♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
29. mar 2011

@mirmaj http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/jan... a ano pečú nádherné torty,tam som si už vyhliadla aj tortu pre mm ferrari monopost ..najkrajší aký som na nete videla tak som ich hneď oslovila 😉
@seagull2404 tak ťažko povedať či by to bolo pre deti nejaký "stres" mám pocit že Denis si ani nevšimol že sa fotí,robil si svoje vo vode 😉
babulky ideme von Denis vstal,tak sa trošku prejdeme na slniečku,potrebujem kúpiť nejaké drobnosti do kuchyne
pa pa

mirmaj
29. mar 2011

@seagull2404 a nie je možnosť poslať to kurierom? ten nezisťuje adresu, ja som to tak riešila pokiaľ som nemala prehlasený trvalý pobyt

seagull2404
29. mar 2011

@evanns som mu musela minule vysvetlit ako ma ist sam na nakup s kociarom 🙂 oni asi maju taku geneticku vybavu 🙂
@majka35 ja rada varim taketo speciality, ked pride mm z roboty, ale ked tu ma tatina a robia na stavbe, tak to je len sami segedin, to ma nebavi 😖
@eis4 @alure @vladka84 heh, ja som okna umyla naposledy presne 9.8., 10. sa potom narodila Tamarka 🙂

seagull2404
29. mar 2011

@mirmaj jj, pozriem, len nestiham, uvidim podla vysky postovneho

seagull2404
29. mar 2011

inak baby co pouzivate jantarovu retiazku, pre permanentny efekt ju treba 1x za tyzden poumyvat vo vlaznej vode, osusit bavlnenou latku a dat na parapetu, kde je mesacny svit aspon na jednu noc

mirmaj
29. mar 2011

@seagull2404 tak ja som o niečo lepšia, ja som ich umyla naposledy niekedy v oktobri a odvtedy nie 😀 😝 aj ty používaš ten nahrdelník?
@alure jeeej dakujem a tam su aj najlacnejšie, všade stoja 18EUR

seagull2404
29. mar 2011

@mirmaj pouzivam, nemam odrezkovy, ale klasicke gulicky, ja mam pocit, ze pomohlo

eis4
29. mar 2011

moje dieťa prestalo priberať a to tak veeela papáme.ona to asi všetko spotrebuje na pohyb alebo neviem.no a samozrejme niekedy kaká aj 3x denne 😀
@alure poprosím ťa zapísať mi na 7 mesiac ten istý udaj ako som mala v 6 mes ☹
ešte chvala bohu že mi do 4 mes priberala tak dobre,lebo odvtedy pribrala asi pol kg. máme vyše 8500g tak to je ešte dobre na jej vek nie

eis4
29. mar 2011

@seagull2404 no ako tak rozmýšlam tak to bude asi aj rok aj pol čo som neumyla okná 😀 nebolo to na jeseň 😀 lebo ked som bola tehotná my mm nedovolil liezť do takej výšky 🙂

hajatanufus
29. mar 2011

@memory97 ja si tiez myslim ze nebudem iba doma vysedavat a prat mam aj ine plany len oni nevedia na ako dlho pridem myslia si ze chcem prist na niekolko mesiacov a nech si myslia co chcu ani im to nepoviem az ked to budem vediet na isto podla okolnosti ale nechcem tam byt dlhsie ako do polovice juna 🙂
@danulienka35 no ty pekne provokujes mnam
@akika722 dakujem
inak babulky ospravedlnujem sa ze som sa vcera ani nerozlucila ale lucy mi vypla netbook a potom som ho uz nechcela zapinat tak sme si pozreli filma isli spinkat
@memory97 aj my sme mali otrasnu noc od 10 kedy sa zobudila a znova zaspinkala tak bola kazdu hodinu hore az do rana asi do piatej a potom kuvikala uz od siedmej ale hrala sa v postielke tak som si ju nevsimala ibaze sa zobudila aj lucy a plakala tak som uz mala rano ☹

hajatanufus
29. mar 2011

@alure dakujem si zlata aj ja dufam ze deti obmakcia ich tvrde srdcia 🙂 vecer som si pozrela fil jak vytrnout velrybe stolicku a hned som sa citila lepsie az na to ze aj my mame take noci ze sme kazdu hodinu hore a ja nevladzem v noci sediet na posteli a krmit malu lebo som velmi vycerpana dufam ze sa to coskoro zmeni 🙂 a dnes mi mm kupil bonbonieru na doplnenie endorfinov teda hormonov dobrej nalady a padla mi naozaj dobre aj ked som si povedala ze ze budem sladke obmedzovat a par dni som naozaj sladke ani nejedla ani som na to nemala chut 🙂 a dalsia dobra sprava je ze som tehotna len som to este nechcela zverejnovat pokial som to nemala potvrdene od dr. ale zda sa ze tu v uk mi to aj tak nikto nepotvrdi a cakam kym ma objednaju k zenskej sestre no zatial sa mi nik neozval tak mozno absolvujem vysetrenia az na sk 🙂

hajatanufus
29. mar 2011

@katulkaaaaaa aj my mame take noci ale zubka ani jedneho tak neviem ci uz nejake vykuknu mam pocit ze jej asi vyjdu vsetky naraz 😀 😀 😀

danulka3
29. mar 2011

@seagull2404
@alure Ďakujem za rady,idem kúpiť poriadnu odsávačku,mám len tu mechanickú a s tou to ide na figu 😠 Ten physiomer je niečo na princípe Mar plus?ten mám.
@alure pozvánka a torta vyzerá super,Oliverko bude určite happy 🙂 , si šikovná mamina 😉

hajatanufus
29. mar 2011

@majka35 ahojky ja na vas s evans pozeram nejak sa vam na to stretko teda kavu nechce ze vy cakate kym aj ja pridem do ke a pojdeme spolu tri? 😀 😀 😀

hajatanufus
29. mar 2011

@eis4 aha tam je pes zakopany no chlapi vzdy ,myslia na vlastne potreby 😀 ani moj nechce netbook lebo by mu to neutiahlo hry 😀 ibaze ked prideme teraz o veci co nam vezme exekutor tak sa bude musiet uskromnit s mojim netbookom lebo novy pre neho tak skoro hrozit nebude ☹ ☹ ☹ stve ma to ze o tie veci prideme ale co ked nemame na splatku co dlzime mestu za dan vies tu sa platia obrovske dane mestu nam vypocitali 140 na mesiac a to bolo vtedy ked sme sa min rok prestahovali a nevychadzalo nam na nic a na jedlo sme si museli pioziciavat lebo sme este nemali benefity na deti tak sme tu dan neplatili a nevedeli sme ze tu existuje ulava ked platis prenajom tak mas narok na prispevok na byvanie a na ulavu na tej dani az na polovicu lebo to ma platit vlastne majitel bytu alebo domu a ty ako najomca to platis za majitela preto je tam zlava preto tu ludia davaju aj domy do prenajmu aby nemuseli platit tu dan ale najomnici to platia za nich lebo ak by to neplatili tak pridu o byt alebo o dom a stat to potom uziva na socialne ucely 🙂 ale trochu som odbocila no a my sme si urobili teda nedoplatok a nemali sme na splatku ktoru nam dala exek. spolocnost lebo urad to dal hned na sud a ten nariadil exekuciu ide v podstate o 1000libier takze bol u nas nejaky pan spisal si nejake veci a mali sme zaplatit splatku min 2oolibier inak o tie veci prideme boli sme s tym na urade tak nam to odlozili o mesiac no my sme tie peniaze aj tak nezohnali lebo nas stahovanie totalne vystavilo takze cakame kazdym dnom ze si mm notebook aj tlaciaren aostanu elektroniku vezme exekutor no a teraz vybavujeme konecne tu ulavu 🙂 takze nam zostane len netbook lebo ten si vdakabohu klop klop exekutor nevsimol lebo bol zahadzany vecami 🙂 takze tvoj mm ma umysel kupit nb ale tak aby z toho mal nieco aj on no hovorim chlapi a inak ja tiez uvazujem nad umyvackou lebo tiez mam ten isty problem ze ho nema kto umyt ked ja nemam cas ☹ ibaze u nas je to vo hviezdach

hajatanufus
29. mar 2011

@liba78 ahoj ja rada umyvam okna ale budes musiet pockat kym pridem 😀 😀 😀

hajatanufus
29. mar 2011

@seagull2404 ahojky neviem presne co to je ten hummus ale tu v uk to maju tiez minule mi to mm spominal 🙂
baby vy sa vzdy od rana tak rozpisete a ja vas vobec nestiham tak odpisujem pozadu a ked vas konecne docitam tak uz sa neviem ani zaojit do debaty a to mame posun len o hodinu 🙂 🙂 🙂

eis4
29. mar 2011

@hajatanufus no máš to ťažke,nezávidím ti ☹ my sa tiež budeme musieť uskromniť a preto rozmýšlam že ten notebook nechcem ,nejak to bez internetu vydržím,alebo sa budem prihlasovať cez telefon,radšej tu umývačku,lebo my každy rok doplácame za vodu vela raz sme platili 220 eur 😲 umyvačka nám ušetrí peniaze aj čas.teraz kým nelinka spala som sa mohla v klude najesť ale ja som musela umývať riad,kvôli tomu sme ani von nešli. ☹
čo sa týka tvojich rodičov,tie peniaze čo teraz platia navyše sa im vrátia tak neviem čo im vadí 😒

hajatanufus
29. mar 2011

@alure aj my mame v aprili oslavy 17 ma oco meniny a 27 mama 65 a 30 robime krstiny spojene s lucinkinymi 2. narodeninami kedze este oslavu nemala aj ked narodeniny mala uz v januari tak som sa rozhodla ze to urobim ked budem na sk spolu s krstinami a aspon pri tom budu aj babky a dedko a segra 🙂

eis4
29. mar 2011

@seagull2404 my pojdeme na sasinkovu,teraz sa chcem prihlásiť na termín od 29.4. a tam ponukaju za príplatok fotky aj video z plávania 🙂 už sa teším 🙂

hajatanufus
29. mar 2011

@eis4 vies to bu vychadzalo ze by im museli vratit kolo 20000 tak neviem ci ich vo vyuctovani neoklamu toho sa boja a okrem toho oni su proste taki a su uz na dochodku tak nemaju vela penazi mamin dochodok ide cely na byt platia naozaj vela na to ze je to ich vlastny byt a su sami dvaja ale ja za to nemozem ze mame zlodejsku domovu spravu lebo ak ked sme odkupili byt tak domovu spravu sme si nechali tu istu tak neviem platia tam za kazdu hovadinku a za spravu im do vrecka a okjrem toho budu im zateplovat blok a tam sa im tiez navysovalo 1000 mesacne a to este ani nezacali a uz to platia rok a pol

hajatanufus
29. mar 2011

@kvietok121 ahojky inak chcela som ti povedat ze mas podarneho mm ze pocul v radiu tak kupil ruzicky to je super tu v uk je v nedelu den matiek tak uvidime co vymysli ten moj 😀 a vyhovarat sa nemoze ze o tom nevedel lebo robi v obchode a vsade maju reklamne plagaty to skor ja som o tom nevedela az ked som sla do obchodu tak som si to vsimla

kvietok121
29. mar 2011

@hajatanufus ano je zlaty neboj hadam nieco vymysli 🙂 ja som bola v soku lebo aj svoje narodky mu musim pripominat 🙂

hajatanufus
29. mar 2011

@kvietok121 😀 😀 😀 ach ti chlapi no vidis ja mam narodky na mm meniny a vyrocie sobasa mame na jeho narodeniny takze to hadam nezabudne 😀 😀

seagull2404
29. mar 2011

@danulka3 nie, je to morska voda, taka mega flasa s rozprasovacom 🙂
@eis4 my budeme mat aj video, oni to tak robia, pocas poslednej hodiny ale az ☹

memory97
29. mar 2011

@majka35 jaj, tak potom ok, ja ze to bude pre Terezku🙂 veru, tak to by bolo aj nebezpecne pre Terazku. My mame ine a tam su ine, nejake zabky,ci co to je a to sa zatlka takym kladivom

@alure dufam, ze tato noc bude lepsia, uz by som si mohla aj zvyknut🙂 ale raz uz bude urcite dobre🙂 dnes je vonku nadherne sme pekne posedeli s drobcami na terase a prevazovali maminy s detickami 😀 😀 😀 😝 ked mm zbadal ferrari autosedacku, tak chcel len tu, ale maly sa rozhodol pre inu 😀 😀 😀 😀

@eis4 ja by som si vybrala umyvacku🙂skvela vec a ten, co ich vymyslel, isto nebol chlap 😀 😀 😀

@seagull2404 teraz su aj v obchodnych domoch, alebo skus v tescu v domacich potrebach.

@alure krasna pozvanka🙂 rozmyslame, ci potvrdime s Davidkom ucast. heheheh 😀 ale tu tortu by som si dala, vyzera na obrazku skvelo🙂

eis4
29. mar 2011

@memory97 už som volala mm že zajtra ideme kupovať umyvačku riadu a on my len povedal-dobre ale notebook nebude najbližší rok.takže hned suhlasil 😀

seagull2404
29. mar 2011

@memory97 moja, ja som uz pozerala vsade, lebo ked sme zacinali s ovocim, chcela som to robit na nom tak, ako som to poznala z domu, ale nenasla som, mozno by som mala urobit druhe kolo 🙂 som mala problem zohnat taku tu nerezovu habarku, nakoniec som zohnala len klasicku drevenu
@eis4 hod pls este raz link, ak mas, mozno pouvazujem o druhom kurze tam

hajatanufus
29. mar 2011

@eis4 ty sa mas aj ja chceeeeeeeeeeeeeeem 🙂

katulkaaaaaa
29. mar 2011

@alure krasna pozvanka,aj torta co ta vide taka torta u vas?
baby ja stale rozmyslam upiect tortu aj s marcipanom,robila ste niektora?ma to laka,zajtra pojdem veci nakupit a uvidime aky bude vysledok 🙂 malinky je dneska ovela kludnejsi,konecne tie zuby su vonku,aj sme na vychadzke boli dve hodiny ....@liba78 uz som nasla odsavacku a tiez to bol boj maly jak vrestal a branil sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre