♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
1. apr 2011

@akika722 😀 😀 tak to je ine 😀 😀

alure
1. apr 2011

@seagull2404 a čo moja je u vás za počasie?si sa mala dotyčného opýtať či prvoaprílový žart ? mne poslali kalkuláciu už včera ale až dnes som sa dostala k PC,včera som bola rada že sa presuniem z bodu A do bodu B bez ujmy 😖
my dnes končíme prvý kurz plávania a mali by sme dostať aj vysvedčko,teda nie ja ale Denis 😉

seagull2404
1. apr 2011

@alure ved prsiiiiiii ☹ ☹ ved som sa aj spytala, akoze hned na prvom webe som nasla ceny o 50-60% nizsie 😖 ; a gratulujeme ku kurzu 🙂 my dnes ideme len 2x, minuly piatok som nemohla

majka35
1. apr 2011

dobré ránko ... včera som tu bola tiež pomenej, strávila som väčšinu času vonku s deťuchmi ... dnes idem osláviť svoje narodky s kamoškami a mm mi sľúbil, že môžem sa pokojne uvoľniť, on sa o deti postará 😵 juuuj, ako dobre som sa ja vydala

@akika722 môj je rádm, že som na pc, aspoň som ticho a on si pozerá v telke, čo on chce 😀

@alure fuuuuuu, to vy každé narodeniny takto?

alure
1. apr 2011

@seagull2404 na tom niečo bude,lebo moji rodičia ma myslím si úžasne vychovali a od útleho detstva vnímam ako sa nám maximálne odovzdávali,hlavne môj ocko,pre ktorého som bola všetko ....takže aj preto mi niekedy príde divne keď sa bavím napríklad so svokrou ako mi nepriamo vyčíta "moju opičiu lásku k deťom" ale presne ak je niečo hlboko zakorenené,tak ani burina to nezničí 😉
@akika722 chlapi majú svoje obdobia,niečo ako keď my máme krámy a vtedy ich asi treba rešpektovať. Ja síce už ani nepamätám kedy som mala naposledy svoje dni,ale mm vtedy so mnou komunikuje štýlom "ano laska" " vporiadku" a pod. len aby ma zbytočne nedráždil... 😅

seagull2404
1. apr 2011

@majka35 veru dobre si sa vydala 🙂 som zvedava, ako sa uvolnis a co bude potom hovorit 🙂

akika722
1. apr 2011
seagull2404
1. apr 2011

@alure ja som o tom presvedcena, ine mi neostava, len verit, co do deti vstepime, ze to v nich niekde ostane, ak by som o tom zapochybovala, cely moj hodnotovy rebrik by bol v troskach, ja chcem Tamarke dat vsetko to, co som mala ja, aby ju nikdy v zivote nic nezlomilo

alure
1. apr 2011

@seagull2404 jaj u nás bolo skoro ráno trošku zamračené ale na dážď to nevyzerá...aspoň zatiaľ...
a máte ho rezervovaného? pošli mu cenovú ponuku od niekoho iného a nech sa pobijú medzi sebou... 😀
@majka35 nie nie to mu prvý krát robíme takúto oslavu 😉 trošku mu chceme vynahradiť minulý rok,keď sme mu niečo sľúbili a pre moje tehu sme to nedotiahli do konca ....ale tento rok nás ešte čaká LEGOLAND 😉 Oliverko je lego fanatik

majka35
1. apr 2011

@jankasramka tvoj šikulko už stojí??? 😕 😕 😕 veď moja len sedí a aj to len pred dvomi dňami sa 1x sama posadila ... a o plazení ani nehovorím

seagull2404
1. apr 2011

@alure rezervovaneho? 😕 ja to uz neriesim, vezmem rozpis a obrazky a pojdeme do Polska, ja musim na kupelni a kuchyni usetrit, co to da (samozrejme v urcitej kvalite), lebo inak neostane na ostatne veci
@majka35 vy sa sami posadite? jeeeeeej

majka35
1. apr 2011

@alure je to pekné. určite malý bude vo vytržení ... my by sme nemali kde takto oslavovať, bývame v paneláku a o nejakej záhradke môžeme zatiaľ iba snívať ... ale v lete ideme na chatu na 2 týždne a sme sľúbili barborke, že si tam môže robiť čo len chce, bude tam mať stan, bazén, môže si volať kamarátky, vystrájať

@akika722 čo tak smutne moja

@seagull2404 zajtra bude ťažký deň, je sobota a to sa s barborkou flákame, venujem sa výlučne jej, to mi odporučila lekárka, aby nemala pocit, že je kvôli terezke odstrčená, kedže dosť na terezku žiarli a má trošku náročnejšiu povahu ... takže po oslave ani neviem, či jej budem stíhať

seagull2404
1. apr 2011

@majka35 tak si spravte gaucovy den 🙂 rozpravky, piskotky, kreslenie, cesanie, malovanie a pod. ci to je este na to mala? 😅

akika722
1. apr 2011

@majka35 že na vas nehundru tolko vaši muži ☹

majka35
1. apr 2011

@seagull2404 áno, také to bolo zlaté, som telefonovala v kuchyni s kamarátkou a prišla som do izby a terezka sedí a vysmiata od uška po uško 😵

alure
1. apr 2011

@seagull2404 tak samozrejme,treba to riešiť iným spôsobom.Dúfam že nájdete niečo čo ťa osloví a budeš spokojná....
@majka35 waw gratulujem že sa Terezka sama posadí 😉 a to z ľahu?
no my sme tiež v paneláku ale máme predzáhradku,takže v byte by som to ani omylom nemohla uskutočniť.Byt máme malinký ale tá záhradka je fakt super......no a v lete to sa neskutočne teším na naše jazerá 😎

majka35
1. apr 2011

@seagull2404 gaučový den u nás nehrozí, je hlučná a terezka nemôže spať, takže mm je rád že vypadneme z domu a ona sa chce bicyklovať, kolobežkovať, bežkať /to je jej, stále sa ma pýta, či si môže pobežkať 😅 / che ísť so mnou na obed ...

majka35
1. apr 2011

@alure prevráti sa n a bok a z boku sa zodvihne ale nôžku má ešte pretočenú a to jej robí ešte trošičku problém vytiahnuť si ju spod riťulky

seagull2404
1. apr 2011

@majka35 sikulka; tak vam ostava ist na velke ihrisko, ty si sadnes a ona bude bezkat k tebe 🙂

majka35
1. apr 2011

@akika722 ale aj môj hundre, ale ja, keďže som baran, idem hneď do útoku a on to svoje hundranie okamžite oľutuje ... on vie, že ked mám svoj pokoj, nechá ma robiť veci tak, ako ja chcem, tak som aj ja maximálne spokojná, príjemná, milá 😀 ale keď mi začne "hučať" ako to on nazýva, tak som ako čert ... ty to asi poznáš, však @alure 😵

majka35
1. apr 2011

@seagull2404 joooj, nepoznáš moju dcéru, ja ju musím mať stále pod kontrolou ... včera som sa na 5 sekúnd otočila a už kamoška kričí: Maji, pozor, Barborka sa che spustiť dole schodami na kolobežke ... ja ked som to zbadala, skoro som skolabovala 😕 tie schody boli brutálne strmé a dlhé a keby som k nej nepribehla okamžite, tak už sa spúšťa

katulkaaaaaa
1. apr 2011

ahojte-tieto noci su strasne...maly je xkrat hore som hrozne unavena
😖 @niky13 hej priberanie pretoze po porode som mala super vahu a potom v ramci kojenia som zacala priberat
tuto je recept,vyborna cokoladova chut
http://www.tortyodmamy.sk/content/falosny-pariz...

alure
1. apr 2011

@majka35 jj toto poznám veľmi dobre aj u nás je to tak,ja temperamentný výbušný baran a mm kľudný niekedy flegmatický ráčik 😉 Denis mi pri štvornožkovaní robí taký nejaký čudný polosed ako keď si sadá psík 😀 ak to správne opisujem ....

majka35
1. apr 2011

@katulkaaaaaa moja, a keby si ho dala spať samého do izbičky, samozrejme dvere necháš otvorené, ale neudete sa tak navzájom budiť a keby plačkal veľmi, tak k nemu pribehneš

alure
1. apr 2011

@katulkaaaaaa tá tvoje torta čo si včera piekla nemá chybu je nádherná ..si iná šikulka 🙂 a to keď je prekrojené vyzeralo ako bábovka,piekla si to z takého nejakého cesta? jaj pozerám že si akurát hodila link 😀
o nociach mi ani nehovor mojko 😠 a tiež ste tak hore že mrnčí v posteli akonáhle ho vezmeš a dať cucnúť v mometne spí? mne bol včera takto hore o 20tej,21,22,23 a potom o 1 aby sa nepovedalo dal si dvojhodinový odstup 😖 ,o 2,4 a 6:20 sme už vstávali ...

majka35
1. apr 2011

@alure dobre si to opísala, aj moja to robí 😀 a doma mám tiež ráčika, ktorý ked si hopká do gaučíka, tak už nič nepotrebuje, stačí mu vysielačka, a pc, kde si obzerá stránky s hodinkami ... je úplný blázon do hodiniek

alure
1. apr 2011

@katulkaaaaaa a to nie je link tovjej včerajšej torty 😒 hod link ak más vyzeralo to zaujimavo

katulkaaaaaa
1. apr 2011

@alure piekla som klasicke piskotove cesto len som do druhej davky pridala kakao a premiesala som to aby to pekne vyzeralo ked sa rozkroji
marcipan falosny som robila podla tohto receptu
http://www.tortyodmamy.sk/content/marschmellows...
a plnku som dala odkaz vysie
a dakujem za pochvalu 😉 dnes ak mi maly dovoli skusim nejake postavicky 😝
@majka35 maji nemam ho kam dat mi mame len dve izby u nasich ☹ neviem co je taky maly posledne cca tri tyzdne zaspi krasne vecer a za pol hodku hore,tak na ruky hned zaspi a za hodku zase hore...takto asi po 4 pokusoch mu dam mlieko a hned si necham u seba nemam silu ho 100krat za noc davat do postielky 😠 raz je to brusko,potom zuby....cez den spi len v svojej postielke,a krasne niekedy aj tri krat po hodke a pol

alure
1. apr 2011

@majka35 no takže máš tiež kľud 😉 akurát čo ma na ňom neskutočne vytáča,Oliver niečo hovorí,vysvetľuje pýta sa (mne už ide hlava prasknúť) a mm to vôbec nevníma (normálne si vypne zvuk) a ja mám z toho total nerv..aj ja chcem vedieť tak vypnúť ....no tak už máme len krôčik k sadu aj my 😉

alure
1. apr 2011

@katulkaaaaaa a to chystáš špeciálne k niečomu,či len tak? fakt nádherná 🙂 v jednoduchosti je krása

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre