♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

halintoa
4. feb 2010

ninka: ja si myslím, že môže, keďže vyprážaním prešiel tepelnou úpravou. Ja som si v pondelok objednala v reštike vyprážaný encián, ale nemali ho ☹ .

tea333
4. feb 2010

Biba..moj svagor je Sven..odkial si?

lenadka
4. feb 2010

ninka, ked ho nezjes na kila, tak podla mna moze, ja som si zas vcera dopriala ten grep, ale len polku, druhu som obetovala mm 😀

ninkaa89
4. feb 2010

lenadka ja ked som v nemocnici lezala, kvoli krvacaniu, mama mi 5dni v kuse posielala vytlacenu stavu z grepu, lebo ze ona pocula, ze to pomaha 😅 a napokon som sa docitala, ze to obsahuje chinin, tak parada. Ale raz za cas isto neuskodi..
Tak idem si ja teda spravit ten hermelin

lenadka
4. feb 2010

ninka, ved prave sa mi zda, ze je to len jedna baba povedala, nikde som nenasla clanok ze grep skutocne obsahuje chinin 😅

maculienka123
4. feb 2010

baby ja mam stale nevolnosti,´vy uz nie?

lenadka
4. feb 2010

macul este vydrz, mne presli v cca tom 11tt a predstav si pred 2 dnami ma po dva vecere za sebou natahovalo ako blaznive 😅

tea333
4. feb 2010

macul ja som ich nikdy nemala, ani raz som nezvracala..
ale neboj postupne to ustupi..uz je cas 😉

lenadka
4. feb 2010

mozno to uz bol aj 10tt neviem..no proste pohoda a potom zrazu nevolnosti spat, ale uz mi je zas fajn

maculienka123
4. feb 2010

bohvie od coho to zavisi,niekto ma niekto nie...clovek si nemoze nic zacat. ☹

bihan
4. feb 2010

Baby, nepreháňajte.. vyprážaný hermelín je úplne v pohode, pokiaľ je dobre tepelne spracovaný, grepy nie sú problém.

Nedávno bol, myslím, v UK dosť veľký škandál.. novorodenec zomrel, lebo ho pobozkala nejaká osoba (neviem, či mama alebo stará mama alebo kto), ktorá mala herpes.. je to blbá náhoda a kravina toho človeka, bozkávať novorodeniatko s herpesom, ale pre matku vôbec nie je nebezpečný. Teda ten na ústach 😉

Jonatanka, ja som v BB prežila 24 rokov života ale momentále som už pár rokov preč 😉

Maculienka, mne prestalo byť zle okolo 10tt, hlavu hore, bude lepšie. 😵

nikitka231
4. feb 2010

kocky ja som mala vcera vecer taky pocit a aj som sa smiala z toho ,ze som citila drobca,sa mi hrcka vydula na sekundu a zase splasla na lavej strane dole,nechapem ,ale vetry to urcite neboli 😀 pri prvom som prve pohyby citila tak v 17-18tt ,tak teraz neviem
😕
som v tom zatial sama alebo ma uz nietkora z vas skusenost ??

evitkamalicka
4. feb 2010

ja uz citim, ale zatial len take steklenie ci bublinky ci ako to nazvat

tea333
4. feb 2010

aj ja chcem uz nieco citit 😵 😵 😵

pipi1211
4. feb 2010

ahojte baby, tak dnes som mala poradnu vsetko je v poriadku babo kopalo nozickami jak o zavod 😀 😀 😀 😀 mam aj fotecky tak vecer priam 😀 dokonca sa mi zmenil tp uz na 19.9. 😀

zuzannas
4. feb 2010

Jaj Lenadka, pekne si to napisala k tej Janke, az mi slza vyhrkla 😢 😉 som niaka moc sentimentalna teraz... 😔 nemam moc cas prispievat, bo varim, upratujem, a venujem sa malemu...ale priebezne citam a som informovana co pisete.. 😵

Ja este pohybky necitim, myslim, ze mam este par tyzdnov cas, ale pri prvom to bolo tiez tak okolo toho 18tt

bihan
4. feb 2010

Tiež si myslím, že vhľadom na veľkosť mimča je ešte na pohyby čas, ale je to všetko tak veľmi individuálne, že možno aj môže byť 😀
V mojej "múdrej knižke" píšu, že kedykoľvek medzi 14 a 22tt, väčšinou medzi 17-20 pre prvorodičky.

Pipi, tak aspoň už vieme, prečo ti tak kuká bruško 😀

halintoa
4. feb 2010

pipi: na 19.9.? 😀

lenadka
4. feb 2010

ja este nic necitim, ale tiez uz chcem 😀

nikitka231
4. feb 2010

pipi si sa sekla s tym 19.9 nie??kedy si mala posledny menzes?vychadza ti to na TP podla menzesu ci teraz podla velkosti mimi??

michaela80
4. feb 2010

maculienka...ja este stale denne zvraciam a to beriem lieky na to...nechcem vediet co by bolo bez liekov...to by som asi tu onu miestnost vobec neopustala..a to uz zacinam v sobotu 15 tt....dufam ze to nebude trvat cele tehu...

peta131
4. feb 2010

ja tiez stale vraciam sice niekedy uz mi je par dni dobre a uz si myslim ze uz to prechadza a potom to zase pride 🙄 vcera vecer som 2x a teraz ma uz tiez nadrapuje 😖
a to mam za tyzden svadbu si viem predstavit ako ju celu pregrcam 😔

maculienka123
4. feb 2010

jaj baby ste ma nepotesili ☹

denisocka
4. feb 2010

ahojte,ani vas nestiham čitať,doobeda som bola s malym vonku,teraz som vysavala,MM je doma je chorý a teraz som bola na ewcko a utrela som si asi 2mm červeny fliačik,akoby mini zrazeninku,no nedorezali by ste sa mi teraz krvi. normálne ma taky strach,že amen. 😔 poobede som si s malym pospala a mala som erotikuš sen a nato tvrdu maternicu,tak neviem či to z toho,ale sa obávať ?

denisocka
4. feb 2010

pipi ahoj,tak užasny termín si vyfasovala 😀 a zemnil sa ti z akeho datumu?

mywiel
4. feb 2010

Deni tvrda maternica je z toho erotického sna to je ok neboj, tak len odychuj a este mas ten dufaston?

denisocka
4. feb 2010

hej,dufaston mam,dala som si ešte o 1tab. viac ascorutinu a jednu dicinom, tťo som mala len taku malu bodku, ako pri smrkaní z nosa niekedy tiež vysmrkam len taku bodku krvavu zrazenu 😔

denisocka
4. feb 2010

teda dicynone

mywiel
4. feb 2010

Neboj to bude dobré ale setri sa nenamahaj sa velmi, a malého nosis na rukach? Lebo ja malu ano no nevyhnem sa tomu... 😖

denisocka
4. feb 2010

no nosím,teda nenosím,ale dviham zo zeme,davam do stoličky na jedenie a vyberám,nahanam po posteli,davam do postielky, v noci 20x idem a zohynam sa do postielky a zhanam cumel .... už mam dnes naladu v riti 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre