• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@kahlan1 my sa tiez snazime lozit, ale zatial nam to viac ide dozadu a to by si mala vidiet ako sa zlosti, ked sa snazi dostat ku hracke a ona sa jej vzdialuje :grinning:
neviem, ci som ti odpisala na ten slnecnik - ja som objednavala odtial http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/productdetail/oc/379/product/univerzalny-slnecnik-na-kocik-uv-50-70cm.xhtml

25. mar 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 no my ani dozadu ani dopradu len do stran, ale zacne dvihat ruky aj nohy hore a akoby perovala :slight_smile: a vykrikuje pri tom :slight_smile: no uvidime kedy sa jej podari posunut

dik lebo aj ja nad nim rozmyslam tak asi objednam aj ja - tiez cierny - mame cierno zeleny kocik
25. mar 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns :dizzy_face:
@akika722 moja zlata ja uz som bola na vychadzke,v obchode,navarila som obed,zahrala sa s malym a chystam sa druhy krat von :grinning: rada by som pomohla keby si nebyvala na druhej strane slovenska :sunglasses:
25. mar 2011 o 12:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns jééééj..chystate sa k moru???
@kahlan1 už tak hopka?sama?moj ešte padne na bok :sweat_smile:
@katulkaaaaaa je na zožratie :grinning:
25. mar 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ty si aka šikovnica :grinning: ja som upratala/vybalila hračky,potom urad prace+nakup+prechadzka...a potom už nič :sweat_smile: mm umyl podlahy :fearful:
25. mar 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 co chces sak tolko tohooooo,a mm nech sa snazi ten moj vysava doma :grinning:
25. mar 2011 o 12:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ale kde o chvilu jak som cvakla ju prekotilo :slight_smile:
25. mar 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa zlatunky je - aj ja sa lakomym na choditko - asi ho dnes aj kupime :slight_smile:
25. mar 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa no.nech maka aj on..ale prekvapilo ma to :fearful:
@kahlan1 :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure prave mi doniesli tu podlozku. Maly sa najprv na nej rozplakal a teraz sa pekne hrajka a super to hreje:slight_smile: esteze ta mame :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: foto prilozim o chvilku:slight_smile: len musi zaspinkat
25. mar 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy ste take zlate , ja mam problem, napisem a pridem a problem je vyrieseny :slight_smile:
@mirmaj @evanns @memory97 @alure @katulkaaaaaa tento tyzden som zacala s masko mali sme raz telacinku a raz kuracinku :slight_smile: tak buduci zacneme aj zo zltkom, a to davate tak ze uvarite vajco, vyberiete zltok a rozpucite napr. so zemiackami so zeleninkou, alebo davate zltok samostatne
ja tiez neviem ako budem davat lebo mamina je zelninkova :slight_smile: uvidime co na to mlady muz :slight_smile:

@alure ucim geogrqfiu :slight_smile: inac s tym i-y, deviatych narodenin (je to v poradi) dobra stranka je http://slovencina.vselico.com/cislovky.html kukni
@katulkaaaaaa my tiez obliekame len body a budicku - bud dekovu alebo sustiak ci fuka alebo nie a miesto pancuch, tenke teplacky (mama nema rada pancuchy :slight_smile: a jedny nohavice navrch) zamozrejme ponosky a boty, inac krasne fotoooooooooooo
@kahlan1 krasne sedkate :slight_smile:
25. mar 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ano, ja dam varit vajicko na tvrdo viac ako 10 min. vrie, potom vyberiem zltok a pridam k zeleninke:slight_smile:
25. mar 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave mi maly zlomil kolotoc nad postielkou :fearful: ja ze on si spinka a on dovtedy tahal za hracky,az sa to zlomilo :confused:
25. mar 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 akujem za info, aj nas natahuje, vzdy hovorim nono :slight_smile: a postielku som dala nizsie a zvieratka vyssie :slight_smile:
25. mar 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave papam cestoviny (ostali vcera od perkeltu) s brokolicou a poliate vajcom so syrom - to je jedna basen ... to je neskutocne, dufam ze matejko bude po mne a nie po tatovi, ktory ma niekedy vytoci, ked si k takej lahode vyberie klobasu ... a potom sa nevynie povie maminka vies ja som vlemi hladny ja musim aj masko :angry: ach ty chlapi
25. mar 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ano tiez popucim zltok do jedla :slight_smile: prave dnes sme ho mali s mrkvickou :slight_smile:
25. mar 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ok budem tak
25. mar 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby este jedna otazka davate k obedu vzdy ryzu, zemiaky alebo cestoviny alebo len cistu zeleninku
25. mar 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 vyzera to dobre - ja zboznujem cestoviny, ja som dnes mala soju na zelenine a zemiaky :slight_smile: tiez nemusim mat stale maso
25. mar 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ja niekedy aj cistu zeleninu
25. mar 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ja keby som nemusela ani masko nejem,ale nie ze by som bola vegetarian ale my nechyba ale zelenina a ovocie to je pre mna trest, pre mna najtazsie bolo pri kojeni obmedzovat sa v zelenine a este musim :frowning2: pred dvomi dnami som mala kapusticku - len trosinka kyslucku - a maly sa hned vyhadzal :frowning2: skusim nabuduce ten kapustovy salatik co ste tu dali mozno z cerstvej sa nevyhodi
25. mar 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 z cesrtvej asi nie - ja zboznujem ovocie a zeleninu co ako - varenu mrkvu nemusim - ale v lidli maju super zeleninu mrzenu na masle a ta je skvela :slight_smile: z tej zjem aj tu mrkvu :slight_smile:
25. mar 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. mar 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby musim sa pochvalit, dnes mi napisala jedna ziacka na matejka, pani ucitelka matejko je krasny a ma krasne oci, a ja ze no podoba sa na tatina, a ona, no podla vasho vkusu viem ze to musi byt fakt fesak, no nie je zlata? a to som ju ucila len rok :slight_smile:
25. mar 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ako kedy, ja davam zeleninka, krupina, ryzova muka na zahustenie, inokedy k tomu pridam masko, sem-tam ryzu.
zlata bola ziacka:slight_smile: vidis, uz ti na Matejka ziacky poskuluju:slight_smile:

25. mar 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 :slight_smile: ja nezahustujem nicim nevadi nie? ci?
25. mar 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bezim na den ucitelov, mamicky - ucitelky krasny den ucitelov :slight_smile:
25. mar 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 nevadi, ja len kvoli tomu, lebo maly velmi riedke nechce a s tou mukou je ta vodicka taka hustejsia. Uz sa tusim mozu robit aj halusticky do polievky (krupica a zltko).
25. mar 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A sme na deke a je nam teplucko:slight_smile: Akurat, ze sa mi maly skryl za hracku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sikulka moja
25. mar 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bahulky no dnes sme boli na civceni nemam z toho moc dobry pocit :frowning2: vrak vsetky deti ktore sa nevedia pretocit by mali navstivit rehabilitaciu aby mamicky neco nezanedbaly :frowning2: tak vytrapila malou jak plakala chudatko :frowning2: nechcem tam viac ist
25. mar 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok