♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
26. mar 2011

@memory97 aj ja na vas 😉

memory97
26. mar 2011

@akika722 niektore doktorky usmernuju maminy, ze jogurty po 1 - 1,5 roku, preto, ze su tazsie na detsky zaludok a obsahuju aj kravske mlieko, ktore je alergenom. Co som sa stretla ja s dr., tak kazda vravela, aby sme davali jogurt, ale malemu sa z toho dviha zaludok, takze kaslem na to a bude ho papat az ked mu bude dobre 😉

memory97
26. mar 2011

neviete mi poradit stranku, kde si nacrtnem detsku izbu a rozplanujem nabytok?

akika722
26. mar 2011

@memory97 moj zje všetko 😅 noo.ale jogurt mal zatial max 3x...aaale moja svokruša mu včera dala do ručky slanu tyčinku 😵 🙄 skoro som ju... jej hovorim..nedavajte mu to!!! postavila sa pred neho,naklonila sa,jedla tyčinky a hovorila mu,,,hmmmmmmmmm,mnaaaaaam..skoro sa zadusil od plaču a ja skoro ju 😠

akika722
26. mar 2011

@memory97 ja eéé ☹

liba78
26. mar 2011

@denisocka cicku máme aj my furt. Tá musí byť za každým jedlom. Okrem nej, žiadne iné tekutiny nechce ☹
Na raňajky býva to pečivo, buď chlebík, alebo rožtek. Odkrojím tenký pásik, natriem trošičku maslíčka. Potom to pokrájam na maličké kocečky a pomaly po jednom žuje. Zuby má dva, teraz idú horné. (rožtek býva jednodňový, nie čerstvý. Ten sa mu nerozpúšťal v puse)
@niky13 aj my oneskorene gratulujeme 😉
@katulkaaaaaa 😝 to monte je fakt malý kýblik

liba78
26. mar 2011
denisocka
26. mar 2011

@liba78 a to kolko toho rozka ci chleba spapa?

liba78
26. mar 2011

@denisocka kúsok, max 1/4 rožteka. A občas mu dám žužlať aj celý do ruky. Moja dr doporučila privykať na lepok čo najskôr.

memory97
26. mar 2011

@liba78 dakujem moja, idem sa do toho pustit🙂

denisocka
26. mar 2011

@liba78 ja nic proti,len som chcela mat predstavu kolko,bo moj starsi zje max pol rozka.tobimu sa bojim,ze sa zadrhne

akika722
26. mar 2011

baby,prosim,čo pomaha na velmi nafuknute brucho? ☹ ale až take že mam krče ☹ berem probiotika,nezlepšuje sa a mm sa dnes smial že či som tehotna,že mam take brucho ☹ vyzera to hrozne a dosť boli ☹

akika722
26. mar 2011

@denisocka moj si tiež ožužlava..ale nedavam mu čerstve pečivo,skor už take/gumene/2dnove...vtedy sa mu z neho neodtrhne viac ...

kvietok121
26. mar 2011

pekny vecer, ako ste sa mali???my fajn aj ked sa nam nechcelo zaspat a som zvedava kedy bude po posune rano a ako sa nam posunie rezim 🙂
@danulienka35 tak foto pre teba a pre tvoje princezny
@niky13 tak vy teda krasne papate, my len obed a desiatu, ostatne je mliecko, niekedy ked dlho spinkame tak vynechame desiatu a mame ovocicko na olovrant 🙂
akika722 tak to teda neviem preco ta to brusko tak boli fuha take nieco nepoznam

liba78
26. mar 2011

@denisocka ja som sa tiež najskôr bála, ale moja potvorka chce všetko chutnať a keď niečo nedostane tak je urazený 😝 , normálne si vynucuje. Doktorka doporučovala najskôr žužlať kôrku chleba, ale to mal len raz a po chvílke bolo všetko v puse. Tak kôrku nemáva, ten celý rožok do pusy nenarve 😀 A keď mu dám po maličkých kúskoch tak to chvíľku omáľa jazykom a potom prehltne.

liba78
26. mar 2011

@akika722 v tehu som používala Espumisan, pomáhal mi celkom dobre.
@kvietok121 šikovný Matejko, Jurko sa tak na štyri ešte nedá.

danulienka35
26. mar 2011

@kvietok121 jej aky je rozkosny a sikulka moc krasny mojko dakujem pekne 😉 potesila si ma

danulienka35
26. mar 2011

@liba78 mojko chod k tomu lekarovi v pondelok za vysetrenie nic nedas

kvietok121
26. mar 2011

@liba78 dakujeme, neboj aj to pride, chcem sa ta spytat ako davas casto pecivko, my sme dali len ochutnat a teraz uz nedavame

kvietok121
26. mar 2011

@danulienka35 nie je zac, rozkosny po tatkovi 🙂

danulienka35
26. mar 2011

@kvietok121 to hej ale i po maminke moja velmi je krasnucky 😉

akika722
26. mar 2011

@kvietok121 maly je nadhernyyyyyy
neviem moja,až krče z toho mam ☹
@liba78 mam ho,nepomaha mi ☹

liba78
26. mar 2011

@danulienka35 prečo mám ísť k lekárovi ?

hajatanufus
26. mar 2011

@kvietok121 ahojky maly krasny a sikovnucky a ako ti pekne zapozoval do fotaka 🙂 🙂 my sme sa zacali plazit ale dlho nevydrzime a este ani na 4 nevieme ani nesedime a nemame ani zubky ☹

danulienka35
26. mar 2011

@liba78 jej ja to napisala tebe prepac to malo byt pre akkiku ☹

memory97
26. mar 2011

@akika722 nemas doma nahodou este espumisan alebo sab simplex. Skus si dat to, len viac kvapiek🙂

memory97
26. mar 2011

@kvietok121 Matejko je sikulka a ako sa pekne stavia na 4🙂

akika722
26. mar 2011

@memory97 mam espumisan-pre dospelych,nič to so mnou nerobi 😒

kvietok121
26. mar 2011

@danulienka35 po maminke ma dlheee prstiky ....
@akika722 dakujem, a nebola si s tym niekde a odkedy ich mas?
@hajatanufus neboj vsetko bude ... a zubky by som s tebou vymenila, niekedy sa bojim aj dat prso ked je nrvozny, lebo niekedy ak pricvakne ze nemozem vybrat prso ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre