♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

gabusssa
4. feb 2010

Inak Vás dievčence, čo máte malinké detičky obdivujem. Ja si vždy vravím, že to by som asi nezvládla. Ale zrejme, keď sa musí, zvládne sa všetko. Môj malý - veľký 🙂 je teraz skoro stále u svojho otca, lebo to má blízko do školy, aspoň nemusím ráno vstávať a voziť ho. A chvalabohu variť tiež nemusím, lebo to by ma zničilo...Už sa na seba aj hnevám, že som takáto neschopná, ale nemám energiu. Akurát pracovať sa donútiť musím...ale aj to s problémami.,,

rosienka
autor
4. feb 2010

caute...deni, ach zase spinis? 😒 dufam, ze zajtra ked pojdes k dokymu, tak sa vsetko vysvetli, ze to nic nie je...najmä lez alebo sed v klude a nikam sa za malym nenahanaj

ja, dnes mam za sebou "prvy" pracovny den po dlhom case...to je strasne, ja neviem, ako to tak vydrzim, mne sa tak nechce a stale citim vsade len vycitky, ze ake mali oni bezo mna straaasne problemy, skoro prisli o zakazku, lebo klientovi je jedno ci maju dost zamestnancov, ci nie...a tak som to dostala pod nos a vraj dufa, ze teraz nebudem kazdy druhy tyzden doma...a pod. Ja mu na to, ze mam sice v umysle robit co najdlhsie, ale zarucit nic nemôzem, neviem ako sa budem citit...a ze od leta si musi aj tak hladat nahradu. Sef cely akoby z hrusky padnuty, ze ako to, ze len problemy mu pripravujem...a je ze, ved idem predsa na matersku... Ja neviem, ci si ten debil nemyslel, ze len co odrodim budem letiet do jeho sprostej firmy hrdlacit... fakt nie je normalny. Uz mam normalne obavy, ci si budem môct byt tak "drza" a ist na dovolenku. Pôvodne som chcela kazdy1-2 mesiace na tyzden, ale asi na to môzem zabudnut 😖 😠

inak mavam stale castejsie take pichanie v brusku, takze moja princeznicka si robi miestecko 😵

ozaj baby, rozpravate sa, ci spievate a citate svojim babenkam? ja sa snazim, ked sa da a chcem co najviac 😵

bihan
5. feb 2010

Rosi, do 20tt mimi vôbec nepočuje a až okolo 28tt reaguje na silnejšie zvuky, takže na spievanie pre mimi sa zatiaľ nechystám, ale rozprávam sa s ním stále 🙂

Inak Rosi, ty si v Švajčiarsku, že? ako je to s materskou? Ostávaš po materskej doma, či chceš do práce?

Sára ako mimiko spala v pohode cez deň do deviatej-desiatej, o siedmej uložená na nočný spánok... a asi od 1,5r si to pomaly všetko skracuje 😝 ale aspoň do postele chodí okolo ôsmej.

denisocka
5. feb 2010

idem do nemocnice, noc bola Ok a rano čerstva krv + tiež podozrive kusky,majte sa

leteku
5. feb 2010

denisocka - strašne veľmi ti držím palce

denisocka
5. feb 2010

bože,čas sa mi vlečie. od 6.45 čo som bola na vecku do teraz sa mi zda večnosť. čakam na svokra,že ma vezme do nemocnice,lebo mm je chorý a vonku je hrozna kosa a maly tiež kus kýcha..tak čakam a chodím a stresujem .... bože .

jaz
5. feb 2010

deni, drz sa!

ja som sa par dni neozvala, tiez sa mi po 2 tyzdnoch vratilo spinenie - najviac rano, k veceru slabne az zmizne, cez noc nic a rano znova 😒 Doktor s tym zial nic nenarobi, placenta sa musi posunut vyssie a strasia ma nemocnicou, ale moja mala je taky mamin privesok, ze asi by sme sa zblaznili jedna aj druha 😝

tak sa drzte kocky, idem sa natiahnut na zem a hrat sa s mojim pokladom 🙂

evitkamalicka
5. feb 2010

dobre ranko

deni drzim palceky

maculienka123
5. feb 2010

deni myslime na teba vsetky

press
5. feb 2010

Dobré ránko, dlhšie som tu nebola.
Deni držím palce
Mne už druhý deň nie je zle, tak možno to už prešlo. Ináč nemám nič nové, len sa nemôžem dočkať stredy, lebo po 6 týždňoch uvidím nášho drobca a dúfam, že je všetko ako má byť.

zuzannas
5. feb 2010

Dobre ranko babulky,

DENI: Drz sa!! nech je vsetko OK!!!

Inac aj my chodime spat okolo 21-21.30 a vstavame okolo 8.30, niekedy zaspi aj okolo 20, ale to ked cez den nespinka, nastastie je to tak max. raz za tyzden (klop-klop)

Lenadka, aj ja som taka stastna, ze ho mam!! je to moje slniecko najkrajsie! 😵 😵 musim mu tiez davat neustale pusinky, ale maly je na nervy ked su vlhke, hned sa potom utiera a vravi mami nebozkavaj ma tolko! 😅

pipi1211
5. feb 2010

dobre ranko! tak mne sa dnes spustila krv z nosa.... som myslela ze teraz sa tomu vyhnem a nic 😒

inak vcera na poradni ma objednali dnes na krv a ja som na to vecer uuplne zabudla ani budik som si nenastavila a ked som sa dnes rano zobudila tak som zistila ze som tam nebola 😠

dnes som mala krasny sen uz asi tak 3x sa mi snivalo ze babatko uz krasne kopalo a zrazu ma cez brusko/kozu chytilo za ruku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

deni drzte sa!!!!!!!!!!!!!!!

tretulka
5. feb 2010

deni drz sa, velmi drzim palce, nech je vsetko v poriadku

halintoa
5. feb 2010

dobrá ránko kočky 🙂
deni: drž sa, myslím na Teba, všetko bude určite OK, musí
jaz: nemáš to ľahké, držím palce, nech je už placenta kde má byť

ja ž mám za sebou raňajky - sviečkovú s knedľou - na nič iné som nemala chuť 😀 . Len netuším, čo si urobím na obed 😕 . A večer mi drahý prinesie šišky 😵 .

halintoa
5. feb 2010

pipi: krásny sen 😵 , mne sa snívalo, že špiním 😖 , veľmi dúfam, že sa ten sen nevyplní...

zuzannas
5. feb 2010

Ja prave pijem kavicku a zachvilku pojdeme s malym na postu...nech sa trochu prevetra 😀

pipi1211
5. feb 2010

joj tak svieckovu by som si hned dala 😵 😵 😵 😵 😵 😵 boze taku chut si mi urbobila 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisocka
5. feb 2010

Ahojte,hnijem v jedalni a cakam kedy sa mi uvolni postel.som hladna jak vlk! Krvacanie zatial zoslablo,hematom zatial nemam.krcok ok,babatko ok,ma tusim 73mm a 13+3tt to vypocitalo.dopichali ma kde sa dalo a zajtra boze cievkovanie

tretulka
5. feb 2010

deni, takze ostavas v nemocnici, hlavne, ze Ta daju do poriadku...a preco Ta budu cievkovat?

halintoa
5. feb 2010

deni: cievkovanie? 😕 . Hlavne, že malé je v poriadku, už je to velikán 😵 , božíčku, 7cm, to už je hotový človek.

denisocka
5. feb 2010

Tu sa cievkuje bezne

lenadka
5. feb 2010

ahojte, aj mne hali urobila chut na svieckovu, preto ju planujem spravit cez vikend, dnes budu zemiakove placky, mm isiel do obchodu kupit acidko...

zuzka u nas dnes taaaaak fuci, ale vcera bolo krasne sme sa vysantili s malou na dvore aj na prechadzke cestou zo skolky, postavila som jej bunker zo snehu na dvore 😀 na pusinky reaguje podobne ako tvoj maly, skor sa necha postiskat, to jej hovorim, ze ma musi stisnut aby som bola lepsia a ona tiez 😀 tak sa stiskame 😵

deniiii, dufam, ze babo bude ok, daj nam vediet a drz sa!

mywiel
5. feb 2010

Deni radsej cievkovanie aby babo bolo ok, asi mas slabsi krcok? A potom sa nebudes uz bat sexikovat ked budes zacievkovana, je to tak lepsie. Sice neviem ako to prebieha ale to zvladnes. Mne dal na posilnenie krcku kyselinu listovu ked mi vybral teliesko vraj na spevnenie krcku... 😕

tretulka
5. feb 2010

no neviem baby, ale cievkovanie je zavedenie katetra do mocoveho mechura, bezne sa robi pri operaciach a pod, mywiel mas na mysli serklaz - zasitie krcka maternice, co sa robi v tehu ak sa krcok otvara , pripadne je oslabeny, napr. tu je o tom viac http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=579

denisocka
5. feb 2010

Cievkuje sa do moc.rury aby sa odobral steril.moc.so sexom a krckom to nema nic.a stale sedim v jedalni a cakam

tretulka
5. feb 2010

tak to som este vazne nepocula, aby kvoli odobratiu mocu cievkovali...nezavidim...drzim palce

bihan
5. feb 2010

Myw, ty asi myslíš cerkláž, cievkovanie je niečo iné.

Deni, bola si aj u svojho lekára, či rovno na pohotovosti?

Inak s tou pohotovosťou, ak si spomínate, ako som písala ešte na Vianoce, že som si tam odsedela 4h so špinením a ani ma za ten čas nezobrali (tak som odišla).. no tak to má dohru.. dnes mi tí chumaji poslali faktúru za konzultáciu!!! To si nedajú za klobúk, čo im v pondelok porozprávam 🙄

tea333
5. feb 2010

Dobre ranko,

Denisocka mrzi ma spinenie 😒 Aspon babo je ok, velmi drzim palce aby si v tej nemocnici nezhnila a coskoro mohla ist domov k malemu..

tretulka
5. feb 2010

bihan, tak tomu sa povie drzost 🙄

denisocka
5. feb 2010

Bihan,dokyna stazuje na urologii,tak som sla hned na prijem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre