♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
28. mar 2011

baby moje dieta mi neda vydychnut 😔 toto je stelesnena hyperaktivita.....ja chcem chiaruuuuuuuuuuuu 😀

vladka84
28. mar 2011

@jankasramka Jani, ty nemas odsavacku, vsak? ako potom zvladate sopliky? 😒

vladka84
28. mar 2011

@jankasramka teda vysavac nemas 😉

kahlan1
28. mar 2011

@eis4 😀 😀 hej budu na nezbedníctva dve
@jankasramka 🙂

a dnes sme boli na neurologii tak mm ze vsetko je ok mala je super a vsetko fajn a citam doma spravu ze ma ľahšiu hypotoniu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

akika722
28. mar 2011

haloo kto je z Bratislavy??????????????prosííím,mam prosbu ☹

hajatanufus
28. mar 2011

@eis4 ahojky ja mam netbook je to mala obrazovka ale uz som si zvykla a je super lebo setri si to baterku a vydrzi aj 9 hodin bez nabijacky takze ja som spokojna ja mam dell a nedam nan dopustit

hajatanufus
28. mar 2011

@kahlan1 jeeeej gratulujeme dalsie dievcatko to je supeeeeeeeeeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂 a ako dopadla mala na neurologii?

akika722
28. mar 2011

to ste všetke zo Žiliny??????????? 😨 vela vas je 😀 a Bratislava eéé?nikto? ☹

kahlan1
28. mar 2011

@akika722 a co potrebujes? ja teraz do ba vobec nechodim

@hajatanufus bol s nou iba mm a mi vravel ze mu povedala zemala je ok sikovna vsetko je v poriadku a do papierov napisala ze lahka hypotonia - vooooooooobec nechapem preco? ved sa otaca hore dole stale je na brusku a toci sa ko hodiny ked pred tromi mesiacmi nebola hypotonicka tak zrazu je??

hajatanufus
28. mar 2011

@akika722 ja som to dnes videla na jednom kociku a vizeralo to super slnecnik nie vzdy pomoze ja som mala a musela som prekladat zo strany na stranu 🙂
@kvietok121 za malo 🙂

akika722
28. mar 2011

@kahlan1 http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2730... toto 😅 jedna kočka mi vravela že je dobre ak to tam niekto kúpi a pošle mi,že cez ine stranky je to drahe ☹
a ja tu uuuboha vychodniarka ☹ 😅
priplatim aj za namahu 😔

hajatanufus
28. mar 2011

@kahlan1 nic si z toho nerob papier vela znesie dolezite je ze povedala ze je vsetko o.k. za chvilu ti zacne behat a budes drzat dalsie babo v naruci kasli na tu dr aj tak ked sa prestahujete tak ju vymenis tak co mala je sikovna 🙂 mala si dnes vidiet nasu dala som ju na koberec a pohadzala som jej tam hracky a ine veci ze co ju zaujme a kam sa bude plazit a ona sa rozbehla k takej penovej 9 mame taku podlozku jak vy ale iba cisla a lucy to vzdy rozobera a malej sa to paci a okusuje to a ta devina je cervena tak samalej paci a tak sa ku nej ponahlala ale ako ju chcela chytit tak sa jej vzdy o kus posunula a potom sa zlostila 🙂 takze za chvilu sa aj anetka zacne bud plazit alebo stvornozkovat alebo chodit je to naozaj otazka par dni ako sa menia ich zrucnosti a dovednosti 🙂 my este ani nesedime len v kociku ked je opreta ale nie dlho lebo sa zosmykne a ani zubky stale nemame a lucinka taky cas mala uz 6 🙂

kahlan1
28. mar 2011

@akika722 :( keby sme tam sli dam ti vediet ale moc tam nechodime ☹

@hajatanufus 🙂 ved to ze zmenime tak uvidime - nasa sa furt toci jak hodiny a dostane sa k hracke ani neviem ako 😉

sme jej dnes kupili choditko a nedotiahne na zem ☹ ☹ ☹ taaaaaak som sklamana

akika722
28. mar 2011

@kahlan1 zaregistrovala som sa nejak na tu stranku a čakam za heslom.uvidim čo sa da robiť..

moja?a tvoje sa neda vyškovo nastavovat???????pod tym hracim panelom nemaš taku pačku????????????

kahlan1
28. mar 2011

@akika722 ma 3 polohy ale ani ta najmensia nedotiahne na zem a to ma 71 -72 cm ved to nie je malo ci? ja furt musim kupit bbo 😠

akika722
28. mar 2011

@kahlan1 divne 😨

jankasramka
28. mar 2011

@akika722 ja som z BA 😝
@vladka84 zohnali sme daky vysavac ale je tak neskutocne hlucny ze mateo sa isiel zblaznit....
tak sme sa vratili k takej gumenej hruske, ide to v pohode ale mateo nenavidi vsetko co sa hybe okolo jeho nosa 😀
teraz mu uz sople presli a len kasle, zato ja som dost chora 😖

akika722
28. mar 2011

@jankasramka ale nie si tu ☹

akika722
28. mar 2011

@mirmaj halo halo cicuuuuš..kde sa motaaš?????????????

jankasramka
28. mar 2011

@akika722 vies co poradim ti lacnejsiu " striesku" 😝 😀
ja to mam tak spravene ze cez kociar detsku plachticku priedusnu a odkial ide slnko tam prichitim stipcami 😀
neni to sice podla najnovsej mody ale mne to dobre sluzi 😎
ale inak mne sa zdal lepsi ten slnecnik co si davala link bo si to mozes nastavit ako chces, ked mas slnko z boku a nie zhora...

kahlan1
28. mar 2011

@akika722 tak dotiahne keby chcela ale nozicky ma pokrcene 🙂

hajatanufus
28. mar 2011

@kahlan1 a to choditko nie je take ze sa da nastavovat vyska? ja som mala pozicane od kamosky predtym a bolo tam viac poloh opytaj sa alure oni maju tiez take iste nebud smutna 🙂

ja som sa prave pohadala s nasimi koli peniazom ako vzdy oni su taki cudni akokeby vobec nechceli aby sme prisli druhi by sa tesili na vnucata a oni nic a ked som im povedala ze su cudni tak to zakoncili s tym ze ked su zli rodicia tak ze sa mam na nich vykasla a mama zo zadu povedala ze nemusime vobec chodit ☹ neviem co mam robit ale asi fakt skoncim na psychiatrii oni to nechapu ze ja si potrebujem prist psychicky oddychnut a nacerpat sily fakt su cudni ☹ ved moja svokra nema peniaze a ked sme sa jej opytali ci pride do ke na krstiny tak povedala ze ano ze 30 eur na cestu ma ona sa tak tesi na deti lenze ja nemozem s detmi prist ku nej lebo ona nema podmienky na to aby som tam bola s detmi dlhsie a okrem toho byva na dedine a tam by som sa nudila ja potrebujem mesto na prechadzky ☹ ani sme neplanovali ze by sme k nej sli na dlhsie len ked na par dni lebo sa donedavna starala este o svoju mamu tak koli tomu ta zhodou okolnosti pred par tyzdnami zomrela ale aj tak tam nie je tolko miesta ako u nasich a oni si vobec nevazia ze pridemem s detmi ☹ nuz co niekto ma blbu svokru a niekto rodicov ani jedno ani druhe si nevyberieme ☹

akika722
28. mar 2011

@jankasramka ale to ma vraj UV 50 😅 slnečniky som mala dve a zlomili sa 🙄 ta konštrukcia

akika722
28. mar 2011

@kahlan1 ved sa mi to zdalo čudne..lebo ja ked dam na najmenšie maly taha kolienka po zemi

kahlan1
28. mar 2011

@hajatanufus chceli ste prist na SK? a vasim vam nechu prispiet na cestu?

hajatanufus
28. mar 2011

@kahlan1 mozno mala este nezistila ze co to je a na co to je ale ved zatial sa ti tam vyhra posediacky a zvedava je dost tak za chvilu objavi ze sa daju nozicky natiahnut a hybat s nimi a ze sa to cele hybe neboj ja som zxase lucinku schvalen davala vyssie lebo som ju v tom chcela len krmit a ona sa vzdy nejak zosmykla a jednou nohou na spicky a uz sa posuvala a nola este mensia myslim ze nemala vtedy ani 70cm lebo na na rehabke choditko zakazali a potom som to vratila kamoske lebo sme aj tak odchadzali do uk 🙂

kahlan1
28. mar 2011

@akika722 tak to netaha iba keby sa postavila tak dotiahne ale aj tak to nie je nizko - kazde je ine a toto ma pozerat nenapadlo

akika722
28. mar 2011

@hajatanufus juuj moja,to mi je tak luto ☹ to si ani predstaviť neviem ☹ ☹ ☹
a čo urobite?pojdete aj tak? ☹

hajatanufus
28. mar 2011

@kahlan1 nie o to nejde prave naopak ide o to ze oni maju malo penazi a ze im chcem prispievat na elektrinu a vodu za pranie a ked som predtym byvala u ich s lucy som im tiez davala 30 eur na mesiac ale oco to rozdelil medzi segru a jeho aby menej platili a neodlozil to nabok no a potom ked prislo vyuctovanie tak mali nedoplatok a museli to zaplatit keby tie peniazky vtedy odlozil bokom tak by mal na ten nedoplatok a este by sa aj zvysilo lenze on si stale tvrdi svoje ze ja som vela prala ze kazdy den a oni len raz za dva tyzdne a ze museli za mna velke tisice platit a neda si to vysvetlit tak som sa ho pytala ze kolko mu mam dat za elektinu a vodu na tyzden a ze nech to potom odlozi bokom aby to zase nezvaloval na mna ono vlastne ide aj o to ze koli tomu nedoplatku za rokj2009 musia platit vyssi najom aj ked su sami dvaja a vtedy sme boli siesti lebo tam este byvala aj segra s manzelom a na domovej sprave vzdy vychadzaju z predchadzajuceho roka a nechcu si to dat vysvetlit a nechcu im to znizit tak su nasi nahnevani a zvaluju to na mna ☹

jankasramka
28. mar 2011

@akika722 cozeeeeeeeeee? to by ma nikdy nenapadlo ze take nieco existuje...ja som uz pekne zaostala 😀
este ze ma pravidelne informujete o novinkach moderneho sveta 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre