♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rubinka
3. feb 2010

Tea súhlasím že to mala formulovať trošku inak, ale myslím si že by si mala byť teraz v tehu troška opatrnejšia a radšej nikam nelietať, ale to je len môj názor. ieš niečo sa nedajbože stane a ty by si si celý život vyčítala. 😒

denisocka
3. feb 2010

ja by som tiež neletela , a tiež by som sa bala ako tvoja kamoška - čo sa može stať. asi som tiež posera

tea333
3. feb 2010

rubi ja som si tie rizika zistovala a nemyslim ze su vysoke..a ked nejake existuju, beriem to na seba.
Tu nejde o rizika, len o to ako to povedala, teda napisala, ja by som si asi nedovolila niekomu povedat ze sa nestara o dieta a ze som blba..hlavne ze sa obetovala teraz zrazu..ze tam so mnou pojde..

rubinka
3. feb 2010

No ja neviem, taký dlhy let by som neriskla. Mne by stačilo že tam nejaké riziká sú, tak načo riskovať. Ked ti to nevyšlo tak asi to tak malo byť. Navyše ja som asi tiež taká ako baby hovoria, že bud s manželom alebo s nikým.

biba12
3. feb 2010

Pridavam sa ku nelietajucim a nedovolenkujucim v case tehu mimo SR. Ja sa totiz bojim, ze keby nieco , co doktor.... A gratulujem ku chlapcekovi. Ozaj to su akeho povodu mena KAi a Dahlia, co ste vybrali?

tea333
3. feb 2010

Rubi su to 2 kratsie lety..

A chapem ze ma na to kazdy iny nazor..asi by sme sa mohli do rana bavit o tom ci ist alebo neist..
Ja som len pisala o tom ze ma kamaratka nastvala..

lulusha
3. feb 2010

k tomu lietaniu...ja lietam pracovne dost casto. Prave dnes som vsak odmietla jednu cestu do Bruselu, ktora by mi mozno pomohla v kariere, pretoze v ziadnom pripade nechcem riskovat zdravie babatka. Ja som furt na PN, doktorka mi to neodporucila, mala som problemy so spinenim, ved to viete. Takze tymto to u mna hasne. Nalietam sa ja este v zivote dost, si myslim, a ked to takto niekto hore zariadil, asi to tak malo byt 🙂

rubinka
3. feb 2010

Tea mňa by to tiež naštvalo lebo to povedala nevyberaným spôsobom, ale asi by som na jej mieste tiež konala podobne, že by som ti to vyhovorila, že musíš myslieť aj na to že ked si to objednávala tehu si nebola, teraz je situácia iná. Aspoň u mňa by bola.

tea333
3. feb 2010

myslim ze uzatvaram debatku o cestovani v tehu 🙂

biba severske, svedske..moj chlap je Dag 🙂

rubinka
3. feb 2010

Tvoj muž je cudzinec?

tea333
3. feb 2010

rubi ja ked som to objednavala, tak som si hovorila ze keby to padlo na prvy trimester tak urcite nejdem..

lenadka
3. feb 2010

tea, take slova od kamosky nepotesia 😅 😔 asi si to treba vydiskutovat, lebo ak mas byt na nu nastvata a travit s nou dovolenku, moze to byt celkom onicom 😨

tea333
3. feb 2010

rubinka nie len mal podobne svihnutych rodicov, ako sme my dvaja 🙂

lenadka casu dost do dovolenky, ide mi este za svedka o 2 tyzdne, ale toto podla mna prepiskla, a nakoniec v tom aj tak vyzeram ako najvacsi debil, lebo ona mi toto napise, a dag ju uprosi, aby so mnou isla, a my jej to este platime..asi by som jej mala este napisat dakovny list..
no kolko mam dovodov necitit sa ako idiot?

lenadka ja verim ze dovtedy budeme zadobre, ale take veci si od cloveka ktoreho mas rada zapamatas..

groka
3. feb 2010

Ahojte

bola som u dokiho,vzali mi krv studovala som tie testy co mi prisli a ze sceening ci ako sa to pise pozitivne ,no ale vytvaraju sa mi v tele protilatky,teda ich zaznamenali,takze sa to ide robit na speci miesto,picha ma v brusku doki sa pytal ze co brusko tak som vravela ze picha a ona ze to moze,no mna picha viac a viac,no neriesim zatial,a vravim mu ze spinim,tak som isla na sono hned,videla som krasne babatko,take sme este nevideli,pekne narastena hlavicka,rucicky,srdiecko bilo ako vzdy,nozicku vystrcilo,super pocit,krasne,po ceste domov sme zistili ze nemam mobil,nikde mi ho niekto ukradol a ja neviem kde a kedze orange malo dnes poruchu tak som sa nemohla ani dovolat na moje cislo a ked uz sa aj dalo,tak bolo vypnute,chcela som zistit ze ci neni niekde v aute,no nebol nikde,tak sme nabehli hned do orangu aby mi zrusili kartu zablokovali,novy telefon tera mam taku staru sunku

snehu je straaaaaaasne vela

mne sa vratili nevolnosti+do toho mam chytene hrdlo dost uz par dni stale nieco...ale dokimu som povedala babo je v poriadku aj napriek mojim problemom a tak to ma asi byt,aj nemam mat tehu prechadzou ruzovou zahradou,no ale ja pevne verim ze to pride,hadam po otm 14tt uz ano ako s malym,len ja si uz ani neviem predstavit co je to nebyt zle...

teraz varim,gulas a filety s cibulovym slovenskym salatom,mm supe zemiaciky a ja mu ich jem

tea333
3. feb 2010

groka tak to nebol velmi dobry den 😒

rubinka
3. feb 2010

Groka tak to je fakt neuveriteľné, ešte ti aj mobil ukradnú, no nemám slov. 😕

denisocka
3. feb 2010

jaj groka, maš ty ale PECH 😖

nikitka231
3. feb 2010

tea ja viem ze je to aj o nastaveniach ale su ludia ktorí aj ked sa mozno tvaria ako kamarati tak to tak nemusi byt a ty o tom nebudes ani vediet a druha vec ked tak im napisem spravu ze co a ako a vedia to len ty ktorí to maju vediet lebo ked mas 300 priatelov ktorí sa ti tam nazbieraju zo skol zakladnych a strednych a z prace a bla bla...tak predsa len nevies kto je aky po rokoch ,neviem ci ma chapete a toto sa tyka nenarodeneho dietata este a zatial to tam nebudem davat,ked sa drobec narodi tak potom mozno 😉 chapes co som chcela povedat?

denisocka
3. feb 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6613722 ja si nejaky pas asi kupim , do leta daleko a trička su mi krááátne 😅

groka
3. feb 2010

jaj baby a co si to hodim?
ale tak sa tesim ked sa pojdem konecne najest uz 😀
ja som inak stale kludnejsia po kazdom sone co mi spravi doki,uz som nejaka ozaj imunna voci vsetkemu,ale aspon spinit by som nemusela,na obed som sa zlakla bolo toho dost 😲 a doki mi hovori ze aby som bola rada ze mi nieco je,ze tak dlho som chcela babo,robila som vsetko,tak teraz musim nieco vydrzat,no mohla som mat aspon jedno tehu bezproblemove,no nie?

tea333
3. feb 2010

nikitka uplne chapem, ja som poslala hromadnu postu dobrym kamaratom, s oznamenim, tam si o tom napiseme, a takym istym sposobom ich budem informovat o vsetkom ostatnom 😉

miciatko
3. feb 2010

Ahojte nemam neak cas tu ani písať, ale čítam vás pravidelne , gorka nechapem ako si niekto môže privlastniť cudziu vec, možno keby sa tu za to odtinali paprce tak by toho tu tak vela nebolo.

Posledný týžden ma pobolieva podbrušok a aj v práci mám take stresy stále nadriadený čakajú obraty ale tie čísla su nerealne tak sa tu len stresujem.
Na budúci štvrtok idem na poradnu tak sa dozviem ako mi dopadli prvé testy a dúfam že mi spraví aj ultrazvuk , lebo robil mi len jeden ked som bola unho prvý krát aj to babatko bolo zle vidiet tak teraz by mi mohol spraviť že???

tea333
3. feb 2010

groka myslim ze ked sa dobre najes, svet bude krajsi 😉

tea333
3. feb 2010

denisocka co sa tyka vrchov, ja milujem dlhe volnejsie tricka takze mam co nosit, mam zopar takych co znesu brusko a su dlhe paradne 🙂

nikitka231
3. feb 2010

TEA:co sa tyka dovolenky a Sri lanky bola som tam pred 3 rokmi a ked ti poviem ze "exotika "za take peniaze co by si videla by ti bolo zle,pretoze je tam chu,doba a bieda,to sa tyka aj vnutrozemia ,si bud na hotely tie hotely ked je 5 hviez tak je tam kopec rusov ako v nasom a ked vyndes pred hotel na vlastne riziko,spina prach asmrad tak to je sri lanka ,boli sme aj na cajovych plantazach ,aj vo vnutrozemi v slonom sirotinci ako vidiet sloniky bez noziciek na retazach 😢 toje na zaplakanie namiesto zazitku a naozaj pozor na tych ludi ,male deti okolo chidobne bose...ako strasne a inak let velmi dlhy myslim ze okolo 12- 14hod,a vlhkost vzduchu az 80 a viac percent!nedalo sa dychat.
na exotiku chodime kazdy rok rok 2009 sme boli vo Vietname a let trval 31 hodin s prestupovanim!!!nikdy viac
ak budes chciet foto pohladam a poslem v ktorom sme boli hoteli

lenadka
3. feb 2010

deni 😀 zas nakupny osial? 😀

tea, bude dobre ako pises, a uzi si tu dovolenku 😵

groka, hm tomu sa hovori nah...den, ale ktovie, treba si podat lotto, ved nemoze sa len smola na teba dnes lepit 😀 aspon babatku si sa potesila 😉

ninkaa89
3. feb 2010

ja uz mam doma jeden tehotensky pas, vcera mi dosiel, a zlate to je 😉 http://www.bess.sk/upload/stuff/resized/1170_60...

tea333
3. feb 2010

nikitka ja som teda vnutrozemie jednoznacne vylucila z programu kedze som tehu 😒
a asi by som tiez zaplakala nad tymi slonikmi ☹
my sme vyberali pekny hotel, a viem ako to chodi v rozvojovych krajinach, bola som v keni..neviem ci to tam nie je aj horsie..
v kotorom mesiaci ste tam boli?

let mam na 2 krat s prestupom,..
Let do vietnamu 31 hodin???? uh

lenadka
3. feb 2010

ninka vystizne! 😀

nikitka231
3. feb 2010

ako tie dovolenky ako exotika si vsetci myslia ze je to ako na dominikanskej krasne biele plaze atd...to je len 1 zo 100 plazi na dovolnkach...Vietnam napriklad povazuju za novinku 2009 EXOTIKU a ked pridete nik vam nerozumie nemate sa kde poriadne najest lebo tam sa neda priplatit all inclusiv ako v Egypte a chodte jest vonku do Saigonu tak to by som doporucila kazdemu 😀 tu ich stravu a ked vyndete do tej exotiky ste radi ze vas nezrazi motorka alebo auto take preludnene

TEA:neber to ze ta chcem odhovarat boze chran ale dobre si to premysli a pozri si recenzie o sri lanke ,cestovat tehotna do tejto krajiny je =mat brutalnu GURAZ a nieto zeby sa ti tam malo nieco stat...idem najst link kde sme boli my

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre