♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
6. apr 2011

@evanns @majka35 inak baby, som vam po vcerajsom odvolani kavy chcela napisat, ze kaslite na to, stretnete sa v juni a date kavu v Brezne 😀 ze to by bolo, dve Kosicanky musia ist do Brezna aby si mohli dat spolu kavu 😀 😀 😀

majka35
6. apr 2011

@evanns no tak takto sa žije na materskej ... 😀 tvoja buď spí, alebo sa v jednom kuse smeje

@vladka84 ďakujeme

majka35
6. apr 2011

@mirmaj ja som si presne dnes spomenula, že by som si ich aj urobila, idem urobiť aj ten šalátik, čo dala receptík evanss ... skúšala som aj tie pečené, opečú sa pekne celé, mne chutili aj také, ale môj mm hundralm že vyprážané sú vyprážané ... viem, zdravšie sú tie bez oleja, ale fakt je v chuti veeeľky rozdiel ... ale ja si svoje asi tiež upečiem

mirmaj
6. apr 2011

@vladka84 tak aj ja ich tak urobím presne aj mne to preto vyhovuje čo tebe 😀

majka35
6. apr 2011

@vladka84 no jak kukám, tak kukám tak asi to tak bude 😀

mirmaj
6. apr 2011

@majka35 kedže ja neviem ako chutia tie vypražané kedže ich nerobievam nam budu chutiť aj tieto určite 😀

evanns
6. apr 2011

@majka35
@vladka84 😀 😀 😀 ale no 😝

mirmaj
6. apr 2011

@majka35 a Terezke všetko naj k 8. mesiačikom 😉

seagull2404
6. apr 2011

@majka35 presne to som myslela, ze este aj skolu mas, ja by som zas chcela, aby ma mm do roboty nenahanal, ja mam potom pocit, ze musim vsetko stihat a nevenujem sa tak Tamarke ☹ ale nemozem mat vsetko, aj dom, aj doma byt, na druhej strane, ked som isla pondelok do roboty, normalne som sa tesila, ze vydychnem 🙂 ale to zavisi, ku akym studentom idem 😎

my tie krutonky papame k tejto polievke http://www.zdenekpohlreich.cz/kniha

katulkaaaaaa
6. apr 2011

dobre ranko
@eis4 mi sme mali noc aku kazdu druhu,stale dokola aj 4krat papame stavali sme ale az o 7mej cize som relativne vyspata 😉 ale simonkovi sa prerezavaju horne zubky tak placeme,nosime sa teraz spinka
@memory97 mas moj obdiv cvicit pred nejakym peknym chlapom to neviem ci by som zvladla 😅 ale doma cvicim rano aj vecer tak zase sa mi to pomaly rozbieha smerom dole
baby vcera som mala maleho prvy raz v sportaku vobec tam nechce byt ☹ asi dam naspet vanicku,zrejme mu vadi ze mna nevidi....vase deti s tym nemaju problem?ani neviem co mu dat ci deku ci co,vo vanicke sme mali fusak

eis4
6. apr 2011

@vladka84 u nás to budu asi tie zubky lebo ináč nemávame takéto noci,sice býva hore často ale dám čajík a spí dalej ale teraz aj nám pomáha len cecík 😀

majka35
6. apr 2011

@mirmaj ďakujeme 🙂

katkavv
6. apr 2011

dobre ranko 🙂

zhrunutie vcerajsieho nakupovania _ prazdne regale v Bipe 😖 😖 😖
par hippiek a kasi tam este bolo, ale ze uplne nestihali v bipe dokladat, slovac to tam hned rozkradla a nakupovali na viac plnych vozikov, no tak totok nemusim 😢
ale neva, aj ked nie su zlavy sa tam oplati ist 😉

katulkaaaaaa
6. apr 2011

@evanns stale hovorim ze natas je uzastne dieta 🙂

majka35
6. apr 2011

@katulkaaaaaa dala si ho sedkať? lebo väčšinou deti majú radšej športový, ako vaničku ... moja sa tvárila po 1. ako by tam sedela od narodenia

21
6. apr 2011

@majka35 aj my mame jeden, no ten sa jej prerezaval 2 tyzdne!!!!!!! ak aj dalsie.... 😠 ☹ ☹ ☹

21
6. apr 2011

@memory97 dakujem, este som nemala cas na to poriadne mrk...

seagull2404
6. apr 2011

@katulkaaaaaa nam tiez trvalo, kym sme si na sportak zvykli, ale ja mam taky, co si viem Tamarku otocit k sebe, vadilo jej ani nie, ze ma nevidi, ale ze jej fuka rovno do tvare, a davam je teraz len taku tu zipsovaciu deku, co sme mali vo vajicku, lebo sa cez nu daju prevliect popruhy
@katkavv 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
6. apr 2011

@majka35 ano sedel ale stale si akoby isiel lahnut zosuval sa stokrat som ho napravila....a nakoniec zacal plakat 😒 boli sme vonku cca 15minut zacalo prsat...neviem ci je taky uboleny z tych zubkov alebo tam proste nechce byt...vo vanicke ho tiez uz vozim po sedacky a tam sa mu pacilo,dnes u nas pocasie hrozne zima,zamracene ak nebude prsat skusim ist na kociku
@alure ti poviem prihodu....moja svokra stretla znamu a povedala jej ze ja peciem torty 😀 😀 😀 chapes toto???a ona mi vola ci jej upeciem na sobotu...tak som jej to vysvetlila ze ja sa len ucim,a ona ze to nevadiii ze to je pre vnucku ze staci uplne jednoducha,no tak budem mat premieru,baby drzte palce snad to dobre dopadne 😲

mirmaj
6. apr 2011

včera ste tu spomínali že vám deti odmietajú kupované príkrmy, Tamarka žiadne nejako extra neoblubuje ani kupene ani varené, ale chcela som jej už zaradiť cestoviny a nevedela som ako ich pripraviť tak som ich radšej kupila a tie jej neuveriteľne chutili, ešte asi na nič tak neotvarala pusinu ako na toto papanie, kupila som tieto na foto
@katulkaaaaaa ani nám sa na začiatku nepáčilo ale už si pomaličky zvyká 😉 ale tak ako sme predtym chodili do kočíka spávať, tak v športovom nezaspí, musí kukať ale nevydrží dlho tak max hodinku a pol a potom musíme isť domov spinkať, vonku už nevie zaspať, čo mne aj zasa vyhovuje že sa naučila spávať doma, ale zasa je to obmedzujúce ked chcem niekam isť, no všetko ma svoje výhody aj nevyhody 😀

majka35
6. apr 2011

@seagull2404 takúto hráškovú robím aj ja, milujem krémové polievky, v podstate ja som polievková všeobecne, aj vajíčkovú a rascovú mám rada, aj ťažké desiatové ... to je jedno, len nech je polievka

prečo ťa mm núti do práce? kvôli peniažkom asi, ja budem musieť terezku dať tiež do jaslí tak na 1,5 roka, ako išla barborka, máme hypotéku a s tou našou materskou si neviem predstaviť prežiť .. mm hovorí, že to nejako zvládneme, ale ja sa viem vzdať dovolenky pri mori, aj všelijakých somarín, ale na zdravej strave a na svojich deťoch šetriť nechcem ... ešte sa musím rozhodnúť, či pôjde do jaslí, tie jasle sú fantastické, tety sú také úžasné, silno veriace, milujúce ... alebo dám do starostlivosti kamarátke, tá je nezamestnaná, má malého syna a dcérka chodí s barborkou do škôlky, ona je ochotná sa starať aj o terezku, ale mm veľmi nechce

evanns
6. apr 2011

@majka35 a vsetko naj terezke!!!

majka35
6. apr 2011

@katulkaaaaaa supeeer, tak potom prosíme foto 😀

majka35
6. apr 2011

@evanns ďakujeme evička, ďakujeme

mirmaj
6. apr 2011

@katulkaaaaaa super ako sa rozbiehaju "kšefty" držíme palce nech sa vydarí 😉 presne takto začala aj sesternica piecť na MD a teraz už je profesionalka 😉 ak budeš mať niekedy čas a chuť, tak kukni u mňa na FB cez priateľov Helena Šedíková má v profilovke aj tortu a vo foto ma naozaj krásne kusky čo piekla 😉 možno naberieš inšpiráciu

katkavv
6. apr 2011

@akika722
moja vsak som tam bola vo stvrtok a povedali, ze to budu mat az okolo 25.4.
takze teraz to tam urcite nemaju .... musis pockat alebo inde zohnat 😕

evanns
6. apr 2011

@katulkaaaaaa 😉

a uz je hore 🙂

vladka84
6. apr 2011

@katulkaaaaaa 😀 😀 😀 no vidis a uz je z teba cukrarka, ani nevies ako...ale neboj, urcite to zvladnes 😉
inak, ja som raz dala robit tortu jednej znamej, lebo mala v skolke vycapene plagaty a naozaj tie torty vyzerali dobre - no chutila :o======= piskot bol ako kamen! 😠

memory97
6. apr 2011

Pozrite, co som nasla pre nase ratolesti k prvemu rocku: http://www.alinka.sk/c/sladkosti-k-1-narodenina...

majka35
6. apr 2011

@mirmaj dnes uvarím terezke také cestoviny, mám doma také miniatúrne hviezdičky aj brokolicu, tak jej spravím "smotanovú" omáčku zo sušeného mlieka a brokolice ... moja už si zvyká na väčšie kúsky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre