♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
25. mar 2011

@katulkaaaaaa ja som sa pýtala predajcu na autosedačku kedy máme z vajíčka prehupnúť do inej a on povedal že ak trčia nožičky ž eto nevadí,nemala by pretrčať hlavička..takže sa riadim týmto..a ano zúbky nás trápia ☹ vám už ide druhý 😉 ?
@liba78 ako som ti povedala mohlo sa len niečo zaseknúť 😉 ja som včera bola von s kočíkom a počúvam niečo hrkoce koleso som dala dole naspäť..v kuse hrkotalo a nakoniec som zistila že mám len zle odblokovanú brzdu... 😝
@katulkaaaaaa ja už malého odkedy mám kúpený nový kočik dávam len do neho a používam napriek teplučku ešte zavinovačku od emitexu.Fusak už nie,ale niekedy fúka vietor a mám obavy 😒 tak ťažko povedať čo je lepšie....ale do auta ho už dávam len v tričku s DR a nohavice aj punčošky ale po ceste je mokrý ako myš 😲

@liba78 jéj ty si to už objednala ? ja ešte čakám lebo stále neviem akú veľkosť...ale asi 86 bude v lete ok..teraz už dávam 74 ..no ťažko odhadnúť.....
@kvietok121 a tiež vám idú zúbky? včera som mu skúšala dať čokoľvek a nič nešlo,potom som mu šupla do ruky jablko (mesiačik) a tak ho "obkusával" ale ostalo mu kúsok v puse a nevedel čo s ním tak ho dusilo 😠 zajtra ideme do Brendonu a chcem mu kúpiť tú sieťku na jedlo a našla som aj také niečo ako cumeľ ale je to v podstate masáž na dasienka....
@memory97 super budem sa tešiť 🙂 my ideme dnes plávať tak mám zas rozbitý celý deň....ani sa mi nechce do ničoho pustiť
ale páni policajti boli fakt zlatučký 🙂 sami sa ponúkli a ani som nestihla nič povedať už mi vzali z rúk kočík a niesli ho 😀

alure
25. mar 2011

kým prečítam čo píšete tak zaplníte ďaľšiu stranu 😝 to zas budem mať čo dočítavať po príchode z plávania

majka35
25. mar 2011

@liba78 mňam, ten si robím často, je naozaj fantasický

sa teším na zajtra, ideme s barborkou na tú veselú planétu, čo mi dala link @alure
veselaplaneta.sk ... baborka sa nevie dočkať spievanky a zahrajka - čanaky podhradská

evanns
25. mar 2011

@majka35 Dr.Gregova na Toryskej

evanns
25. mar 2011

@memory97 ked bola hola v sede a tych 100 zahybov sa jej ukazalo 😀 😀 😀
@majka35 😉 ona sa vkuse rehli...to z toho aj pribera 😝
@liba78 joj salatik bol super, ho urobim u rodicev cez vikend 🙂

kvietok121
25. mar 2011

@alure no my ich uz mame vykuknute - 5 zubkov, ale tie posledne dva su von len na dobku, tak asi bolia, on pije pije pije a potom stusti reeeeeeeev, zase pije a rev tak ho to musi poriadne boliet ☹ inac nam zabera calgel v momente a niekedy na prst kefka na masirovanie to je tiez super ja som cerstve jablko este nedala, v stredu sa konecne mama pochlapila a urobila som si sama sebe segedin ... vysledok ... maly bol vcera celyyyyyyyyyy vyhadzany, i dnes ma este ☹

evanns
25. mar 2011

@alure pani policajti su obcas celkom fajn 😉

evanns
25. mar 2011

@majka35 joj som mohla ist s tebou ale som v smizanoch ☹

evanns
25. mar 2011

@katulkaaaaaa my uz v sportiaku a bez fusaku

a inak baby nam pomohol slnecnik...uz vcera sedela krasne v sportiaku bez problemov ked jej slniecko nesvietilo a este som dala prec fusak a deky lebo den predtym jej bolo asi aj teplo 😒

alure
25. mar 2011

@evanns tak to ano 🙂 váhu som vam zapísala 🙂 malá buchtička usmievavá 😉
@kvietok121 myslíš že kapusta? waw že 5 zúbkov 🙂 ja som už fakt nevedela čo skúsiť,včera som mala pre neho prichystaných niekoľko možností a nič..preto chcem tú sieťku na jablčka,keksíky a tak....

vladka84
25. mar 2011

@alure s tou sedackou si ma potesila, nam este netrci hlavicka a ani nozky velmi, tak hadam mame cas a novu kupime az dalsi mesiac...sice aj tak su tie vacsie od 9kg, ci? lebo to mi este ani zdaleka nemame 😒

majka35
25. mar 2011

@evanns tak dúfam, že keď budeš v KE, tak pôjdeme s našimi deťuchami na kávu 😉

mirmaj
25. mar 2011

@katulkaaaaaa ani my už nie sme vo vaničke a nepoužívam ani fusak už a nedávam pod nu ani deku a zima jej ešte nebola

alure
25. mar 2011

@vladka84 ja mám dve vajíčka,jedno je do 10 a druhé do 13 kg 😉 ano tie väčšie sú od 9kg ale myslím si že dieťa by malo aj vedieť pekne sedieť aby mohlo ísť z vajíčka von..aspoň tá Romerka čo sme kúpili je určite už pre sediace dieťa

vladka84
25. mar 2011

baby, nebude blbo vyzerat cierny slnecnik? mame zeleno, cierno, oranzovy kocik a na vyber bol prirodny, cierny, hnedy, modry, cerveny, zlty a sivy 😒

majka35
25. mar 2011

@mirmaj ja už som tiež obidva fusaky vyprala a zazimovala a už ich ani nemienim vytiahnuť 😵

evanns
25. mar 2011

@vladka84 aj ja mam cierny ☹ iny nemali na rychlo...a kociar zeleno-sivy 😒

evanns
25. mar 2011

@majka35 mozeme predbezne v utorok...v pondelok ti potvrdim!!!

kahlan1
25. mar 2011

@vladka84 ved cierna sa hodi k vsetkemu 🙂 a co stoji taky slnecnik?

memory97
25. mar 2011

@evanns musela byt podarena 😀 😀 😀

som vam nenapisala, co sa mi vcera stalo. Isli sme s malym do mesta na prechode mi z jednej strany dal prednost vodic, tak som sla k stredu a z druheho smeru isla zena v aute,neviem,co robila pocas soferovania,ale nesustredila sa na jazdu, mala som zlu predtuchu,ked som vstupovala na cestu s malym, tak som radsej zastala a neverili by ste, ale keby sme sli dalej, tak to do nas napali... vodic, co mi daval prednost, len nechapavo pozeral...ona sa v poslednej chvili zbadala no letela po tej ceste, 50tka to nebola...

kvietok121
25. mar 2011

@alure eby ich bolo radsej menej aby nehryzol, nam zatial vsetko chuti, len ryzu musim maskovat, dam jednu polievkovu lyzicu ryze a potom zemiacky a nejaku zeleninku, samu zeleninu s ryzou nezje, vcera mi ostalo z obeda, tak som to nechala o piatej nechcel mlieko, roplakal sa mi ked som mu isla davat a tak som ho dala do sedacky a davala obedik to ste mali vidiet tie vratka, zastupkyna (priniesla mi papiere z roboty) co tu bola, len kukala ako otvara usta 🙂
a uz davas masko 6x za tyzden, my sme mali tento tyzdne prvykrat a tak som mu dala len 2x, neviem ci dat este aj cez vikend, inac uz mu mam dat aj zltko dr nevravela a ja som sa zabudla spytat ☹

majka35
25. mar 2011

@evanns ok ... aspoň si urobím prechádzku do Galérky

vladka84
25. mar 2011

@alure utekala som pozriet a ja mam vajco do 13kg 😉 sediet vieme,uz nas nekyve, ale ona je take drobatko, sa mi zda, ze by sa v takej sedacke stratila 😀

evanns
25. mar 2011

@kvietok121 ak davas masko uz davaj aj zltok 😉

memory97
25. mar 2011

@vladka84 ja myslim, ze je to v pohode, cierna ide k vsetkym farbam. Tiez zacinam rozmyslat nad slnecnikom, maly mi tak vcera plackal, ked mu zasvietilo slniecko do oci...

memory97
25. mar 2011

@kvietok121 ano mozes, 1x do tyzdna staci. Myslim, ze od 6 mesiaca sa dava. Maly zltko velmi nelubi, davam ho len sem-tam a viackrat ma masko.

evanns
25. mar 2011

@vladka84
@alure nasa je uz v Romerke ale ona nema sancu vtrepat svoje pupco do vajicka...ked zaspi hodim vam foto 😀

@alure a mozes nam zapisat aj miery v 6.mesiacoch? 9880 g a 72 cm...diiiiiiiiiiiik

alure
25. mar 2011

@kvietok121 my sme po 3 týždňoch od zavedenia papania prestali jesť,k mäsku sme sa dostali len dva krát 😒 tak môžem začať keď ho toto obdobie prejde odznova...ja neviem či sa budem riadiť tým že 6x mäso a jeden deň nahradiť žltkom..ja si myslím že by to malo byť pestré a ani ja by som nejedla 6 dní v týždni mäso,toť môj názor 😉 ty učíš SJ? chcem sa opýtať idem robiť Oliverovi pozvánky na párty a je to "pri príležitosti 9-tich alebo 9-tych narodenín?
@memory97 ja som šofér a stále pred prechodmi stojím ale najviac ma rozčuľuje ak autá za mnou sa na to rozčuľujú a potom mo blikajú jak keby nepoznali cestné predpisy 😠 strašne arogantní sú ľudia a uponáhľaní až hrôza ☹

alure
25. mar 2011

@evanns pridané 🙂 no aj Denis sa do Romerky pekne zmestí,len on ešte sám nesedí a bojím sa kôli hlave...kým sa zmesí do vajíčka ani neriešim....
@vladka84 no drobátka sa v tých sedačkách strácajú..ale pamätám si keď sme išli domov z pôrodnice (a to sme boli z tých väčších) ako sa strácal vo vajíčku a teraz..ono do toho rýchlo dorastú....
ja som včera na prechádzke zistila že nemám pre Denisa opaľovací krém tak som zbehla do prvej lekárne a kupovala 🙂

evanns
25. mar 2011

takze v autosedacke 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre