♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

eis4
24. mar 2011

@seagull2404 @kahlan1 dakujem 🙂

jajka377
24. mar 2011

ahojte kočky, tak idem sa trošku pochváliť - malá sa nám včera začala plaziť - no mala som dosť - ako taký malý hadík. Som sa nenormálne nasmiala. A dnes ráno sa konečne sama od seba otočila z chrbátika na bruško za dudlom - už bolo načase no nie?? A od zajtra som sa rozhodla dávať jej aj doobedu niečo iné ako mliečko, lebo mi ho ako desiatu už vôôôôôbec nechce ☹ nebudem ju trápiť, keď na lyžičku mi pusinku otvára a teda hladná je!!!
A do rána sa mi snívalo, že som jej v pusinke našla zúbky - tak už by sa aspoň jeden mohol objaviť 😀
Pekný deň vám všetkým prajeme a príjemné prechádzky 😎

kahlan1
24. mar 2011

@jajka377 ahoj no sikovny ste 🙂 my sa brusko otacame od 4 mesiaca ale zato sa neplazime ani nahodou 🙂

jajka377
24. mar 2011

@kahlan1 nám to išlo od 4mesiaca naboky a z bruška na chrbátik ale naspäť ani za svet. 😒 A to ako sme sa včera bavili je neskutočne pohyblivá. To ruky nohy sa jej nezastavia, že ja mám čo robiť pri nej a to by len sedela a ja si už pri nej nemôžem nič spraviť ☹ Takže nepotrebujem ani žiadne diéty a cvičenia - mám osobný spaľovač kalórií doma 😅

akika722
24. mar 2011

@eis4 krasne diaťatko 😉
bože baby..niečo ma v bruchu 2x koplo 😨

majka35
24. mar 2011

@alure
@seagull2404 ja by som nemohla hodiť tanier na zem, to by mm asi nepredýchal a neviem, či by ešte niekedy ku mne prehovoril 🤐 a na otázky typu, či sa o mňa nebojí, alebo, či sa nebojí, že mu odídem už nereaguje a raz, ked sme si dali vínko, tak mi povedal, že muži na "vyhrážky" nereagujú, pretože my sme schopné sa vyhrážať po každej hádke ... muži si chyby uvedomujú až vtedy, keď ich žena naozaj opustí, čo býva veľmi zriedkavo, takže ma poučil, že sa ho radšej také veci ani nepýtam

majka35
24. mar 2011

@akika722 veď ty budeš mať tretie bábo 😵

majka35
24. mar 2011

@eis4 máš veľmi krásne dievčatko ... v tej sukničke je úžasná

akika722
24. mar 2011

@majka35 nestraš 😲 ale ja normalne od porodu citim pohyby 😕

majka35
24. mar 2011

@kahlan1 my to isté, po celej obývačke sa pohybuje pretáčaním

majka35
24. mar 2011

@akika722 no ja by som išla kuknúť na ultrazvuk 😀

akika722
24. mar 2011

baby,švagor mi asi prvy x v živote pochvalil polievku..a to asi 5x za sebou aka bola super 😀 jééééééj 😅
šampiňony+zemiačky+mrkvička

luna22
24. mar 2011

ja som tieý augustovka, ale malá sa nevie prevratiť z bruška na chrbátika ani neviem poriadne sedieť. Musíme chodiť na cvičenie.Je moc pozadu? Je predčasne narodená

akika722
24. mar 2011

@majka35 cicáááá 😲 čosíííííííí

akika722
24. mar 2011

@luna22 anio moj nevie poriadne sediať..teda sadne ale ešte padne na bok

luna22
24. mar 2011

@akika722 aj mne tak, a že sa má už ruky vystierať, keď je na brušku, to tiež nevieme

jajka377
24. mar 2011

@luna22 prečo by mala byť pozadu??? Neboj sa ona sa všetko naučí a musí prísť na všetko sama 😉 Aj kamarátka dávala malú od 4mesiacov sedieť a teraz nemá to svalstvo také pevné a nesedí jej sama, len keď je podopretá. Takže sa neboj, isto je všetko ok. Hlavne bábo nenútiť a ono hrou na to samé príde 😉

majka35
24. mar 2011

@akika722 tak čo ťa potom kope? vo svete sa dejú rôzne zázraky 😵

majka35
24. mar 2011

moja terezka sa nechce absolútne nič učiť, ja na ňu ťapi, ťapi, papá, taká veľká vyrasiem, baran buc ... no a takto ja sa tu trápim a ona len pozerá, čo mi je

kahlan1
24. mar 2011

@luna22 urcite nie je pozadu ved to este vediet nemusi urcite je v pohode - to len dr maju strasne radi cvicenia

luna22
24. mar 2011

@jajka377 doktorka na neorologii povedala, čo som písala, že nemá ručky vystreté a ani to prevracanie. Ideme na cvičenie za 10 euro

luna22
24. mar 2011

@kahlan1 no, dufám

akika722
24. mar 2011

@majka35 😲 😲 😲 ja neviem 😲 alééé,mala som kramy minuly mesiac 😕

seagull2404
24. mar 2011

@majka35 a on si od teba vezme nejake poucenie? 😀

akika722
24. mar 2011

palacinky chvalia..ešte najväčši kritik nie je doma..mm 😅
ono to kopééééééééééééééé 😲 zas

eis4
24. mar 2011

@akika722
@majka35 dakujem 🙂)
@akika722 žeby bábätko 😀 😀
predsa idem na tu prechádzku,nebaví ma to doma 😒

majka35
24. mar 2011

@seagull2404 čo si, veď on je najmúdrejší, najlepší a všetko vie 😀

@akika722 čo to môže byť ... no utekaj ty ku gyndošovi

akika722
24. mar 2011

@eis4 nestrašte 🙄 🙄 🙄 😝 dufam že niééé..nechcem byť hnusna,ale tretie by som už asi nemohla donosiť pre tu obličku ☹

akika722
24. mar 2011

@majka35 mala som isť pred mesiacom na usg obličky..zabudla som,od vtedy som tam ani nevolala,,nemam čas 😅

kahlan1
24. mar 2011

@luna22 urcite neboj sa, my ideme na neurologiu pondelok tak som zvedava ale mala je sikovna a aj ked sa neplazi nevidim v tom problem. Rucicky vystiera ked je na brusku ale nie vzdy niekedy tak niekedy tak a sedime tiez iba chvilu a aj tak sa vravi ze oni by este nemali sediet v ih veku

@akika722 pridavas sa ku mne???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre