♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
30. mar 2011

@mirmaj my nereveme, my pistime!!! ale taaaaaaaaaake decibely ze konec 😲

seagull2404
30. mar 2011

@mirmaj joj, presne, akoby jej niekto prudko ublizil, nechcu nas nechat zavahat a co moja polednu dobu robi, vidi ma, ale ked sa jej zda, ze som dost daleko, zacne pistat, je to strasneeeee

mirmaj
30. mar 2011

@seagull2404
@evanns no tak presne niečo také robíme aj my asi posledný týždeň 😝

danulka3
30. mar 2011

@seagull2404 🙂
@mirmaj Aj môr rever akoby ho z kože drali hlavne,keď si ho nevšímame.Dnes som vysávala a pokiaľ som bola v obývačke tak ticho a potom jačal,že som ho aj cez zvuk vysávača počula. 😝

katulkaaaaaa
30. mar 2011

@akika722 mesko hotove myslim ze bude mnam
@evanns ten salat je prudko jedly mnaaaaaam fakt skvely

danulka3
30. mar 2011

Super recepty tu dávate,ja len ukladám a ukladám 🙂 🙂 🙂

evanns
30. mar 2011

@katulkaaaaaa 😀 😀 😀 😀 prudko som ho spraskala vcera 😀

akika722
30. mar 2011

@katulkaaaaaa rychla si 😉

akika722
30. mar 2011

mam ešte červenu kapustu..napad na šalat??????????????

kvietok121
30. mar 2011

@danulka3 no ked ide vysavac, matejko sa plazi za nim, ja vysavam ked je on nervozny 🙂 lebo zvuk vysavaca a aj cely vysavac sa mu paci 🙂

seagull2404
30. mar 2011

@mirmaj @danulka3 mne to ale strasne lezie na nervy, ma to stresuje, ju pocujem aj z WC 😅 ja nemoem navarit jej, sebe, chlapom tak, aby to tu nebolo ako v cirkuse ☹ ☹

seagull2404
30. mar 2011

@kvietok121 ja som raz mala na navsteve asi 9 mesacneho chlapca a ten cele dve hodiny len rozoberal vysavac 🙂

kvietok121
30. mar 2011

@katulkaaaaaa a aky salat, baby ja nestiham piect vase recepty, teraz mame ten kapustovy salat v chladnicke 🙂

kvietok121
30. mar 2011

@seagull2404 no my mame len 7 a sme na tom rovnako, nezaprie sa ze je chlap 🙂 aj a prechadzku chodime okolo cesty kde su auticka ... a "cisty vzduch" 🙂

katulkaaaaaa
30. mar 2011

@kvietok121
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8842
je taky ze lepsi som nikdy nejedla 😝

katulkaaaaaa
30. mar 2011

baby simonko vie krasne povedat mama 😉 a stale na mna vykrika je to take krasneeeee 😵

kvietok121
30. mar 2011

@katulkaaaaaa ten mam v chladnicke je fantastickyyyyyyyyyyyyyy

carculca
30. mar 2011

ahojte babule,

ak by ste nahodou niektora zhanali capacky pre drobcov, objednala som cez ebay nejake naviac, najdete ich v mojom bazariku, su uplne nove, pre vek 6-12 mes.(vnutorny rozmer 12 cm) aktualne tieto:

https://www.modrykonik.sk/bazar/detska-obuv/sdb...

a pokial vam doma rastie basketbalista/ka, tak ako mne 🙂, mozno radsej tieto:

https://www.modrykonik.sk/bazar/detska-obuv/i8w...
https://www.modrykonik.sk/bazar/detska-obuv/bl2...

pekny den

c.

kvietok121
30. mar 2011

@katulkaaaaaa ten je sikulka my ani nic neukazeme ☹ no co uz casom to pride, bezim ebo ho pocujem prave vstal tak prijemny den

seagull2404
30. mar 2011

@kvietok121 tak auticka fascinuju aj nas 🙂
@katulkaaaaaa jeeeeeej, nasa nic, ani neblaboce, ani negagoce, len pisti, jaci, reve ako lev

kvietok121
30. mar 2011

@carculca dakujeme my mame tiez cez ebay

kvietok121
30. mar 2011

@seagull2404 miluje ich 🙂 a trolejbus ten je skvelyyyyyyyyyyyyyy

kahlan1
30. mar 2011

@kvietok121 🙂 uvidime ci kupime ale asdi hej
@mirmaj to aj my skriekame :D a vrcime
@katulkaaaaaa my hovorime mama len ked sme v postielke a nechceme tam byt - tak na mna vola -sa idme rozliat na kolomaz od radosti :D

a pridavate uz maslo? chcem jej dnes dat zemiakovu kasicku s maslom - lebo neurologicka povedala aby som jej nedavala kazdy den nieco s mrkvou lebo ze to vidno na brusku ci co

seagull2404
30. mar 2011

@kvietok121 vidis, a netreba ziadne hracky, vysavac, u nas aj pracka, auto, bus a casom aj vlaciky

seagull2404
30. mar 2011

@kahlan1 joj, maslo mi luuuuubime a to papanicko uplne inak chute, je take dobrucke, ja nedavam mrkvu kazdy den

kvietok121
30. mar 2011
katulkaaaaaa
30. mar 2011

@kahlan1 aj ja davam maslo 😉 dnes varim malemu zemiaky a morcacie mesko....ale on mi nechce ovocie ani ryzu skusam skoro kazdy den ale stale ho z toho napina...tak piskoty s cajom alebo rohlik davam,alebo jogurt vecer kase...uz som z toho na nervy ze stale je to iste 😒

evanns
30. mar 2011

@kahlan1
@seagull2404 my uz mame zakaz na mrkvu, lebo Natasha uz bola komplet oranzova z nej 😀 a mozem ja za to ze jej tak chuti...a vsetko v kombinacii s mrkvou jej chuti, ale ja sa ani necudujem, ja som cele tehu kazdy den mrkvu jedla a zajedala ju zmrzlinou 😀 😀 😀

akika722
30. mar 2011

@katulkaaaaaa a nejaky z červenej?
baby kolko zeleneho čaju možem denne vypiť??????????,

seagull2404
30. mar 2011

@evanns inak, mne mama tiez davala vela mrkvy a bola som oranzova a tu som, nic mi nebolo, iba som bola v lete krasne opalene dieta
@katulkaaaaaa neskusala si krupicu s ovocim, taku tu mliecnu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre