♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
3. apr 2011

@memory97 nevadííí moja,kamoška mi ho objednala,byva na Čechach a s poštou to bude len 10eur 😀 😀 😀 😀
po Velkej noci to tu máááám 😀

vladka84
3. apr 2011

ahojte, aj ja sa hlasim po vikende, ale oficialne az zajtra 😀
uz nemame teplotu, aj sme celkom dobre spinkali, aj ked este sem - tam mrnci a neviem preco, ale zuby nikde.... no tak ja neviem co jej bolo 😲
@memory97 ano, su to take stare byty ako aj v starej Ba a Prahe - s vysokymi stropmi, tehlaky 😉
@jankasramka no hod foto kupelne, nech mame inspiraciu 😀

inak, sme sa tak s mm bavili, ze my tento byt splatime mozno na sklonku svojho (aktivneho) zivota, ale aspon budu mat nase deti pekne byvanie 😒

memory97
3. apr 2011

@akika722 super, tak budete kocikovat po Velkej noci aj madlom🙂 Sa mi zdalo, ze ten kocik, co si si objednala, ze mali za 89 eur v obchode predeti.sk, ked sme tam boli naposledy, ale nebola som si ista, ci je to presne ten typ,co si si kupila ty.

vladka84
3. apr 2011

@mirmaj gratulujeme k 8mes. a aj k prvemu zubku 😉 nam nic nevyliezlo, tak to bol asi len suchy nacvik 😀

mirmaj
3. apr 2011

@memory97 aj my s nou boli poobede ešte vonku viac ako 2 hodiny že si ešte aspoň na pol hodku zdriemne a ona za celý čas nezaspala, jasné občas už tak vrešťala v kočíku že som ju musela aj vybrať ale spanie nikde 😝

akika722
3. apr 2011

@memory97 aj ja som ho vystihla za 89 eur a na druhy deň dali vyššiu cenu 😀

memory97
3. apr 2011

@vladka84 presne tak vyzeral, su to nadherne byty. Oni dokonca mali obyvacku zmensenu, urobili si z nej spalnu a obyvacku a predelili to murom a miesto dveri dali posuvne zrkadlo. veru by ma nenapadlo, ze tam je este jedna izba🙂 ste velmi dobre vybrali🙂 hadam o par rokov budeme mat take platy, ze sa tie nase hypoteky splatia co by dup 😀 😝

mirmaj
3. apr 2011

@vladka84 my sme takých suchým nácvikov mali jeeeej, od 4. mesiacov asi každý týždeň 😀 😀 😀 😀 a až teraz to boli naozaj zuby

memory97
3. apr 2011

@mirmaj sa jej cudujes, ked bolo tak krasne🙂 no fakt, som mala pocit, ze som maleho poriadne naobliekala🙂 ved ludia uz chodili v tricku a kratasoch, ale to boli asi "ladove medvede" 😀 😀 😝

@akika722 tak to si super vystihla🙂 ja este stale obzeram buginky a uz som z toho jelen, ze co chcem🙂 nam praskla rucka na kociku, tak rozmyslam, ci si poziciam od kamosky kocik na ten mesiac, dokial to pride, alebo kupime buginku...

akika722
3. apr 2011

@memory97 a chceš golfač???aj na zimu to chceš použivať?ja moj "velky"predavam..s tym som spokojnaaa až až 😀

mirmaj
3. apr 2011

@memory97 no ved to a hlavne ked toľko ludí a detičiek behalo okolo všetko musela vidieť 😀 ja som sa tiež kukala, ked niekto aj v tielku okolo prešiel 😲 že odkiaľ idú, akože bolo pekne a teplo ale až tak? 😲

memory97
3. apr 2011

@akika722 http://shop.babetkovo.sk/index.php/vyber-podla-... ja som si vybrala nieco taketo, ale cakam na zlavu. Ten golfac mas na MK?

akika722
3. apr 2011

@memory97 jeeej..a farba??
nie to mam z cz strany...booože...som zabudla ako sa volal obchod 😅

memory97
3. apr 2011

@akika722 asi modra alebo cervena. ta hraskove velmi krici🙂 o 3 eura ho maju drahsie v obchode, tak by som neriesila ziadny e-shop, postovne by vyslo drahsie🙂

akika722
3. apr 2011

@memory97 keby som to kupila určite to niekde "zašuňam" a nenajdem 😅

lucia20
3. apr 2011

ahojte babulky, ako sa mate? a deticky?

memory97
3. apr 2011

@akika722 ved prave, ze je to male a urcite sa to strati.

memory97
3. apr 2011

@lucia20 ahoj, ako sa mate? ako malinka?
my v pohode, akurat sme rano zistili, ze idu dalsie zubky🙂

akika722
3. apr 2011

@lucia20 no ahoooj..ty sa pochval 😉
@memory97 ved ved...a ja by som nemala nervy stale to navliekať 😅

jajka377
3. apr 2011

@danulka3 Neboj aj my sme ešte úúúúúúúúúplne bezzubý 🙂 a to máme od vianoc sem - tam pocit, že ju zúbky hnevajú a nie a nie sa im von 😝

memory97
3. apr 2011

@akika722 uz som pozrela kocik, to ho predavas aj s malym 😀 😀 😀 😝

lucia20
3. apr 2011

@memory97 a kolko uz mate zubkov??? my mame dva. malinka sa ma super. velmi sikovna. mame trosku trapenie s doktorkami z onkologie, ale to je nic. prave berieme tretie antibiotika, ale inak vsetko ok.

@akika722 moja, sak ty vies ako sa mame... :D aspon z fb. :D dorobili sme kuchynu a vytesujeme sa. teraz nas caka kupelka, ale veruze potrebujem pauzu.

akika722
3. apr 2011

@memory97 nie,z najstaršim 😀 😀 😀 asiiii ho vezme jedna kočka od nas ...ma prisť kuk na Velku noc

akika722
3. apr 2011

@lucia20 ale tak čo noveee 😀 😀 😀 havkovia?dievčata?

lucia20
3. apr 2011

@akika722 vsetko este mame doma. aj havinkov a nechali sme si aj dievcata. :D

akika722
3. apr 2011

@lucia20 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 milé 😀 😀 😀

memory97
3. apr 2011

@lucia20 dole mame 2 a teraz sa tlacia vrchne 2 zubky. to ma mrzi,robia problemy? veru je to niekedy na dlhe lakte s nasim zdravotnictvom...

lucia20
3. apr 2011

@akika722 ze? :D aj ja vravim. su mile, obcas pomozu.... no vyhod ich. :D havinkovia rastu ako z vody, tak ako dievcata. su to take male babatka. velmi milucke. a vy co mate nove???

memory97
3. apr 2011

@akika722 super, a aj Patiho pribalis🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre