♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
27. mar 2011

@danulienka35 vdaka 🙂
@akika722 vdaka 🙂

kahlan1
27. mar 2011

tak ja idem popozerat telku a spat 🙂 tak sa majte zatial pekne zajtra sa ozvem ako sme dopadli pa

danulienka35
27. mar 2011

@kahlan1 ok pekne snicky a hlavne pevne nervy moja neboj sa

akika722
27. mar 2011

baby,bola som s Paťkom v tom kine 😀 vydržal tam "sedieť" 45min a z toho 30min.otravoval že chce isť domov..aj spať že hned pojde len nech ideme domov 😀 tak sme šli..a už spiaa 😎 všetci 3 😎

danulienka35
27. mar 2011

@akika722 no to bolo kino vsak? 😉

akika722
27. mar 2011

@danulienka35 😀 😀 😀 veru 😀 😀 😀
baby?neviete o nejakej dobrej stranke kde su lacne slnečniky na kočik?pri Paťkovi som mala 2...stali vtedy na sk 500sk 🙄 zlomili sa..a teraz mam červeny ale davam ho k velkemu kočiku,asi som ho predala..a potrebujem modryyy

danulienka35
27. mar 2011

@akika722 ja mam tmavo modry moja keby si chcela?

danulienka35
27. mar 2011

@akika722 aj tu na konikovi su pozri sa

seagull2404
27. mar 2011

@jankasramka ☹ chudatko, deticky vacsinou auticko lubia, snad sa tozmeni; ja sa musim k takej podpore este dopracovat ☹
@katulkaaaaaa sak tu dnes bola a hovori, ze ona si vsimla, ze je nesvoja, ale... vobec jej to nedoslo 😠

akika722
27. mar 2011

@danulienka35 jééj..taky ako mam ja kočiiik???taky tmavy???teraz som kukala na konovi našla som jeden svetlo modry..no neviem či bude pasovať farba 😒

kvietok121
27. mar 2011

@seagull2404 juj tak to bol vikend hrozneeeee
@kahlan1 gratulujeme aj my a chcela som sa spytat ci davas tie polievocky ci ich chce princezna a drzime palce vsetko bude ok

danulienka35
27. mar 2011

@akika722 ja mam tmavo modry a ty mas mojko taky bledo nie?

kahlan1
27. mar 2011

este som prisla na skok 🙂 mi nedalo vas neprecitat
@danulienka35 🙂
@kvietok121 ja jej zatial davam kupovane lebo to jej kupi tak na desiatu ma vyzivku broskynovu - ine nechce - ale zajra jej nastruham jablko ci nezachuti, na obed jej davam hipp tie 190 gramove a to zje vacsinou cele a na olovrant jogurt activiu - tak aj tu zje celu a na ranajky a veceru mlieko ale to tiskam na silu ☹ a kase nelubi - normalne ich vyvracia potvorka ked nechce

zda sa mi ze papa pekne ale vsetko je nizkokaloricke a tympadom nepriberame skoro nic - mame 7300 kil - za tyzden sme pribrali nejakych 40 g
a dakujem 🙂

danulienka35
27. mar 2011

@kahlan1 mojko ani nasa kasicky ziadne napina ju z toho 😒

kahlan1
27. mar 2011

@danulienka35 na ju tiez napina :( a tak fajne by z tho naberala 😀 no drzi si liniu co s nou

akika722
27. mar 2011

@danulienka35 tmavo-svetlý 😉

kvietok121
27. mar 2011

@kahlan1 preco vsak obedik ma kalorie, a vahu mate super uplne to staci 🙂 nam akosi nechuti hruska ... neviem dufam ze mi nezacla strajkovat uplne ovocie, lebo uz 2. dne nechce ale mali sme novu hrusku zajtra chce vyskusat slivku tak uvidim

danulienka35
27. mar 2011

@kahlan1 je prekrasna mojko a nevyzera ze by bola chducka 😉 to len nasa je je taky cvaldo ☹

akika722
27. mar 2011

jééj fotka s tym kočikom zo stareho bytu 😀

hajatanufus
27. mar 2011

@akika722 vies u nas su vsetci dr mudri preto nosia titul mudr tu v uk nosia len dr 😀

jankasramka
27. mar 2011

@kahlan1 mne sa nezda malo ale podla vsetkych existujucich tabuliek sme uplne na spodnej hranici, dokonca na niektorych sme az pod hranicou. vazi 7,3kg teda to vazil pred 2 tyzdnami.
a neboj sa tych vysetrni, bude to ok, ved to by bola asi prilis velka nahoda. pri anetke to bola vrodena chyba ci dedicne podmienene?

@akika722 a co davali v tom kine????

kahlan1
27. mar 2011

@kvietok121 tak ale vy vsetci tu priberate tak vela a my ze 200 gr za mesiac ale ona kope jak diva aj pri jedeni - stale musim davat pozor lebo uz mi raz vykopla flasku z ruky 😅 - nasa z ovocia jedine broskynu ale zajtra dostane jabko s piskotami - jej postruham tak uvidim reakciu. a ty mixujes ci pucis? lebo ja ked jej nieco popucim tak ju napina ☹ ☹ mozno len nemal chut na hrusku uvidis ako zajtra
@danulienka35 tak nevyzera vychudnuto ale keby mala nejaky ten gram navyse nezaskodilo by - ale neboj ona to vybeha - vykope 🙂 uvidis ze hej

hajatanufus
27. mar 2011

@akika722 mimochodom teraz by ta uz mali viac skontrolovat kedze si uz tu hnusnu chorobu prekonala mne tak pri kontrolnom usg koli onko prisli na to ze mam zmensenu stitnu zlazu a dr ma potom poslala na endokrinologiu ak by som nechodila na pravidelne kontroly na onko raz za rok tak by som ani netusila ze mam problem so stitnou zlazou

kahlan1
27. mar 2011

@jankasramka my mame dnes 7,3 kg tak sme natom rovnako, a pritom papa celkom pekne - mozno keby tak kase chcela tak by to slo rychlejsie ale nechce ich a hotovo - este skusime nejaku osmizrnu tak jej mozno zachuti
pri Anetke to bola vrodena chyba ☹

akika722
27. mar 2011

@jankasramka rozpravku o korytnačke/kotyuaške/ 😀
@hajatanufus tu nekontroluju niiiič

kvietok121
27. mar 2011

@kahlan1 vsetko pucim obedik cuketa zltok a zemiacik - to sprackal cele ... moja vies co mi povedala dr naposledy ziadne kase akosi moc pribera pribera sa od 200 - 400g a my ze 720g 🙂

danulienka35
27. mar 2011

@akika722 no ja mam takyto kukaj

danulienka35
27. mar 2011

@kvietok121 za aky cas sa tak pribera mojko?

danulienka35
27. mar 2011

@kahlan1 mi vam nejake to kilecka dame mojko chces? keby sa to dalo dam a rada mi mame dnes sme sa vazily ze 12,350

akika722
27. mar 2011

😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre