• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
to je vlbosť,praveže ked sa počita od počatia tak porod by nemal byť 41tt,lebo teraz u nas by sa týmpádom ratalo 43tt , či sa mýlim?
4. feb 2010 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee...41tt od poslednej MS.. napr. mojom prípade je začiatok tehotenstva 13.11. (posledná MS až 26.10) a fr. termín pôrodu mám 13.8., na Slovensku sa počíta termín pôrodu ako 38t gestačného veku a 40 od poslednej ms.
4. feb 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze to mi je luto a v ktorom tt prisli na to?
4. feb 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan,ano to chápem že 41tt od poslednej PM ,ale z prveho príspevku som pochopila že 41t od počatia ma byť správne, to by potom bolo 43tt od PM
4. feb 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
janka, je mi to luto...drz sa, vela sil.... :pensive: :pensive:
simi, tak tie saty su uzasne, asi sa o ne pobijeme :grinning:
ja idem dnes poobede na poradnu, tak mi drzte palce, bude mi robit NT screening, tak dufam, ze bude vsetko ok
4. feb 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky drzte sa, precitala som si co sa stalo Janke, smutné... :frowning2: vzdy mi zovrie :hearts: ked nejaka holka oznami, ze je koniec, aj ked ja som to osobne neprezila, vzdy mam z toho neprijemny pocit. :confounded:
4. feb 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky, tak sme doma z poradne, NT screening ok, krv tiez ok, male ma 7cm, dr. ma nejaky dobry novy ultrazvuk, tak kukal drobcovi aj medzi nozky a vraj to zatial vyzera na dievcatko, ale potvrdi mi to s istotou o take 1-2 mesiace....foto hodim neskor, lebo musim nabit fotak
4. feb 2010 o 09:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

jej evit, takze by to mohla byt holka? super :dizzy_face: aj ked najdolezitejsie je ze vsetko je ok

mrzi ma, ze jankine babo to vzdalo...
4. feb 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna velmi mrzi Janka :frowning2:
4. feb 2010 o 09:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte augustovky 2010 ja sa tiež pripájam, my otvarame tento krásny letný mesiac :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. feb 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kocky foto je v albume

jonatanka vitaj
4. feb 2010 o 09:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Júj Jankaat je mi fakt ľuto, čo sa ti stalo. Drž sa a prajem ti nech to čo najskôr prebolí.
4. feb 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, som doma mam dost casu tak dufam, ze sa tu budeme stretávat casto :sunglasses:
4. feb 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jonatanka, myslim ze je nas tu viac takych co sme doma
4. feb 2010 o 10:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj jonatanka! ja som tiez doma, snad ale koncom februara uz mozem naspat do prace... aj ked som si uz doma pravdupovediac zvykla...spat do 9-tej, citat si, pozerat telku :grinning: dojdem do prace a zaspim na obed :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inac baby, co mi robili minuly tyzden to pichanie do cicky, vraj je to ok. Tak mi taaaaak odlahlo, ze az :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. feb 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulush super, ze vsetko ok
4. feb 2010 o 10:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikulka to by bola ina sranda keby sme spolu aj rodili :grinning:
najskor ideme domov 13 febr.ale len na 3 dni a potom asi 2.3 priletim na 5 dni uvidime

inak moj maly dnes 2krat hnackoval a boli ho brusko dufam ze nechytil nejaku vyrozu,a vobec netusim co idem dnes do frasa varit :unamused: to je uz beznadejny stav
4. feb 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko,
ten zub a cele dasno ma stale paradne boli. rozmyslam ze s tym pojdem na nejaku zubnu pohotovost alebo co, myslite ze by mi tam s tym pomohli? ten zub sa pavdepodobne nevie dostat von..a boli to..asi by to tam trebalo nadrezat..
alebo mam ist k nejakemu cudziemu lekarovi? zobere ma?? lebo moj zmluvny je v
4. feb 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v trencine :slight_smile:
4. feb 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: vstala som pred pol hodkou...juj dobre mi bolo v postielke :sunglasses: a citam novinky aj dobre aj zle...

jani - :frowning2: :frowning2: drzkaj sa a bud silna

kocky gratulujem k chlapcekom...a evit tebe ak sa to nezmeni k dievcatku
4. feb 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit - brusko uz je velke...peknucke... :dizzy_face:
4. feb 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze osadenstvo je momantalne vyrovnane, nie? 3 baby a 3 chalani..

tak teraz statistika neplati pre ostatne :slight_smile: mozte mat co chcete :grinning:
4. feb 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, chuda janka, kolko si vytrpela...asi to jej malinke citilo...prajem jej, nech je silna, nech to znova pride v "spravnom case", aj ked to je relativne...Tea, ten zubok nezanedbaj, chod radsej na pohotovost, nech sa z toho nevykluje nieco horsie...lulusha gratulujem ku chlapcekovi a babam na ultrazvuku zatial k dievkam :wink:
4. feb 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucy je tu v ba nejake pekne centrum kde ta nenechaju dlho cakat, robia pohotovost, zavolam im zajtra a objednam sa, myslim ze u nich sa to da..Lebo sam sa asi von nedostane :unamused:
4. feb 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea,tak ako dovolenka a kamoška? idete či nie?
4. feb 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea skus zavolat do procare... kamoska tam chodila a velmi si to chvalila, ale meno zubara si uz nepamatam...
4. feb 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuuuha, viem kde je zubna pohotovost, ale to je o nicom, ja som bola parkrat kvoli mm tu: http://www.schill.sk/fotogaleria/priestory?gclid=CPefp7W_2J8CFQcTzAodjT4WHg
ale neviem, kde byvas, ci to nemas daleko...robia od 7-19tej, tak by ta mohli niekde supnut, keby si povedala, ze to je urgentne... :wink:
4. feb 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ideme, ale bavit sa stale nebavime, cakam ze sa ospravedni, no to som zvedava ci skor nezosediviem..
4. feb 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, pozerám, že tu už skoro každá viete pohlavie...tak blahoželám....ja som bola u toho zubára v pondelok a ten zub múdrosti mi dala dokopy, odstránila kameň...zvládli sme to, ale vyhodil sa mi herpes...mám stresovať?
v pondelok som bola aj na neurológii na pravidelnej mesačnej kontrole...preklepal ma, všetko ok...a potom mi pozeral chrbticu...vraj tiež všetko ok, prechádzal mi stavce a niečo mi na hrudnej časti na chrbtovej strane zatlačil, fasa to strelilo, ale postavila som sa a šla domov...včera som myslela, že sa zbláznim, presne v tejto oblasti mám blok, nemôžem sa z hlboka nadýchnuť a pri každom nádychu som sa rozkašľala až mi bolo zle od žalúdka, takže som si potykala s WC misou...poraďte niečo...dnes je to už síce o trocha lepšie, ale stále sa mi ťažko dýcha... :frowning2:
4. feb 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy ide o to ze vacsina z tych zubarskyc ambulancii chce vstupnu prehliadku, nejaky poplatok, konzultaciu..ale ja nepotrebujem noveho zubara..iba pohotovost..
4. feb 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok