• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@seagull2404 no ja to tiez riesim ako privyknut na nemixovanu stravu - lebo ked to nie je kasa tak sa dusi
28. mar 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 :grinning: no nič moc :grinning: 1. noc spala v postielke asi do 5 ráno-to som bola vytešená,ale samozrejme vstávala každu hodinku :frowning2: dala som čajík a spala dalej ,2X som kojila
2.deň spala s nami lebo bola nejaka uplačkaná tak som ju nechala s nami a včera spala v postielke asi do pol 12tej :unamused: to stihla byť hore asi 5 krát dovtedy.akurát sme si lahli a ona na nás tak smutne pozerala z posielky. mm my stále hovoril že bude sa na nás hnevať :grinning: ,určite rozmyšla prečo sme ju odložili do postielky a prečo s nou nechceme spať :grinning: :grinning: .... bože ten mm.som mu povedala že je puding a že už vidím že ja budem tá zlá a on jej všetko dovolí ked bude väčšia :unamused:
ale budem skušať dalej tak uvidíme :wink:
28. mar 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 my nemame radi piskotiky, ani vo vyzive ani do rucky, teraz som jej kupila take keksiky Safari a ani tie nechce, len ryzove a kukuricne chrumky jej chutia...
28. mar 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no máte to tam naozaj krásne :wink: aj ja chcem :cry: :cry: :cry:
28. mar 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 ja tiež neidem kupovať chodítko ,lebo tiež máme malý bytík,takže zbytočne.a naučí sa aj bez toho chodiť :wink:
28. mar 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 tak nejako to vidim aj ja :grinning: inak, mm je tiez ten povolnejsi, uz pri Timke a ked teraz budu este dve, tak to ryyychlo ukecaju a ja som potom ta macocha :grinning: Timka to uz patricne vyuziva, ked nieco che, ide rovno za tatkom a on potom povie, ze opytame sa mamky, ci mozes a Timka krici nieeeee, nepytajme sa :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 dik moja,prave som sa nafunela a vysledok..postielka sa do spalne neda dať..malo miesta :frowning2: aj my sme doteraz mali 2izbak
28. mar 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 no tak to je super aj Oliverko papal rovno popučené vidličkou,žiadne mixovanie,ale Denis asi nevie čo s tým sústom v puske robiť :unamused:
@akika722 aj ja využívam to keď mm nie je doma,lebo potom by hučal načo robím to alebo ono...a potom by si myslel že chcem pomôcť,ale ja si radšej sama pomôžem a vyhrám sa s tým podľa vlastných predstáv :grinning:
@seagull2404 a keď som minule skúšala sladulinký banánik tak sa na mňa zadíval až hrôza a tváril sa ako by som mu dávala nejaké kyslé alebo čo :angry: ale aspoň vo forme výživky to papá
@kahlan1 malý minule tiež tak piškota v ruke a zrazu šup celá v puse,tak som mu ju rýchlo vyberala von nech sa nezadusí :confounded:
utekám lebo zachvíľku je obed a potom musím do BA pre malého a doma len bordel :astonished:
28. mar 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby...po vikenda u nasich zase doma tak si uzivam trochu kludu :slight_smile:

@kahlan1 aj my mame tu farmu a veeeeelmi sa na nej Natasha smeje!!!
28. mar 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure som sa potešila že tam bude postielka :grinning: nebude :frowning2: sakra
28. mar 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ano kazde UM obsahuje bielkovinu z kravskeho mlieka. Jedine nutrilon allergy care ju neobsahuje.
maly mi tiez nezje vacsie kusky a to mozu byt uplne rozvarene. Skor ho to napne. Kusky by sa mali podavat okolo 8-9 mesiaca. My este chvilku pockame:slight_smile:
@vladka84 masko mixujem, ked som ho pucila, maly ho odmietal:frowning2: My sme tiez zo zaciatku iba vodove vsetko papali, ale postupne sa to menilo. Ked mi odmietne maly, tak skusam o tyzden o dva a potom je to uz povacsine ok:slight_smile:
@kahlan1 ja pouzivam toto struhadlo na ovocie a odvtedy mi ho maly papka bez problemov. Prikladam link, aby si videla ako to vyzera. Kupit to bezne v domacich potrebach: http://www.makro.sk/e_shop/detail/58585-struhadlo-na-ovocie-det-ck048
28. mar 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 ja som tiez skusala taky poharik, no nevie z toho, dusi sa, ale ked mu dam k puse normalny pohar a z neho krasne pije, sem-tam sme mokry, ale to su zaciatky:slight_smile:
28. mar 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 hruza ake su tie deti prefíkané,ved už aj nelinka.minule začala plakať ,ale videla som že to nie je naozaj,ked videla že si ju nikto nevšíma tak prestala a zrazu usmev na tvári :grinning: :grinning: už sa bojím čo bude ked narastie :grinning:
@akika722 my máme aj tretiu izbu v podkrový ale bez okna, problem je že nikto ti nepríde osadiť jedno okno :unamused: tam by sme chceli mať spálňu ale bez okna sa to samozrejme nedá,tak zatial tam máme len odkladací priestor :frowning2:
28. mar 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 jéj aj mám také struhadlo,ale ešte som ho neskušala :grinning:
baby moja vie piť aj zo slamkou asi vyše mesiaca :slight_smile: ani neviem či som to tu písala.sme boli vonku a chuda mi začalo štikutať a ja som zabudla čajík doma tak som kupila malý džusik a ona hned cuckala.strašne bola podarená.ale dovolila som jej len pár glgou lebo to bol nejaký umelý dzusik ale z pár glgou jej nebude snád nič :slight_smile:
28. mar 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 Tamarka s klasickeho pohara pije ako macicka - jazyckom :slight_smile:
@alure my napr. sladke jablko ani nahodou, ale kyslu domacu jablkovu vyzivu, ojojoj :slight_smile:
28. mar 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa tyka odrazadla tak my sme dostali toto http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=032146L&kategoria=91 ani sme nejak nechceli ale co uz....zatial na nom iba sedi, nohy vylozene a mama tiskaj ma! co by bolo v pohodke keby ma tak chrbat pri tom nebolel :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby máte niektorá taký ten malý netbook ? chcela by som si kupiť lebo počítač chceme dať do hornej izby lebo malá už ťahá kabliky a bojíme sa že ich na seba stiahne. ale nechcem s nou chodiť hore lebo tie schody su dosť labilné a bojím sa aj toho že my zhora spadne.takže na net nebudem vedieť chodiť.ale mm nechce ten malý lebo vraj nebudem vidieť na písmenká taký je malý displej.tak ja neviem :frowning2:
28. mar 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 ja mam notebook hp pavilion,vyhovuje lebo si ho možem preniesť kde len chcem
28. mar 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy ale pisete my mame vsetko hore nohami bezim

@eis4 tak sa musime niekedy dohodnut ze sa stretneme :slight_smile: skoda ze ho maju ten volejbal tak neskoro ze?
@alure je dakujem, je tozvlastne ked teraz neucim ...
@hajatanufus super ste aj vy ked sa vycasi tak je hned lepsie aj tie foto su potom nadherne
@memory97 no nam nechutila ani ked s jablckom, neviem preco zacal vymyslat :frowning2: a dnes zaspal o 10 no neviem kwedy mi zase dojdeme k rezimu ach jo :frowning2: teraz neviem ci chystat obed aleb desiatu, asi obed a zajtra skusim ovocicko pred spanim na desiatu
@danulienka35 dakujem moja, ked mam take skvele maminky okolo mna na MK ktore su mi inspiraciou tak musim byt aj ja skvela no nie :slight_smile:
28. mar 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 objednané, malo by to dôjsť začiatkom budúceho týždňa

ináč web ešte nemajú. tak sa pokúsi niečo vymyslieť, či bude rozposielať katalógy, alebo čo :confused:
28. mar 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 jeeeeej si zlatučka,dakujeeem
28. mar 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 veľmi dobrá rada zmiešať jogurt s výživou, otvárala ústa ako hladný vtáčik a všetko zjedla ... bolo vidieť, že jej to neskutočne chutí ... stále som jej opakovala, vidíš, ako dobre nám poradila teta seagull :grinning: ... ďakujeme
28. mar 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 akého zvuku? som normálne zabudla, že čo som písala :grinning:
28. mar 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 klobásy si máš povešať v byte? ja sa tu rehocem a neverím vlastným očiam :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :slight_smile: tak som rada, ze to zabralo :slight_smile: teta seagull sa tesi :slight_smile: ja mam niekedy pocit, ze v tejto "vojne" mama vs. babatko stale prehravam a musim byt stale v strehu :slight_smile: napr. harmancekovy caj sme vobec nechceli, tak som jej ho zacala miesat s jablkovym a flaska je prazdna raz dva
28. mar 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 to by slo, katalogy :slight_smile: len si potom nezabudni pytat proviziu :grinning:
28. mar 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 ja som to zmiešavala s pocitom, že devastujem aj jogurt aj výživu, že kto to potom zje a čudujsasvete, jej to neskutočne chutilo ... skúsim aj ja ten čaj zmiešať, mne vypije pre zmenu iba hruškový :sweat_smile:
28. mar 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 malej som ten pohárik dala minulý týždeň a teda doma pije už iba z neho :grinning: asi to bola láska na prvý pohľad :wink: čo u nás nie je také obvyklé. máme ten z dm-ky nuby od babylove.
28. mar 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 pani pani zlata kava zajtra zajtra???
28. mar 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka377 a aky je to poharik, so sosacikom?
28. mar 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok