♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
29. mar 2011

zajtra idem piect svoju prvu potahovanu tortu,chcem to vyskusat nasla som recept na falosny marcipan potom dam fotky 😉 moja babka pecie samlony cely zivot na svadby a vselijake oslavy tak to mam asi v krvi 😀
dnes simonko dal tri spanky a dost dlhe za den takze myslim ze zubky konecne nebolia,rychlo treba nabrat energiu nez vidu dalsie ,,mrchy"
@akika722 super mm ma pochvalu 😝
@liba78 svagrinka len pre rodinu alebo sa tym zivy?
dnes som pozerala na nete torty neskutocne co sa vsetko daaa....nadhera

kvietok121
29. mar 2011

@akika722 🙂
@liba78 ani ja som nevedela iba som vedela ze kahlan
@memory97 peknu oslavu a gratulujeme mm

liba78
29. mar 2011

@katulkaaaaaa len pre nás, vo voľnom čase.

danulienka35
29. mar 2011

@kvietok121 no co chces babo? musis povedat manzelovi 😀 😀 😀 😀

akika722
29. mar 2011

@liba78 naozaj 😉 ona to napisala tak medzi rečou akoby nič 😀 ved prečitaj si jej prispevok 😀
@hajatanufus no no no 😀 nenapadnica 😀
@memory97 všeetko naj 😉

kvietok121
29. mar 2011

@katulkaaaaaa potom daj hlavne foto

kvietok121
29. mar 2011

@danulienka35 vsak mu hovorim ale jemu sa moc nechce

danulienka35
29. mar 2011

@memory97 no mi sme jak pankaci nam stoja a ze vsetko naj len sa mu venuj mojko 😉

jankasramka
29. mar 2011

@majka35 mateo tiez stale kope nohami 😒 obcas pomoze ked mu ich vysoko podlozim ale teraz stale castejsie sa hmyri cely ze trepe aj rukami pripadne sa prevaluje ze z boka na chrbat a z chrbta na bok. a to vsetko pri zaspavani....tebe robi len s nohami ci tiez cele telo?

@eis4 no ved prave, ked niekomu poviem ze on sa cely den nezastavi tak na mna kukaju jak na blbu lebo on sa pred cudzimi sprava ako anjelik. uplny smejko pokojny...
pocuj, lenze ja mam chalana...no ale tvoja nelinka asi sukne nebude oblubovat, zo stromov ju budes tahat 😀 zlate 😵

danulienka35
29. mar 2011

@kvietok121 co sa ho pytas skoc na neho a je 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
29. mar 2011

@kvietok121 jasne dam aj keby sa nepodarila ale sak snad nejsom az take drevo 😀 uvidime

kvietok121
29. mar 2011

@danulienka35 no neni tu, a on sa velmi boji casto kedze som to tam mala dlho zle a bolestive ... a este to nie je uplne ok

kvietok121
29. mar 2011

@katulkaaaaaa moja urcite bude super

jankasramka
29. mar 2011

akoze koniec. ja za vami nestiham. dieta konecne zaspalo tak som si k vam sadla s kavickou (a fidorkou!!!) no a este som ani nedopila a mateo skace v postielke a vrieska jak pavian 😔

danulienka35
29. mar 2011

@kvietok121 jaj to mi je luto mojko ale bude vsetko ok uvidis

liba78
29. mar 2011

@jankasramka máš to ťažké, moja pekná. Ja píšem jednou rukou a druhou pestujem Juniora 😅

kvietok121
29. mar 2011

@danulienka35 no to uz je jedno ake to bude hlavne ze bude este jedno, a ked aj nebude hlavne ze je matejko 🙂

kvietok121
29. mar 2011

@liba78 tak to si dobra, ja by som nemohla, raz som sla s nim k PC a musela som po par sekundach prestat lebo mi chcel prevratit notebook 🙂

jankasramka
29. mar 2011

@seagull2404 tak to ja som "jednoruka" ako tvoj mm 😀 mne sa ta aktivita s mateom na rukach nevyplaca. on totizto za mojim chrbtom vzdy nieco uchmatene ani neviem odkial... minule som sa zvrtala v kuchyni a zrazu ma len mateo niecim mlati po chrbte....kukne a on ma flasku becherovky v ruke 😲 .....skoro ma porazilo😖

kvietok121
29. mar 2011

@jankasramka sikula maminke chcel naliat 🙂

vladka84
29. mar 2011

@akika722 ja si to uz tiez presne nepamatam, daaaavno som ju citala, ale bolo tam nieco o tom, ze dieta takto hysterci bud z trucu alebo vtedy ak ho nieco citovo zasiahlo a nevie sa s tym jeho mala hlavicka vyrovnat - to bude asi Patiho pripad, ze nevedel pochopit preco si ho dnes so sebou nevzala 😒 kazdopadne mm si od teba zasluzi poriadnu pochvalu a nemusi byt len ustna 😀 😀 😀 😀 😝
@liba78 ved si aj vazim, kazdy rok nam pece tortu pre Timku, pre bratovu Emku, teraz bude uz aj pre Karinku a vzdy, ked chceme pre niekoho tortu a okrem toho este kolaciky na vianoce 😉

kvietok121
29. mar 2011

@danulienka35 tatik prisiel ze mu je zle, ideme buvat a tutumutu nebude 🙂

vladka84
29. mar 2011

boze, to moje dieta som len pred hodinkou ulozila a uz mrnciiii... to bude zasa noc 😖

vladka84
29. mar 2011

@kvietok121 noooo, tak dnes mu daj volno, ale zajtra ho uz prilahni 😀

vladka84
29. mar 2011

inak, mne mm hovori, ze som nymfomanka...ze kazda zena s polrocnym babom je rada, ked ju muz neotravuje, ze moze spat, ked jej dieta spi a ja ze mu nedam pokoj 😝 no mooozem ja za to? 😀 😀 😀
ale aby ste si nemysleli, to ho tak maximalne raz - dvakrat za dva tyzdne otravujem, tak neviem co sa stazuje, asi starne 😀

akika722
29. mar 2011

@jankasramka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa zasmiala až mi slzy vyšli 😀 😀 😀
@vladka84 tak potom pochvalu už mal..chapeš?ponahlame pre Paťka do školky a on že ved rychlovka..hovorim..chod do riti.a on do riti nieee..drzaň drzi

akika722
29. mar 2011

@vladka84 😀 😀 😀 😀

danulienka35
29. mar 2011

@kvietok121 no pekne tatikovi je zle pekne snicky 😉
@vladka84 to u nas je taky mm ja vdy hlava ma boli nebo mala nespi a on ze povedz mi kedy ta nebude boliet hlava 😀 😀 😀

danulienka35
29. mar 2011

@akika722 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladka84
29. mar 2011

@danulienka35 ved to, ze on by to pochopil, keby som sa takto stazovala a ja niiiic... tak ze to urcite bude zacinajuca nymfomania 😀
@akika722 no pekneeee 😎 tak to dostal pochvalu este pred 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre