♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
24. mar 2011

@alure no takze koncim s nimi to natahovanie a co sa tyka maderny nikdy viac u nich tovar neobjednam. toto mi od nich prislo pred chvilou:
"bohuzial nie nasou vinou nebol tovar skladom, hned ako sme mali informacii ze je problem s tovarom som Vam navrhla nahradne riesenie, omeskali sme sa iba o 1 den".
Informacia, ze nemaju tovar na sklade im trvala 11 pracovnych dni a este mi navrhli nahradne riesenie. To su teda obchodnicini 😠
katkav to objednavala na mimibazare, myslim🙂 som mala zrusit objednavku v maderne a objednat tam.

kahlan1
24. mar 2011

@seagull2404 do humenného - ale mam zmiesane pocity 🙂

memory97
24. mar 2011

@majka35 teda, teraz som pouzila na maleho tvoje vrrrr a on normalne smiech z maminy 😀 😀 😀

inac aj my sme vcera po obede boli zly a pri zaspavani tiez az do pol noci... asi bolo nieco vo vzduchu, alebo tie nase male zlaticky, ze sa im zmeni o chvilku rezim zmenou casu 😀 😀 😀

kvietok121
24. mar 2011

@memory97 ja som tiez raz objednala z maderny ale sojm povedala nikdy viac, tiez som na to cakala tyzdne, ziadna info od nich vsetko som si musela zistit sama

kahlan1
24. mar 2011

dala som ju do stredu koberca a obkolesila hrackami aby na nich nedotiahla - urobila hodinu uz asi po desiaty krat a dopredu ani o centimeter 🙂 nevie na to dojst

katkavv
24. mar 2011

@memory97 ja som to objednala v tej maderne, nie na minibazare, ale asi to mali na sklade

alure
24. mar 2011

@memory97 moja mrzí ma to naťahovanie..som vás navnadila s podložkou z maderny a teraz toto ☹
@katkavv aj ja sa teším na fotečky a tiež by som bola rada keby niekedy mm vyšlo a došiel sa na nás kuk..ale pri jeho pracovnej dobe 😠
@seagul2404 sú ľudia ktorý veľa vecí nedaj na povrch.Môj drahý bol dlho taký že všetko vnútorne dusil ale odkedy je so mnou a pri mojom "talianskom temperamente" sa naučil že asi je to lepšie dať zo seba von pocity či už dobré alebo zlé...možno to chce len čas moja...jaj u nás na začiatku aj bolo také že som mu chytila tanier s jedlom a hodila o zem...s tým že keď sa bude takto tváriť bez jedinného slova tak ho to bude veľa stáť a bude mi musieť dokupovať servis 😀 😀 😀 možno ho treba nejak povzbudiť....
@kahlan1 malinká je v tej vani rozkošná a celkovo vyzerá moc spokojnučko,môžeš byť rada maminka a nemusíš sa obávať....
došli sme z obchodu (bola som síce autom) ale to počasie ma navnadilo tak ideme na pešiu prechádzku a aspoň konečne zbehnem po pas Denisovi..tak zatial..aj keď dnes prídem až poobede,lebo ešte pôjdem do BA pre malého..krásny slniečkový dník prajem..využite ho dnes a zajtra lebo zas príde ochladenie 😢

alure
24. mar 2011

@memory97 práve mi prišile mail z maderny

Dobrý deň pán/i Martina Lacková

Prepáčte že rušíme, no chceme Vám poďakovať za Váš nákup a zároveň by sme sa radi informovali, či Vám tovar, ktorý ste si u nás objednali

Produkt Množstvo
Detské podložky skladacie - Zvieratka
Objednávkové číslo: 10/200/140/ 1 ks

doručili v poriadku.

Ďakujeme za vašu odpoveď a prajeme Vám krásny deň.

Pracovný team MADERNA

seagull2404
24. mar 2011

@kahlan1 preco zmiesane? aj nasa na bruchu robi len hodiny
@alure a ako dlho to trvalo? ja ked nieco take urobim, tak mi len povie, ze som blazon a zas nic neriesi; som sa ho minule spytala, ci sa neboji, ze mu odiddem, ked sa bude ku mne takto spravat a on zas nic, skoro ma porazilo 😠 stale uvazujem, ci to tak vobec citi, ja som taka, ze ja ked neviem, co a ako, tak si straaaaasne domyslam

evanns
24. mar 2011

@alure 😀 😀 😀 oni v tej maderne su na hlavu...je tam v reali 5 a viac predavaciek cez dena prides tama nema ta kto obsluzit lebo pripravuju postu a baliky 😀 ja kym nemusim tak tam nejdem ale niektore veci v KE maju iba tam a za celkom fajn ceny ☹

akika722
24. mar 2011

@memory97 vyklenok sa robil podla gaučovky moja 🙂 to je sadrokarton,robil to moj brat 😀 a díííky aj za sms 😉
@alure díííky mojko 😵
@seagull2404 dnes ho niesol do školky a nahlasil počet osob 3 😀 takže ideeee 😀

seagull2404
24. mar 2011

@akika722 no vidis 🙂

akika722
24. mar 2011

@kahlan1 jéééééj,,,sa tešim s tebou 😉
@kahlan1 včera som davala 😉

akika722
24. mar 2011

šampiňonova polievočka hotova...špaldove palacinky nachystane v rure 😅 baby-čiste palacinky mi chutia ako lokše 😀 tie špaldove
pridu nato?nepridu? 😝

kahlan1
24. mar 2011

@seagull2404 lebo dufam ze sme sa rozhodli spravne ze pojdeme na vychod ale tak verim ze ano, budeme chvilu byvat u nasich v dome tak sa tesim ze sa anetka bude moct hrat vonku na dvore - uz mam v hlave predstavy ako kupime maly bazenik a sa tam bude clapkat v lete 🙂 a ja s nou 🙂 ale na druhej strane mi bude smutno za kolegami z prace a kamaratkami
a prave sme si nakupili komplet nabytok a teraz ho nemame kam dat tak ho budem musiet asi predat co mi je luto lebo vsetko je nove som pozerala v he podnajmy tak je to uplne zle - nie su v ponuke skoro ziadne mozno tri som nasla a to su zle tak preto to budeme riesti tak ze budeme chvilu u nasich

robime sice iba hodiny ale tymi hodinami sa dostane uplne vsade :D potvorka tak nie je nutena plazit sa :D :D

kahlan1
24. mar 2011

@akika722 na facebooik?

akika722
24. mar 2011

@kahlan1 nie nie tu som davala..počkaj skusim najsť na kt.stranu

kahlan1
24. mar 2011

@akika722 jeeeeeeej to je super 🙂 uplne perfektné 🙂 sikovna si

eis4
24. mar 2011

dobré ránko baby.mala sa mi už premáva po celej obývačke 🙂 a ja len chodím a dávam ju späť na podložku 😀 ale podarená je 🙂 rozmýšlam či ísť dnes na prechádzku,lebo mám asi natiahnuté lýtka,už ma bolia 3 deň. asi to mám z toho nosenia kočíka a Nelinky na 4 poschodie.už ma to nebavý 🙄
@kahlan1 moja velmi priberala do 4 mes mala 8080 a odvtedy nič moc.,teraz má možno niečo cez 9 kg a možno ani tolko.to je normálne,teraz už nebudu tak priberať 😉 velmi je zlatá herečka 🙂
@majka35 to máš pravdu s tými sladkosťami.raz som v telke pozerala o tom program.vraj ked chceme dať detom sladkosti tak im máme napiecť koláč a nie im kupovať tie blbosti plné éčok a chémie. a to platí aj pre 10 ročné nie len pre tie menšie! robili tam aj pokus s dvoma skupinkami detí dali im robiť rozne ulohy(behali z vajíčkom v lyžičke....potom jednej skupinke dali doma pečené sladkosti a druhej kupované. potom im dali zopakovať tie iste ulohy.tie deti ktoré jedli kupované sa nevedeli sustrediť,boli roztopašné. no a tá cola.moja teta dáva svojej dcere(je o 6 týždnou staršia od mojej) colu asi od 5 mesiacou.ked mi to hovorila do telefonu tak ma skoro vystrelo 😲 🙄
@danulienka35 chudatenko male.nám hnisalo očko ked sme mali 2 mes a dr nám predpísala Pamycon 3x denne 1 kvapku do očka a ešte som jej musela pretierať repíkom ked mala hnis okolo očka.bože a ako sa má Sara?chudatko ☹
@hajatanufus šikulka malá 😉
@niky13 bože čo by som dala za to keby mi bolo všetko velké.a že 36 😀 to som nosila ked som mala 20 😀

seagull2404
24. mar 2011

@kahlan1 tak ale to je super byt v dome a aj s druhym ti mamina isto pomoze; a neuvazovali ste, ze uz kupite byt? v Humennom by nemali byt vysoke ceny

akika722
24. mar 2011

@kahlan1 dík moja,no ja nie..ja som len dirigovala 😔

kahlan1
24. mar 2011

@eis4 dakujem 🙂

@seagull2404 no my mame kupeny byt v ziline a splacame hypoteku - tak sme sa rozhodli ze ho predavat este nebudeme ze ktovie co bude potom - mozno skoncime aj tam 🙂
pôvodne sme mali ist tam - len mm sa tam uz vobec akosi nechce

seagull2404
24. mar 2011

@kahlan1 to je skoda, bolo by super, keby sme kocikovali spolu; no ked nechce do ZA ist, tak preco byt nepredat, to ale je na vas, aky je velky ten byt?

kahlan1
24. mar 2011

@seagull2404 to hej bola by som rada aj ziline ale myslim ze ho trosku odradila rodina ze vsetko krizuje a do vsetkeho sa miesa ☹ lebo nevieme ci sa mu bude v novej praci pacit a ako tam bude ak by sa mu moc nepacilo tak v he taku uz asi nenajde tak bude hladat v ziline, byt je 4-izbovy a je na hajiku - zatial ho prenajimame

kahlan1
24. mar 2011

@seagull2404 ale ja uz taaaaaaaaaaak tuzim po vlastnom byte ze az - aj teraz som tu ako v klietke nemam sa ako dostt vonku lebo nemame vytah a niest kocik a anetku to neriskujem - ani by som nevladala- ak by som nebola tehotna tak v pohode sa ponamaham ale takto :( mala spi a ja mam otvorene okno a zavidim maminam vonku s kocikmi - je to na figu

seagull2404
24. mar 2011

@kahlan1 to ti verim, ja uz tiez chcem vypadnut, ja mozem v pohode von, ale vadim mi, ze ani navrtat do steny, ani vymenit niektore veci, spina, starina a pod. a hlavne malo miesta pre Tamarku ☹

eis4
24. mar 2011

a tu su fotečky mojej riťulky 🙂 tá prvá je ako drží ručku slnečníka celu cestu aj ked zaspí 😀

seagull2404
24. mar 2011

@eis4 nadherna je a tie ocicka, uplne uzasna je v tej zelenej deke 🙂

kahlan1
24. mar 2011

@seagull2404 no ved to - my sme teraz v novostavbe a zariadenie je nase ale sedim tu zavreta :( a mm je od vidim do nevidim v praci

@eis4 bože ta je nadherna uplne na zjedenie, ta druha fotka je ako do časopisu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre