♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
6. apr 2011

@evanns no načase 😀

evanns
6. apr 2011

@katulkaaaaaa juuuj budeme silno drzat palce ale ty si sikulka to zvladnes a torta bude krasna!!! 🙂

majka35
6. apr 2011

@memory97
http://www.mimibazar.sk/recepty.php?user=0 ja som barborke robila túto, tú som milovala aj ja ako dieťa

eis4
6. apr 2011

@katulkaaaaaa moja je v bugine od 6 mes a vobec jej to nevadí.moja naopak kričala vo vaničke a v bugine je vytešená 😀 😀

katkavv
6. apr 2011

@majka35 vsetko naj naj prajeme s kajkom malinkej 🙂

seagull2404
6. apr 2011

@majka35 presne kvoli hypoteke, nenuti ma tak doslova, len proste chce, aby som v septembri isla normalne na 8hod, co ja nechcem, tak radsej nahanam kurzy a tak, ja prave nechcem Tamarku dat do jasli na cely tyzden

majka35
6. apr 2011

@eis4 presne aj moja

@katkavv ďakujeme 🙂

memory97
6. apr 2011

@seagull2404 nemam ziadne, ale popozeram, ci nie su tie silikonove formy na to🙂 tie su roznych velkosti🙂
tento som nasla: http://www.e-kociky.sk/?633,caddy ale mne sa aj tak viac paci ta buginka http://www.babyhit.cz/kocarek-nuna-pepp-2011-li... len je omnoho drahsia. No a ten caddy, len kvoli tomu, ze nas sportak zabera v aute strasne vela miesta a je problem tam potom este nieco dat, ak pojdeme k rodicom. Preto nad nim uvazujem, len je to polsky vyrobok, tak by som ho radsej videla, ale u nas nie je v obchodoch...

majka35
6. apr 2011

@seagull2404 ináč ja teraz hovorím a keď príde deň D, tak ju nedám 😔 je to ťažké, ale po pár dňoch barborka začala jasličky milovať a domov mi nechcela chodiť 😀

evanns
6. apr 2011

@katulkaaaaaa aj nam nechce byt v tom zelenom HAUCK CAPRI zatial lebo nas nevidi...ale v sportiaku co mame z 3kombinacie vydrzi aj cely den, v nedelu som bola von od 10:00 do 17:30...ale otacam si ju k sebe...podla mna aj tato faza prejde ze nas chcu vidiet a potom vyuzijeme vsetky krasne sportiaky a golface 😉

memory97
6. apr 2011

@majka35 presne na tuto torticku som myslela, je nenarocna a rychlo spravena🙂
malinkej blahozelame.-)

seagull2404
6. apr 2011

@majka35 nam, ako urobis tie cestovinky?

evanns
6. apr 2011

@memory97 ten caddy je funkcne super...ale nuna je krajsia 😉

katulkaaaaaa
6. apr 2011

@mirmaj jasne hned mrknem dokial malinky spi
@majka35 no mne vcera moc do smiechu nebolo 😀
@vladka84 tak dufam ze ta moja nebude ako beton,tu co som robila minuly tyzden som davala ochutnat asi 10ludom a vsetci chvalili....jezis baby mne sa o tom normalne aj snivalo 😀
@majka35 odkedy mozu deti papat cestoviny?ja by som uz malemu skusila vkuse je to iste....nema rad ryzu tak akzdy den zemiaky

memory97
6. apr 2011

@evanns ved prave, keby sa tie dva kociky dali spojit do hromady 😀 😀 😀

seagull2404
6. apr 2011

@memory97 tam mi mame podobny ako ten druhy, ale aj nas zabera vela miesta v aute, hlavne preto, ze doteraz som malu vozila v aute vo vanicke, teraz uz vrchna cast kociara musi do kufra tiez 😉 ale aspon mam na com pracovat, ako napchat do kufra vsetko 🙂 ja som na tutu natrafila u nas v jednom obchode, kde maju take veci do domu,a le boli v akcii za cca 8 eur, inak by som ich nekupila a z netu sa mi nechce len jednu vec objednat a ked objdenam viac, pojdem do minusu 😀 😀

mirmaj
6. apr 2011

@majka35 aj tamarke nevadia väčšie kusky, uvidíš či aj Terezke to bude tak chutiť ako nám 😉

evanns
6. apr 2011

@katulkaaaaaa uz moze Simonko cestoviny bezvajecne urcite!

majka35
6. apr 2011

@seagull2404
ešte pár fotiek z jasličiek, teraz som sa na ne dívala, taká nostalgia ma chytila, aká bola barborka malinká

kvietok121
6. apr 2011

@eis4 @danulka3 @seagull2404 mne je to tiez jedno ja tiez nie som daleko 🙂

seagull2404
6. apr 2011

@majka35 😀 😀 😀 aj tak ju tak nechcem dat 🙂
@kvietok121 no, ide aj o tom, ako dlho vydrzime v takom pocasi 😀 😀

katulkaaaaaa
6. apr 2011

@majka35 krasna babulka,a tie jaslicky nemaju chybu 🙂
@evanns no super tak dnes mu ich pripravim uvidime ked bude po mne tak mu budu chutit

evanns
6. apr 2011

@majka35 kraaaasne fotecky a Barborka roztomila rozkosna 🙂

majka35
6. apr 2011

koliesko póru na masle, pridám mrkvu, brokolicu, povarím a rozmixujem s mliekom rozrobeným s kukuričnou múkou, no a nakoniec pridám hviezdičky

@katulkaaaaaa mne povedala lekárka, že od ukončeného 7. mesiaca

@mirmaj tú HIPP-ku som dávala barborke a tiež jej veľmi chutila ale terezka radšej varené od mamky 🙂

majka35
6. apr 2011

@seagull2404 veď jasné, ja ťa ani neprehováram, to len na ukážku, aký som ja mala strach a nakoniec barborka bola spokojnejšia ako doma a stále sa do jaslí pýtala 😉

kvietok121
6. apr 2011

@seagull2404 ved to ved nemusime dnes mozme aj inokedy @eis4 @danulka3 baby rozhodniteeeeeeeeeeeee

majka35
6. apr 2011

ja neviem prečo, ked sa terezka zobudí, tak prvé, že TATA aj teraz tata, tata ... to môj mm jej v jednom kuse opakuje, povedz tata, ja som tvoj tata, tata, nooo, tata a dookola ... už ma niekedy hlava z toho bolí

eis4
6. apr 2011

@majka35 aj my gratulujeme 🙂

majka35
6. apr 2011

@memory97 ďakujeme 🙂 ja na torty veľmi nie som, ale túto fakt môžem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre