♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
27. mar 2011

ked to pustim malemu ide sa zadusiť od smiechu 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=RpVqM2TGhiE
kahlan1
27. mar 2011

@akika722 tak to ste pekne pospali 🙂 ja vzdy pravidelne o pol siedmej a skôr uz počujem z postielky ba - ba - ba -ba 😀 😀
tak si uzi kino 🙂 ja by som dnes chcela ist kupit Anetke chodacku 🙂 prave hladam na nete nejaku, ty mas doma?

akika722
27. mar 2011

@kahlan1 dik moja,hej mam doma chodačku ešte po Paťkovi,da sa nastaviť aj na hojdačku/ale nevyužívame to...maly v nej lieta denne 😀
ja teraz riešim trojkolku že mu kupime novu na narodeniny...a totu čo mam po Paťkovi predam...mam taku čo nemožeš rukou ovladať v pravo -vlavo 😒 ale za je dobra v tom že sa daju zablokovať pedaliky aby netočil a korman aby ani tym netočil..no chcem niečo nove 😅 ale nie take za 100eur 😒
nevieš o niečom?

kahlan1
27. mar 2011

@akika722 netusim, ja som zatial len pri chodackach - a neviem aku tiez hladam nejaku cenovov fajn ale kukam ne nate ze na roznych strankach su brutalne rozdielne ceny -niekde stoji chodacka 35 eur a vrchol drzosti na inej stranke som ju nasla za 73 eur - to je des
a ty mi nevies poradit chodacku? aku mas znacku?

akika722
27. mar 2011

@kahlan1 ja som ju kupovala pred troma rokmi,vtedy na sk stala tak 1200-1400sk a zn.mam euro baby

akika722
27. mar 2011

@kahlan1 je to polske ale bolo to kupovane tu u nas v obchode..niečo take/ta latka dole to mam aj ja a da sa urobiť na hojdačku/len ja mam ten hraci panel iny a moja je bežovo zelena

kahlan1
27. mar 2011

@akika722 vyzera super - nieco take chcem ale hojdacku mi netreba pozeram ci by nam take nestacilo
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2625...

akika722
27. mar 2011

@kahlan1 a bicykel toto iste mam https://www.modrykonik.sk/bazar/201-detske-chod... a tu na bazarik si pozerala?či chceš novu?

akika722
27. mar 2011

@kahlan1 hojdačku ani my nevyuživame..

kahlan1
27. mar 2011

ten bicykel vyzera super - asi novu - lebo vyuzijem hned aj pre druhe tak sa mi oplati nova

kahlan1
27. mar 2011

@akika722 chcela by som dnes ist do kiky tak uvidim ci sa bude mm chciet 🙂

liba78
27. mar 2011

@jankasramka Jani, tak to máš inú makačku doma 😅 Mateo je rozkošný, ale naháňať by som ho nechcela. 😝

@katulkaaaaaa aj u nás je teraz blbý čas, už sa začal prerezávať horný zub a naliate sú okrem neho ešte dva. Včera sa zobudil po 22-hej a uspať sa mi ho podarilo až o 1:30 na fitlopte. Tie zuby sú des a Jurko má aj sopel. Ja som ko. Ešte že nevarím normálny obed, som sama s malým. Stačí nám zemiak a brokolica na pare 😝

@akika722 gumi macko je dobrý, chalani mu ho vždy púšťajú len v inej verzii. A u nás zaberá hlavne Natashka. (asi je do nej zabuchnutý, aj revať prestane keď ju pustím 😀 😀 )

evanns
27. mar 2011

@liba78 jeeeeeeeeeeeeej tak to sme radi ze takto pomahame 😀 😀 😀 😀

akika722
27. mar 2011

@liba78
@evanns 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evanns
27. mar 2011

@liba78
@akika722 akoze Vam poviem baby ale ma zadusite hej ....tak vo stvrtok nam na poradni dr povedala ze uz jej pojdu zuby a ja ze no zbohom...ale vysledok je taky ze Natasha sa uz treti den nesprestala rechtat, vkuse sa smeje ale nie ze usmev ale nahlas!!! no je ona normalna? 😀 😀 😀

akika722
27. mar 2011

@evanns ma na haku aj tie zuby 😀 alebo pravdu 🙄 čo jej davate od bolesti??? 😀 😀 😀

ok baby,padam vonku,na nakup s mm a detmi a potom to kino..snad mi Paťko vydrži sedieť a pozerať 😅
prajem vam krasny dník ♥♥♥

kvietok121
27. mar 2011
kahlan1
27. mar 2011

@kvietok121 jej ake ste mali krasne pocasie 🙂 tu je dost zima :( a mate krasne fotky 🙂

jankasramka
27. mar 2011

@memory97 dakujem🙂 inak som nakukla do tabulky a pozeram ze vy na to ze ste predcasniatko tak akoze super miery. ide o to ze mne nikto neberie ohlad na to ze mateo bol sice na termin ale narodil sa pomerne maly tak som chcela porovnat s davidkom, no ale on on daleko daleko pred nami 🙂

@katulkaaaaaa no to mateo je presne rovnaky aj co sa jedenia tyka, aj vahy, aj umrncanosti 😀 teraz sa mu konecne prerezal prvy horny zub lenze cakame este na druhy. som dufala ze budu naraz no ale po mojom nebolo 😖
to je inak niekedy uplne psycho- najme doobeda sa koli tomu zmieta, reve, no uzasne....
vcera som prave na teba mysle3la ze sa ta musim spytat ze ako zvladate cestu autom. to ked je take sidlo tak to ti obsedi priputany'?
@memory97 super link o tom jedalnicku- dakujem, si supeeeeeeeeer

@kahlan1 no jednoznacne zvysim bielkoviny a tuky. takze napr. rano mu miesto sameho ovocia uvarim ovsenu kasu s troskou ovocia a inspirovala som sa libou78 a zacala som pridavat do tej kase maslo.
potom na obed ku klasickej zelenine s mesom zvysim podiel mesa a pridam viac olivoveho oleja a tiez som zacala davat viac zelenej fazulky. no a na veceru davam ovocie ale s ryzou. no a pomedzi toto este dava kekse, jogurty, zemlñe pripadne ine hovadiny ktore mi odthne od ust 😀
@memory97 ja som prave nedavno citala tu v jednom mexickom casopise o babetkach ze ryba sa moze uz od 6. mesiaca...tak uz som tiez rozmyslalazeskusim, len neviem aku. mozno pstruha (bo tie mam ja najradsej 😀

alure
27. mar 2011

Ahojte som len na úplný malinký skok,celý víkend máme rozbehaný 🙂 večer alebo zajtra vás dočítam.
@kahlan1 Všetko najlepšie k meninám prajem moja 🙂

@jankasramka prenádherné fotečky moja Mateo je ako malý model 🙂
My máme dnes 7 mesiacov a Denis mi napriek tomu že v poslednej dobe nechcel papať pribral 🙂 má 8900g 😉
Prajem krásny zvyšok víkednu zatiaľ pa

kvietok121
27. mar 2011

@kahlan1 dakujeme, ano je nadherne

kvietok121
27. mar 2011

@alure vsetko najlepsie

jankasramka
27. mar 2011

@evanns zavidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim-aj ja chcem rehotave prerezavanie zubov 😀
@kvietok121 krasne fotecky,tak sa aj hojdackoval odvazlivec 😉

jankasramka
27. mar 2011

@alure no tak to vam je dobre, mateo zhltne co vidi a nic nepribera.....

jankasramka
27. mar 2011

no este som sa vam zabudla "pochvalit". dnes rano sme sa zobudili vsetci traja chori.mm ma teplotu, ja nejaku infekciu v hrdle a mateo kasle. tak super....

kvietok121
27. mar 2011

@jankasramka akujem nech vam to skoro prejde 🙂

seagull2404
27. mar 2011

@akika722 ahoj, bola tu svokra, tak som na net moc nechcela; prisla v piatok, cely den nic a v sobotu vola, ci neprideme my za nou na jeden penzion, kde ma setru a celu jej pereput, ja hovorim mm ze sa mi moc nechce, ale ze teda podme, nech som za dobru, ked jej volal, ze prideme, ze sme vlastne uz na ceste, tak ona, ze len kohosi kamsi zavezu a hned su spat, samozrejme, my sme prisli medzi cudzich ludi, uvrestane deti tych ludi a psa, a jej trvalo 1,5 hod. kym dorazila, Tamarka unavena, vystresovana z toho mnozstva podnetov a ona, ze ju ponosi, tak ju vzala na chodbu, kde Tamarka ani nebola, tam tma, svokra si myslela, ze Tamarku ju po mesiaci spozna, tak sa mi z toho vsetko dieta vydesilo, ze celu cestu domov, ktora trvav normale 30 min (mne to pripadalo ako vecnost) kopala nohami, buchala ruckami, metala hlavou raz na jednu raz na druhu stranu, jacala, pistala, cela cervena a nic nepomahalo, poviem ti, ze sme revali vzadu obidve, prisli sme domov, pekne s nou pomalicky pochodili po byte, ukazali maznacikou a Tamarka blazeny usmev na tvari, no ja som isla ihned do kupelne, mne bolo strasne zle, a svokra pride dnes a ze podme tam zas a na vylet a pod 😠 😠 😠 😠 😠 😠

seagull2404
27. mar 2011

@memory97 super clanok 😉 ja mam stale pocit, ze jeme furt to iste

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre