• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
ninka: ja si myslím, že môže, keďže vyprážaním prešiel tepelnou úpravou. Ja som si v pondelok objednala v reštike vyprážaný encián, ale nemali ho :frowning2: .
4. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Biba..moj svagor je Sven..odkial si?
4. feb 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, ked ho nezjes na kila, tak podla mna moze, ja som si zas vcera dopriala ten grep, ale len polku, druhu som obetovala mm :grinning:
4. feb 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka ja ked som v nemocnici lezala, kvoli krvacaniu, mama mi 5dni v kuse posielala vytlacenu stavu z grepu, lebo ze ona pocula, ze to pomaha :sweat_smile: a napokon som sa docitala, ze to obsahuje chinin, tak parada. Ale raz za cas isto neuskodi..
Tak idem si ja teda spravit ten hermelin
4. feb 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, ved prave sa mi zda, ze je to len jedna baba povedala, nikde som nenasla clanok ze grep skutocne obsahuje chinin :sweat_smile:
4. feb 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja mam stale nevolnosti,´vy uz nie?
4. feb 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macul este vydrz, mne presli v cca tom 11tt a predstav si pred 2 dnami ma po dva vecere za sebou natahovalo ako blaznive :sweat_smile:
4. feb 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macul ja som ich nikdy nemala, ani raz som nezvracala..
ale neboj postupne to ustupi..uz je cas :wink:
4. feb 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno to uz bol aj 10tt neviem..no proste pohoda a potom zrazu nevolnosti spat, ale uz mi je zas fajn
4. feb 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bohvie od coho to zavisi,niekto ma niekto nie...clovek si nemoze nic zacat. :frowning2:
4. feb 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, nepreháňajte.. vyprážaný hermelín je úplne v pohode, pokiaľ je dobre tepelne spracovaný, grepy nie sú problém.

Nedávno bol, myslím, v UK dosť veľký škandál.. novorodenec zomrel, lebo ho pobozkala nejaká osoba (neviem, či mama alebo stará mama alebo kto), ktorá mala herpes.. je to blbá náhoda a kravina toho človeka, bozkávať novorodeniatko s herpesom, ale pre matku vôbec nie je nebezpečný. Teda ten na ústach :wink:

Jonatanka, ja som v BB prežila 24 rokov života ale momentále som už pár rokov preč :wink:

Maculienka, mne prestalo byť zle okolo 10tt, hlavu hore, bude lepšie. :dizzy_face:
4. feb 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja som mala vcera vecer taky pocit a aj som sa smiala z toho ,ze som citila drobca,sa mi hrcka vydula na sekundu a zase splasla na lavej strane dole,nechapem ,ale vetry to urcite neboli :grinning: pri prvom som prve pohyby citila tak v 17-18tt ,tak teraz neviem
:confused:
som v tom zatial sama alebo ma uz nietkora z vas skusenost ??
4. feb 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz citim, ale zatial len take steklenie ci bublinky ci ako to nazvat
4. feb 2010 o 15:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem uz nieco citit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak dnes som mala poradnu vsetko je v poriadku babo kopalo nozickami jak o zavod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mam aj fotecky tak vecer priam :grinning: dokonca sa mi zmenil tp uz na 19.9. :grinning:
4. feb 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj Lenadka, pekne si to napisala k tej Janke, az mi slza vyhrkla :cry: :wink: som niaka moc sentimentalna teraz... :pensive: nemam moc cas prispievat, bo varim, upratujem, a venujem sa malemu...ale priebezne citam a som informovana co pisete.. :dizzy_face:

Ja este pohybky necitim, myslim, ze mam este par tyzdnov cas, ale pri prvom to bolo tiez tak okolo toho 18tt
4. feb 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiež si myslím, že vhľadom na veľkosť mimča je ešte na pohyby čas, ale je to všetko tak veľmi individuálne, že možno aj môže byť :grinning:
V mojej "múdrej knižke" píšu, že kedykoľvek medzi 14 a 22tt, väčšinou medzi 17-20 pre prvorodičky.

Pipi, tak aspoň už vieme, prečo ti tak kuká bruško :grinning:
4. feb 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: na 19.9.? :grinning:
4. feb 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este nic necitim, ale tiez uz chcem :grinning:
4. feb 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi si sa sekla s tym 19.9 nie??kedy si mala posledny menzes?vychadza ti to na TP podla menzesu ci teraz podla velkosti mimi??
4. feb 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculienka...ja este stale denne zvraciam a to beriem lieky na to...nechcem vediet co by bolo bez liekov...to by som asi tu onu miestnost vobec neopustala..a to uz zacinam v sobotu 15 tt....dufam ze to nebude trvat cele tehu...
4. feb 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez stale vraciam sice niekedy uz mi je par dni dobre a uz si myslim ze uz to prechadza a potom to zase pride :rolling_eyes: vcera vecer som 2x a teraz ma uz tiez nadrapuje :confounded:
a to mam za tyzden svadbu si viem predstavit ako ju celu pregrcam :pensive:
4. feb 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby ste ma nepotesili :frowning2:
4. feb 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ani vas nestiham čitať,doobeda som bola s malym vonku,teraz som vysavala,MM je doma je chorý a teraz som bola na ewcko a utrela som si asi 2mm červeny fliačik,akoby mini zrazeninku,no nedorezali by ste sa mi teraz krvi. normálne ma taky strach,že amen. :pensive: poobede som si s malym pospala a mala som erotikuš sen a nato tvrdu maternicu,tak neviem či to z toho,ale sa obávať ?
4. feb 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ahoj,tak užasny termín si vyfasovala :grinning: a zemnil sa ti z akeho datumu?
4. feb 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni tvrda maternica je z toho erotického sna to je ok neboj, tak len odychuj a este mas ten dufaston?
4. feb 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,dufaston mam,dala som si ešte o 1tab. viac ascorutinu a jednu dicinom, tťo som mala len taku malu bodku, ako pri smrkaní z nosa niekedy tiež vysmrkam len taku bodku krvavu zrazenu :pensive:
4. feb 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda dicynone
4. feb 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj to bude dobré ale setri sa nenamahaj sa velmi, a malého nosis na rukach? Lebo ja malu ano no nevyhnem sa tomu... :confounded:
4. feb 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nosím,teda nenosím,ale dviham zo zeme,davam do stoličky na jedenie a vyberám,nahanam po posteli,davam do postielky, v noci 20x idem a zohynam sa do postielky a zhanam cumel .... už mam dnes naladu v riti :pensive:
4. feb 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok