• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@eis4 ta čo to??? :unamused:
a mma dnes chytila upratovacia mania..ale nemam tu čo upratovať :unamused: :rolling_eyes: všetko je ok :rolling_eyes: asi rozhadzem detsku :grinning:
1. apr 2011 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@seagull2404 krasne fotky:slight_smile: mala je na nich rozkosna:slight_smile:
1. apr 2011 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akika722 prídi ku mne tu je vždy čo upratovať :grinning: :grinning:
prišla nám umývačka riadu :slight_smile: som mm povedala že ja neumyjem riad lebo som sa porezala tak povedal že ju hned namontuje,lebo sa mu nechce umývať riad :grinning: včera ešte hovoril že to urobí v sobotu nedelu :grinning:
1. apr 2011 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@seagull2404 neboj ja donesiem taky malicky a pofotis nas s tym :slight_smile: ja viem ze to nie je taka kvalita, ale myslim ze budu pekne aj z toho vsak budu od teba, neboj my sa v stredu zoznami a uz nebudes s cudzimi a uvidis ako sa rozfotis :slight_smile:
@danulka3 @seagull2404 @eis4 ok baby tak v stredu poobede ale kedy asi :astonished:
@vladka84 to je priestoru nadhera, aj ja by som chcela ja mam v bytiku taku malilinku kuchynku aj detsku
@fialka5959 gratulujeme k zubku
@fialka5959 to je skveleeeeeeeeeeeee foto
1. apr 2011 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kvietok121 @danulka3 @seagull2404 my papáme okolo 12 tej takže o tej druhej može byť aj ked papáme aj o 15 tej ale to jej možem dať vonku vyživku :wink:
1. apr 2011 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirmaj to skor povyzuvat, to jej ide jedna radost :wink: ono je to vlastne 2,5 izbovy byt!!! aj ja som skoro odpadla, ked som ho videla, lebo nasi maju 4izbak a je ovela mensi, najma chodba a kupelna. Tu je velka chodba, mini kuchyna, ktora je ale spojena s relativne velkou obyvackou, takze sa to strati a dve samostatne izby, kupelna a zvlast toaleta - okno je aj tam :grinning:
foto pridam, ked mi to dieta dovoli :unamused:
@eis4 dakujem :wink:
@akika722 dvor je spolocny pre cely dom - takze 4 byty, no vyzera to tak, ze sa o neho stara len jedn susedia, takze sa radi pridame a spolocne ho budeme vyuzivat :slight_smile:
@seagull2404 ano, vzdusny je :slight_smile: aky vozovy park? :confused:
1. apr 2011 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Láska je smutek i smích,
láska je ohřátý sníh,
láska je prvotní hřích.
Láska je zamilovaných škola,
láska tak sladce na všechny volá.
Láska je ta nejvzácnější kněžna,
láska je tak krásná a tak něžná,
Láskou se chvěješ jak ve větru strom,
láska když uhodí, je jako hrom.
Láska je nůž, co do srdce bodá,
láska je potřebná – jak pitná voda.
Láska je bolest a žal,
láska Tě pohání stále víc a dál.
Lásku strašně moc chceme,
za láskou všude všichni jdeme.
Láska někdy hodně bolí,
asi jak v ráně zrnko soli,
láska mě asi jednou skolí.
Láska je….......... KRÁSNÁ:wink: dalsi basen :grinning:
1. apr 2011 o 17:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akika722 takze nemusim zajtra hladat madlo na tvoj kocik:slight_smile:?
1. apr 2011 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@danulienka35 krasna basen, ten musi byt teeeda zalubeny:slight_smile:
1. apr 2011 o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@memory97 ahoj mjoko asi hej neviem :grinning:
1. apr 2011 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
1. apr 2011 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eis4 ja uz sem je videla su uzasne krasna je Nelinka :wink:
1. apr 2011 o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@danulienka35 ahojky, si mala pozistovat:slight_smile: mozno by mm zacal aj ziarlit a viac pomahal:slight_smile:

@eis4 krasna kocka, ja sa tiez chystam dat nove fotky, len mi to uz trva vysse tyzdna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2011 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@danulienka35
@memory97 dakujem, dnes ma už uplne vycucala a čo bude ked bude behať :grinning:
1. apr 2011 o 19:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@memory97 mojko on uz sa nezmeni vies :frowning2:
@eis4 tak to ti verim mi zatial len lezkame kecame a sedime nic viac :wink:
1. apr 2011 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eis4 aj ja som pozrela fotky, Nelinka je nadherna, najvac sa mi paci na tej hereckovej fotke :wink: a poslala som ti ziadost
1. apr 2011 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vladka84 dakujem už ťa mám :wink:
1. apr 2011 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirmaj - slubene foto kupelne a wc :wink:
1. apr 2011 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka35 dakujem si zlata
1. apr 2011 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
1. apr 2011 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
1. apr 2011 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
1. apr 2011 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@danulienka35 viem moja:slight_smile:

@vladka84 kamoska mala presne tento isty typ bytu, tusim su to prazske byty:slight_smile:

@fialka5959 krasne fotky:slight_smile:
1. apr 2011 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@memory97 aj keby som mala milenca aj tak by to asi snim nic neurobilo :frowning2:
1. apr 2011 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@danulienka35 to vazne!!! ale isto by s nim aspon troska pohlo...
1. apr 2011 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katulkaaaaaa súhlasím so @seagul2404 mala by si si dávať na seba tiež pozor aby si neskončila ako ja :confounded:
@kvietok121 ahoj mojko je mi podstatne lepšie,len už ma bolí len v krku.Dnes somsi chtiac nechtiac musela v lekárni kúpiť od nutricie výživu lebo nedokážem nič zjesť :unamused: bolí ma keď a jprehltnem vodu :angry: ale už som si nasadila šalviu,nejaké octanové zábaly na opuch zvonku čo sa mi zjavil a tak....celé dni keď môžem oddychujem aj tu som bola len dnes ráno na chvíľku.
@danulka3 ja som inak chcela ráčika ďaľšie dieťa ale myslím si že ani panny na tom nie sú tak zle čo sa týka povahy :wink: my sme doma dvaja barani a dosť je to "divočina" :grinning:
@vladka84 tak tvoj mm to v detstve nemal ľahké ale myslím si že pri tak skvelej manželke akou si mu ty to pôjde super a on zažije krásny harmonický rodinný vzťah :slight_smile:
@seagul2404 ano toto dokážu len chlapi ale ja nechápem ako je to možné :angry: možno preto že nevedia robiť viac vecí naraz tak ako my :grinning:

Dnes sme mali poslednú hodinu prvého kurzu aj s @katkavv a naše "žabky" dostali prvé vysvedčenie :sunglasses: boli zlatunký a veľký šikovníci
dočítať vás asi nedočítam,celý víkend tu máme kamoša z čiech tak asi ani na PC moc nepôjdem.Každú chvíľu by mali aj s mm doraziť.Išiel po neho k vlaku....
Ako sa inak máte maminky ? Zajtra nás snáď čaká slniečkový dníček..tak si užite víkendík a "do videnia" v pondelok :wink:
1. apr 2011 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fialka5959 krasne fotky a mala je uzasna :wink:
1. apr 2011 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@memory97 myslim ze nie nemu staci ze ma navarene,oprane a ze ma svoje pohodlie inak nic a malu to je jeho vsetko
1. apr 2011 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@danulienka35 esteze mas velke dievcence, aspon tie ti troska pomozu :wink: ja len dufam, ze maly bude vo vsetkom iny ako mm:slight_smile:
1. apr 2011 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vladka84 mali ste tam zaparkovane choditko :slight_smile:
@alure gratulujeme zabke :slight_smile:, ja som dnes manzelovi hovorila, ze tu so mnou za chvilu sekne, lebo predvcerom mi povedal, ze pojde zajtra na stavbu, ale nie na cely den a dnes to uz bolo, ze pride len na obed, ja uz mam pocit, ze meliem z posledneho a nevidim, zeby sa to malo skoncit, ale ja davam pozor, aby som pila a jedla, tak verim, ze nic nebude, len mi niekedy v kutiku duse napadne, zeby sa mozno pootm spamatal, ale ja vim, ze on sa snazi a urcite by som nehazardovala so zdravim
@kvietok121 to ja ja u kamoskach mam problem fotit :frowning2: ale ved uvidime, mne tiez celkom vyhovuje o druhej
@memory97 dakujem, moja
1. apr 2011 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok