♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
28. mar 2011

@akika722 ja som to objednávala priamo na mieste, mali katalóg, ináč plno kreatívnych zaujímavých hračiek mali, fakt super pre deti, keď pôjdem po tú s kladivkom, sa opýtam, či nemajú nejakú web stránku

@seagull2404 nom, ta mi ani nenapadlo, skúsim s tou výživkou, uvidíme, či zmení názor

@alure hej, užila, pri kladivku 😀

akika722
28. mar 2011

@majka35 a ako to mam hladať?kolko ťa to stalo??aj jaa ceeeeem 😅

alure
28. mar 2011

@seagull2404 🙂 a aký jogurtík dávaš? klasika biely smotanový? či aký môžu?
@akika722 moja to poznam ja som tak bola dlho,kým som si kúpila nejaké doplnky...dokonca som nemala doma žiadne zrkadlo 😉
@majka35 medzitým som si prečítala..predbehla si moje myšlienky a napísala si skôr ako ja 🙂

majka35
28. mar 2011

@akika722 no vyšlo ma to na 4,9 eur ... preto som to hneď aj objednala, ja sa jej opýtam na tú stránku

majka35
28. mar 2011

@alure ale som ľutovala, že sme nešli aj v nedeľu, bolo oveľa menje ľudí, prišli Elá a Hop a vraj boli úžasní ... škoda

seagull2404
28. mar 2011

@majka35 🙂 skus, mozno zaberie 🙂

@alure ono je to take zvlastne, ked prisla potom v nedelu, spravala sa tak, ze mi aj bolo blbe nieco hovorit, ale ma uz potom vytacali hluposti, ktore som riesit nechcela ako napr. ze ihned chcela prebalovat Tamarku, a nezavrela krabicku na vlhcene obrusky alebo nezavrela sudocrem a vytvorila sa na nom taka supka a tak... a to by sa potom zo mna strasne valilo, pre mna bolo pozitivom aspon to, ze ked predtym volala, ci nepride zas za nou, tak jej mm povedal, ze urcite nie 🙂 co je v nasom pripade pokrok, pretoze vacsinou povie, ze uvidime a ze mzno a ona potom otravuje, kym neprideme 🙂 ona nam potom ani nevolala, ze ako tamarka, podstatne pre nu bola info, ze sa Tamarka nestrhavala aj v noci a aj to ju zaujimalo az na druhy den, mna to potom boli, elbo som na svoje dieta citliva a toto ma skoro uraza a ked ma nieco takto citovo ovplyvnuje, tazko sa mi o tom hovori

seagull2404
28. mar 2011

@alure kupujem take bio biele v Bille, Rajo asi

akika722
28. mar 2011

@alure zrkadlo mam..ale vidim sa tam len do pol pasa tak vyhovuje,viac by som neprežila 😅
@majka35 jéééj díík budem čakať 😉

katkavv
28. mar 2011

caute baby, neni sanca vas docitat 🙂

pozeram, ze @akika722 ma krasne prerobeny bytik, to je super 🙂
@seagull2404 a ako to vizera s vasim rozpravkovym domcekom? tiez som pozerala fotky na FB, ta priroda okolo je fakt uzasna !

akika722
28. mar 2011
akika722
28. mar 2011

@katkavv dakujeem 🙂

majka35
28. mar 2011

@akika722 preeeeesne také ... no odpadnem, aký rozdiel v cene

akika722
28. mar 2011

@majka35 tak si počkam,chcem to za 5 eur 😝 😀

majka35
28. mar 2011

@akika722 ja poviem kamoške, že nech prinesie ešte jedno a pošlem ti to

katkavv
28. mar 2011

@alure
ahoj moja, takze nahrdelnik zabral? to je super ak ano aj ked tie nocne pricucimusia byt, no co uz s nim ;)
ja malemu kupujem hollandiu jogurty biele aj obycajne a aj probio od raja, vcera v obchode som objavila prichut figa + slivka, a je fakt dobry, malemu chutil 🙂
vcera som mu dala po vecery rohlik s maslom, papal to ale po chvili hodil na mna riadnu tycku, no hruza, on si cpe stale ruky do pusy, dal si ich poriadne hlboko no a bola cela vecera vonku, trubka moja mala je to 🙂

akika722
28. mar 2011

@majka35 jééééééééééééééééééééééééééééééééééj supeeer diiiiiiiky moja 😎
no kuk tu http://detskahracka.sk/klincekova-hra-v-pohybe-...

majka35
28. mar 2011

@akika722 😕 😕 😕 nechápem tú cenu, možno je tam viac kusov, alebo čo ... ináč keby mali web stránku, tak by ste si viaceré vybrali niečo, perfektné veci tam mali a za super ceny ... aj takú drevenú žošívačku som jej kúpila za 1,5 ... rybku ... tiež sa z nej teší

akika722
28. mar 2011

@majka35 skus sa opytať na stranku 😉 bude mať Pati novu zabavku 😀

majka35
28. mar 2011

@akika722 budem jej volať tak o hodinku, tak sa opýtam 🙂

seagull2404
28. mar 2011

@katkavv joj, dakujem 🙂 tak robime teraz take tie prace, co treba urobit pred prichodom elektrikarov a kurenarov; ja ani neviem, co 🙂 mam tu tatinka a svokra tak pomahaju 🙂

akika722
28. mar 2011

@majka35 dík moja 😉

seagull2404
28. mar 2011

@majka35 a co to za obchod?

majka35
28. mar 2011

@seagull2404 som bola na tej veselej planéte a kamoška tam vystavovala kreatívne hračky, už mi o nich dlhšie hovorila, ale ja stále, že my máme doma toľko hračiek, že až .. ale ked som videla barborku, ako ju to zaujalo, tak som zmenila názor 😵

kahlan1
28. mar 2011

@hajatanufus dakujem 🙂 to hej dlha je ma okolo 72 cm - mame z nej radost 🙂

@danulienka35 😀 😀 😀

kahlan1
28. mar 2011

dobré ráno 🙂 🙂

seagull2404
28. mar 2011

@majka35 tak to je potom skoda, ze nemaju net ☹

kahlan1
28. mar 2011

@seagull2404 hlavu hore - mozno sa mm dokope a bude sa ta zastavat - asi je taky pohodak chce mat klud tak radsej neriesi - ja som tiez velmi citliva na Anetku a niekedy nevinne poznamky sa ma tak dotknu ze az. Ja mam svokru velmi zlatu ale svokor je taky ze mam z neho az strach :( taky general - a este len teraz bude horor ked sa dozvie ze sa stahujeme na vychod - uz ked sa dozvedel ze mm ide na pohovor tak mu nadaval ☹ ☹ - som zvedava co bude robit teraz

seagull2404
28. mar 2011

@kahlan1 🙂 snad, je pravda, ze je pohodak, ale ja neuznavam princip "neriesim, lebo chcem mat pokoj" to je aj dovod nasich najcastejsich hadok; u nas je to naopak, ja mam svokra, ktory sa nemontuje do nicoho 🙂 muselo byt tazke vyrastat pri takom tatkovi

kahlan1
28. mar 2011

@seagull2404 to vies vsetko musi byt po jeho - ale mm si neda kecat do nicoho - pozera len nato co je dobre pre mna Anetku a toho drobca v brusku - tak v tomto mam stastie - nebudem rada ak sa nanho budu hnevat ale musime sa nejako zariadit a humenne je teraz najvhodnejsie riesenie ako pre mna Anetku tak si myslim ze aj pre mm. Jeho mamina to chape ale surodenci ktori sa tiez do vsetkeho montuju a svokor o tom este nevedia 😅

a svokra byva niekde blizko?

katulkaaaaaa
28. mar 2011

@majka35 aj mi chceme vidiet katalog,dufam ze maju web stranku verim ze vsetky by sme nieco vybrali ja uz neviem co malemu dat nic ho nezaujima

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre