♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alienka22
18. dec 2009

ahojte 🙂

tak termin mam 20. augusta 2010. Ale este som nebola na UTZ tak uvidíme čo ako. Len akosi nemám žiadne priznaky zatial a dnes som sa prehupla do 6 tt. Je to v poriadku?

evitkamalicka
18. dec 2009

alienka ja som pri Adamkovi nemala ziadne priznaky, ako keby som ani tehu nebola, akurat prsia som mala troska citlive

willi
18. dec 2009

ahojte, tak ak mozem, rada sa medzi Vas pridam aj ja 😉 ...tiez sme na uplnom zaciatku, ale verime, ze vsetko pojde ako ma a v auguste sa dockame maleho milacika 😵 😵 😵

evitkamalicka
18. dec 2009

willi vitaj 🙂

alienka22
18. dec 2009

evitka dakujem, lebo vcera ma dost silno zabolelo brucho ako na mrchu som hned smykala na vecko ale nastastie ani stopa po krvi. Beriem utrogestan a hadam je vsetko v poriadku. Akurat teraz citim take pichanie v lavom vajecníku 🙂 tak sa hadam ma malinke dobre

willi
18. dec 2009

dakujem evitka, idem si Vas precitat, aby som bola v obraze ako-tak 😀

evitkamalicka
18. dec 2009

alienka neboj, urcite je vsetko ok, len treba pekne mysliet pozitivne

jankaat.
18. dec 2009

willi vitaj🙂

willi
18. dec 2009

jankaat - dakujem, vidim, ze mame termin testne za sebou 😵

alienka22
18. dec 2009

evitka hej myslim pozitivne, len je to moje prvé tehotenstvo tak ani neviem ako sa mam citit 🙂 ale tak strasne sa tesim, že až najradsej by som to uz kazdemu povedala :D ale cakam kym prejde prvý trimester. Poviem to akurat mamine a uz sa na to strasne tesim. To je super že sme tu vsetky na zaciatku 🙂

evitkamalicka
18. dec 2009

alienka u nas to uz vedia vsetci 😅

alienka22
18. dec 2009

chcem ist najprv na UTZ 🙂 bude to potom nase prekvapenie pre vsetkych 🙂, ty si uz boal na UTZ? asi ano

willi
18. dec 2009

ja som mala vcera tiez pocit akoze idem dostat mrchu, ale bolo to len take chvilkove a take popichavanie citim viac v pravo, ale verim, ze drobcek si robi len pohodlne miestecko 😉

evitkamalicka
18. dec 2009

alienka ano vcera mi dr. robil ultrazvuk a mame uz aj srdiecko, fliacik mam v albume

bihan
18. dec 2009

Vitaj wili 🙂

Ja by som si tie tehotenské príznaky pokojne vymenila.. prsia bolia, že a ich nemôžem ani dotknúť a dnes mi je zase od rána zle.. navyše malá sa zobudila 3x v noci, tak som si myslela, že sa pozvraciam cestou do jej izby...A to mi ešte pred týždňom nič nebolo 😝

jankaat.
18. dec 2009

u nas to nevie est skoro nikto 😅 bude vianocne prekvapko...

alienka22
18. dec 2009

evitka tak to je super, ja sa už neviem dockat toho svojho 😉

willi ja tiez citim popichavanie, ale raz vpravo raz vlavo tak neviem - ci si nevie vybrat stranu 😀 alebo su tam dve 🙂

alienka22
18. dec 2009

janka tak to bude super prekvapko pod stromcek 🙂

willi
18. dec 2009

bihan, dakujem 🙂 ....takze Ty tehulkujes v plnom prude 😝 ...no co, musime vydrzat pre drobcekov 🙂

willi
18. dec 2009

alienka, hlavne musime byt v klude a pohodicke, a verit, ze to tak ma byt 😵

willi
18. dec 2009

jankaat, my sme tiez chceli urobit vianocne prekvapko, ale nevydrzali sme 😀 ...vcera sme to oznamili nasim a dnes sa chystame ku svokrovcom 😵

alienka22
18. dec 2009

willi jj snazim sa byt uplne v pohode v praci je nastastie teraz pohoda pred vianocami takze super 🙂

janusa127
18. dec 2009

ani ja som to ešte nikomu nepovedala, ani mm 😀 tiež to bude vianočné prekvápko 😎 viete to len tu na mk zainteresované osoby 😀

willi ja som také pocity na mrchu mala presne pred týždňom, som myslela že dostanem mrchu a odvtedy som to už také nemala len sem tam také popichávanie alebo také pocity že sa tam dole dačo deje 😀

bihan dúfam že ti nevolnosti rýchlo pominú 😉

willi
18. dec 2009

jasnusa a Ty si v ktorom tt? 🙂

michaela80
18. dec 2009

bihan no vitaj v klube zavracanych.... 😀 😀 😀 ale moj doki povedal pokial je zle na zaludku tak babo je o.k. a znicoho nic prestane byt zle este v prvom trimestri tak treba utekat do nemocky... 😀

bihan
18. dec 2009

Michaela, na teba sa ešte nechytám 😀 Celkom slušne sa mi darí s nevoľnosťami bojovať cez deň, všade so sebou nosím zázvorový čaj a ten je na žalúdok úplne úžasný, mäta tiež dobre zaberá, ale keď potrebujem v noci vyletieť z postele, tak nemám šancu niečo riešiť 🙂

Inak s malou mi nebolo vôbec zle.. až na "ťažký žalúdok" niekedy v 10tt to bola super pohodička.. druhé mimi si ma pekne vychutnáva 😀

nina88
18. dec 2009

Ahojte dievcata, tak tu ste... ja som vcera krvacala... bolo to hrozne, myslela som ze odpadnem od strachu... boli to nastastie mocove cesty...

majka35
18. dec 2009

ahojte ... baby, mne vôbec nič nie je, niekedy pochybujem, či som vôbec tehotná 😀 ... jediné, čo tomu nasvedčuje, že sa krásne obaľujem tukom a nemám menštruáciu ... ináč nič, presne ako pri prvom tehotenstve ... u nás to vedia už všetci, že čakáme bábetko

nina ... na tvojom mieste by som sas tiež veľmi bála, ja som pri prvom tehotenstve krvácala v 8.tt, neviem, čo to bolo, dali mi duphaston, poležala som si v nemocnici týždeň a bolo ok
no a chvála bohu nina, že všetko je v poriadku aj u teba

miciatko
18. dec 2009

ahojte tehulky
bihan ten zázvorový čaj kde kukujes v lekárni??
Ja som v stredu aj vo štvrtok piekla vianočne pečivko a som rada že mám potom , lebo mi je dnes príšerne zle
Donútila som sa zjesť aspoň polievku. Inak ma už hodne tlačia na páse nohavice tak sa chystám v krátkej dobe ich upraviť na tehotenske nohavice .

janusa127
18. dec 2009

willi ja som 6tt 🙂

nina by som sa dolakala tiež riadne...

...ohlasujú sa mi nevoľnosti, je mi už vyše hodinu pekne zle od žalúdka 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre