♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
25. mar 2011

@vladka84 babetkovo.sk stránka uložená do obľúbených idem prelistovať čo všetko majú 🙂 a sranda tiež sídlia v KE 😉

alure
25. mar 2011

@katulkaaaaaa mojko my sme túto noc hádam ani nespali...teda ledva som si po nakojení ľahla a konečne zaspávala už bol zase hore 😔 už dva tri dni mi nič nechce jesť,len pije MM

liba78
25. mar 2011

@alure 😀 pekne si to vyriešila. Som si aj myslela, že zavolám, ale malý nevie spať v obchode. Už bol taký nervný z nedostatku spánku že som len prebehla cez dvrive v mekáči, kúpila si kávu zo zmrzlinou a išla rovno na diaľnicu. Ale nedokázal zaspať ani v aute, tak som na Zelenči stála a uspávala pri prsníku 😝

liba78
25. mar 2011

@alure Dema step lux, keď sa rozhodnem ho vytiahnuť z kufra, hodím foto 😝

vladka84
25. mar 2011

@liba78 tak to potesi 😒 ja som tiez rozmyslala nad novym kocikom, ale nakoniec som sa rozhodla pre mensiu investiciu a objednala som si slnecnik na kociar 😉

alure
25. mar 2011

@liba78 tak sme mali podobné cestovanie, mne Denis reval celú cestu z BA do SC a Oliver si spokojne vzadu spal 😖 ...malý vrieskal na celé auto ja na dialnici sústredená na množstvo kamionov ani kde zastaviť ani nič..a prišli sme domov vrieskanie pokračovalo,tak som išla von a bol spokojnejší..už nech má tie zuby von..idú mu naraz 3 ks 😠
demy vyzerajú fajn a sú praktické..škoda že si narazila na "neposlušnú"verziu...možno to bol len nejaký zásek a už to pôjde 😉

katulkaaaaaa
25. mar 2011

@alure chuda malinky si uzivate so zubkami,aj mi sme mali uplakane dni nez sa ten prvy prerezal a uz sa tlaci dalsi 😠 s policajtami si to super vybavila 😀
@liba78 no teda tak to si ma nepotesila uz som pokukavala na nete na nejaky sportiak mensi....asi to necham teraz tak skor pojdem kupit autosedacku uz trcime z vajicka hrozne
ja mam dnes taku svalovicu po vcerajsej vychadzke,ale bola som viki zaviest do skoly a vonku je uz teraz krasne,budem musiet ist na nakup sak doma nic nemam 😀 zase

mirmaj
25. mar 2011

@carmenn323 aj my sa máme dobre a tiež sa nám tak podobne darí ako vám 😉 tiež máme cca 8,5kg a cez 70cm, takže máme čo nosiť 😀 prelozíme už celý byt aj sa postaví pri všetkom načo dočiahne takže tiež sa nenudím 😀

liba78
25. mar 2011

@vladka84 vidíš tam je pes zakopaný, ty si šikovnejšia a rozmýšľala si nad NOVÝM. 😅

@alure tak tá cesta potešila aj teba. Mne vrieskal z BA po Zelenč. 😉 Ale navnadila si ma a vytiahla som kočík z kufra. Zložil sa rýchlo. Pokazilo sa tlačítko na rúčke, ale už som prišla na to ako ho zložiť poistným tlačítkom na boku. Takže to dúfam, nebude také hrozné. 😔 Keď malý vstane, odfotím ho

katulkaaaaaa
25. mar 2011

mate este niekto vanicku?ci to len ja?????????a mate este fusak?sak neviem ako maleho obliekat ked je takto teplo

liba78
25. mar 2011

@alure ozaj už mi prišla súprava z Bess.sk, myslím tú letnú, ale objednala som 86 a je mu veeeeľká
@katulkaaaaaa možno budeš mať viac šťastia. 🙂 Nám má prísť sedačka budúci týždeň, už ju mám v čechách asi mesiac. 😔

liba78
25. mar 2011

@katulkaaaaaa neboj Cortina je u nás stále ako vanička, lebo je skvelá a polohovateľná

kvietok121
25. mar 2011

dobre ranko
@alure my to mama naopak my zase menej mliecka ☹ ale ovocie a obedik ide na dracku 🙂
@eis4 musime ten volejbal zopakovat 🙂
@katulkaaaaaa aj my sme hore od pol siestej ale my musime ☹ matejko si zmyslel ze kazde rano bude vykakany a pol siestej a potom mi uz musime kmitat 🙂

kvietok121
25. mar 2011

@katulkaaaaaa ja mam fusak, ale ked je moc tweplo tak odkryjem uplne 🙂 a ked zase sa ochladi alebo fuka prikryjem

evanns
25. mar 2011

dobre ranko baby...boze vy ste popiasali toho za 1 den...no nic hadam Vas cez den precitam, uz som u rodicov od vcera tak hadam si oddychnem 😉

majka35
25. mar 2011

dobré ránko ... ja ani nejdem čítať, čo ste to tu "popáchali" ... to by som tu bola do večera 😕

katulkaaaaaa
25. mar 2011

idem do obchod tak dufam ze zase nepopisete 5 stran za hodinu 😀

memory97
25. mar 2011

@liba78 a neskusala si ho, ked si ho brala? mozno tam len nieco potrebuje premastit olejom, aby sa dobre zlozil...

@alure urcite ho odfotim ako po nom lozi🙂 dnes aj neskor pojdeme vonku, len nech pekne pride prepravca🙂

babulky co pouzivate na tepovanie kobercov. Uz sa nemozem pozerat aky je koberec ogrcany a dnes je krasne slniecko opat, tak by mi aj vyschol...

vladka84
25. mar 2011

@liba78 ked ja nemam dobru skusenost s ojetinami, tak ja vacsinou poskulujem po novom... ale zasa tie ceny 😕
@katulkaaaaaa my sme mali vanicku este asi minuly tyzden, teraz som uz dala sportiak, lebo ked je hore, tak nechce lezat a vanicka sa nam polohovat neda 😒 a mam fusak, potom ju uz neobliekam velmi a aj tak je teplucka, spotena zatial nebola...ale u nas je asi studensie, kym su Tatry zasnezene 😖
boze, sedacka! este to nam treba kupit, to su vyyydaje ☹

memory97
25. mar 2011

@alure jejda,tak to mal Denisko zazitok. tolko policajtov 😀

evanns
25. mar 2011

a inak po vcerajsej poradni...mame 10 650 g a 74 cm...a nazvala malu "usmievavy budha"...a ze krasne sedi a kedze ryza ju zapeka tak jej mozem davat bezvajecne cestoviny 😲

memory97
25. mar 2011

@alure vacsine e-obchdov su z KE, aj ja tak objednavam🙂

@katulkaaaaaa vanicku uz nemam a ani fusak, uz je len v hrubej bundicke a nohaviciach. Mam pod nim deku, ale vcera som ju musela dat prec, lebo mu bolo horuco, tak mi cestou plackal...

@vladka84 ked si najdes nejaky skus potom porovnat cenu na www.pricemania.sk a mozno najdes tam aj lacnejsie🙂

kahlan1
25. mar 2011

baby neviete ked budem prehlasovat dr do he tak potrebujem od nich listok? ze ma vezmu pre stareho dr?

majka35
25. mar 2011

@evanns ku ktorej detskej lekárke chodíš, u nás v KE?

memory97
25. mar 2011

@evanns jej a to si tym sedom vysluzila taku poklonu🙂 😀 😀

liba78
25. mar 2011

@memory97 skúšala a všetko bolo ok. On sa pokazil až v BA 😠 s tým tepovaním moc neporadím. Tepovala som pred vianocami ale požičaným strojom.
@evanns super šalátik si linkla minule, mám ho v chladičke je perfektný 🙂

majka35
25. mar 2011

@evanns usmievavý budha ... 😀 😀 😀 na tom fcb, čo si dala "videjo" sa furt s mm smejeme

majka35
25. mar 2011

@liba78 aký šalátik, aký??? ja milujem šalátiky ... sem s receptíkom 😅

memory97
25. mar 2011

@liba78 no pekne, ani nestras, ja chcem ist na dalsi vikend na burzu do MC a kupit ojetinu, aby nezabral vela miesta v aute...

liba78
25. mar 2011

@evanns že budha 😀 😀 😀 ale váhu má dobrú bohyňa malá 😉

liba78
25. mar 2011

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre