♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
1. apr 2011

@kvietok121 no, vela by som necakala, ked zbalim vsetko co by eventuelne mohla potrebovat tamarka, na fotak neviem, ci ostane miesto a ja este tak pred "cudzime" nefotim, sa hanbim 😅

vladka84
1. apr 2011

@mirmaj mala len mierne zvysenu teplotu - aj teraz som jej merala, ma 37,9 v ritke - takze minus pol stupna... to by som jej este ani nic od teploty nemala davat, dr. mi povedala ze az nad 38... rozmyslala som, ze k nej pojdem radsej pred vikendom, ale dnes ju zastupuje ina dr. a ma spojene dve ambulancie, takze kopec chorych, to radsej pockam... sopliky uz nemame, takze naozaj dufam, ze su to len zubky 😒

danulka3
1. apr 2011

@seagull2404 @eis4@kvietok121 streda môže byť,ale poobede,lebo ráno ideme na gastro a potom poradňu
@seagull2404 vidím,že mamina sa zasa činila fotky sú super ako vždy 😉 a malá je hotová modelka

katulkaaaaaa
1. apr 2011

@danulka3 ste skvela rodina,aj mi amme v plane vylety chcem ist na bojnicky zamok aj do zoo,taky vylet na vikend 🙂
hej skusim z toho neviem ci to pojde ja sa len ucim ale prestuduj stranku www.tortyodmamy.sk

seagull2404
1. apr 2011

@danulka3 ja tiez mozem len poobede, dame obed a mozeme vyrazit 🙂 joj, no ona je modelecka, len neviem, co z nej vyrastie 😀

mirmaj
1. apr 2011

@vladka84 ja tiež práve preto často nejdem lebo sa bojím že ak nie je chorá tak od Dr. sa chorá vráti uričte ked budeme čakať hodinu medzi horými deťmi 😒 ale tak to naozaj nemala ešte horučku, takže to sa nemusíš znepokojovať nejako a len ju sleduj čo bude dalej
@seagull2404 krásne fotečky 😉

eis4
1. apr 2011

@alure @majka35 ja som sa narodila 23.7 ráno to je už 1. deň lev ale ja si myslím že som skor rak.mm stále každemu rozpráva že nechápe ako možem byť taká kludná ked niečo rozbijem alebo vylejem 😀 lebo ja len myknem plecom a pousmejem sa 😀 on to nedokáže stráviť lebo on sa v momente vytočí do nepríčetnosti ked niečo vyleje.ja mu vždy poviem že čo sa budem, znervozňovať nad blbosťami 🙂 😀 😀

vladka84
1. apr 2011

a uz spiiime, som zvedava do kedy 😒
@mirmaj ved prave, myslim, ze to este nie je az take akutne a zasa aby sme ochoreli medzi tymi bacilmi..keby bola moja dr., tak idem, lebo to by som na drzovku zaklopala a isla dnu - u nej necakam, ale pri cudzej si to nedovolim 😕

@seagull2404 ja ti pochvalim foto az vecer, lebo na tej mojej obrazovke nic nevidim...to je strasne, mne ten ntb asi fakt odchadza 😒

pridavam foto - chodba, kuchyna + obyvacka, detska, spalna a kachlova pec 😀 tu by sme chceli zrusit a dat namiesto nej krb, ale teraz nie su financie, tak musime pockat 😒 uz sa tesim, ze sa otepluje, lebo nam este treba vymalovat - tu je teraz vsetko biele a ja mam rada farebne steny 😉

mirmaj
1. apr 2011

@vladka84 waaw tak to su poriadne veľké izby ani by som nepovedala že je to byt 😲 ale tých okien na umyvanie maš naozaj požehnane 😀

eis4
1. apr 2011

@seagull2404 ja tiež viem tak vypnuť niekedy sa prichytím pri tom že mm rozpráva a ja ho vobec nepočuvam,ale nerobím to naschval.len mm ked začne rozprávať tak robí okolo toho zbytočné omáčky - to má po svokre- napr kupila som to a to lebo my to poradila suseda ktorá má dceru čo sa narodila 5.7. 1967 ked sme boli sesternici na svadbe a bol to ťažký porod................ no kým sa dostanu k podstate tak sami nevedia o čom rozprávaju 😀 😀 😀

eis4
1. apr 2011

@katulkaaaaaa moja tiež zaspávala len na rukách.asi pred dvoma mes sa my podarilo ju večer uspať tak že som ju nakojila a hladkala po chrbátiku ,teraz už stačí že ležím vedla nej a ona po chvílke spinká a cez deň bud v kočíku alebo v hojdačke.ale že uplne sama v postielke tak to nehrozí ale som rada že už nie na rukách to by bolo už moc na moju chrbticu 😒

vladka84
1. apr 2011

@mirmaj izby su obrovskeeee a tym, ze su este aj velke okna, tak to opticky zvacsuje - inak ma skoro 100m2, takze ked chcem poriadne upratat, mam co robit cely den 😒 no nemenila by som ho, byvame skoro ako v dome a ked si ho vymalujeme, tak to bude paradicka 😉 este dam foto dvora - fotila som z okna a vidno tam aj nase speci parkovacie miesto, kupelku a toaletu som nefotila, ale ked budete velmi chciet tak dofotim 😝 😀 a ked uz mam napojeny fotak, tak aj Karinku, nech to nevyzera, ze fotim len byt 😀

mirmaj
1. apr 2011

@vladka84 ako krásne Karinka hopka, šikovnica a na tej poslednej foto vyzerá že sa vie aj sama poobuvať 😀 ten dvor je úžasný, vyzerá to ako niekde na dovolenke 😉 ja by som bola zvedava aj na tu kupelňu hlavne preto ked je tam to okno 😀 a to sa na bytoch naozaj často nevidí 😒 že 100m2 😲 , to je ale 4 izbový byť však?

eis4
1. apr 2011

@seagull2404 jej krásne fotečky a malá je na spapanie v tých šatočkách 🙂

vladka84
1. apr 2011

ako ste tu pisali o mm a pc, tak ja som vacsinou vtedy, ked nie je doma - nie zeby mi to nejako vykrikoval, ale ked je doma, tak som rada, ze sme spolu, vzdy niekam vypadneme, alebo sa spolu venujeme detom a na pc nie je cas, ale napr. minule bolo vonku skaredo, boli sme doma cely den, deti vecer zaspali, v telke nic neslo, tak sme sedeli za pocitacom - kazdy za svojim 😀

@alure suhlasim s tebou, velky vplyv ma to, ako ta vychovali rodicia - u nas je to viditelne, ja som vyrastala uplne inak ako mm, rodicia nam dali vsetko a teraz nemyslim materialne, mm otec zacal popijat, ked bol mm maly, takze sa mu velmi nevenoval, svokra je kapitola sama o sebe, takze chvilku trvalo, kym mm pochopil o com je rodina, ale teraz je to super a mam pocit, ze o to viac sa snazi 😉 Oli sa oslave aj darceku bude urcite velmi tesit 🙂

este stale spiiiime, idem rychlo nieco porobit 😉

eis4
1. apr 2011

@vladka84 krásny velký byt a malá je podarená v tom klobuku 😀

akika722
1. apr 2011

@vladka84 😲 😲 😲 😲 😲 aky velky byt..a ten dvor je cely vaš???????????? 😲 😲 😲
@vladka84 @seagull2404 kraaasne su herečky male 😵 😵 😵 modelky 😀

danulka3
1. apr 2011

@katulkaaaaaa Tak strašne rada pozerám,tie baby obdivujem,to musí byť strašná prplačka,ale výsledok je úžasný,pripájam foto toho môjho pokusu o poťahovanú tortu,len je fotené mobilom,takže foto nič moc

danulka3
1. apr 2011

@seagull2404 už sa teším,dúfam,že bude pekné počasie 🙂

akika722
1. apr 2011

@danulka3 jéééééééj...

seagull2404
1. apr 2011

@vladka84 jeeeej, vyzera to tak vzdusne 🙂 a aky "vozovy park" vy tam mate 🙂
@eis4 dakujem, som zistila, ze uz su jej dobre, tak som neodolala
@danulka3 konecne ta uvidim aj ja 🙂

akika722
1. apr 2011

maly sa "zahryzol"do stolika/bez zubkov a kukol na mna ako zareagujems vypulenymi očičkami...ja akože som nevidela len somm sa na neho usmiala,hodil usmev a beha si dalej 😅

eis4
1. apr 2011

@danulka3 krásna tortička,tak toto by som určote nezvládla a tu fotka je z čoho?

akika722
1. apr 2011

dlažky umyte 😎 a Semi sa asi zobudil..zas ho počuť 😅

fialka5959
1. apr 2011

Ahojte 🙂 konecne sme sa dockali, ide nam prv zubok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Citala som ako si poniektore krasne nazivate zivot s manzelom a detmi, ...

eis4
1. apr 2011

dnes už nerobím nič,už 2x som sa porezala 🙄 🙄 🙄

fialka5959
1. apr 2011

@eis4 ale to dnes nic netreba robit, lebo je den 1 apriil 😀

akika722
1. apr 2011

@fialka5959 ahoj..pokial som mala jedno dieťa život bol na 1*
teraz je to už ine..on nezvlada stres..ale nevadi..aj tak ho mame radi 😵 😵 😵

babyyyyy...kamoška z CZ mi kupi madlo len za 10eur už z poštou 😀 😀 😀 konečne som sa k nemu dopracovala lacnejšie 😅 tu stoji 17bez pošty 😅

fialka5959
1. apr 2011

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre