatanufus
23. mar 2011

@danulienka35 ja chcem ostat az do polovice juna ale mm musi v maji naspat a potom sa vrati po mna lebo chce na sk urobit autoskolu a neda sa to stihnut za 3 tyzdne co ma dovolenku tak na skusky a pripadne este nejake jazdy musi prist v juni tak aby sme nemuseli vsetci hore dole tak ja ostanem a on pride pre nas 🙂 aj my sa tesime a chcem ist s vami aj na stretko len dufam ze budu eurka 🙂

akika722
23. mar 2011

@hajatanufus mixuj mixuj...napr..moj miluje cestoviny so smotanovou omačkou...uvarím zelennku,rozmixujem,podlejem..nevie sa ojesť 😝 .noooo..ale smotanu mu davam max 1-2x za mesiac 😅 polievky ma raaad,aj soju zje,a cestovinovy šalatik-zelenina+biely jogurt,...

akika722
23. mar 2011

@evanns včera...pred tym asi ..hm..pred tyždnom..a pred tym..asi pred mesiacom 😀 😀 😀

danulienka35
23. mar 2011

@hajatanufus tesime sa moja neboj nasetris neco ked budes na slovensku pojdem ja uz haji neviem aka bude noc vysli nam ocaky ☹ pekne snicky prajem vsetkym

hajatanufus
23. mar 2011

@akika722 aj nasa ma rada cetoviny s hocicim a zje aj so smotanovou omackou ked robim masko na smotane tak jej tiez naberiem s cestovinkou zmiesam ale masko nespapa nezbednica pritom ma rada masko ked napr urobim na prirodno tak to zje uvidime nieco vymyslim skusim aj pomixovat a uvidim ze co na to povie lebo pred rokom mi papala vsetko aj zeleninovu polievocku a potm jak keby utalo ale verim ze sa zase rozpapa hlavne ked vidi ze mala nieco papa co ona nepozna tak sa na to lakomi 😀

hajatanufus
23. mar 2011

@danulienka35 dobru nocku a malej posielame sladucke pusinky aj velkej na bolacku papa aj ja uz idem dobru noc

akika722
23. mar 2011

idem do postele..Patko šiel piškať a mm že ty ešte stale na nete?? 😨 a ja že niééé..ja som tu zaspala 😅 paaa

hajatanufus
23. mar 2011

@akika722 dobru nocku papa

memory97
24. mar 2011

dobre ranko, dnes bude slniecko 😎

memory97
24. mar 2011

@akika722 som zabudla pochvalit obyvacku, ma to zaujalo... ten vyklenok ste umelo dorobili? a sedacka tam presne zapadla, akoby ju sili na mieru 😉

@hajatanufus ona sa nauci papkat. Poznam tiez dievcatko, ktore nechce vobec masko, jedine zje obalovany rezen, lebo to podla nej nie je masko 😀 😀 😀 a ten zboznuje nadovsetko 😝

alure
24. mar 2011

Dobré ráno maminky
dnes má byť nádherný deň tak som zvedavá ako naše rosničky sa trafili 😉
@kvietok121 zapísané len ešte čakám na nejaké infá a hodím upravenú tabulku 😉
@danulienka35 nevadí mojko,keď tak môžme sa zajtra dohodnúť,alebo niekedy aj mimo plávania a toľko dobehnem do PK 😉 Ako Sarinka?
@seagul2404 ano je skvelý aj keď každý máme svoje muchy 😀
@akika722 naozaj to bude vyzerať super a páči sa mi ako si zladila aj tú tapetu v obývačke a vytvorila tam ten priestor nad gaučom 🙂

@memory97 včera vravela @katkav že je Maderna za dva dni poslala takú podložku ako máme my ..

memory97
24. mar 2011

@alure no pekne ja som im poslala par stiplavych mailov, ale ani prepacte nic, ziadne slusne ospravedlnenie. Vcera mi este pisala, ze ked jej potvrdim, ze som neposlala peniaze, ze mi to hned poslu na dobierku. Tak som jej odpisala, ze cakam kompenzaciu za oneskorenie, som zvedava, ci dnes odpisu a kedy dojde ta podlozka, hadam pesi by tu bola aj skor🙂

alure
24. mar 2011

@memory97 no tak som zvedavá aj ja..určite daj vedieť ako si dopadla. Inak ja som si to dala poslať na dobierku kurierom ...
ja dnes zase musím do BA pre Olivera 😒 no ale čo už,včera som pozerala tak len za cca týždeň som prejazdila skoro 500km a to len do PK na plávanie a pár krát SC-BA -SC no hrozné ...

katkavv
24. mar 2011

ahojte
@alure, @memory97
ja som v nedelu objednala tu podlozku na dobierku kurierom a v utorok som ju uz mala, tak nechapem, v com maju problem :(
@alure zajtra pride kajo kuknut a fotit plavanie, tak sa tesim, ze maleho konecne uvidi vo vode 😀

katkavv
24. mar 2011

baby mne sa nejako nedari chudnut, vaha sa mi zastavila na 63,5 kg ... uz mesiac sa nehybe, je pravda, ze sa neobmedzujem ale ako mohla by som dat dole este 2 kg, no nic, dnes zacinam s cvicenim, idem na bodywork _ teda dufam, ze mi to dnes konecne vijde 😒

seagull2404
24. mar 2011

dobre ranko, no, ja vas ´vecer nikdy nestiham 🙂 my sme mali inaksiu kovbojku vecer, Tamarka spala o 14:00 do 14:40 a potom uz vobec az o 20:30 mne na rukach, od siestej si suchala oci, nervozna, urevana, ale zaspat ani za svet, normalne sme s mm uz nevedeli, co robit, okupali sme ju, napapala sa a len rev z postielky, taky akoby ju niekto z kose dral, tak hovorim mm, nech sa ide kupat alebo nieco, nech proste "vypadne", nech nema Tamarka na koho robit oci a potom som ju za 20 min. unosila tak, ze zaspala, ale ani neviem, ci vobec dychala, ako sa mi tisla k hrudniku, nechapem, toto sa nam nestalo ani nepamatam. Podozrievam ju zo zubkov, ale tie spodne maju asi 3mm a nic viac sa nedeje uz dlho a vrchne dasienka su bez zmeny, tak ja neviem

@akika722 ste sikovni a bytik je super, ozaj, ja neviem moja, ak si mm neuvedumuje, aky bude jeho syn sklamany, asi ti nic nepomoze, ja by som najprv skusila po dobrom, vysvetlila, co to moze takemu drobcovi sposobit, ked tam ostatne deti ocinkov mat budu a ked nepomoze, tak by som proste natvrdo zavelila, ono to ma aj iny rozmer, pojdete ako rodina

seagull2404
24. mar 2011

@alure vies co ja by som daka za to, aby sa prejavil? ono je to u nas totiz tak, ze mm vsetko drzi vo vnutri a ma problem prejavit slovne svoje pocity, ja niekedy uz nemam nervy, ze ci je to taky problem povedat, som mu minule povedala, ze sa raz moze nieco stat a on si to do konca zivota neodpusti, tak na mna skaredo pozrel a nic 😀

majka35
24. mar 2011

@seagull2404 terezka bola včera tiež strašne urevaná, som skúšala všetko aj z očí som jej urobila, mm nevedel, čo má robiť, strašne kričala, nakoniec som ju kolísala a kolísala až z toho zaspala
a čo sa týka tvojho mm, tak môj je taký istý, ja som sa kvôli tomu trápila, ale už som si na neho zvykla a radšej neriešim ... a to bol úúúúplne iný, keď sme spolu len chodili, dokázali sme sa baviť o všetkom, aj o jeho pocitoch a aj o mojich, teraz nič ... keď sa mu aj ja niekedy "vylievam" tak musím byť šťastná, keď mi povie: "viem mamka, máž to ťažké, chápem ťa" ... a potom si ide zapnúť PC

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre