♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
3. apr 2011

@hajatanufus ktoreho idete na Sk???

bre ranko 😎
@jankasramka moj by soju do ust nedal 🤐

kvietok121
3. apr 2011

@danulka3 @seagull2404 @eis4 jasne dohodneme sa v utorok vecer a mozme upresnit aj v stredu doobeda, my vzdy od druhej spime doma, no skusim do kocika, uz sme davno v kociku nesapli uvidime a ked tak uvidite umrcaneho matejka 🙂

memory97
3. apr 2011

@liba78 ja mam sice rada pecen s lecom, ale moj mm, tak to robim bez leca, ale velmi to mm nechce aj tak, tiez to preto nerobievam casto🙂

@akika722
@liba78 ja tak robievam spagety🙂 alebo miesto granka syr🙂

@jankasramka bola som moja, okolo druhej sme boli hore, ale som uz taka zaspata, lebo stale mrnkal do pol tretej a rano som nasla preco🙂 idu nam horne zubky, preto je chudatko taky nervozny a dnes vsetko, co som mu dala od siedmej islo z neho von 😒 uz nech len zubiska vylezu a bude zas chvilku pokoj... a az nedavno zaspinkal....
@jankasramka vyskusame Jani, ja si ho chcem primiesat do zeleninoveho salatu🙂

eis4
3. apr 2011

čaute 🙂 som tu len na skok.dufam že detičky su zdravé 😉
včera večer sme uspavali Nelinku a zaspali sme všetci traja 😀ked som sa zobudila bolo 1:30 😀 zaujímavé že Nelinka spala do 3 inokedy je hore aj 5 x do 3 a včera spala ako keby jej za to platili 😀tak som zobudila mm aby si išiel umyť zuby 🙂 som potom nevedela zaspať do 4:30 lebo som stále chodila prekladať Nelinku ,lebo stále jej viseli nožičky z postielky.my by sme potrebovali dvojitu postielku lebo v tejto sa nelinka nezmestí 😒 😲
@kvietok121ok v utorok sa dohodneme,už sa teším 🙂
@jankasramka dakujem 🙂 no taketo my nemožeš písať lebo budem namyslená 😀 mm už od včera chodí z nosom hore čo som mu to prečítala.povedal že je taký pyšný že je Nelinka jeho dcera, že sa sám zo sebou nebude baviť 😀 😀 😀 a stými reklamami-mm sa jej zvykne vyhrážať ked je zlá ,že všetky plienky si pojde odrobiť do reklamy 😀 😀 😀 😀
to by si dopadla keby si si vybrala Nelinku.dve takéto deti ako máme my.no neviem ,asi by si ju po týždni vrátila 😀 😀 😀 včera ráno jej nestačilo že je s nou hore mm v posteli ,ale dovtedy mi trhala vlasy,kopala ma, mykala so mnou kým som sa na nu nepozrela 😀 😀 😀 máme my ale podarené detičky 🙂 🙂 som pozerala fotečky Matea čo si sem dala-no ja by som zas chcela také hnedé dieťatko,nelinka bude po mne biela ako sneh,aj slnko zájde ked sa vyzlečiem 😢 😢 a na FB je krásny v tej prírode zlatušik malý ,ked vyrastie tak nebudeš stíhať odháňať dievčatá 😉 😉 škoda že ste tak daleko to by bol pekný párik 😀

hajatanufus
3. apr 2011

@jankasramka ahojky ale zasluzi si to je naozaj zlaty a veru s jurkom sa este podoba ale simonko sa uz zmenil no vsetci 3 su krasavci 🙂 a dakujem dufam ze to pri tych mojich drobcoch zvladnem 🙂 s profilom som chcela este chvilu pockat kym mi to mw potvrdi ze to dobre ratam ale ked inak nedas tak si to tam uz teda dam 😀

hajatanufus
3. apr 2011

@akika722 ahojky ideme 24.4. ale neslo nam kupit listok na vlak ale uz som to poriesila ze pojdeme inym vlakom teda dvoma a 25.4. o 5 sme v ke

kvietok121
3. apr 2011

ahojte zachvilku ideme kupat ale mali sme super vikend malinky sa len nosil z ruk do ruk, takze zajtra zacne tvrda realita 🙂 neviem ci sa vecer zastavim lebo manzel je risko abudem sa venovat jemu, aj pred chvilkou malemu vysvetloval ze matejko uz sa tesim ked zaspinkas a budem sa venovat pri vinku maminke
@eis4 aj ja sa tesim
@hajatanufus ahojky tak ty uz zachvilku mas za sebou druhy mesiacik to je skvele a uz si bola u dr ?

hajatanufus
3. apr 2011

@kvietok121 u dr ano ale iba u obvodaka ale ku zenskej sestre idem o dva tyzdne a potom by ma mala objednat na ultrazvuk kde sa zistuju vrodene vady tak uvidim ze ako to stihnem alebo ci nepojhdem az na sk 🙂 a vam prajem pekny vecer uzite si ho s manzelom a matejko nech ide spinkat a nech pekne necha maminku a ocinka aby si uzili pekny vecer 🙂

alure
3. apr 2011

Ahpjte maminky
tak mm išiel odviesť návštevu do BA na vlak,tak som nachvíľku dobehla vás kuk,aj keď dočítať nemám šancu...
Konečne som sa dnes normálne mohla najesť,aj keď to čo som za 4 dni na tekutej strave schudla som dnes určite dobehla 😀
@kvietok121 tak ako bolo u vašich? oddýchla si si aj ty kúsok?
@seagul2404 ja viem že oni pre nás sú schopný urobiť maximum ale treba ich niekedy poriadne nakopnúť a hlavne tým správnym smerom 😉 Ďakujeme žabka sa už teší na pokračovanie kurzu
@danulka3 no aj mne sa vidí že to skoro skončilo ale kurz trval v podstate mesiac dva krát do týždňa t.j. 8 tématických hodín ...ale už od stredy ideme do 2.kurzu a krásne sme prvý zakončili,všetky deti boli na okamih "podvodníci" 😎
@jankasramka určite ak má Mateo vodu rád a máte možnosť tak po uzdravení na kurz nabehnite 🙂 a poopravím ťa nie ja ale Denis má vysvedčenie 😀 a špeciálne pre teba prikladám fotečku 🙂
Dnes som poobede vzala chlapcov na prachádzku k nášmu krásnemu hlbokému jazeru "na Gulášku" v lete je to tam nádherné a ja som tam trávila minulý rok každučký slnečný dník až do pôrodu 😎
@hajatanufus drž sa moja,nech je všetko v poriadku.A kedy máš termín u midweif ? je super že už máš cestu na sk poriešenú...čoskoro ste doma 😉
Prajem ešte krásny zvyšok večera vidíme sa zajtra....

alure
3. apr 2011

@kvietok121 jéj tak mm prajem krásne meniny a mamina šup sa mu veru venovať 😉

evanns
3. apr 2011

caute baby...len na okamih pred kupanim malej 😉

tak sme sa konecne dockali tepla ze? sa potvrdila moja predpoved ze zo zimnej bundy do kratkych rukavov pojdeme...juuuj tesim sa velmi, mna slnko vie poriadne nabit energiou...aj som korcule vybrala a prevetrala sa 2x...a dnes som bola s Natashou sama, mm v sluzbe, ale od 10h do 17h30 sme boli von. naobedovala sa mala s nami v restika aj s kamoskou, prebalila som ju v TESCU, caj po ceste pila, jogurt na namesti pri fontane zjedla, joooj super bolo, ale dobita so teda poriadne 😉

mirmaj
3. apr 2011

ahojte, tak už aj ja sa hlásim, od piatku sme boli u našich a dnes sme prišli, takže aj my sme si užívali celé dni vonku 😉 Tamarka mala včera 8 mesiacov a presne včera sa jej prerezal aj prvý zubok 😀

akika722
3. apr 2011

ahojteeeee
@mirmaj gratulujemééééééé 😵
ja som na obed zaspala s Patim 😅 baby,mam hroznéééé sny 🙄
a boli sme dnes na zahradke,oddychli sme si 😎 ja som šla za nimi-ani som neplanovala a jasné,mliečko som nemala,,tak som cestou zašla do obchodu a jedine čo som ašla boli bolonske špagety+8m..tak som malemu kupila..ale bili sa s Patim kto viac zje 😅 /taka väčšia flaša...a brat žee to čo take dobre maju?ochutnal skoro sa pogrcal 🤐 😀

memory97
3. apr 2011

ahojte,
@alure waw tam je nadherne... a Deniskovi gratulujeme k prvemu diplomiku.-)
@kvietok121 blahozelame mm🙂 a poriadne to oslavte a Matejko nech krasne zaspinka🙂
@evanns veru dnes bolo nadherne, aj ja som vybehla na chvilku s malym nech sa prevetrame a veru bolo krasne, aj ked u nas to chvilkami vyzeralo na dazd.
@mirmaj blahozelame Tamarke k okruhlemu mesiaciku a k prvemu zubku🙂 uz bude zubata aj ona 😀 😝
@akika722 nech sa ti dnes snivaju krasne snicky.

My sme skor lenosili,lebo od rana sme grckali, ale poriadne, tak som radsej az po obede sla s malym vonku, aby chudacik nebol mokry, ak by sa pogrckal, ale uz spinkame a dasienka su prerezane,uz cakame iba na zubky 😀 😀 😀 maly bude ako zajko, 2 hore, 2 dolu 😀 😝

danulka3
3. apr 2011

@kvietok121 už a teším a uvidíme nielen umrnkaného Matejka,ale aj upišťaného Jakubka 😠 My sme dnes boli v lesoparku a niktoré dieťa tam tak nepišťalo ako to naše.Ja som z neho posledné dni normálne na prášky,stále mrnčí,piští,len na rukách,ešte že je mm doma,ale ani to nerobí dobrotu,už sme nervózni obidvaja.Dúfam,že sú to tie zuby,lebo si neviem predstaviť,čo to bude,keď polezú ☹
@mirmaj gratulujeme k 8 mesiačikom aj prvému zúbku 🙂
@alure fotky sú superrýchlo sa učíš.Tak to plávanie vám závidím,my nakoniec asi nepôjdem ☹ Tak ma vytočili,napísali,že najbližší voľný termín až v máji,hlavne,že od nás už vytiahli zálohu.Ale čítala som v podmienkach,že by mali vrátiť späť,tak dúfam,že je to tak.Peniažky odkladám na dovolenku 🙂

danulka3
3. apr 2011

Je tu ešte niekto bez zúbkov????????Alebo len my 😲

hajatanufus
3. apr 2011

@alure dakujem termin mam 11.4. poobede o pol tretej a este jej ma mm zavolat tak uvidime a dnes kupime listky na vlak a mm letenku spat na maj a mozme cestovat 🙂 sa tesim a dufam ze budem moct ist aj na stretko 🙂

hajatanufus
3. apr 2011

@mirmaj gratulujeme a zelame vsetko naj naj 🙂

akika722
3. apr 2011

@danulka3 aj myyyyyyyyyyyyyyyy 😀
@memory97 diik moja
@alure kraaasny diplom-aj foto..gratulujeme 😵

hajatanufus
3. apr 2011

@danulka3 aj my sme oficialne este bez ale uz sa asi nieco rysuje lebo pri kojeni citim ze kuse ale pojde nam asi naraz viac 🙂

seagull2404
3. apr 2011

@danulka3 a neskusali ste ten jantar? alebo kamilkovy cajik? snad to fakt budu zubky ☹
@mirmaj jeeeej, gratulujeme 😉
@alure tak nam este potrva, kym taky diplom dostaneme, my chodiem len 1x tyzdenne; joj, ved dnes sa venoval, aj obed navaril 🙂 ja som len zistila, ze neviem, ako na neho, uz to nie je take lahke ako kedysi 🙂

neviem, kto to tu zhanal, ale ak este chcete, davam linky na to zatlkanie
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11027315&tab=1
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10891572&tab=1
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9632823&tab=1

mirmaj
3. apr 2011

@danulka3
@hajatanufus
@akika722
@memory97 ďakujeme 😉 a teraz už len dúfam, že pominie aj to mrnčanie, ale ešte až tak nevyzerá 😀 dnes napr. spala za celý deň len 1x 😲 od 10 do 13:15 ale večer už bola taká unavená že nevydržala ani do 20 😝

hajatanufus
3. apr 2011

inak aj tu bolo celkom pekne aj ked z casu na cas pod mrakom tak sme boli tiez vonku vlastne cesta do a z kostola je dost dlha tak sme sa zaroven aj presli a ked sme sli tam tak sme videli zajaciu rodinku hlavne ze velki zajaci usli a maleho tam nechali ale aspon lucinka mala podivanu a vcera sme videli v parku tiez zajaca a vevericku ale hned usla tomu sa velmi tesim ze sa tu takto daju pozorovat zvieratka lucy sa vzdy tesi ked vidi macku alebo psa a dnes aj zajacika sice nevie co to je ale uz videla nazivo zblizka aj kone ovce a kravicky aspon ma zazitky tomu sa tesim 🙂

akika722
3. apr 2011

@seagull2404 Majka 😉 že za 5eur... 😉

akika722
3. apr 2011

@hajatanufus ušetrite na zoo 😀

danulka3
3. apr 2011

@seagull2404 musím niečo vyskúšať,lebo sa ma v stredu zľaknete 😀 ,aspoň že v noci je celkom kľudný.Ináč dnes ste sa špacírovali s mm?Sa mi zdalo,že ste to boli vy.

danulka3
3. apr 2011

Idem zaľahnúť,lebo som totálne k.o.Zajtra vás dočítam,dobrúúúúú.

evanns
3. apr 2011

@mirmaj ooo gratulujeme!!! aj k zubku 😉
@danulka3 my sme bez zubkov uplne este 🙂

seagull2404
3. apr 2011

@danulka3 jj, spacirovali, bol pre mna v praci a ked mi poslal malu v kociari akoze ju pustil mojim smerom, ta sa tak zlakla, ze sme ju nevedeli ukludnit, normalne musela ist von z kociara a potom uz bolo dobre 😀 😀 😀 musim aj ja strasne vyzerat, ked sa ma vlastne dieta boji 😀 😀

memory97
3. apr 2011

@akika722 veru nech sa len pekne veci snivaju🙂 som nakoniec ani nebola na tom bazari. Stala som v rade a ked som sa po vyse 15 minutach nepohla ani o krok dopredu, tak som to vzdala. Maly bol s mm vonku, ale ak by som mu povedala, ze ma vysse 2 hodin cakat, aby by mi nieco spravil 😀

@mirmaj waw, tak to krasne vydrzala. Nas bol taky nervozny cely den, ze po umornom mrcani, plackani nakoniec zaspinkal o jedenastej a o hodinu bol hore🙂 po obede som s nim bola este vonku, tak si pospinkal este v kociari a potom aj doma.Chudak, taky bol unaveny, ze sa ani nezobudil pokial sme domov dosli🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre