♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
5. apr 2011

@majka35 no vidííš moja aka je Barborka šikovna 😉 ved je to dieťa a tym obdobim si prejde každe..jedno lepšie ine horšie..ani my sme to nemali ružove..len naš to mal od2-3rokov 😒 a teraz občas nejaka ta nerva pride..a Terezka -1* 😵
@alure
@katkavv dik kočky 😉

katkavv
5. apr 2011

chudak kajko, je ubolkany z tych zubkov, zajtra by mi mala priniest jedna baba z plavania ten jantarovy nahrdelnik, tak som zvedava, ci sa mu aspon troska ulavi ....
poobede idem do rakuska do Bipa, som zvedava, ci tam este nieco bude, maju tam do zajtra 20% zlavy na vsetok detsky tovar, tak snad nieco nakupime 😎

akika722
5. apr 2011

@majka35 kujeeeeeem 😵

memory97
5. apr 2011

@eis4 skus jej dat na noc panadol baby. I my sme boli takto casto hore, tiez nam idu vrchne zubky, ale ked som dala panadol baby, alebo nurofen, tak bolo dobre. Davam iba polovicnu davku a uz je omnoho lepsie a uz sa nebudi ani na dudik, cajik.

@seagull2404 uz som si zvykla🙂 a zaspim hned, iba obcas sa mi stane, ze uz neviem zaspat... a rano ma postavi na nohy salka dobrej kavy 😀 😝
do parkov to zas tak daleko nie je do ZA, iba o necelu 100ku viac ako my🙂 z vychodu by to bolo predsa len dalej🙂 raz sa tam isto s Tamarkou pojdete pozriet 😉

@akika722 gratulujeme🙂 aj k vam pride slniecko do vecera neboj. U nas vcera po obede sa tak zatiahlo a sprchlo...

@alure veru maju este cas a my si to este musime vychutnat, ved pozeram na to moje zlaticko, ze mi pred ocami rastie a je zas akysi dlhy 😀 😀 Vcera sme videli novorenciatko, asi to bolo predcasne narodene babo, no taky maly chrustik, uz to ani pravda nie je...

@alure na ten termalny park som pozerala. Bola uputavka v maminke tusim v lete. veru sluby sa s nasimi nedaju ani porovnat🙂

eis4
5. apr 2011

@seagull2404 máme taku stienku čo rozdeluje kuchynu od obývačky a vždy ked sedím na sedačke a mm je v kuchyni tak malu dvíham aby videla na tatina a ona sa vtedy smeje na plné usta tak jej zo spodu vidím že sa tam niečo dej.a už asi 3 týždne má napuchnuté dasienka.teraz mi pol hod plačkala, nevedela som ju ukludniť ☹ tak som jej dala čípok a nakojila som ju.teraz spinká moje chudatko ☹ 😢

eis4
5. apr 2011

@memory97 dala som jej aj v noci čípok,bola kludnejšia ale mala velmi lahký spánok ☹

21
5. apr 2011

@majka35 aj nam k tomu idu zuby... uz aby bolo po tom... 😠

21
5. apr 2011

@seagull2404 tiez nestvornozkujeme, iba vstavame a sme nespokojni, ked nam to tak nejde... 😖

21
5. apr 2011

@kvietok121 my uz davame do pavuka- nevydrzi dlho, no tiez postupne vsetko stahujeme z dosahu... 😒

21
5. apr 2011

@akika722 nepostavi sa sama, iba ked zlezie z gauca, no a to ju stve, nesmierne zuri, ked jej nejde postavit sa zo sedu......... 😅

21
5. apr 2011

@memory97 neboj, ked budes moct, posles ten mail... 😉

eis4
5. apr 2011

@akika722 gratulujem chrústikovy 🙂 🙂 🙂
@seagull2404 @kvietok121 @danulka3 nuž asi budeme musieť odložiť naše zajtrajšie stretko ak bude takto škaredo ☹

majka35
5. apr 2011

@21 terezke vyrašil zatiaľ jeden, dva dni sme si to "odtrpovali" 😔

seagull2404
5. apr 2011

@memory97 iste pojdeme, len musime trosku pocat,kym sa financne zastabilizujeme
@alure 🙂 to plavanie je super, ja som zobrala dalsi kurz na ucenie, aby som mohla neskor s Tamarkou pokracovat; my Velku noc travime vysostne krestansky, takze vylety asi nehrozia, ale mne to nevadi, ja mam rada zvyky, uz som Tamarke kupila kosicek a vajicka 🙂
@katkavv jeeej, ja by som hned isla nakupovat 🙂 a jantar iste pomoze, treba verit 😉
@memory97 ja mam problem zaspat, ked ma Tamarka v noci zobudi, ale ja nie som zvyknuta
@eis4 ze aky napad, musim skusit, ale nam ani prvych spodnych enopuchli dasienka, len taka cervena ciarocka sa zjavila 🙂
@21 no, nasa sa vie strasne zlostit 🙂

kahlan1
5. apr 2011

dobre ráno 🙂 ako sa mate? co nove? cez vikend sme boli u nasich tak mi net nehrozil 😀
my stale nemame ani jeden zubok 🙂
stale sa neplazime ale zato uz sedime velmi pekne

a @vladka84 skusila som jej dat tu 8-zrnu kasu a vobec ju nenatahuje a celkom ju aj spapa

alure
5. apr 2011

@seagull2404 ja si ako dieťa pamätám pravidelne sme chodili na veľkú noc k rodinným priateľom ku Brnu a tam sam mi to neskutočne páčilo.Tradičná veľká noc,veľa krát ešte bol sneh a ak si videla film krakonoš a lyžníci,tak presne tak nejak sa to odvíjalo.Odkedy sa do sviatkov dostala komercia a stali sa niečím iným ako to bolo povôdne myslené tak mi už tak veľa nehovoria a potĺkajúcich sa ožranov po ulici vidieť tiež nemusím 😒 tak som začala hľadať spôsob ako tomu uniknúť a toto nám s mm max.vyhovuje.
@majka35 ......raz určite mojko 😉
@memory97 práve bolo v teleráne aj o "pripravenosti" BA a KE na blížiace sa MS a myslím si že si zase vo svete urobíme renomé ako nepripravená krajina,ktorá nie je v stave niečo urobiť už len s takými vecami ako sú dopravné uzly,o službách ani nehovoriac....
@katkavv máš aj predstavu čo chceš kúpiť,či len tak čo ti "padne do oka" ? dúfam že vám tiež tie korálky pomôžu. Ja som taká vďačná že mi ich @danulienka35 doniesla 😉
@akika722 😉

eis4
5. apr 2011

@seagull2404 spodne sme ani my nemali opuchnuté,to som si všimla až ked ma hryzla pri kojení 😉

akika722
5. apr 2011

@memory97 prišiel...dažd 🙄

seagull2404
5. apr 2011

@alure vidis, asi je to stale o tom, co ti rodina ukaze, potom to posuvas dalej 😉 u nas je Velka noc krasna, aj pondelok ako-tak prezijem, skor ostavam doma doobedu, aby si dedko uzil, a potom vyletujeme, takze ozranov nevidim tiez 😀 ja ako dejepisar, musim tradicie dodrziavat, ved ako by to bolo 😅
@eis4 nestras 😉 ja nemyslim, ze anm tie vrchne idu, ale zvedava som 😀

evanns
5. apr 2011

@majka35 pani somTi pisala vcera...zajtra mozeme? kaveju???

kvietok121
5. apr 2011

ahojte tolko straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan nedocitam
@memory97 to su ja som tiez rak, ale levy su palicateeeeeeeeeeeeeeee, a matejko je poriadne, ja uz sa tiez trosku snazim, lebo vidim ze bude mat riadne tvrdu povahu
@hajatanufus moja to je mi luto ze si mala s maminou taky rozhovor a ze sa tak chova, ved by mala byt stastna ze ta konecne pocuje ach jo
@eis4 @seagull2404 @danulka3 uvidime rano napiseme 🙂

alure
5. apr 2011

@seagull2404 tak to je super 🙂 hlavne aby boli všetci spokojný 🙂 Ty si dejepisárka ? waw aj môj švagor aj keď on momentálne učí dejiny umenia a neviem čo všetko,ale on má tak hlavu že vytiahne skutočnosti o niekom z historie a my všetci okolo sme úplne mimo,lebo také vedomosti ani bežne v knihách nenájdeš 😀 a kurzy AJ? alebo som to zle pochopila?

majka35
5. apr 2011

@evanns ta dalo by še a o koľkej?

alure
5. apr 2011

@majka35 som rada s tebou že Barborka má taký úspech,aj keď pravdepodobne to bude dieťa so zvýšením IQ a poviem ti z vlastných skúseností,tak skoro z toho nevyrastú 😖 Oliver má čoskoro 9 rokov a je to ešte stále občas o tom že príde AMOK a ja to riešim ako ty,hoď sa o zem,rob čo chceš,väčšinou zavriem dvere do izby a poviem mu že kým sa neukľudní tak ho nechcem vidieť,lebo vtedy riešiť (ako zvyknú niektoré učiteľky) danú vec a rozoberať ju nemá význam,dieťa ešte viac stupňuje nervozitu ..musí to prejsť samé..ale aj ja sa utešujem že "veď s toho vyrastie" len neviem kedy 😝

evanns
5. apr 2011

@majka35 o kolkej chces 😉

mirmaj
5. apr 2011

ahojte,
@akika722 gratulujem k 8. mesiačikom
@majka35 Terezka ťa nechala krásne oddýchnuť 😉
@seagull2404 a tebe všetko naj k dnešným meninám, veľa zdravíčka, lásky a nech je domček rýchlo hotový podľa vaších predstav a vy šťastný v ňom 😉

alure
5. apr 2011

@mirmaj ahoj moja krásne meninky prajem 🙂
@seagull2404 u teba som si nie istá ako si krstená ? Miroslava či Miriam?

evanns
5. apr 2011

@akika722 juj vseeeeetko naj...naj rostne hlapec 😀

mirmaj
5. apr 2011

@alure ďakujem 😉
@seagull2404 aha to ma nenapadlo že by si mohla byť ešte aj miriam upps 😉

seagull2404
5. apr 2011

@alure jj, ucim kurzy AJ, ja mam anglictinu - dejepis, ale malo som ho ucila, tak som uz skoro vsetko zabudla 😠
@mirmaj jeeej, dakujem moja 😀 aj tebe nech sa splnia vsetky snicky 😉
@alure Miroslava som 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre