♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
28. mar 2011

baby, vy ste sa zblaznili? som len isla povesat pradlo a vy skoro cela strana zapisana... a to som sa tesila, ze ste cez vikend vela nepisali, ze vas este mozno aj docitam 😲

@kahlan1 odstipkujem jej take male kusocky chlebika s masielkom z mojho, ked jej... chvilku to pomelie v puse a potom prehltne..ale su to fakt take drobatka, no je spokojna, ze nieco zuje 😉

eis4
28. mar 2011

@katulkaaaaaa dakujem ,no má take velké kukadielka 🙂 . a ako malý zubky ho bolia? ☹ chudatenko nech ho to rýchlo prejde 😉
@alure ako Denis? pomoholi mu korálky?
@kvietok121 no to musíme zopakovať!! 😉 už som nehrala ani nepamätám,asi mi to už ani nepojde 😀
akurát v sobotu u nás boli pozrieť malu Andrej s Lenkou. Malej sa velmi Andrej páčil ale len z daleka na ruky ju nemohol zobrať,lebo hned začala plakať 😀

memory97
28. mar 2011

@seagull2404 mne sa paci to prve od fisher price🙂 nazov si daj potom vyhladat na www.pricemania.sk a najdes, kde to je najlacnejsie🙂

@kahlan1 vobec si z toho nic nerob, ze nejde do predu, my sme az teraz zacali lozit dozadu🙂

memory97
28. mar 2011

@katulkaaaaaa neboj nie si, aj mne obcas prasknu nervy a to mame 1 dieta. Mne robi problem, ak nespim v kuse aspon 4 hodiny. Inak nevladzem fungovat...

baby ma drzbne, niekto perie a moj maly spi a ta pracka vydava zvuky, akoby z posledneho mlela.... no hruza...

memory97
28. mar 2011

@eis4 aj nas sa boji, ked ho niekto cudzi alebo koho dlho nevidel zoberie na ruky, ale po niekolkych minutach ho to prejde🙂

seagull2404
28. mar 2011

@eis4 moja, tak ja sa uz na svoju svokru asi stazovat nebudem 🙂

alure
28. mar 2011

@katulkaaaaaa mojko nemám pofotené ale hodím link odkiaľ som objednávala 😉
no príkrmy papáme mesiac...tak uvidím,skúsime a snáď sa nič nestane
@katkavv no veď to že som si nie moc istá,a v UM je aj kravské mlieko? teda tá bielkovina,že ju deti na UM môžu?
@akika722 ja som sa včera kým bol mm s Oliverom v posilovni pustila do spálne a prehodila som postele aby sa vytvorilo viac miesta..ešte sa chystám presťahovať obývačku 😀 mm príde zo služobky a bude v šoku 😉
@eis4 mám pocit že korálky na zúbky ako také zabrali a ako som písala chúďatko ide mu naraz 5 zúbkov,ale je spokojnejší a neplače tak ako predtým....
@katulkaaaaaa https://www.modrykonik.sk/bazar/201-detske-chod... toto 🙂

kým som požehlila pár košiel,a uložila Denisa spať ste sa nejak rozbehli s tým písaním 😎

alure
28. mar 2011

a ešte som sa chcela opýtať ..zase samé otázky 😀 kedy po začatí prikrmovania vám začali deti akože normálne jesť aj väčšie kúsky? ja musím všetko mixovať,normálne vidím ako má Denis problém niečo zjesť čo je iného zloženia ako tekuté alebo aspoň pyré ..aj keď ho kŕmim tak ten jazýček dáva ako keď papá mliečko..akoby ešte nevedel čo robiť s pusinkou 😝

vladka84
28. mar 2011

asi mi odchadza displej na notebooku 😲 nejak mi stmavol, aj ked ho chcem zosvetlit, tak je stale rovnako tmavy 😖

baby, ako davate masko? rozmixujete ho? lebo ja ostatne len popucim vidlickou a neviem, ci aj masko sa tak da? 😕

vladka84
28. mar 2011

@alure odkial mate koraliky? my uz papame normlane, aj pomelie s jazyckom, trvalo to cca mesiac, ale pit z flase nevie este stale - takze cajik alebo vodicku davame lyzickou 😒

kahlan1
28. mar 2011

@eis4 no tak to ti nezavidim toto :(

kahlan1
28. mar 2011

@memory97 ale tak chodi po celom koberci len ma svoj styl 🙂

dnes osm jej nastruhala najemnot jablcko a zasa ju napinalo :( tak som musela dat zasa len vyzivu :( aj vase deticky tak napinalo?

kahlan1
28. mar 2011

@alure no my tiez nevieme ine ako mixovane :( mozno ked jej vyjdu zubky sa to zmeni

vladka84
28. mar 2011

@katulkaaaaaa moj mm mi hovori, ze on uz na nic ine nerobi, len na moje nakupovanie a ked vidi, ze otvaram stranku na mimibazar, tak ma dost 😀 a veru, ze 100 eur miniem a ani neviem ako 😒

kahlan1
28. mar 2011

@vladka84 aj kamaratkin nevedel pit z flase ale zabrali flase MAM

alure
28. mar 2011

@vladka84 od danulienky 😉 ona kúpila cez net http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/jan... a aj segra jej doniesla z Rakúska,tak mi minule doniesla keď sme išli na plávanie. Ja som pýtala maminu nech kukne v rakúsku ale nemali to tam...
Denis stále pije len MM a ani vodička ani čajík ho neberú 😒 ale to zatiaľ neriešim..do leta snáď sa naučí 😎

vladka84
28. mar 2011

@kahlan1 nas napina len z kase a minule som pridala krupicku do polievocky a tiez ju napinalo...tak som z toho vydedukovala, ze ju napina z tej krupicovej konzistencie, preto mi nechce ani kase, lebo oni su take krupickove trosku 😒
a este ju napina, ked uz nechce papat... ona pusu otvori stale ale potom ju napne, ked uz ma plne brusko 😉

alure
28. mar 2011

@kahlan1 mne Denis tiež čerstvé nechce,síce minule som mu šupla do ruky mesiačik jablka a pekne ho cuckal a ďasienkami nejak si odhryzol kúsok,ktorý ale nevedel spracovať a začal sa dusiť 😠 tak som mu nastrúhala ale také nechcel..a výživu spráska na počkanie..asi to chce čas

akika722
28. mar 2011

@eis4 maš veselo so svokrou 🙄 že lístkové cesto so syrom 😀

eis4
28. mar 2011

@seagull2404 aj ja rozmýšlam že to malej kupim 🙂 fu ani ja by som si nevedela vybrať 😒 niekto tu raz písal že sa stým dieťa prekotí ale moja kamarátka to mala a malý jej s tým krásne chodil 😉 asi záleží od dieťaťa
no ten kočík je krásny to sa my velmi páči 😉
@alure ja nemixujem asi týždeň,lebo Nelinku napínalo z mixovaného a ked jej to len pomačkám z vidličkou tak pekne papá 🙂 5 zubkou naraz? 😲 jaj my máme zatial len 2.a nevidím dalšie chvalabohu 🙂

akika722
28. mar 2011

@alure aj ja chcem do spanle natrepať postielku maleho 😅 mm nie je doma nebude hučať 😀

vladka84
28. mar 2011

@kahlan1 mne sa zda, ze este neprisla na to, ze to ma potiahnut a napit sa, lebo ked jej dam flasu do pusy, tak do nej kuse a hra sa s nou 😒 vsetci mi hovoria, ze ved ked bude smadna, tak sa napije, ale ja si myslim, ze nie, lebo ked jej dam potom z lyzicky, alebo prsnik, tak pije, cize smadna bola...

eis4
28. mar 2011

@akika722 kde máš tie fotečky? aj ja chcem vidieť bytík ale som lenivá nechce sa my to hladať 😕 😀

vladka84
28. mar 2011

@eis4 ako dopadla skuska spania malej v postielke? som sa nedocitala... lebo my spime tiez v posteli, ale uz sa tak roztahuje, ze vazne uvazujem nad tym, ze ju prestahujem...ale asi to bude tazkeeeee 😒

akika722
28. mar 2011

@eis4 počkaj...

akika722
28. mar 2011

@eis4 https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/augustove-milaciky-2010-3/ ale nie je to kompletne..a do vyklenkov dam niečo iné,niečo vyoke nejake doplnky,to čo tam mam vyzera na riť 😅

seagull2404
28. mar 2011

@alure my tiez tak, cerstve ovocie ani pocut, vyzivky jedna basen a v ruke jablcko 🙂
@eis4 tak ja v tomto mega velkom byte klasicke choditko nechcem a toto mi pride take lepsie

inak baby, ako mam Tamarku privyknut na hrudky, ona ked zaciti hrudku, tak ju strasie a potom len vypluva a viac nechce a pijete uz z taej flase so sosacikom, tamarka to len ohryzava ale netaha 😀

kahlan1
28. mar 2011

@alure @vladka84 - nas napne hned ak nieco nie je rozmixovane - aj piskotkky ked jej dam do ruky cmula cmula a ked nedam pozor supne do pusy a uz sa dusime - no vyzivy lubi cerstve nevie spapat :( ale hadam to pride casom 🙂

kahlan1
28. mar 2011

@vladka84 este asi nato neprisla - skus tu mam flasu, kamoskin tiez z inej nechcel a z toho pije ako das 🙂

vladka84
28. mar 2011

@alure dakujem, idem pozriet, lebo ked vas tak citam, ake mate boliestky so zubkami 😒 my este ziadne nemame, ani ich nevidno, ale nech sme pripravene 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre