♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
4. apr 2011

@memory97 no je moc velka a tucna 😀 mala mala na sebe pancusky a suknicku bola rozkosna a tie jej nohy kazdy komentoval ze ake stehienka ma aka je velka a tie licka juj 😀
@niky13 nie tato nechcel ist ☹

danulienka35
4. apr 2011

Ráno, když vstávám, moje první myšlenka patří Tobě, celý den na Tebe myslím a večer chodím spát s Tebou ( aspoň v duchu ). Moje srdíčko tluče pro Tebe a dýchám taky jen pro Tebe.
Miluju Tě poupátko moje!! toto mi pise moj basnik 😀 😀 😀

niky13
4. apr 2011

@danulienka35 tato bol unaveny z celeho tyzdna 😀 pozname, ze?
este si neprisla na to, kto to je?

memory97
4. apr 2011

@eis4 nam zas nepovedali o filtroch, ale ja ich veru cistim sem-tam🙂 to iba das tu flasticku do umyvacky na najvyssi stupen a umyvacka je krasne vonava ako nova🙂

@evanns a my presne v tom case na vychode🙂 Sa bojite s Nataskou olievacov, tak ste im takto usli🙂

@hajatanufus je to pravda, niekedy sa ti vlastna rodina otoci chrbtom a clovek, ktoreho nepoznas naopak pomoze... ved uvidis, ale ja si stale myslim,ze princezny ich obmakcia🙂

danulienka35
4. apr 2011

@niky13 neviem moja kdo to je nechce mi povedat vraj pride cas ked za mnou pride 😉 toto mi napisal teraz na dobru nocJsi moje srdíčko, jsi vzduch, který dýchám abych mohl žít, jsi sluníčko, co mi dává životně důležité teplo. Jsi pro mne vším!!
Žiju a chci žít jen pro Tebe.
A s Tebou!!
Já už půjdu spát, lásko moje. Líbám Tě celou celičkou od hlavy až po paty.

danulienka35
4. apr 2011

@niky13 tato ano unaveny z celeho tyzdna s tolkeho sedenia a lezania pred telkou ☹

niky13
4. apr 2011

@danulienka35 aspon ze tak, si predstav ze by bol unaveny z roboty 😀 😀

danulienka35
4. apr 2011

Nechci a nebudu nikoho jiného. Jen Tobě patří moje duše, srdíčko i tělo. Jen TOBĚ!!! babulky to uz prestava byt sranda co on mi pise on je normalne posadnuty ☹

danulienka35
4. apr 2011

@niky13 cely den sedi za pc v robote a aky on chodi unaveny cudne ale to ako ja kmitam to nevidi ☹ ☹ ☹ uz ma stve riadne

memory97
4. apr 2011

@meryyy ahoj, maly spinka v spacom vaku a sem-tam ho prikryjem malou dekou, ked je chladnejsie... niekto tu dnes pisal, ze iba hrubsie oblecie a babo spinka odkryte.

memory97
4. apr 2011

@danulienka35 a ty si mi ju neodfotila v tej suknicke 😉 musela byt na zjedenie 😉
vravim, ze ten je z teba cely pric🙂 basnik jeden🙂 veru, no mala by si urobit stop, aby sa z neho nevykluk este nejaky "zly clovek"...

danulienka35
4. apr 2011

@memory97 zajtra volam maminke nech mi povie kdo to je ona vie len ja si ho neviem rychlo vybavit ☹ neboj vyfotim ti ju pockaj poslem jednu co robily zas holky snej 😀

niky13
4. apr 2011

@danulienka35 ani moj to nevidi, uz som si zvykla, vcera sme napr. prisli z vonku o 18tej - spolu sme okupali deti, potom som davala maleho spat, nalozila som prat, urobila som rychlu veceru, nalozila umyvacku, pripravila malej veci, pozehlila a vybavila nejake veci pre malu do skoly. Mm si robil este nieco na PC do roboty a skonstatoval, ze prideme vecer a on este pracuje. 😠 Ostatny si asi valame sunky. 😒 No co uz.

danulienka35
4. apr 2011

😀 😀

hajatanufus
4. apr 2011

@evanns ja viem potom som si vsimla lebo som vas citala a priebezne odpisovala 🙂 no ja som z ciech cestovala s rodnym listom ale musela som mat pri sebe cesky a potom uz aj slovensky nastastie neboli kontroly ale nebolo mi vsetko jedno lebo pani na matrike mi povedala ze musim mat rl pri sebe stale lebo by ma mohli obvinit z unosu vlastneho dietata vraj sa to stalo jej nejakej znamej ☹ preto sme teraz cakali na slov rl aby som na ambasade mohla dat zapisat malu do pasu inak by sme jej museli dat robit jednorazovy cestovny doklad na vycestovanie na sk ale na ten sa caka tyzden a musela by som chodit na ambasadu 2x tak som bola stastna ze mi slov rl urobili za dva mes inbak to trva tri mes a cez ambasadu aj 4-5 mes. len saom nevedela ze musi mat dieta doklad aj do ciech a madarska polska a tak nik mi to nepovedal ani ked som malu hlasila v cr na cudzineckej policii tak mi nicx nevraveli ze mala ma mat doklad ze staci len rl tak som myslela ze staci aj rl aspon uz budem mudrejsia a este stastie ze som si dala urobit pas pred odchodom do uk lebo tu sice mozes ist na op ale ked sa nim niekde preukazes tak kukaju ze co to je vsade chcu len pas potom este musim dat obe deti zapisat do pasu aj mm

danulienka35
4. apr 2011

@niky13 aj ja som si uz zvykla tiez sme prisly az o 18 rychlo okupat malu dat ju hajat vecera,pradlo, vyskusat deti atd a on leharo v obyvacke som zobrala papaln a spal v obyvaku a dnes rano ze maminko co ti je a ja ignoracia ☹

niky13
4. apr 2011

idem do hajan kocky, maly sa mi zase nejak budi, ten mi to robi kazdy vecer, zacne sa ozyvat, kym umyjem zuby, tak uz place a to stale ked idem spat. 😒 Tak dobru nocku.

danulienka35
4. apr 2011

@hajatanufus mojko nezabudni ked prides na sk ze sme si neco slubily 😀 sa na vas moc tesim

veve10
4. apr 2011

@memory97 no...sportak, alebo golfac? Ja mam sportak Teutoniu - ta je super. Preklapaciu rucku ma napr. Teutonia Mistral, Bugaboo a tusim aj Gesslein. Ale golfac s preklapacou? No ak ano, tak daj vediet ak si nahodou spomenies znacku 😉

danulienka35
4. apr 2011

@niky13 pekne snicky mojko a malemu pusinku posilame 😀

memory97
4. apr 2011

@danulienka35 moja to aj moj a este aj teraz pracuje a potom sa stazuje: "maminka ty sa ku mne vobec netulis" a on sa tuli k pc 😒
moja baculka, aka je krasna🙂 jaj hned by som ju vystipkala🙂

niky13
4. apr 2011

@danulienka35 dakujeme aj my beruske 🙂

hajatanufus
4. apr 2011

@memory97 dakujem si zlata 🙂 pozriem asi nejake dvd na odreagovanie mozno junior che che moj oblubeny 😀

akika722
4. apr 2011

@meryyy ahoj..moj tiež spinka v spacom vaku 😒 a keby že nechaš kym zaspi a tak daš deku???

baby idem do postele..zas ta blba migrena-je mi na grc..pa

danulienka35
4. apr 2011

@memory97 to iste aj moj teraz ze maminko tutu mutu nebude a ja ze nie po vcerajsku nemam zaujem 😀 neboj budes moc ju vystipkat ma take tvrde licka ze ti to nepojde 😀
@niky13 pekne snicky 😉

hajatanufus
4. apr 2011

@danulienka35 mala je podarena a uz nevyzera taka tucna myslim ze sa ti vytiahla do vysky a uz asi tolko nepribera nie? je taka buchticka zlata

danulienka35
4. apr 2011

@hajatanufus ale je tucna mojko ved mame 13 kil 😒 vies co to je na ruky ani ju nechovame moc ved to sa neda

hajatanufus
4. apr 2011

@danulienka35 neboj od svokry je uz k tebe na skok po velkej noci robime krstiny a pride svokra do ke a potom my ideme s nou ku nej na zapad takze urcite skocime aj k vam ja na to stale myslim neboj a tesim sa aj na malu aj na teba a na babulky a na tie kolaciky co si tu minule robila chutky 😀 😀 😀 😀

danulienka35
4. apr 2011

@hajatanufus neboj upeciem ti nejake manmky maminko 😀

memory97
4. apr 2011

@veve10 sa mi vidi, ze to bol golfac, bola to nejaka novinka, ale o tej znacke som este nepocula.

dobru nocku babulky, idem do hajan🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre