• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@akika722 chýba mi Solamyl, ale ráno skočím kúpiť.
xixi, ja nespím a malý konečne spí. Takže super kombinácia. A mm je s veľkými v izbe pri dvd. Neviem ani čo pozerajú.
2. apr 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ale pri hľadaní solamylu na mňa skočila veľká Milka karamelová s orieškami. :grinning: :grinning: už ládujem :sweat_smile:
2. apr 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. apr 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ja som tiez pozerala pre maleho, co mu dame upiect a asi Matka a Kubka:slight_smile:

@akika722 aj tie mam v mrazaku. Dnes mali cerstvy, tak som neodolala:slight_smile:

nie moja nespime, len sa mi odpaja net... neviem, co sa deje:frowning2:
2. apr 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 na mna skočila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 urcite na teba pozerala a prislo ti jej luto :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 skus uvariť :unamused: ale ja by som skor len sparila a rozmixovala :wink:
2. apr 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no fakt skočila :pensive: , to jej neodpustím "pomsta býva sladká" :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Teraz som pozerala recepty a našla som toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=37619
ja milujem srdcia, zo všetkých zverov. To je moja úchylka. Určite to vyskúšam :slight_smile:
2. apr 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ááále nepozerala, ona ma normálne prepadla :grinning:
2. apr 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 :grinning:
@memory97 no to bude tiez urcite krasne :wink:
2. apr 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: srdcia? :O=== :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. apr 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
srdcia nemusim, ja radsej pecienku:slight_smile:

@akika722 skusim to dat do vody, az ked budu zemiaciky troska uvarene:slight_smile: uvidime, co na to maly:slight_smile:

2. apr 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722
@memory97 aspoň nebudete závidieť, keď si to navarím. Ale musím počkať až budem sama doma, u nás to jem len ja :confounded:
2. apr 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. apr 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=33493 dávam do pozornosti kulinársku špecialitu :grinning: :grinning: :grinning:
vždy som sa nasmiala, keď sme boli u Giacoma v pizzerii a kamoškina dcéra chcela jedine toto. :grinning: :grinning: a samozrejeme to nebolo v jedálničku.
2. apr 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 urobim mm :grinning: :grinning: :grinning: on také rád :grinning:
2. apr 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JOJ+ :fearful:
2. apr 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 čo tam je na jojke ? Ja mám tv vypnutú :fearful:
2. apr 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 zas tie povodne a čo nas čakaaa,......
2. apr 2011 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 Trebišov bol aj min. rok dosť vytopený. Mrzí ma že to má prísť zas. Ale ja moc predpovediam neverím. Treba myslieť pozitívne :wink:
2. apr 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 oni vravia celkovo...čo bude na celom Sk a svete,......
no no...bol...ale byvam v bytovke,takže mna to nezasiahlo vobec
2. apr 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 dobrú noc, nemysli na zlé veci. Ja už som sa vysporiadala s Milkou, tak idem do hajan.

Pa babulky, nech miláčiky všetkým spinkajú až do rána :dizzy_face:
2. apr 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 dobruuu..nie nie,nemyslim,len občas nakuknem :wink:
dobre sa vyspinkajte :dizzy_face:
2. apr 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. apr 2011 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry babulky ja som na nete len som chcela kupit listok na vlak a nijak sa to neda tak nakoniec budem musiet kupit dva zvlast ale nevadi zajtra si s mm k tomu sadneme a kupime prajem vam dobru nocku a sladucke snicky a idem aj ja do postele lucy mi tam place a sused si robi disco to zas bude noc ach jaj co som komu urobila ze nemozem spat papa
2. apr 2011 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 @akika722 @memory97 @danulka3 @liba78 @danulienka35 @hajatanufus vdaka baby, tolko chvaly si ten maly huncut snad ani nezasluzi :grinning:

@hajatanufus ti velmi prajem aby si mala pohodove tehotenstvo, nech ta nic neboli a netazi a verim ze doma si oddychnes:wink: a daj si do profilu ze kolko mas tyzdnov nech ta mozme "sledovat" :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@akika722 zaujimave receptiky, skusim nieco vybrat aj ja...tento tyzden mam za varenie 0bodov akoze absolutne nic som nestihala. este ze mm je nenarocny a aj soju si pochvalil :grinning:
a tych 56inspiracii je mega super-trosku piplacka ale mile to je. este keby tu mali chleba :frowning2:

@danulienka35 ako dopadli nechty? nie su nakrivo vdaka tomu vinecku? :grinning:
3. apr 2011 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli dnes v zoo a potom zajazdit si tak som si konecne celkom oddychla. zajtra by mal byt tiez celkom pohodovy den tak dufam ze nacerpam sil na dalsi tyzden.
a som sa rozhodla ze dnes bude mat "nocnu sluzbu" mm tak ja sa ani nepohnem a ked mateo zaplace len ho prizmurenym okom skontrolujem :grinning:
3. apr 2011 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 dnes si tu nebola v noci :confused: vari ta davidko nechal spat? :wink:
3. apr 2011 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 este som zabudla ze ja ten spenatik chvilku povarim v troske vody a s tou to zmixujem takze vitaminy sa nestratia. aj ja to zboznujem,mnam. cerstvy spenat je vynikajuci...a ten baby sa moze aj surovy jest kludne
3. apr 2011 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny matky augustovcata kde ste?????
vari ste sli vsetky skoro rano na omsu??????????????????????????????

no nic idem spat, prajem vam peknu nedelu :wink:
3. apr 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok