♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
30. mar 2011

@seagull2404 a ako robis tie zeniaky s maslom?
@katulkaaaaaa my zasa kase a cesrtve ovocie v ziadnom pripade :(
@evanns aj nam chuti mrkva ale tak tiez musim vynechat aspon obcas

mirmaj
30. mar 2011

@seagull2404 aj mňa to stresuje a hlave som dnes rozmýšľala že čo si asi myslia susedia že tu s nou robím ked tak jačí 😲
ale sledujem že je viac takých uškriekaných augustovčatiek 😀 😀
@kahlan1 aj ja pridávam už maslo ked nemá mäsko ale len čistu zeleninu tak pridám maslo

evanns
30. mar 2011

@seagull2404 ved dnes som to vravela svagrine koznej dr a ona ma vysmiala ze mrkvou a teda vitaminom A sa neda predavkovat a najma nie takymi mnozstvami ako natinka zje denne...a ze pred letom a v lete je fajn ak babo papa mrkvu 😝 takze len malu pauzu si dame a pokracujeme 😀

mirmaj
30. mar 2011

@evanns
@kahlan1 práve som rozmýšľala nad tým že prečo vám zakazali mrkvu 😲 preto že je oranžová?

kahlan1
30. mar 2011

@mirmaj ze vraj ma oranzove brusko ale ja som si nevsimla

kahlan1
30. mar 2011

@evanns my tiez tak ale budem davat dnes bude mat len zemiaky s maslom 😀

evanns
30. mar 2011

@mirmaj ano 😲

evanns
30. mar 2011

na tychto fotkach vidno ze je oranzova ale naj oranzove mala vnutro usi...a nie preto zeby som jej necistila hej 😀

evanns
30. mar 2011
kahlan1
30. mar 2011

@evanns 🙂

katulkaaaaaa
30. mar 2011

@akika722 to mas jedno z akej sprav ten isty len bude cerveny 🙂
zeleneho caju co ja ti viem cca liter viac by som ja nevypila asi 😝
@evanns mala vyzera akoby uz rok mala 🙂

katulkaaaaaa
30. mar 2011

@seagull2404 akoze tu kasicku co davam vecer do toho skusit ovocie dat?vcera som varila ryzu s ovocim skoro sa mi z toho dogrcal tak ho napinalo...pri malej som toto nepoznala ta zjedla vsetko co som jej dala

seagull2404
30. mar 2011

@kahlan1 zemiak, maslo, trosku mliecka, alebo ako dnes zemiacik, cuketky, krupicka, maslo
@mirmaj mne je susedov jedno; ja ale normalne ako som z nej vystresovana, najma teraz ked je tu moj tatko na stavbe v tom nasom jednoizbaku, ja ani nemam chut nic robit, nenapadaju mi ziadne tvorive veci, nemam napady, co za normalnych okolnosti mam ☹ ☹
@evanns vidis, ja som ti vravela, ja som vzdy bola tak krasne opalena, lebo ked som papala prikrmy, tak na zahrade bola tak akurat mrkva, petrzlen a zemiak vtedy, tak mi mama davala len to, co mala 😉 ja nedavam mrkvu kazdy den, lebo z nej zapeka, ale tak 5x tyzdenne ju isto mame

baby, Tamarka sa hrala na penovej podlozke a porezala sa mi 😢 😢 minule sa nam tu rozbil pohar, ale mm fakt starostlivo vsetko vysal, ale predsa ten jeden kusok Tamarka objavila, teraz ma prstek porezany, co mam robit? stae si to pcha do pusy a tecie jej z neho trosku krvi, mam doma len kalsicky rychloobvez, tak som jej cely prstek tym olepila, ale ona si prave ten pcha do pusy a potom place, elbo ju to boli

seagull2404
30. mar 2011

@katulkaaaaaa nie, tak ako varis ryzu s ovocim, tak krupicu a trosku mliecka do toho, vyvarit a mozno by to slo

akika722
30. mar 2011

@katulkaaaaaa ale ide tam majoneza a tu ja nechcem..biely jogurt?hm?

baby som nasrata ako pes..moji svokrovci si tu vodia kade koho ukazať im byt.citim sa ako v zoo aj teraz tu ide svokor s kolegynou...bože..vrie vo mne 😠 😠 😠 😠 😠

kahlan1
30. mar 2011

@akika722 tak to ti verim ☹ ☹ ☹

seagull2404
30. mar 2011

@akika722 😠 😠 😠 😠

mirmaj
30. mar 2011

@akika722 s koleginou? 😲 😲 😲 😲 nech jej ukaže svoj nie vaš
@seagull2404 neboj to sa zahojí, len skus pozrieť či jej tam nezostalo to sklo 😒
@evanns tak ja som si teda vôbec nevšimla žeby bola oranžová len ma podľa mňa peknú farbu 😉

seagull2404
30. mar 2011

@mirmaj uz som to este raz presla vysavacom, len hadicou aj rukou svojou ☹

akika722
30. mar 2011

sedia v obyvačke ja v kuchyni varim a ta CUDZIA ženska drži na rukach moje dieťa.len som sa pozdravila a ani som na nich nekukla..svokor tu bol teraz či zas varim tie dobrotky lebo dobre varim a bla bla bla..vidi že som nervozna snaži sa odlahčiť všetko..funim 😠 😠 😠

akika722
30. mar 2011

a že každemu v praci poukazoval foto našho bytu 🙄 🙄 🙄

kahlan1
30. mar 2011

@akika722 ja by som asi vypenila 😠

akika722
30. mar 2011

ukazal jej aj zachod!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA musim sa vykričať..odniesol si to mm aj ked zato nemože...kurnik,,už raz som sa "pohadala"preto so svokrou-cez mm..dotiahla si kolegynu nech jej poukazuje v starom byte a aj do skrin vliezli 😠 😠 😠 ešte jedna taka navštevka otvorim si hubu 😠

majka35
30. mar 2011

@akika722 ci pána beka ... šak ja som z toľkej drzosti nervózna a to ani môj svokor nie je ... hej a zeleného čaju môžeš vypiť tri šálky denne ... pôsobí to aj ako spaľovač tukov .. ja milujem zelený čaj .... a čo si tu ty včera o konci sveta?

majka35
30. mar 2011

@katulkaaaaaa ďakujem 🙂

akika722
30. mar 2011

@majka35 som nervoznaaaaaa..už mam v sebe liter aj ja ho milujem 😅 aaale na joj+to rozoberali okolo polnoci a ukazovali zemetrasenia a všetko to čo bolo a čo ma prisť 😨

majka35
30. mar 2011

@kvietok121
@evanns ďakujem baby

ja už neznam totu kaveju co placiš kedy ja vypijem ... jak kukam tak kukam ta nikda asi .. neška mi mala navštevu ... gratulantov ... i za terezkou pytač prišol rok a pol ročny

mirmaj
30. mar 2011

@akika722 😲 😲 tak to je akože fakt veľa, to by som si ani ja nenechala, ale toto by si ani svokrovci nedovili, oni si dovolia niečo ine zasa 😝
@majka35 a ja už sa stracam, prestávam rozumieť čo píšeš 😀 😀

akika722
30. mar 2011

@majka35 😀 😀 😀
@mirmaj no chapeš moja???

hajatanufus
30. mar 2011

@akika722 lucinka este nosi plienky u nej je trochu problem ju oducit ona sa zobudila lebo cely den nespala az vecer zaspala pri mne a ked ju prelozim do postielky tak sa zvykne zobudit no mm ju dal do postielky ona sa zobudila a revala a preliezla postielku a prisla do obyvacky ale zobudila aj rachel inak zase som mala blbu noc neviem ci nam nejdu zubky lebo mala chce byt celu noc na prse a ked ju odpojim tak strasne reve najprv kazdu hodinu hore potom bola hodinu na mne pricucnuta a potom som ju prelozila do postielky tak vydrzala dve hodky spinkat a zase hore zase prso a zase dve hodky no otras a robi to aj cez den teraz horko tazko zaspinkala strasne revala akoby od bolesti ak sa to bude opakovat tak jej budem na noc davat calpol mozno bude lepsie spinkat lebo ak ju bolia zubky tak jej to urcite pomoze vyvarila som jej aj posledny cumlik co sme mali doma ale nechce ho zato lucinka uz po nom poskulovala tak som ho schovala lebo som rada ze som ju od neho odnaucila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre