• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@kvietok121 super fotecky ste zlatucki hlavne matejko cmuk :slight_smile: aj my sme boli tiez hodim fotky

27. mar 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus :slight_smile: krasne mas dievcata :slight_smile:
27. mar 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 presne tak, on si vybral tu najdrahsiu, co mali v obchode :grinning: :grinning: :grinning:
neskusala si jej urobit krupicu? Ja ju robim z dojceneckeho mliecka a pridam 1 PL lyzicu krupice a dam troska masielka alebo pridam nastruhane ovocie.
mala je zlatunka:slight_smile: taky smejulo:slight_smile:

@jankasramka podla mna tam dali kupeneho, ziadneho z konzervy. V konzervach nebudu asi pre Matea. Starsie ryby (niekolkorocne) nieco obsahuju a to prave deti nesmu a v konzervach nevies aka stara ryba je...
27. mar 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja som asi slepa, ale ja tam ziadneho tucka nevidim, iba krasne chlapciatko:slight_smile: a tucko uz tiez nie si, isto mas menej ako ja, moja porodna hmotnost sa ma drzi a za svet nejde prec :angry: a to skoro kazdy den nabeham s malym 5-10km :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus zlatučkééé su..ale moja..nie su po tebe?mi pripadaju ako tvoja kopia :fearful:
27. mar 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 neskusala, ale to robis ako klasicku krupicu len tam das UM? mozem skusit co to spravi :slight_smile: mohla by aspon cosi take popat :slight_smile:
tak to aj nam chuti vsetko najdrahsie :slight_smile:

uz o deviatej som sa lucila na spanie a stale tu strasim :D ale cakam lebo po pol jedenastej dam drobcovi este jest
27. mar 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus super, krasne su kocky:slight_smile:
@memory97 maly ma 9kg a jáááá :sweat_smile: 100% viac ako ty :wink:
@kahlan1 ano presne tak, zarobim UM cca zo 150ml vody a pridam 1PL krupice a varim dokial nezacnu bublinky. Dlho ju nevar, len kym zacne hustnut, lebo to UM smrdi... a potom pridam troska masielka. Uvidis, ci to Anetke zachuti, nam to chutilo a dnes som mu tam dala banan a chudak tolko toho zjedol a je to syte, tak sa mi az povracal :unamused:
27. mar 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 skusim zajtra tak uvidim, lebo kase uz mala rozne terz som skusala slivkovu ale kamoska vravela ze je nejaka osmizrna a ta nechuti dobre pre nas ale maly jej ju lubi a ostatne sladke tiez nepapa tak ak nezaberie krupica tak skusim este toto
27. mar 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 no ale je prekarasna slniecko :wink:
27. mar 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 mojko a davaš klasika detsku krupicu?či?
27. mar 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 aj nas ma priblizne tolko:slight_smile: ty uz nestras s tymi kilami:grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Inac kamoska mi hovorila, ze po prvom nevedela za nic schudnut to co pribrala a pri druhom schudla na hmotnost, co mala pred prvym babom. Takze este tretie a uz budes na svojej povodnej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 jasné..tretie a budem mať 120kg..niééé.dík :wink:
27. mar 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ano, inu som nenasla, davam klasicku krupicu, tak raz za tyzden.
27. mar 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. mar 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus ake krasnucke su tusim mala je cela mainka vsak?
27. mar 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 tu osmizrnu som pozerala, ale zobrala som v DM-ku tusim od babylove vanilkovu. Tak uvidim, ci mu bude chutit, ale ja uz chcem prejst na kukuricnu kasu, pohankovu. To mozu od 8meho mesiaca, zaraba sa len s vodou, alebo tam pridas UM. Ovsene vlocky, tusim uz tiez mozu, tak skus taku kasicku.
27. mar 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 skusim aj ja :grinning:
27. mar 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 mozno by to malo opacny efekt:slight_smile: oki, idem do postele, dufam,ze zmena casu zmenila aj spankovi rezim drobca a necha maminu konecne vyspat:slight_smile: dobru nocku.
27. mar 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 neriskujem :sweat_smile: dobruuuuuuuu :wink:
27. mar 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa uz fakt lucim :slight_smile: dobru noc a krásne sny
27. mar 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 vsetko najlepsie k meninam ty si Alena? ja som ani nevedela len viem ze moja teta ma tiez meniny aneboj drzime palce vsetko bude v poriadku hlavne sa vsetko pytaj drzime palceky :slight_smile:
27. mar 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 nedakuj to podakuj tvojmu muzikovi a sebe mojko :grinning:
27. mar 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 pekne snicky mojko a Davidkovi cmucik :wink:
@kahlan1 aj tebe dobru nocku a drzime palecky a tesime sa stebou :wink:
27. mar 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 ach jaj svokru ti nezavidim moja svokra je velmi zlata a lucinku ani na ruky nechcela ze sa boji a to uz mala vtedy 3,5 mesiaca videla ju len vtedy raz inak len fotky a teraz jak ideme na sk tak ju zase konecne uvidi a aj rachel a pozvali sme ju k nam do ke aj na krstiny tak pride lebo teraz je uz sama kedze pred par tyzdnami jej zomrela mamka o ktoru sa starala tak povedala ze pride je fakt zlata ale aj my sa potom este chystame k nej chcem aby si co najviac uzila deti lebo ktovie kedy ich zase uvidi
27. mar 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus ahoj ďakujem maš lepší prehlad ako ja :slight_smile:
@memory97 super ďakujem
27. mar 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 jaky je pezlaty maly chcela som napisat ze patko a to je samko su obaja podareni a zacinaju sa aj viac podobat nie?
27. mar 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus dik moja..no dosť sa podobaju ked porovnavam foto
27. mar 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ahoj moja ako sa máte?...tento víkend som bola na skok v Pk, ale nestíhala som nič lebo som bola ešte v BA, ale malinkej som kúpila botičky v Pezinku v obuve....na ten náš vysoký nárt tam mali papučky aj botičky :grinning: :grinning:
27. mar 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok