♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
27. mar 2011

@akika722 jaky je zlaty maly chcela som napisat ze patko a to je samko su obaja podareni a zacinaju sa aj viac podobat nie?
@kahlan1 ved je nadherny smejulko a je aj pekne velka myslim ze nasa je od nej mensia a aj menej vazime tak sa uz netrap mas doma nadherne zdrave dievcatko uzivaj si ju dolezite je to ze papa 🙂

danulienka35
27. mar 2011

@helen1007 ahoj mojko no uzasne mi boticky nemame stale pre nasu tlstu nozicku ale musim jej uz kupit aj ja no mame sa super mame uz 6 zubkov a co vi?

hajatanufus
27. mar 2011

@kahlan1 dakujem 🙂

hajatanufus
27. mar 2011

@akika722 dakujem nie len rachel je po mne a lucinka cely ocino 😀

hajatanufus
27. mar 2011

@memory97 dakujem

akika722
27. mar 2011

@hajatanufus na fotke sa zdaju rovnake.....hm,...ved uvidííííím za mesiac 😀 😎

hajatanufus
27. mar 2011

@danulienka35 dakujem ano mala je po mne 🙂

helen1007
27. mar 2011

@danulienka35 to je super gratulujeme 🙂, my máme dva, tak som zvedavá kedy budú ďalšie, inak pohoda, poďakuj babám za pozdravy aj my ich zdravíme a posielame pusinky a dúfam že čoskoro zase budem mať viacej času aby sme mohli ísť spolu na prechádzku a kávičku 🙂

hajatanufus
27. mar 2011

@helen1007 neni zac 🙂

danulienka35
27. mar 2011

@hajatanufus je to take slniecko vsak?
@helen1007 dakujem mojko poviem im rano Niki brigaduje v kaviarni a maju tam kopu zakuskov a velmi dobrych 😀 😀 😀

hajatanufus
27. mar 2011

@akika722 ano fotka trochu skresluje a ked uvidis moju segru tak mala je uplne na nu 🙂

akika722
27. mar 2011

@hajatanufus 😵 tešííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím

helen1007
27. mar 2011

@danulienka35 super, tak už aby som čo najskorej prišla...a potom môžem zase cvičiť...necvičila som už 4 dni..totiž bola som na nákupoch v Ikei a tak som si tam narazila hlavu, že som myslela že mám otras mozgu tak som nebola ani na pc ani som nešportovala, za chvílu si pojdem trochu zacvičiť a potom spať

hajatanufus
27. mar 2011

@danulienka35 ano je mala si vidiet co vyviedla pred chvilou dala som ich spa a bolo celkom ticho tak som mysla ze uz obe spinkaju a ja som sedela v obyvacke a zrazu buchot ja reku ze to susedia alebo co a pridem do izby lucinka odfukuje a mala trieska hrkalkou do steny a rehoce sa pritom 😀 som myslela ze odpadnem tak som jej to vzala a samoztrejme ze spustila krik 😠

hajatanufus
27. mar 2011

@akika722 my tieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeez 🙂 🙂 🙂

danulienka35
27. mar 2011

@helen1007 chudatko moje a co si robila? sa tesime na teba len prid 😉
@hajatanufus no nemala si jej to brat vidis aku zabavku si nasla 😀

akika722
27. mar 2011

@hajatanufus 😀 😀 😀 ešte nespinka? 😀 😀 moj pravidelne odpadne o 7.30 😅 Paťko ho dostatočne unavy 😀

danulienka35
27. mar 2011

@akika722 a potom do kedy ti spinka? ked tak skoro ide hajat?

akika722
27. mar 2011

@helen1007 z cien?narazila hlavu..to ako sa ti podarilo? 😨

akika722
27. mar 2011

@danulienka35 do 6tej 7mej rana

hajatanufus
27. mar 2011

@danulienka35 ja by som ju nechala ale malo to hrozne dunivy zvuk a zobudila by aj lucinku a okrem toho ma spinkat 🙂
@akika722 mala chodi spinkat az po pol desiatej ked odide mm do roboty a uz spinkala len lucy ju zobudila ked som ju dala tiez do postielky aj ked neplakala a mala si nasla zsabavku ona spinkala dost dlho poobede az skoro do pol siedmej ale je unavena len vymysla

danulienka35
27. mar 2011

@akika722 no parada a kolko spinka cez den? 😕

helen1007
27. mar 2011

@danulienka35 ked ti poviem že som si nevšimla bilbord tak sa začneš smiať, na parkovisku som dala malú do auta a ako som ho obehla tak som sa chcela narovnať...lebo som ju mala celý čas v klokanke a trafila som sa presne...vieš si predstaviť ako bol nízko ked som si ja do neho udrela vrch hlavy...zatmelo sa mi pred očami a až mi slzy vyleteli...hlava ma bolela dva dni..už ma posielali doma na pohotovosť ešte aj mm mi vypisoval nech idem k dr. našťastie to potom prešlo 🙂

helen1007
27. mar 2011

@akika722 🙂

akika722
27. mar 2011

@danulienka35 cca 3x..doma tak pol hodku hodku a vonku aj 2-3hodky

hajatanufus
27. mar 2011

@helen1007 ach jaj mala si sa vratit do obchodu a nahlasit im to ako uraz nech ti zavolaju lekara a mozno by ti dali aj nejake bolestne s hlavou vobec nie je sranda ☹

hajatanufus
27. mar 2011

@akika722 nasa tiez tak spinka ale ja to nestopujem a dnes si vonku dobre schrupla a este dopavala doma v kociku pri otvorenom okne a potiahla by aj dlhsie ale mm sa salil s lucinkou akurat v obyvacke kde spinkala mala

helen1007
27. mar 2011

@hajatanufus našťastie to ptešlo a bola som tam aj s komoškou takže som potom nešoférovala čo bolo dobre, lebo ešte na druhý deň mi to nejako pomaly myslelo, ale čo už šikovným patri svet 🙂

hajatanufus
27. mar 2011

@helen1007 tak vdaka bohu ze vsetko dobre dopadlo ma to aj napadlo ze ako si soferovala ale stastie ze si nemusela 🙂

akika722
27. mar 2011

@hajatanufus ja tiež nestopujem,každy deň je to ine.no ked nespinka pobehuje v choditku...velmi je zlaty...nevyžaduje až tak na ruky,nefnuka... 😅

akika722
27. mar 2011

dobruuuu babulky moje 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre