• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@katulkaaaaaa jooj, drobatko :unamused: my uz nemame sople, teda este trosku sa sem tam naplni nostek, ale uz dycha vacsinu dna a celu noc uplne v pohode, takze len striekame physiomer a cistime tycinkou..odsavanie nehrozi, vcera prisiel mm az ked spinkala a ja som cez den skusala, ale bez sance - neudrzim jej hlavicku, aj rucky naraz :unamused:
30. mar 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ďakujem
30. mar 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 aj tebe mala tak vrestala pri odsavany?maly uplne hystericky plac chudatko....dala som sinupret,fenistil,a morsku sol do nosa....ak to do zajtra neprejde ideme k dr....a dnes je tak krasne :frowning2: viki isla konecne do skoly tak aspon nemusim nic robit jest netusim co dnes budeme,baby co dnes varite?
30. mar 2011 o 09:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ráno
30. mar 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@majka35 tak tak :grinning: :grinning: :grinning: dobre hutoríš
@katulkaaaaaa :frowning2:
@majka35 čo to pani oslavuje?????????
30. mar 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ja zajtra varim pre mm http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5456 aby mal do prace a k tomu zemiačky
30. mar 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 to vyzera fantasticky
30. mar 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa aj Karinka tak vresti, ved normalne az Timka pribehla, ze co sa deje :confused: a k tomu kope nohami, rukami ma odtlaca, hlavou kruti zo strany na stranu, a tak place, ze potom sa este viac zasopli :confounded: takze ja som odsavanie vzdala, aspon zatial, dufam, ze teraz su sople na odchode, tak to nebude vadit :confused: vcera mi plakala aj pri spinkani, normalne spala a naraz spustila plaaaaac, to si asi spomenula na odsavanie :unamused:
30. mar 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela robit ten salat od @evanns, ale vcera sme nejedli, tak nam ostalo rizoto :wink: salatik bude zajtra...
30. mar 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ci ani nepovim, bo mam od čara depresiu
30. mar 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 mnaam, aj to je fajnotka, ale mm na take nie je... to si urobime, ked bude prec..a k tomu uz len zeleninovy salatik :wink:
30. mar 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 však?skusim zajtra :grinning: :grinning: :grinning: ked už neviem čo vymyslieť..včera chudačik nemal čo jesť a tam plny hrniec polievky+rizoto :rolling_eyes:
@majka35 jéééj teta,prajeme Ti k narodeninkám len to nejkrajšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mame Ťa radi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a naj dzeci sluchaju :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 co depkujes? vsak si mladaaaaa a kraaasna :sunglasses:
dobre ranko, naša noc taký priemer ale nato že nám idu zuby, tak myslím že super
@katulkaaaaaa ja sa chystám urobiť toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=634 ale ak nemáš doma tofu tak ti to asi nepomôže :unamused:
@majka35 už znam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@majka35 aj ja sa pripájam všetko NAJ NAJ a nech detičky aj mm posluchaju :wink:
30. mar 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 moj na take je,lebo tam nejde zelenina..a jednoznačne musia byť zemiaky lebo mi povie..to je všetko??? :fearful: aj šalatik bude..len ešte neviem aky.......poradte...cčera som dojedla ten z červenej kapusty....a na dnes nemam :rolling_eyes: ale robim hraškovu polievku a pre mm ešte granadir aby nezomrel od hladu
vcera sme boli v meste, kupila som Timke botasky a Karinke tie kefky z DM, take boli podarene, ked sme prisli domov - Timka ich hned obula a dala dole az ked isla do postele a Karinka 20min. cucala s kefkou v ustach :grinning: no tak to bol super nakup, mala som pokooooj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@majka35 aj my prajeme krasny narodeninovy den, vela stastia a radosti z deticiek, zdravie a pohodu :slight_smile:
30. mar 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj mnaaaaaaaaaaaaaaaaam..tak toto bude v piatok :grinning: mm vtedy robi tak ja si možem urobiť čo chcem..a cestovinky Pati sa poteši tiež :grinning: mnam tofuuuu..už teraz mam slinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ja som minule kupila v kauflande v akcii bryndzove pirohy, mm ich miluje, tak ked sa vratim z navstevy, tak len to supnem do hrnca a bude navarene a mam od vcera paradajkovu polievku :slight_smile:
30. mar 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 všetko najlepšie :slight_smile:
@akika722 ja som tak leniva do varenia - neviem kedy to stihate vsetko :slight_smile: bambulka spi tak si vegetm pri pc a pomaly upratujem :slight_smile:
@vladka)84 aj my už placeme pri odsvani predtym krásne drzala hlavicku a teraz sa uz boji

a uz aj mi mame celenku :grinning:
@mirmaj no a toto by mi mm za nic na svete nezjedol..on je taky tlk :confused:
@akika722 minule som urobila listkove cesto plnene syrom a spenatom ako dezert, tak sa mi to podarilo, mnaaam a mm na to pozeral ako keby som ho chcela otravit :grinning:
@akika722 moje dzeci a sluchac? mladša može buc ale tota starša? ta sluchac nebudze nikda ... neška mi jej povedzela, že mam narodzeniny, naj mi daco šumne povi a ona, že nepovi, bo nemam narodzeniny
@akika722 jej dakujem uz sa mi rozmrazuje mesko,budeme mat morcacie prsia ine som nenasla :wink:
30. mar 2011 o 09:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ja som stratila tu okruhlu kefku :frowning2: asi budem musieť kupiť novu :sweat_smile:
baby mam novu pračku a pri žmykani teraz vydavala take zvuky ako pokazena :astonished: :astonished: :astonished:
30. mar 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. mar 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 božinku,ta je ako cukriček :dizzy_face:
30. mar 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 Anetka je krasny smejko, ona sa na vsetkych fotkach tak na plnu pusu smeje :wink:
ja som to odsavanie skusala aj na sebe, aj Timka si odsavala a to neboli, Timka dokonca povedala, ze ju to stekli, ked jej taha sople, tak neviem co tak placu :unamused: a vysavacu sa neboji, lebo to ked vysavam, tak ju dam do choditka a beha za nim a hada sa s nim a prekrikuje ho :grinning:
@akika722 nam sa tiez stratila ta okruhla, uz dva dni ju hladam :angry: :angry: :angry: mozno je nevyvazena, to sa vtedy deje
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok