• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@seagull2404 nieeee, to len 24 hodín na jiske ... som rodila sekciou, a tam automaticky ideš na jisku na ženskom oddelení, po 24 hodinách som už ležala vo svojej izbičke úplne sama :sweat_smile:

baby, ja už neviem, čo s tým malým blonďáčikom robiť, už som jej aj chodítko kúpila, aj ked proti mojej vôli, zohnala som na bazoši krásne, ako nové za 18 eur, ale moja ani za svet v ňom... možno 2 minúty a koniec, ani hračky ju nebavia, len na rukách, dám ju do postieľky, rev, do barborkinej postieľky, ešte väčší rev, na zem, rev, do lehátka, rev, posadím do stoličky v kuchyni, obložím ju všelijakým "harampádím" po 3 minútach rev .. no muoj ty može, dnes mám dosť

teraz spí, tak si to vychutnávam, no o chvíľu bude veselo :fearful:
4. apr 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je čislo tvoje díte... :grinning: :grinning: :grinning: Paťko čislo 2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mi ideme 14teho do Ke zo školky :sunglasses:
4. apr 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nechcem urobiť takú chybu ako pri barborke, že som pri nej bola pri každom fnukňutí a rozmýšľala, čo jej asi chýba a nosila a zabávala a potom som zistila, že vie, že stačí zamňaučať a ja k nej utekám ... doteraz to zneužíva a nevie pochopiť, že doba sa mení ... ale je to moja chyba
4. apr 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj no jasne ze potrebujes...s dietatom aj ked v unii cestujes tak musi mat pas...ako tebe staci OP, ale on jediny doklad ktore moze mat je pas :unamused:
4. apr 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no nám to pomohlo, ja som sa ukľudnila a mm pochopil, že sa neoplatí rozprávať somariny
4. apr 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns ale ved ja nemám pas pre malú, len ju mám zapísanú aj ja aj mm v pase, pas stačí od 5 rokov
4. apr 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns som ja ale blba, akože jasné že logické to je ale vôôôôôôbec mi to nenapadlo :astonished:
4. apr 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: skuuuusim raz určite :grinning: :grinning:
4. apr 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj
@majka35 no bud ju zapises do svojho alebo ma vlastny ...jasnacka :wink:
4. apr 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj kam cestuješ? :confused:
4. apr 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns jasnačka nejasnačka ... ale kaveja nič a furt nič, absolútne nič
4. apr 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my chceme ist do Polska pozriet... tu je ich stranka, da sa tam aj virtualna obhliadka urobit :wink:
ale tiez este nemam pas pre Karinku, Timke som vybavila a na nu som zabudla :confused:
akoze dala by som ju narychlo zapisat do mojho, ale teraz pozeram, ze aj moj pas uz skoncil :astonished:
4. apr 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nešiel mi kôň :unamused:
@eis4 ja som tiež dala dole ten vrchnák s toho košíka a nahádžem do priehradok príbory...niekto radšej zastrkuje do tých dierok,ale mne sa tiež nevošiel :wink: nelám si hlavu každý sme sa raz "prvý krát stretli " s myčkou a kľudne sa pýtaj.Ja napríklad používam tablety čo majú v sebe všetko ale aj tak si plním myčku leštidlom a soľou :slight_smile: pre istotu
4. apr 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. apr 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 hodíš aj link na tú poľskú stránku? Ja som inak teraz vybavovala pas Denisovi a išlo to šup šup :slight_smile: dala som taký že do mesiaca a mala som ho hotový ani nie za dva týždne :slight_smile: My s mm už pasy nemáme,tak majú decká každý svoj
4. apr 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 teraz konkretne nikam ale mne vôbec nedošlo že ked by som chcela isť s malou do Poľska alebo aj napr. do ZOO Lešná do Zlína tak všade potrebujem pre nu pas :astonished:
4. apr 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 jasnacka nejasnacka stredu???
4. apr 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ved tiez rozmyslam, ze by som ho mala vybavit teraz, lebo potom bude dovolenkova sezona a bude to tam na zblaznenie :confused: a mne ked skoncila platnost pasu, tak ho mam vratit, ci?
4. apr 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 vratit urcite! vymena po skonceni je bezplatna ale za stratu sa moze platit!
4. apr 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 určite moja a cestou na pasové aj vráť svoj starý..ono je lepšie ho vrátiť,ja som povedala že som stratila ale ja som si chcela nechať pamiatku na moje cestovanie kôli pečiatkam :wink: A je pravda že teraz tam nemáš ani zhon a ani nejaký nátlak ľudí...a my ideme teraz na veľkú noc do Rakúska a v máji letíme do Talianska,tak som nemohla čakať :wink:
4. apr 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj @akika722 aj do ciech treba zapisane v pase, vsak dospelak moze ist na obcianky, nevedela som ze dieta musi byt v pase no tak to musim zapisat aj my by sme sli do ZOO
@eis4 dakujeme, moja aj ja som si raz dala take jahody a bola som komplet vysypana a aj napriek tomu ze som alergik, tak na jahody nie som ale vtedy to bola brutal reakcia
@alure tak to hej boli sme aj v raji aj v slovenskom krase je to nadherne velmi sa mi pacilo v krase a bolo tam aj super stredisko pri domici pre deticky povedala som ze sa tam raz vratim
@mirmaj super ze ste zdavi, dobra rada ukladam do pamate :slight_smile:
@akika722 aj ja som to pivko cez vikend ochutnala :slight_smile:
4. apr 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 som rada že nie som sama čo pozabudla nato že aj dieťa treba nejako legalizovať do zahraničia :grinning: my už máme pasy prepadnuté takže pre mňa bude vyhodnejšie dať ho urobiť malej ak by išla niekedy niekam bez nas tak to bude lepšie
4. apr 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj tak to fakt nenapadlo, my mame dobre pasy tak ja dam zapisat, neviete kolko to trva?
4. apr 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 kúsok od Domice som bývala.A pracovala som hneď vo vedľajšej "dedine" od Domice.Urobili to tam krásne ale s maďarskou stranou sa to nedá porovnať.Vidno že naši sa majú ešte čo učiť :unamused: ale snaha sa cení....zápis do pasu ti urobia na počkanie.Nový pas pre dieťa trvá cca.dva týždne (ten čo sa robí do mesiaca) alebo za dva dni.
4. apr 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 ahojky ano som :slight_smile: dakujem :slight_smile:
4. apr 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 krmim maleho:slight_smile: priblizne v tuto hodinu kazdy den:slight_smile: a nemozem dat maleho hned do postielky, lebo sa pogrcka, tak musim pockat 15-30minut, tak internetujem:slight_smile:

@21 mala je akca:slight_smile: my nastastie este nie sme az tak daleko :wink: s tym mailom som nezabudla, len sa nam pokazil pc, kde je pripojeny scan, skusim ti ho poslat o chvilku:slight_smile:

@majka35 veru tuto situaciu som zazila, ked sme boli v MC a jednej mamicke takto vystral maly, hadzal sa o zem, no mal mozno okolo 10rokov... veru ta mamicka bola fakt kludna aspon navonok, ale ja v jej situacii by som mu dala asi po zadku.
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: svokra by to tak nerozdychala, keby si jej ju nechala 10dni :grinning:
4. apr 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 veru uz z tych fotiek vidiet, ze jej v ockach hraju certici:slight_smile: zlata je, ale asi riadny sibalko:slight_smile:

@majka35
@seagull2404 to by sme sa mohli pridat aj my:slight_smile: tiez budeme na vychode,ale v pondelok uz ideme spat, takze asi na buduce:slight_smile:

@katkavv je to nedaleko Kosic v Kavecanoch:slight_smile:
@evanns ty v TN, my v KE, od kedy budes v TN do kedy:slight_smile:
@kvietok121 veru ani sa nenazdame a pojdeme na stuzkovu:slight_smile:
4. apr 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 jej aj my to mame a je to najzaujimavejsie a hlavne, ked sa tocia na zemi hranou:slight_smile:
ako citam, tak nam dobre casy koncia, maly uz tiez stvara huncutstva, ale v postielke sa nepretaca, max. spinka na boku:slight_smile:

@seagull2404 my mame plastove aj drevene a super na hryzenie.-)

@alure veru,niektore kuty Slovenska su nadherne a hlavne tie, co su dalej od ludi,to nastastie nestihnu sprivatizovat, skolaudovat a ja neviem co este.... v zahranici maju z toho urobene atrakcie a na SR nie je nic:frowning2: a pritom je tu nadherna priroda...
4. apr 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 dakujem a som rada ze ste si s mm uzili a grilovacku zavidim :slight_smile: verim ze sa k nasmu tehulkovaniu coskoro pridas a posielam ti tehu hormony :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@alure dakujem
@majka35 ahojky mas to tazke s barborkou moja lucinka je velmi podobna tiez ked jej nieco nedovolim tak sa mi hadze o zem a este si aj buch hlavicku o rozne veci o zem o smykalku o stenu a o postielku a pod. takze ti nezavidim ja dufam ze nasa lucinka ked zacne rozpravat ze sa jej spravanie upravi a ze aj teraz ked budeme na sk a budeme sa jej vsetci viac venovat ze sa prestane tak jedovat lebo tiez som z toho nestastna a neviem ako to riesit pritom je velmi rozumna a vie ze rachel je malinka a preto ma velakrat prednost no niekedy to mam s lucy velmi tazke

@seagull2404
@majka35 aj my sa chystame do zoo v ke ale este neviem kedy lebo to vizera tak ze pocas mojho pobytu na sk budem dost zaneprazdnena :slight_smile:
4. apr 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 ty kokso to si ani neviem predstavit to je ale nezbednica :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: my zase musime spat vo vaku lebo inak je malej zima a sme hore kazdu hodinu ako dnes v noci horor ja som nechala vypnute kurenie na noc lebo predch noc bolo teplo a spinkala od 22 do 4 co uz je co povedat ibaze tuto noc sa ochladilo a bolo to citit aj v izbe a ja som nevedela ze vonku je iba 4 st tak som kurenie nezapla a mala ma budila kazdu hodku asi od zimy tak vyskusam tuto noc este zapnut kurenie a uvidime a lucinka spinka od narodenia odokryta tak ju na noc viac obliekam aby neprechladla a je to o.k.
4. apr 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok