♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
30. mar 2011

@hajatanufus moja?a to sa može kojiť ak si tehotna??? 😕 😨 no ja neviem možno hej,len sa pýtam 😨

hajatanufus
30. mar 2011

baby vy ste sa zase od rana cinili zase mam 5 stran na citanie tak vas idem precitat a ak budem vladat tak sa potom musim pustit do zehlenia lebo to tu hrozne vyzera a uz mi zase doprala pracka tak to musim povesat a dat prat dalsie lebo mame len jeden kos na pradlo a ten je uplne kopcom nalozeny sa cudujem ze to na nom este drzi

seagull2404
30. mar 2011

@akika722 tak moja, toto by som asi uz zatrhla, ak to nepojde normalne, tak by som sa vyhovorila, ze nebudem doma

hajatanufus
30. mar 2011

@akika722 ano mozem aj ked nazory su na to vselijake aj pri rachel som lucinku kojila ibaze rachel v noci ani moc nepapa ona potrebuje len prso miesto cumla takze sa domnievam ze to uz asi fakt budu zumky a to ju ukludnuje lebo predtym sa mi budila len 2x napapala sa a spinkala dalej a stacil jej na to aj prstek

akika722
30. mar 2011

@seagull2404 ked on volal..ahoj Anička-neznašam ked ma tak niekto vola.vrrrr..tu som v Tv pridem ukazať kolegyni byt..no čau o 10min.sme tam 😠 😠 😠
povedala som mm..vysvetli im to,lebo vysvetlim ja a nedopadne to dobre 🙄

akika722
30. mar 2011

@hajatanufus kolko mala Lucka ked si bola tehu?

vladka84
30. mar 2011

@evanns moja Timka mala v jednom obdobi taky nostek a okolo neho s nadychom do oranzova, vtedy som si to nevsimla az neskor na fotkach a nechapala som z coho to ma...teraz ked vas citam, tak mi doklaplo - ved z mrkvy 😀 ona ma velmi rada mrkvovy salat s jablkom aj uvarenu v polievke 😉 a inak je stale krasne opalena v lete 😉
Karinka papa mrkvicku 4 -5krat do tyzdna, lebo ju zapekalo z nej...

moje dieta tiez vresti ako najate, hlavne ked si ju nevsimam, no ja som uz odolna voci tomu, to len Timka vzdy ku nej pride a vysvetluje jej, ze ma byt ticho, lebo ju uz boli hlava a ze ked nebude, tak jej zalepi usta lepiacou paskou 😀 a Karinka jej na to odpoveda este vacsim krikom 😀 😀 😀
a najnovsie na vsetko hovori, ze "aaaaa" a ja jej musim hovorit, napr. sa pozrie na hodinky v kuchyni a povie aaaa a ja poviem hodiny, potom na lampu a zasa aaaa a tak to na vsetko dookola a nedajboze, ze som ticho, robi aaa aaa aaa dovtedy, kym jej neodpovedam 😅

seagull2404
30. mar 2011

@akika722 no, ved to je super, to mozes povedat, ze nie ste doma 😝

hajatanufus
30. mar 2011

@kahlan1 nadherna babulka normal z tvojej malej cosi vyzaruje neviem ma v sebe akusi charizmu je naozaj veelmi zlatucka a ma krasny usmev

eis4
30. mar 2011

čaute.Nelinka spala v postielke až do 5:20 🙂 asi si zvykne riťula 🙂 a bola hore dovtedy len raz na papkanie.mám pocit že sa jej lepšie spinká v postielke ako medzi nami lebo tam jej nikto nezavadzia ked sa prevaluje z jednej strany na druhu 🙂 už sme po prechádzke aj po obedíku ,Nelinka spinká ,teraz ide jesť mamina 🙂
@jankasramka ale bude nosiť sukničky 🙂 ja som nosila tak že som si pod sukničku dala kraťasky aby som mohla vyvádzať 😉 to bude mať asi po mne ja som vybila každého chalana v triede,nikto si na mna nedovolil 😀 aspoň ju nebudu šikanovať 😀

hajatanufus
30. mar 2011

@akika722 ked som otehotnela tak mala 10 mesiacov a este som ju normalne kojila az do nejakych 15-16 mesiacov ale rachel chcem asi do roka

akika722
30. mar 2011

@hajatanufus fuuu..tak bude veselo ak bude zas kočica 😀

hajatanufus
30. mar 2011

@akika722 no ved uvidime ako to bude viem ze moja teta vravela predtym mojej mame ze by som nemala kojit ked som tehu ale tu v uk na to maju iny nazor a citala som si o tom aj tu na mk je taka tema a tam zeny pisali ze tiez kojili a vpohode mysim ze ak sa budem spravne stravovat a dodrziavat pitny rezim ze to bude v poriadku len teraz na zaciatku mi moc nechuti jest tak jem pomenej ale jem aj detsku vyzivu co mala nespapa takze davam do tela aj vitaminy teda ovocie a chcem naozaj potom zmenit svoj jedalnicek a zdravsie jest ako doteraz

hajatanufus
30. mar 2011

@majka35 vsetko najlepsie k narodeninam aj moja segra ma dnes narodky 🙂

akika722
30. mar 2011

@hajatanufus ide leto ovocia a zeleniny bude dostatok 😉

seagull2404
30. mar 2011

baby, da sa nejako vypnut zvoncek od vchpdpvych dveri, vsetkych latakovych ludi postarov napadne znovit rovno na nas zvoncek a mne Tamarka ledva zaspala ☹ ☹ ☹ ☹

vladka84
30. mar 2011

@eis4 tak to je super, asi teda vyskusam aj ja premiestnit Karinku do postielky... ja uz som rozmyslala, ci sa ona nebudi tak casto preto, ze citi moje mliecko, ked sa ku mne prituli a preto si chce vzdy cucnut 😕 no a ked bude v postielke, tak ju to mozno nebude tak tahat, ci? este keby som ju tak oducila zaspavat na prsniku, lebo to je asi tiez chyba 😒

hajatanufus
30. mar 2011

@kvietok121 dakujem malo by to byt 7tt este som to tam nedala chcela som az ked to budem mat potvrdene od zenskej sestry ale tam idem az o dva tyzdne tak potom si to hodim aj na konika inak aj kahlan na anetku cakala dlhsie a tiez sa im druhe podarilo na prvy sup takze nikdy nevies hlavne ked to nikto necaka tak vtedy to pride aj rachel sme tak splodili ked som po roku prisla do uk za mm a tiaz takmer na prvy sup po dlhej dobe takze ver ze teraz je to priaznive 🙂

seagull2404
30. mar 2011

@eis4 tak to uz hej 🙂 my zas mame opacny postup 🙂 zaspime v postielke a okolo 4tej sa uz pytame k rodicom 🙂 nasa sa ale v posteli skoro nehybe, vidis, to je dobry typ, kratasy pod suknu, musim nejake kupit

hajatanufus
30. mar 2011

@seagull2404 ano dakujem 🙂

seagull2404
30. mar 2011

@hajatanufus to je take mile 🙂 aj ste planovali? ja by som tiez uz chcela, ale mm ze treba pockat kym dostaviame 😠

mirmaj
30. mar 2011

@seagull2404 aj nám tak všetci vyzváňajú 😠 ale ked spí Tamarka v spálni tak to tam nieje počuť, a máte aj ten bytový telefon? nepomohlo by keby si ho vyvesila? ale neviem ešte som to neskušala len ma to napadlo
@eis4
@vladka84 naša Tamarka spí omnoho lepšie v postielke ako pri nas, ale ja som ju aj od malička tam učila spavať a s nami len minimálne takže asi jej to pripadá lepšie ked spí sama a nikto jej nezavadzia 😀
@vladka84 a cez deň spí kde? v postielke alebo vo vašej posteli?

eis4
30. mar 2011

@kahlan1 máme krásnu váhu,chvalabohu že do 4 mesiaca pribrala na 8080lebo teraz by sme nemali nič moc 🙂 za 3mes. pribrala len necelých 500g.ked ona sa celý deň nezastavý,no čo už s nou 😀
anetka je prekrásna v tej čelenke 😉

hajatanufus
30. mar 2011

@akika722 vies co napadlo ma ze skus este pustit potom pracku naprazdno bez pradla nech len napusta vodu a potom prepni programator na zmykanie alebo daj to hned na co najkratsi program a uvidis ci to bude robit lebo ked zavolas opravara aj tak ju bude skusat takymto sposobom aspon u nas vzdy tak skusal pracku a ked nic nenajde tak ti moze dat zaplatit vyjazd tak skus mozno je len zle nalozene pradlo alebo zle vyvazena ako spominali baby vcera ti to nemuselo robit lebo mozno dobre stala ale mohla sa pri zmykani pohnut z poviodneho miesta a teraz to moze byt koli tomu a dole su nozicky na srubovanie s ktorymi sa potom nastavuje rovina

mirmaj
30. mar 2011

@seagull2404 tvoj mm mi dosť pripomína švagra, segra by tiež hrozne chcela bábo už asi 2 roky, tak to všetci beru že sa im nedarí ale chce ho len ona a nie aj on 😝 takže sama si ho asi nesplodí 😀 tiež stavajú dom a jej mm už povedal, že teraz ked položia podlahy tak začne na tom pracovať...no fakt chlapi, neviem či si myslí že ked otehotnie tak hned aj porodí a nestihnú to dorobiť alebo čo 😝

akika722
30. mar 2011

@hajatanufus zaplatiť by som nemala lebo je v zaruke..dnes tam ideme či treba nejaku podložku či čo

vladka84
30. mar 2011

@mirmaj cez den zaspi na prsniku a potom ju dam do postielky - niekedy sa zobudi na tento preklad 😒 alebo spinka v kociari von, no vcera mi napriklad zaspala na prechadzke, asi po hodine sa zobudila a este by pospinkala, ale chcela si cucnut, no a ja som teda bola rozhodne proti ju tam niekde na lavicke pri prsniku uspavat, tak sme teda isli domov, lebo ani za svet nechcela byt v kociari 😒
ja si uvedomujem, ze to som si ju ja tak blbo naucila, lebo ona spinkala predtym v postielke - asi 3mes., potom sme sa stahovali, tak sme u nasich spali spolu v posteli a potom sa mi v noci castejsie budila, tak som ju nechala spat s nami, lebo sa mi nechcelo stale vstavat k postielke - a to ju mam asi polmetra od nasej psoteli..no som ja truba!

seagull2404
30. mar 2011

@mirmaj tu pocut aj zvoncek od susedov, ale ten ju tak nerusi, je to ten bytovy, ak ho vyvesim, bude pred vchod pocut vsetko z bytu, sa tak decka bezne hraju, nam tak vyzvanuju, lebo si myslia, ze ked je na zvonceku cislo bytu a nie meno, tak to asi nevadi 😠 akoze ja mu rozumiem, len s jednym prijmom, ktory zas nie je nejaky vysoky, s hypotekou a nedokoncenym domom, v tej jeho muzskej logike to vytvara obrovske cervene minusy, ja ale stale dokazem nejake korunky zarobit, ak je vsetko ok, tak snad ho na leto presvedcim 🙂 to by vyslo, ze by sme boli uz aj zabyvani; aj Tamarku sme chceli az ked budem ako tak financne nezavisli a ja mam dnes pocit, ze to asi nikdy nebudeme tak, aby sme si vydychli 🙂

hajatanufus
30. mar 2011

@seagull2404 ahojky tamarka je krasna a nezbedna my tiez rucime ako lev a malej sa to paci ale ked spusti rev tak koniec a ked sa este nahodou prida aj lucinka tak cirkus humberto minule mi tak plakala v noci tak som si dala paplon cez hlavu ani to nepomohlo musela som ju vybrat z postielky dat prso pockat kym sa ukludni a zaspi a zase dat do postielky ibaze teraz akonahle ju davam do postielky tak zacne znova plakat a ja som zufala ze nemozem spat 😠

seagull2404
30. mar 2011

@hajatanufus dakujem, je to sidielko male, ale ja mam v noci relativny pokoj, aj ked su aj horsie noci 🙂 ja som potom tiez nervozna, lebo som nevyspata, ale uz to tak neriesim, proste sa snazim si zvyknut, ty ale teraz budes trosku viac unavena, tak verim, ze je to neprijemne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre