• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@alure no takze koncim s nimi to natahovanie a co sa tyka maderny nikdy viac u nich tovar neobjednam. toto mi od nich prislo pred chvilou:
"bohuzial nie nasou vinou nebol tovar skladom, hned ako sme mali informacii ze je problem s tovarom som Vam navrhla nahradne riesenie, omeskali sme sa iba o 1 den".
Informacia, ze nemaju tovar na sklade im trvala 11 pracovnych dni a este mi navrhli nahradne riesenie. To su teda obchodnicini :angry:
katkav to objednavala na mimibazare, myslim:slight_smile: som mala zrusit objednavku v maderne a objednat tam.
24. mar 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 do humenného - ale mam zmiesane pocity :slight_smile:
24. mar 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 teda, teraz som pouzila na maleho tvoje vrrrr a on normalne smiech z maminy :grinning: :grinning: :grinning:

inac aj my sme vcera po obede boli zly a pri zaspavani tiez az do pol noci... asi bolo nieco vo vzduchu, alebo tie nase male zlaticky, ze sa im zmeni o chvilku rezim zmenou casu :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ja som tiez raz objednala z maderny ale sojm povedala nikdy viac, tiez som na to cakala tyzdne, ziadna info od nich vsetko som si musela zistit sama
dala som ju do stredu koberca a obkolesila hrackami aby na nich nedotiahla - urobila hodinu uz asi po desiaty krat a dopredu ani o centimeter :slight_smile: nevie na to dojst
@memory97 ja som to objednala v tej maderne, nie na minibazare, ale asi to mali na sklade
24. mar 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 moja mrzí ma to naťahovanie..som vás navnadila s podložkou z maderny a teraz toto :frowning2:
@katkavv aj ja sa teším na fotečky a tiež by som bola rada keby niekedy mm vyšlo a došiel sa na nás kuk..ale pri jeho pracovnej dobe :angry:
@seagul2404 sú ľudia ktorý veľa vecí nedaj na povrch.Môj drahý bol dlho taký že všetko vnútorne dusil ale odkedy je so mnou a pri mojom "talianskom temperamente" sa naučil že asi je to lepšie dať zo seba von pocity či už dobré alebo zlé...možno to chce len čas moja...jaj u nás na začiatku aj bolo také že som mu chytila tanier s jedlom a hodila o zem...s tým že keď sa bude takto tváriť bez jedinného slova tak ho to bude veľa stáť a bude mi musieť dokupovať servis :grinning: :grinning: :grinning: možno ho treba nejak povzbudiť....
@kahlan1 malinká je v tej vani rozkošná a celkovo vyzerá moc spokojnučko,môžeš byť rada maminka a nemusíš sa obávať....
došli sme z obchodu (bola som síce autom) ale to počasie ma navnadilo tak ideme na pešiu prechádzku a aspoň konečne zbehnem po pas Denisovi..tak zatial..aj keď dnes prídem až poobede,lebo ešte pôjdem do BA pre malého..krásny slniečkový dník prajem..využite ho dnes a zajtra lebo zas príde ochladenie :cry:
24. mar 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 práve mi prišile mail z maderny

Dobrý deň pán/i Martina Lacková

Prepáčte že rušíme, no chceme Vám poďakovať za Váš nákup a zároveň by sme sa radi informovali, či Vám tovar, ktorý ste si u nás objednali

Produkt Množstvo
Detské podložky skladacie - Zvieratka
Objednávkové číslo: 10/200/140/ 1 ks

doručili v poriadku.

Ďakujeme za vašu odpoveď a prajeme Vám krásny deň.

Pracovný team MADERNA
24. mar 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 preco zmiesane? aj nasa na bruchu robi len hodiny
@alure a ako dlho to trvalo? ja ked nieco take urobim, tak mi len povie, ze som blazon a zas nic neriesi; som sa ho minule spytala, ci sa neboji, ze mu odiddem, ked sa bude ku mne takto spravat a on zas nic, skoro ma porazilo :angry: stale uvazujem, ci to tak vobec citi, ja som taka, ze ja ked neviem, co a ako, tak si straaaaasne domyslam
24. mar 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure :grinning: :grinning: :grinning: oni v tej maderne su na hlavu...je tam v reali 5 a viac predavaciek cez dena prides tama nema ta kto obsluzit lebo pripravuju postu a baliky :grinning: ja kym nemusim tak tam nejdem ale niektore veci v KE maju iba tam a za celkom fajn ceny :frowning2:
24. mar 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 vyklenok sa robil podla gaučovky moja :slight_smile: to je sadrokarton,robil to moj brat :grinning: a díííky aj za sms :wink:
@alure díííky mojko :dizzy_face:
@seagull2404 dnes ho niesol do školky a nahlasil počet osob 3 :grinning: takže ideeee :grinning:
24. mar 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. mar 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 jéééééj,,,sa tešim s tebou :wink:
@kahlan1 včera som davala :wink:
24. mar 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šampiňonova polievočka hotova...špaldove palacinky nachystane v rure :sweat_smile: baby-čiste palacinky mi chutia ako lokše :grinning: tie špaldove
pridu nato?nepridu? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 lebo dufam ze sme sa rozhodli spravne ze pojdeme na vychod ale tak verim ze ano, budeme chvilu byvat u nasich v dome tak sa tesim ze sa anetka bude moct hrat vonku na dvore - uz mam v hlave predstavy ako kupime maly bazenik a sa tam bude clapkat v lete :slight_smile: a ja s nou :slight_smile: ale na druhej strane mi bude smutno za kolegami z prace a kamaratkami
a prave sme si nakupili komplet nabytok a teraz ho nemame kam dat tak ho budem musiet asi predat co mi je luto lebo vsetko je nove som pozerala v he podnajmy tak je to uplne zle - nie su v ponuke skoro ziadne mozno tri som nasla a to su zle tak preto to budeme riesti tak ze budeme chvilu u nasich

robime sice iba hodiny ale tymi hodinami sa dostane uplne vsade :D potvorka tak nie je nutena plazit sa :D :D
24. mar 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 na facebooik?
24. mar 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 nie nie tu som davala..počkaj skusim najsť na kt.stranu
24. mar 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 jeeeeeeej to je super :slight_smile: uplne perfektné :slight_smile: sikovna si
24. mar 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko baby.mala sa mi už premáva po celej obývačke :slight_smile: a ja len chodím a dávam ju späť na podložku :grinning: ale podarená je :slight_smile: rozmýšlam či ísť dnes na prechádzku,lebo mám asi natiahnuté lýtka,už ma bolia 3 deň. asi to mám z toho nosenia kočíka a Nelinky na 4 poschodie.už ma to nebavý :rolling_eyes:
@kahlan1 moja velmi priberala do 4 mes mala 8080 a odvtedy nič moc.,teraz má možno niečo cez 9 kg a možno ani tolko.to je normálne,teraz už nebudu tak priberať :wink: velmi je zlatá herečka :slight_smile:
@majka35 to máš pravdu s tými sladkosťami.raz som v telke pozerala o tom program.vraj ked chceme dať detom sladkosti tak im máme napiecť koláč a nie im kupovať tie blbosti plné éčok a chémie. a to platí aj pre 10 ročné nie len pre tie menšie! robili tam aj pokus s dvoma skupinkami detí dali im robiť rozne ulohy(behali z vajíčkom v lyžičke....potom jednej skupinke dali doma pečené sladkosti a druhej kupované. potom im dali zopakovať tie iste ulohy.tie deti ktoré jedli kupované sa nevedeli sustrediť,boli roztopašné. no a tá cola.moja teta dáva svojej dcere(je o 6 týždnou staršia od mojej) colu asi od 5 mesiacou.ked mi to hovorila do telefonu tak ma skoro vystrelo :astonished: :rolling_eyes:
@danulienka35 chudatenko male.nám hnisalo očko ked sme mali 2 mes a dr nám predpísala Pamycon 3x denne 1 kvapku do očka a ešte som jej musela pretierať repíkom ked mala hnis okolo očka.bože a ako sa má Sara?chudatko :frowning2:
@hajatanufus šikulka malá :wink:
@niky13 bože čo by som dala za to keby mi bolo všetko velké.a že 36 :grinning: to som nosila ked som mala 20 :grinning:
24. mar 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 tak ale to je super byt v dome a aj s druhym ti mamina isto pomoze; a neuvazovali ste, ze uz kupite byt? v Humennom by nemali byt vysoke ceny
24. mar 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 dík moja,no ja nie..ja som len dirigovala :pensive:
24. mar 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 dakujem :slight_smile:

@seagull2404 no my mame kupeny byt v ziline a splacame hypoteku - tak sme sa rozhodli ze ho predavat este nebudeme ze ktovie co bude potom - mozno skoncime aj tam :slight_smile:
pôvodne sme mali ist tam - len mm sa tam uz vobec akosi nechce
24. mar 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 to je skoda, bolo by super, keby sme kocikovali spolu; no ked nechce do ZA ist, tak preco byt nepredat, to ale je na vas, aky je velky ten byt?
24. mar 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 to hej bola by som rada aj ziline ale myslim ze ho trosku odradila rodina ze vsetko krizuje a do vsetkeho sa miesa :frowning2: lebo nevieme ci sa mu bude v novej praci pacit a ako tam bude ak by sa mu moc nepacilo tak v he taku uz asi nenajde tak bude hladat v ziline, byt je 4-izbovy a je na hajiku - zatial ho prenajimame
24. mar 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 ale ja uz taaaaaaaaaaak tuzim po vlastnom byte ze az - aj teraz som tu ako v klietke nemam sa ako dostt vonku lebo nemame vytah a niest kocik a anetku to neriskujem - ani by som nevladala- ak by som nebola tehotna tak v pohode sa ponamaham ale takto :( mala spi a ja mam otvorene okno a zavidim maminam vonku s kocikmi - je to na figu
24. mar 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 to ti verim, ja uz tiez chcem vypadnut, ja mozem v pohode von, ale vadim mi, ze ani navrtat do steny, ani vymenit niektore veci, spina, starina a pod. a hlavne malo miesta pre Tamarku :frowning2:
24. mar 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu su fotečky mojej riťulky :slight_smile: tá prvá je ako drží ručku slnečníka celu cestu aj ked zaspí :grinning:
24. mar 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 nadherna je a tie ocicka, uplne uzasna je v tej zelenej deke :slight_smile:
24. mar 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 no ved to - my sme teraz v novostavbe a zariadenie je nase ale sedim tu zavreta :( a mm je od vidim do nevidim v praci

@eis4 bože ta je nadherna uplne na zjedenie, ta druha fotka je ako do časopisu :slight_smile:
24. mar 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok