♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
6. apr 2011

@kvietok121 dobre 😀 😀 😀 😀

eis4
6. apr 2011

@memory97 to máš asi pravdu,aj moja by hned chcela stláčať už mi vypína a zapína dvd a počítač 😀 😀 😀
bože čo to moje šidlo robi pri kojení to už nie je normálne 😀 kojila som ju poležiačky v posteli,zrazu začala loziť po posteli potom sa ku mne vrátila klakla si ku mne a cucala zhora z druhého prsníka ako som ležala na boku,potom sa k tomu aj postavila tak cucala,potom si k tomu sadla a ked dopapala tak odpadla na bruško ako opitá a spinkala 😀 😀 😀 😀 to ani pri papaní nemože byť v klude???? 😔 😔
idem spinkať,prajem dobru nocku aj detičkám 🙂

hajatanufus
6. apr 2011

@memory97 dakujem urcite pomoze papa

akika722
6. apr 2011

@memory97 dik moja 😵
@hajatanufus ☹ snad zaspinkaju 😉

hajatanufus
6. apr 2011

@eis4 😀 😀 😀 😀 podarena aspon ze uz spinka nie ako moje sidlo 🙂 dobru nocku

akika722
6. apr 2011

@eis4 zlatá 😀

hajatanufus
6. apr 2011

@akika722 uz idem za nimi a pekne si s nimi pohovorim ze toto sa nerobi 😀 dobru nocku

akika722
6. apr 2011

@hajatanufus 😀 dobru

memory97
6. apr 2011

@katkavv juj, veru chudatko malinke. Bude dobre neboj.

memory97
6. apr 2011

@eis4 tak to musela byt riadna komedy🙂

memory97
6. apr 2011

dobru nocku aj ja idem, dnes som akasi unavena, asi to bude tym, ze sme od 6tej hore🙂

danulienka35
6. apr 2011

@memory97 dobru nocku uz som tu a uz nikde nikho no pekne ☹

akika722
6. apr 2011

baby..POZOR NA SVOJE FOTKY...prave som jednej napisala koment k fotke a hned nato pisali baby že to nie je jej foto že ona ich kopiruje!!!!pozor!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠

danulienka35
6. apr 2011

@akika722 a kdo to je? nech ji dam co proto ☹

majka35
7. apr 2011

dobré ránko 🙂

@danulienka35 ďakujeme a všimla som si, že aj vy ste 6., takže aj vám dodatočne blahoželáme

@evanns aaaaaaaaaaaaaa, moja dcéra robila cirkus, že ona nechce ísť na kávu, lebo ona je dohodnutá s Mikuláškom/chlapec zo škôlky/, že sa idú kolobežkovať a príde aj Karolínka aj Radka a ona chce byť s nimi .... som ju prehovárala a ona nie a nie, nech ja idem s Terezkou, ale ona nepôjde ... mm nakoniec rezignoval a povedal mi, chceš si vypiť s kamoškou v kľude kávu, alebo sa hádať s Barborkou ... vrrrrrrrrr .... takže poďme zajtra doobedu, prosííííím, alebo inikedy doobedu, ja sa prispôsobím 😵 😵 😵 a vy ostatné sa nám nesmejte!!!! vidíte, že snaha tu je

majka35
7. apr 2011

@akika722 OMG ... nechápem, možno veeeľmi nešťastná snažilka ... a ešte aj odpíše, že je nešťastná z toho, aká je štíhla ... ja práve kvôli tomu nemám fotky v albume, iba jednu, kde nás tri aj vidno aj nevidno 😀

seagull2404
7. apr 2011

dobre ranko baby, my mame za sebou otrasnu noc a Tamarka je strasne uplackana, ja mam pocit, ze to budu zubky, lebo vsetko mame v puse

Ktore zubky idu dalsie po spodnych prednych????

@akika722 vy si krasne drzite flasku, ja ked ju amarke dam, tak prestane pit a zacne sa hrat 😠
@akika722 a hlasili ste to adminom? to je tak na psychiatriu; ja uz som inak uvazovala, ze dam album uplne prec

eis4
7. apr 2011

@kvietok121 no vidíš tak inde píšu že by sa baklažán mal podávať medzi prvými zeleninami,tak si vyber 😀 už my lezie na nervy že to všade píšu inak.tak teda vyskušam,baklažán by nemal byť alergén 😉
dobré ránko.dalšia dlhá noc za nami 😒 tuto noc som si ju nechala v posteli.ja nechápem prečo chce spať stále krížom cez postel.mm hovorí že je to preto lebo správne by sa malo spať zo severu na juh a ona si vždy tak lahne.žeby sa jej naozaj tak spalo lepšie??

seagull2404
7. apr 2011

@eis4 myslim ze tvoj manzel ma pravdu 🙂 deti to vycitia lepsie; preto som sa aj pytala, ci budes vsetko dodrziavat a som rada, ze nebudes, uz som si pripadala ako nezodpovedna, u nas v rodine nie je ziadna alergia, tak som sa do niektorych veci pustila skor a vy ked sa kojite, tak to mas uplne super 😉

evanns
7. apr 2011

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 v pohodke len zajtra rano o 10:30 mame plavanie tak zajtra doobedu ja mozem len okolo 12:00 najskor...

aaaaaaaaaaaaaaaa fakt sa nam nesmejte...tu uz je urputna snaha 😝

@seagull2404 horne predne 😉

@eis4 moze byt...treba pozriet podla feng suej jak by mala byt postel...my sme museli kvoli tomu postielku malej premiestnovat, dovtedy v nej nechcela nai len byt 🙂

seagull2404
7. apr 2011

@evanns dakujem, tam nic nevidim ☹

liba78
7. apr 2011

Ahojte 😉 dobré ránko 😉
Teda ste sa činili posledné dni. Nemám šancu Vás dočítať. My sme mali "pokazený" net. Ale aspoň som niečo doma urobila. 😀 😀 Malému sa prerezal 4. zub. Takže máme dva dolu a dva hore. Konečne nám došla Kravičková autosedačka. Je úžasná. Už sme ju s mm nastavili do auta, malému sa mooooc páči. Stihla som mu urobiť aj herňu a umyť pár okien. @vladka84 už som tuuuuuu
A malý ma teraz stihol očúrať 😀

liba78
7. apr 2011

@evanns @majka35 baby, vy ste ešte nedali kaveju ????? (sa nesmejem, len čudujem 😵

vladka84
7. apr 2011

@kvietok121no moja, cez den sa kojime rano okolo 6tej, potom okolo 10tej, po obediku dokojime, potom po olovrante a vecer... sem-tam este medzitym ak si pyta, vychadza to tak 5-7x 😒
@liba78 no vitaj 😵
@evanns @majka35 baby, nebojte nic, ak sa vam to nepodari v Ke, date kavu na stretku, to je uz hadam jasne 😉

majka35
7. apr 2011

@evanns tak kedy môžeš doobedu? lebo moja od tej 12.00-13.30 spí ... no ja počkám, kedy môžeš doobedu a prídem, na dvestoosemdesitsedem percent ... poobede ja veľmi nemôžem, keďže musím chodiť vyberať barborku zo škôlky

majka35
7. apr 2011

@liba78 my sme veeeľmi zaneprázdnené ženy s dobrým úmyslom si to poriadne naplánovať, prešpekulovať, "zmenežovať" 😀 aby ten zážitok zo spoločnej kávy bol neopakovateľný, nezabudnuteľný, na ktorý budeme spomínať minimálne dvadsať rokov a ktorý nám vy budete závidieť 😀

vladka84
7. apr 2011

dobre ranko 🙂
inak, dnes sme mali celkom dobru noc, spali sme od 20h. do 6.30 a boli sme hore 4x 🙂

majka35
7. apr 2011

@vladka84 no neviem, či aj tam sa budeme vedieť dohodnúť 😀

majka35
7. apr 2011

@vladka84 moja spala od 20.00 do 6.00 bez budeniaaaaa 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre