• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@akika722 ja som to objednávala priamo na mieste, mali katalóg, ináč plno kreatívnych zaujímavých hračiek mali, fakt super pre deti, keď pôjdem po tú s kladivkom, sa opýtam, či nemajú nejakú web stránku

@seagull2404 nom, ta mi ani nenapadlo, skúsim s tou výživkou, uvidíme, či zmení názor

@alure hej, užila, pri kladivku :grinning:
28. mar 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 a ako to mam hladať?kolko ťa to stalo??aj jaa ceeeeem :sweat_smile:
28. mar 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 :slight_smile: a aký jogurtík dávaš? klasika biely smotanový? či aký môžu?
@akika722 moja to poznam ja som tak bola dlho,kým som si kúpila nejaké doplnky...dokonca som nemala doma žiadne zrkadlo :wink:
@majka35 medzitým som si prečítala..predbehla si moje myšlienky a napísala si skôr ako ja :slight_smile:
28. mar 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no vyšlo ma to na 4,9 eur ... preto som to hneď aj objednala, ja sa jej opýtam na tú stránku
28. mar 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ale som ľutovala, že sme nešli aj v nedeľu, bolo oveľa menje ľudí, prišli Elá a Hop a vraj boli úžasní ... škoda
28. mar 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :slight_smile: skus, mozno zaberie :slight_smile:

@alure ono je to take zvlastne, ked prisla potom v nedelu, spravala sa tak, ze mi aj bolo blbe nieco hovorit, ale ma uz potom vytacali hluposti, ktore som riesit nechcela ako napr. ze ihned chcela prebalovat Tamarku, a nezavrela krabicku na vlhcene obrusky alebo nezavrela sudocrem a vytvorila sa na nom taka supka a tak... a to by sa potom zo mna strasne valilo, pre mna bolo pozitivom aspon to, ze ked predtym volala, ci nepride zas za nou, tak jej mm povedal, ze urcite nie :slight_smile: co je v nasom pripade pokrok, pretoze vacsinou povie, ze uvidime a ze mzno a ona potom otravuje, kym neprideme :slight_smile: ona nam potom ani nevolala, ze ako tamarka, podstatne pre nu bola info, ze sa Tamarka nestrhavala aj v noci a aj to ju zaujimalo az na druhy den, mna to potom boli, elbo som na svoje dieta citliva a toto ma skoro uraza a ked ma nieco takto citovo ovplyvnuje, tazko sa mi o tom hovori
28. mar 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure kupujem take bio biele v Bille, Rajo asi
28. mar 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure zrkadlo mam..ale vidim sa tam len do pol pasa tak vyhovuje,viac by som neprežila :sweat_smile:
@majka35 jéééj díík budem čakať :wink:
28. mar 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, neni sanca vas docitat :slight_smile:

pozeram, ze @akika722 ma krasne prerobeny bytik, to je super :slight_smile:
@seagull2404 a ako to vizera s vasim rozpravkovym domcekom? tiez som pozerala fotky na FB, ta priroda okolo je fakt uzasna !

28. mar 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv dakujeem :slight_smile:
28. mar 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 preeeeesne také ... no odpadnem, aký rozdiel v cene
28. mar 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 tak si počkam,chcem to za 5 eur :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. mar 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja poviem kamoške, že nech prinesie ešte jedno a pošlem ti to
28. mar 2011 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure
ahoj moja, takze nahrdelnik zabral? to je super ak ano aj ked tie nocne pricucimusia byt, no co uz s nim ;)
ja malemu kupujem hollandiu jogurty biele aj obycajne a aj probio od raja, vcera v obchode som objavila prichut figa + slivka, a je fakt dobry, malemu chutil :slight_smile:
vcera som mu dala po vecery rohlik s maslom, papal to ale po chvili hodil na mna riadnu tycku, no hruza, on si cpe stale ruky do pusy, dal si ich poriadne hlboko no a bola cela vecera vonku, trubka moja mala je to :slight_smile:
28. mar 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 jééééééééééééééééééééééééééééééééééj supeeer diiiiiiiky moja :sunglasses:
no kuk tu http://detskahracka.sk/klincekova-hra-v-pohybe-%C3%82%E2%80%93-maxi-p-2058.html
28. mar 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 :confused: :confused: :confused: nechápem tú cenu, možno je tam viac kusov, alebo čo ... ináč keby mali web stránku, tak by ste si viaceré vybrali niečo, perfektné veci tam mali a za super ceny ... aj takú drevenú žošívačku som jej kúpila za 1,5 ... rybku ... tiež sa z nej teší
28. mar 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 skus sa opytať na stranku :wink: bude mať Pati novu zabavku :grinning:
28. mar 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 budem jej volať tak o hodinku, tak sa opýtam :slight_smile:
28. mar 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv joj, dakujem :slight_smile: tak robime teraz take tie prace, co treba urobit pred prichodom elektrikarov a kurenarov; ja ani neviem, co :slight_smile: mam tu tatinka a svokra tak pomahaju :slight_smile:
28. mar 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 dík moja :wink:
28. mar 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 a co to za obchod?
28. mar 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 som bola na tej veselej planéte a kamoška tam vystavovala kreatívne hračky, už mi o nich dlhšie hovorila, ale ja stále, že my máme doma toľko hračiek, že až .. ale ked som videla barborku, ako ju to zaujalo, tak som zmenila názor :dizzy_face:
28. mar 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus dakujem :slight_smile: to hej dlha je ma okolo 72 cm - mame z nej radost :slight_smile:

@danulienka35 :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno :slight_smile: :slight_smile:
28. mar 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 tak to je potom skoda, ze nemaju net :frowning2:
28. mar 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 hlavu hore - mozno sa mm dokope a bude sa ta zastavat - asi je taky pohodak chce mat klud tak radsej neriesi - ja som tiez velmi citliva na Anetku a niekedy nevinne poznamky sa ma tak dotknu ze az. Ja mam svokru velmi zlatu ale svokor je taky ze mam z neho az strach :( taky general - a este len teraz bude horor ked sa dozvie ze sa stahujeme na vychod - uz ked sa dozvedel ze mm ide na pohovor tak mu nadaval :frowning2: :frowning2: - som zvedava co bude robit teraz
28. mar 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 :slight_smile: snad, je pravda, ze je pohodak, ale ja neuznavam princip "neriesim, lebo chcem mat pokoj" to je aj dovod nasich najcastejsich hadok; u nas je to naopak, ja mam svokra, ktory sa nemontuje do nicoho :slight_smile: muselo byt tazke vyrastat pri takom tatkovi
28. mar 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 to vies vsetko musi byt po jeho - ale mm si neda kecat do nicoho - pozera len nato co je dobre pre mna Anetku a toho drobca v brusku - tak v tomto mam stastie - nebudem rada ak sa nanho budu hnevat ale musime sa nejako zariadit a humenne je teraz najvhodnejsie riesenie ako pre mna Anetku tak si myslim ze aj pre mm. Jeho mamina to chape ale surodenci ktori sa tiez do vsetkeho montuju a svokor o tom este nevedia :sweat_smile:

a svokra byva niekde blizko?
28. mar 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 aj mi chceme vidiet katalog,dufam ze maju web stranku verim ze vsetky by sme nieco vybrali ja uz neviem co malemu dat nic ho nezaujima
28. mar 2011 o 09:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok