• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@akika722 ako robis to srdiecko?

@vladka84 neboj, myslim, ze to dojde omnoho skor. Ja som ich tam asi poriadne vytocila, ked to tak rychlo vyexpedovali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@luna22 presne o 4 tyzdne? Tak to by mala vediet, co deticky v 6 mesiacoch. Tie fit lopty, ale pre deticky, sa tam trenuje motorika a je to pre nich vacsia zabava ako vojtovka. Maly mi sice pri nej vela neplakal, som sa mu ju snazila robit hravou formou. Mne prave pani,ktora s nami cvicila povedala, ze takymto detom prospieva plavanie (kurzy,ktore sa organizuju), fit lopty (u nas je to v materskych centrach, taka velka lopta, s ktorou sa cvici) a masaze pre babatka.Vsetko su to kurzy, za ktore sa plati. Mozem povedat,ze po motorickej stranke je maly omnoho lepsie na tom ako bol, lozit nelozime, ale to je individualne u kazdeho babatka a to ma uz cez 8 mesiacov. Vobec si nic nerob z tych doktorov,kazdy nieco ine povie a dovtedy bol maly zly, kym sa mm s nimi nechytil a teraz je vsetko v poriadku :wink:

@danulienka35 moja to je iny romantik:slight_smile: ach jo... :dizzy_face: uz si prisla na to,kto to je?

@alure moja nech ta nic nemrzi, troska viac ma vytocili tymi odmeranymi mailami, ale uz je to v pohode. Zajtra by mal dorazit kurier, podlaha je uz pozmyvana, tak sa budeme s malym hrat. Keby nebolo teba, ani neviem, ze nieco take existuje a chudatenko moje, by sa hralo na tej studenej podlahe :wink: Davidko ti tiez dakuje, ze mu nebude zimka a budeme sa mat, kde hrat, lebo mame velmi studenu podlahu,kedze susedka pod nami nekurila celu zimu:wink: Nakupovala som cez ine obchody a doteraz som bola vsade spokojna :wink:
24. mar 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 aj ja tebaaaaa, bozinku, ty si ale mladuckaaaa :slight_smile:
24. mar 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 lasko to musis helen povedat ona ma fotky :grinning: a co som to citala ze kope? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz nekope?
@memory97 :hearts: toto? naraz stlačim alt a čislo 3 :wink:
@memory97 neviem moja kdo to je stale nema foto :wink: a podla mena mi nic nehovori :grinning:
24. mar 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 :grinning: :grinning: :grinning: mne Paťko povedal..mamkaaa ty si už takáá staráá :grinning:
@danulienka35 zatial eéé :sweat_smile: asi som cela blba :sweat_smile:
24. mar 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 preco by si bola blba? hm
24. mar 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 lebo ma kope neviem čo :grinning:
24. mar 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure http://shop.babetkovo.sk/index.php/detska-skladacia-podlozka-zvieratka.html
tu je ta podlozka, uz som u nich nakupovala viac krat a bola som spokojna....ak nieco nemali a museli doobjednat, dali mi to hned vediet, objednavky som vacsinou robila vecer a na druhy den doobeda som mala mail s odpovedou - bud to hned expedovali a tovar som mala do 3 dni alebo mi dali vediet, ze nieco nemaju a kedy to asi bude... :wink:

@katulkaaaaaa poslala som mail :wink:

idem aj ja do postele, dobru dievcence
@akika722 a to kde na to prisiel, nezbednik? :slight_smile:
@niky13 na mna len kukol a videl :grinning:
24. mar 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 asi ta uz dlho vidava, musis niekde na chvilu odist :grinning:
24. mar 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 on povedal aj Samkovi že je starý :d
24. mar 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 a ten sa potesil, co? ze uz skoro pojde na pivo :grinning:
24. mar 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aahojte,ja vás vôbec nestíham,zajtra je mm v práci,tak sa tu konečne dostanem aj na dlhšie.
@kvietok121 čo tak zajtra v lesoparku? :wink:
24. mar 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 tie jeho reči niekedy :grinning: dnes sa opytal svokry prečo ma take malinke cici :grinning:
24. mar 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure moja fakt sa netrap. Ja som dnes upustila od toho, ze som si chcela pohladat konatelov a ti by dostali riadne stiplavy mail/list, ale kaslem na to, nestoja mi za to a raz sa im to vrati v horsej forme od niekoho ineho :grinning:

@akika722 jejda a ja som sa tesila,ze tam budete a Pati nam bude sypat pikosky :wink:
ja poznam lusitku osobne :wink:

@danulienka35 moja sa to nezlepsilo malej? Na to ocko je vyborny aj okufles (neviem ako sa to pise). Tieto kvapky sa daju uzivat dlhodobo a su vyborne, malemu to vyliecilo ocka. Pretieranie ociek prevarenou vodou je to najlepsie.

@niky13 my sme tiez isli s placom domov, pobudil vsetky babatka naokolo :wink: To sa nam stalo prvykrat, uz bez flase mlieka ani na krok :wink: Tiez sme dnes spravili dobru turu cca 5 km:slight_smile:

@kvietok121 ta toho mojho plati maloco :sunglasses:
24. mar 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 nebude moja :frowning2:
24. mar 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 to aj nasa ked bola mladsia, niekedy mi skoro oci vyskocili - no nic, snazila som sa nesmiat a nejak vysvetlit. A predstav si, ze stacila odpoved a viac sa uz nikdy nepytala take pikoviny.
24. mar 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. mar 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 pikoviny :grinning: a teraz som oči vyvalila ja :grinning: som zle prečitala :grinning:
24. mar 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 mi nie kvoli jedeniu, ale maminka si dala prvykrat kofeinovu kavu :frowning2:
24. mar 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 no..občas..ale dnes dlho..kym som sa nenajedla..kokso..ako v 7.mesiaci :grinning:
24. mar 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no teeeeeda akika, ty na co myslis? :slight_smile: Citat treba poriadne, Pocahontas. :grinning:
24. mar 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ano presne to :hearts: - hehe podarilo sa :grinning:
no pekne, esteze ti to maly pripomenul :grinning:, to kde na take hlasky chodi a s tou svokrou tiez, to musela byt ina svanda
:grinning::grinning:

@danulienka35 ale krasne pise, ach jaj, ten musi byt teeeda romantik. Z toho mojho som ho musela najskor spravit :grinning: :grinning: :grinning:

24. mar 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 :grinning: :grinning: :grinning: no díík
24. mar 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ešte že to vzala športovo :grinning: nooo..škôlka :sunglasses:
24. mar 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 maly si zvykne a bude pekne spinkat :wink: nedala si si ju velmi silnu, ze nevedel zabuvat?

@akika722 neboj moja, na dalsie isto pridete :wink:
24. mar 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 esteze to nepocul svokor :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 on pokial by pochopil o čom to Paťko hovorííí :grinning:
24. mar 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok