♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
30. mar 2011

@akika722 😠 😠 😠 😠 sebecke...ale ok...akoze mne sa to nestalo ale aj tak chodim to prace a ja prave milujem svoju slobodu v kupovani cohokolvek pre seba, mm, malu , domacnost...ja neznasam byt na niekom zavisla...co uz narobime...zijeme jak vieme ☹

akika722
30. mar 2011

@evanns ja viem moja...akože..nebola by to priama odpoved nato že chcem umyvačku..ale nato že..rozdelime si to...ja budem mať na starosti to a to a ty to a to..a ta odpoved by bola nato...si mysli že v pohode dve deti komplet domacnosť 😵 🙄
nooo..s jednym čo my pomaha,ak ma naladu povysava

evanns
30. mar 2011

@akika722 aj moj si to myslel...a kedze robi na smeny 12 hodinove co predpokladam aj tvoj mm tak v dni ked je doma idem ja do prace a sa stara cely den a vtedy mu doslo ze to nie je dovolenka a pridem o 16:00 domov a on ze zober malu ja som hotovy 😀 😀 😀 a pritom nic neurobene...ale nevadi...a kedze obaja robime, obaja upratujeme 😝

akika722
30. mar 2011

@evanns nooo..ano robi na smeny..denna nočna 12ky+dochadza,,,chapem,je unaveny a v praci musi byť v pohotovosti vždy..zazvoni telefon a do určiteho času musia vyraziť na vyjazd..ale ja sa neškrabem cele dni 🙄 upratuje sa samo,pere sa samo aj vari..aj nakupy sa same robia a nosia 🙄 🙄 🙄

akika722
30. mar 2011

@evanns padam moja...dobruuuu

evanns
30. mar 2011

@akika722 poznam...dobruuuuu 😉

memory97
30. mar 2011

@danulka3 super, dufam, ze aj ja tak dnes dopadnem🙂 maly ma dostatocne prebral placom, tak aspon pozriem, co ste este popisali🙂

@jankasramka heheh presne si to vystihla🙂 ale zakryjeme kopou make-up a nic nevidno🙂

@akika722 mozno najdete pricinu aj bez opravara, drzim prsty. My sme vtedy nemali dost peniazkov, akurat sme kupili byt, tak sme kupili tu najlacnejsiu chladnicku, co bola. Ked dosluzi uplne, tak musime popozerat nieco ine...

@danulienka35 ti verim, je to velmi smutne a clovek si az vtedy uvedomi, ze je na tom omnoho lepsie ako niektori ludia.

@eis4 tak to je super, urcite budes spokojna, je to skvela vec. ved pri umyvani riadu stravime neuveritelne hodiny...

@akika722 vies co, ja som raz bola v hypernove a tam predavali take magnetky na chladnicku a na jednej bolo napisane: "v pripade, ze tento svet patri muzom, nech si ho aj upratuju" - to sa mu veru nepacilo a k tomu po par dnoch frflania na riad, to uz nevydrzal a sli sme ju kupit🙂 no a tou hlaskou u mna tiez mm neobstoji...ja mu poviem stale na to, ano pojdem do prace a rada, ty sa staraj o maleho, var, zehli, per veci a ked mu vsetko vymenujem, tak to radsej vzda 😀

memory97
30. mar 2011

@akika722 tak na to, ze on pracuje cely den, iba zahlasim ja mam 24hodinovky a je klud🙂 no a potom dostanem, ze som riadna sekera 😀 😝

alure
31. mar 2011

dobré ráno babulky
tak ja som úplne k.o. včera ma chytila bolesť v krku,nič vážne len som nevedela jesť,piť...proste nič ☹
dnes ráno som chystala sebe a mm kávičku a normálne so mnou šľahlo o zem ...mm sa neskutočne zľakol,ale povedala som mu že je to ok.Prišla som len dokončiť maily a objednávky a budem sa snažiť prevažnú časť dňa ležať....nejdem ani dočítať čo máte nové,priebežne sem nakuknem,ale moc toho dnes zo mňa nebude 😒 prajem krásny dník ...

alure
31. mar 2011

@memory97 inak ako píšeš o mm ako si myslia že my maminy na MD máme veget a žúžo,tak môj dnes ráno pochopil že nielen on z práce môže byť unavený a pracovne vyťažený ale že aj ja doma 😒 myslím si že to že fungujeme 24 hodín denne sa na nás odzrkadlí ☹

katulkaaaaaa
31. mar 2011

ahojte
@akika722 ja som piekla cca pol hodiny na 180stupnov a mala som to krasne ruzove a chutilo vsetkym 🙂
dnes zase neviem co budem varit asi nic,nechce sa mi,maly mi teraz zaspal stavali sme o 6tej pojdem dorobit tortu potom hodim foto 🙂

katulkaaaaaa
31. mar 2011

@alure ☹ uf rychlo sa daj dokopy ☹ verim ze po tolkych prebdenych nociach si velmi unavena

majka35
31. mar 2011

@hajatanufus ďakujem a čo som postrehla, že čakáš bábo? blahoželám a obdivujem tvoju materinskú odvahu 🙂

majka35
31. mar 2011

@memory97 ďakujem

majka35
31. mar 2011

@alure moja, choď si ľahnúť a oddychuj, máš toho naozaj veľa ... mne je tiež ľúto, že chlapi nepochopia, že sme v permanentnom zhone a fungujeme nonstop, už som tiež mala pár takých kritických dní, že som bola úplne vyšťavená a nevládala som sa ani pohnúť, napriek tomu som musela fungovať a mm sa potom divil, prečo som taká nervózna potom ... daj si magnézium, ak máš, mne to veľmi pomáha pri vyčerpanosti

seagull2404
31. mar 2011

dobre ranko 🙂 obliekla som tamarke satocky, lebo som zistila, ze su jej uz dobre a ona sa hra s tou fodrickou a strasne sa pri tom rehoce, uz len cakam, kedy sa to ocitne v pusinke 🙂

@jankasramka presne toto som aj ja povedala mm, ze som nepripravena a musim ist na nakupy 🙂 tak aj vy? to bude krasne, tolko babatiek 😉
@akika722 pocasie uzasne, unas v ZA bolo 17 🙂 aj dnes bude super, pojdeme vonku, sadnem na lavicku, trosku sa opalim a budem verit, ze Tamrka pospi dlhsie nez 20 min.

katulkaaaaaa
31. mar 2011

@akika722 fuha no tvoj mm co ti poviem,kazda si musime doma vybojovat svoju pravdu ale takisto mame doma vymenu nazorov co sa materskej a prace tyka.... tiez mm niekedy prepne ze ja nic nerobim vtedy ja sa dviham a odchadzam aj na tri hodky do mesta nech si obe decka uzije a ked sa vratim aky je stastny ze maminka je doma 😀 mala by si aj spravit nech vie ze materska nieje v ziadnom pripade dovolenka....moj mm sem tam navari,umye riad,povysava

liba78
31. mar 2011

Dobré ránko, ste sa včera činili 😉
Podávali ste sem krásne fotečky, princezničky jedna krajšia ako druhá. Som vás prečítala a už neviem čo som chcela napísať 😔 , tak aspoň v skratke.
@danulka3 @niky13 všetko naj k novému mesačníku (oneskorene, ale predsa)
@majka35 šicko dobré k okrúhlinám. Zdravíčko, šťastíčko a lásku. Nech šidielka poslúchajú.
@alure moja, to je tou chorobou. Ja sa tak vlečiem už tri dni. Hrdlo bolí, celá hlava a pri prudkých pohyboch sa mi krúti hlava a zahmlieva sa mi obraz aj zvuk. Odpočívaj a nenamáhaj sa. Ja som si dávala Bioparox, a Mig vyzerá že zabralo.
Držím palce, nech ti je rýchlo lepšie.

seagull2404
31. mar 2011

@alure preboha, nic vazne, ved si isto strasne vycerpana, len pekne lezkaj, my ti to tu zrekapitulujeme a vela tekutin nech si rychlo fit

liba78
31. mar 2011

@katulkaaaaaa ty si dobrá, to je šoková terapia. U nás som to urobila presne tak, keď boli chlapci malí. On povedal, že si bude robiť čo chce, tak ja potom som si tiež robila čo som chcela. Prišiel z roboty, zobrala som sa preč z domu a prišla späť až v noci. 😝 Odvtedy sa snaží pomáhať a vie že rodina je aj záväzok a povinnosti. 😝

seagull2404
31. mar 2011

@katulkaaaaaa vidis, toto je super napad, akurat, ze u nas to vyzera tak, ze dieta je v poriadku, ale cely byt ako po vybuchu a len sa vsetko kopi a caka sa, kedy sa maminka vrati, my teraz mame blbe obdobie, lebo sa zacalo stavat a mm hned ako pride z roboty, uteka na stavbu a ja som cele dni s Tamarkou sama a este aj do tej roboty chodim, nic nestiham, niekedy mam pocit, ze tiez musi so mnou seknut, aby pochopil, lebo ja som potom nervozna a vrcim na vsetko a vyzera to tak, ze som napr. nevdacna za domcek a pod., ale ked na tu stavbu chodi relaxovat, ja som si neoddychla ani nepamatam 😒

liba78
31. mar 2011

@memory97 musíš mm povedať, že na tvrdohlavý klát musí byť dobrá sekera. 😉

katkavv
31. mar 2011

dobre ranko
@alure
chuda moje, daj sa dokopy, nech si cim skor ok, vcera ste si to po plavani aspon uzili? myslim na vas, cmuky

katkavv
31. mar 2011

@hajatanufus
jeeej, ake prekvapko, gratulujem k babatku, prajem nech je vsetko ok pocas celeho tehu a nech mm a deticky posluchaju 🙂

liba78
31. mar 2011

@seagull2404 ty to máš ťažké. Viem presne ako vyzerali naše tri roky, keď sme stavali dom. To bola robota od vidím do nedovidím, keď sme tu mali firmu, bolo všetko na... Zo živnostníkmi to bolo trochu lepšie, ale dozorovať všetko non-stop. Teraz je to už piánko, ale stále čo robiť. Akurát sme sa ráno s mm povadili kvôli zámkovej dlažbe 😝

majka35
31. mar 2011

@katulkaaaaaa tak to máš úžasného mm ... môj nevie, ako vyzerá vysávač, varecha handra, umývanie riadu, žehlička ... u nás je domácnosť celá na mne 🙄 pomáha mi však s terezkou, chodí s ňou na prechádzky, večer ju chystá na spánok on, prebalí, poumýva, nakŕmi, uspí a kým je hore a náhodou plače, tak ju chodí utišovať ... noc je už na mne

majka35
31. mar 2011

@liba78 ďakujem

seagull2404
31. mar 2011

@liba78 🙂 mna stve, ze si nemozem ani zadudrat (ja som inak strasny dudros - ale ventilujem tak, lebo inak sopka), hned vyzeram ako nevdacne decko, aj moj otec, co je teraz tu sa na mna vcera pozrel tak divne, ale ked si predstavim, ze cely tyzden len varim a umyvam riady, dnes idem do roboty, zajtra ideme na stavbu spolu, v sobotu ide len mm a ja som sama, v nedelu ide zas, potom pride, lebo idem do roboty ja, v pondelok zas robota a stavba, stale si hovorim, ze budem vo svojom, ale ja uz som zas vo faze, ze v noci nepocujem Tamarku a je mi luto, ze mi mm nic neuzna, a ked je tu moj otec, tak o tom ani rozpravat nebudem, potom mam stres, ze sa pri tej unave nevladzem venovat tamarke a za chvilu pojde do jasli a bude to este horsie, je to jeden kruh, uz len verim, ze sa fakt koncom jesene nastahujeme

akika722
31. mar 2011

@majka35 dobre rano...aj mm mame rovnakych??? 😅 😀 😀 😀
moj domacnosť=0 bodov...jedine povysava...a to je šicko zo zná... 😀
ale pojde vonku s Paťkom,nosi ho každy deň do školky,vonku aj na nakup s nami chodí,Samka umyje/neokupe,len Paťka kupe...aj grcky vie umyť,prebali aj ked je poaany 😀
aleeee..nevezme ich naraz oboch vonku a neumyje riad,neuvarí/aj ked to vie/proste to neurobi

liba78
31. mar 2011

@seagull2404 poznám aj tieto pocity. Ja som prakticky viedla stavbu, lebo mm sa tomu nerozumie. Ale vždy bol problém s chlapmi. Tí ma brali v štýle :" co paninko, lúbi sa vám ? Pekne robíme ? Ale to pribúda !" Kua a mňa išlo rozdrapiť, lebo plány nevedel čítať ani jeden, statika im nehovorila nič a ja nasratá som každú chvíľu volala ich šéfovi, aby s kixami prišiel niečo robiť 😠 Neboj, keď sa nasťahujete polepší sa o veľa. Hlavne odpadne dochádzanie a potom sa dajú veci riešiť spolu. Bude lepšie, len treba vydržať. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre