♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
7. apr 2011

@akika722 vidis a ty sa stazujes 😎

kvietok121
7. apr 2011

@akika722 to je uzasneeeeeeeeeeeee, ja som bola sama raz ked som chcela poupratovat, tak som ich vyslala na prechadzku ... o 15 min sa vratili 🙂 tak radsej chodim na prechadzku ak nahodou je tatik doma s nimi 🙂

akika722
7. apr 2011

@seagull2404
@kvietok121 baby ved ja som v šoku 😨 ved makam od rana ako fredka..nb v kuchyni upratujem,teraz som dopiekla a ešte šaty na sušiaku+v pračke 🙄 tak si zaslužim byť sama 😅

kvietok121
7. apr 2011

@akika722 moja jasne ze zasluzis, a nielen nachvilku ale aj nadlhsie 🙂 a hlavne viackrat

eis4
7. apr 2011

@majka35 bože čo by som za to dala ,moja teraz vstane aj 20 krát za noc ☹ tá tvoja malá je strašne podarená čo ti povedla v školke ,som sa zasmiala 😀 😀 😀
@kvietok121 bože to by som nechcela,ja som ešte na testoch nebola možno by som toho mala aj viac 😒
@majka35
@evanns ja som bola dnes konečne na káve s kamoškou s ktorom som sa dohodla ešte ked som bola tehotná niekedy v máji 😀 😀 😀 ani nám to nejak nevychádzalo
@seagull2404 také detičky skor rozprávaju správne,aj ja sa z malou tak rozprávam 😉
ja sa vás snažim dočítať a zemiaky v trube su už čierne 😀 😀 😀

akika722
7. apr 2011

@kvietok121 moja zlata 😀

kvietok121
7. apr 2011

@eis4 mne ich nechcu zopakovat ale ja som si urobila http://www.food-detective.sk/fd/kupit_test.php?... a to vyslo modre na bielom, a mlieko mi potom potvrdili aj z krvi
@akika722 tak ako ty

vladka84
7. apr 2011

@akika722 moj mm tiez obcas vezme Karinku aj Timku,ale vacsinou idem s nimi, mne je potom doma samej smutno 😅

nahlasila sa mi svokra dnes na navstevu, pride ale okolo 17h. a predpokladam ze do 19h. odide, no uz sa tesim 😕 nastastie ku nam pride dvakrat za tri tyzdne co je doma - jedenkrat prvy tyzden a potom este raz ten tyzden ked znova odchadza do Rakuska 😅

vladka84
7. apr 2011

@seagull2404 aj my sa doma rozpravame normalne a ziadnu tutuli mutuli, to len ked pride svokra, tak spusti tutututu a mna dviha zo stolicky 😠 a Timka pekne rozprava, niekedy ma sice z nej az hlava boli, ale paci sa mi, ze vie zrozumitelne komunikovat 😉

akika722
7. apr 2011

@vladka84 mne smutno nieje 😅 stale upratujem,ale moja mania ma nuti stale ked prejdem okolo nb,nakuknuť 😅 ..moj muž obe deti vzal teraz 2x vonku spolu...doteraz to odmietal..aj z balkona by skočil len aby ich nemusel vziať oboch...nechapem asi mu preplo 😀 ale dobre preplo

jankasramka
7. apr 2011

ahojte baby ja som uplne zlikvidovana, mateo zacal strasne zle spavat. uspavame 2 aj 3 hodiny. priserne nieco ako ked bol maly. ide mu dalsi horny zub tak ja dufam ze je len koli tomu.
inak mam cele ramena dohryzene. vam to nerobia milaciky? on sa akoze prituli a zrazu len haaaaaaaaam. a brutal hryzne az do krvi....

ja som strasne vycerpana. vy ako zvladate? ja ked som nakukla sem a citam ze akika tebe chalani tak pekne a hlavne SKORO zaspia tak ma skoro porazilo ze preco prave ja???????!!"!!! 😔

eis4
7. apr 2011

@jankasramka posielame Mateovi pusinku. aj nám idu teraz horné zubky a v noci je hore aj 20 krát. ☹ zobudí sa dám čajík,5 min spi a zas kričí zas dám čajík zas 5-10 min spí a toto robí aj do 3tej.začala spávať krížom cez postel , ked ju otočím rovno za 2 min je zas krížom ☹ ☹ no hruza už aby mali tie zubky vonku .ja som už tiež unavená oči mi klipkaju celý deň ☹ ale cez deň spinká akurát už vynecháva 3 spánok takže je hore od 14alebo15tej do 20tej

fialka5959
7. apr 2011

Ahojte BABY 🙂 ako ste na tym s chodak? Uzivate???????????

jankasramka
7. apr 2011

@eis4 mne sa niekedy zda ze som strasna matka, ze to materstvo absolutne nezvladam ☹
mam pocit ze sa iba stazujem ☹
vcera sa mateo chytil zas dakeho umeleho kyblu a postavil sa ako to robi so vsetkym akurat ze ten kybel sa prevalil a on zo stoja tresol dozadu hlavou na zem. a my mame vsade dlazbu. tak to zadunelo ze som skorozamrela ☹
akoze sa mi zda ze ja na neho vobec nestacim. pripada mi to trapne lebo ved mam len jedno dieta. ini maju aj 5 aj 10 a v pohode zvladaju 😒

seagull2404
7. apr 2011

tak vitaj v klube priharok 🙂 @vladka84 @eis4 mne to ani inak nejde, je mi to neprirodzene 🙂 a ako sa niekedy zabudnem v obchode, komentujem vsetko co robim a dnes sa za mnou taky starsi parik obzeral a pa hovori asi manzelke, ze "ale ved jej to dieta spi..." a ja dalej bla-bla 😀 😀
@jankasramka ono je to asi o zacviku a skusenostiach pri tych ostatnych, my s jednym vsetko tak prezivame a ja mam niekedy pocit, ze len hundrem a dudrem a je zo mna stazovatel, asi to chce cvik 🙂 on sa ti uz takto postavi??? waw; to spanie prejde, neboj, aj my mame take fazy, ze normalne musim niekedy aj odist ☹ akkika je v tomto smere strasne demotiujuci faktor, ja som tiez nemala este klud a potom som vecer podrazdena z toho, aj v kociari strasne mrmci, kym zaspi, ono to asi chce jeden den vypnut, ja napr. v robote oddychnem
@akika722 ty nic nezistuj, len dakuj bohu a pros, aby to nebola nejaka amnezia chvilkova 😀 😀 😀

eis4
7. apr 2011

@jankasramka ale prosím ťa. naša Nelinka minulí týždeň padla z gauča a to som sedela vedla nej 😒 mali sme ho rozložený,hrala sa vedla mna,mm mi niečo hovoril tak som sa na neho pozrela a zrazu len buchot a rev 😖 😖
tento týždeň som bola na záchode a ona si otvorila krabicu z tabletkami do umývačky,vybrala tabletu z velkého sáčku a rozbalila si ju a cmulala 😖 😒 😢 😢 skoro som dostala infarkt 😲
dnes ráno som zadriemala a zobudila som sa v poslednom okamihu,už zas išla skočiť z postele 😒
ešte sa nám to stane velakrát a nič s tým neurobíme ☹ a hlavne pri našich 😀 😀
a ako píše seagull je to len o cviku
jaj a predtým som zabudla že aj moja hryzie odkedy jej vyšiel 1. zubok,prsty,bradavky,nos,líca.........................
@seagull2404 ale som sa nasmiala 😀 😀 😀 ja sa tiež z malou rozprávam v obchode 😀 aj sa jej pýtam čo kupime 😀 😀

eis4
7. apr 2011

@fialka5959 ?????

hajatanufus
7. apr 2011

@akika722 ahojky a mas papierik o reklamacii ze kedy si to tam odniesla lebo reklamacia musi byt vybavena do 30 dni inak mas narok na vratenie penazi a ak nie tak ju treba dat na obchodnu inspekciu na to je predsa zakon a nie jej mudre reci 😠 ale nic jej nehovor len ak nahodou to nebude riesit chod rovno na inspekciu a potom uvidi tu pokutku 😀

evanns
7. apr 2011

@kvietok121
som si vybavila na zajtra ze tiez mm s nou pojde do vody...ja ju chcem fotit, lebo neviem ci sa nam este dakedy podari ist obam tam 🙂
@eis4 no vidis tak to my sme s tou kavou na tom este lepsie 😉

hajatanufus
7. apr 2011

@jankasramka vobec nie si nanic matka take veci nehovor proste su kludnejsie deti a zivsie a velmi zive a ty mas velmi zive nasa vcera v nepozorovanej chvilke sa priplazila k spinavej plienke co nechal mm na zemi a ja ze je nejak ticho ked som zbadala co robi skoro som skolabovala ona sa stou pokakanou plienkou hrala a samozrejme do pusy blleeeee 😝 😝 😝 😝 😝 a to ani zdaleka nie je ako mateo inak k tym zubkom mala ma spodne jednotky tak na mm ale ide jej aj vrchna 2 a este ma aj ostatne hore navrete a tiez sa v noci kojime nespocetne krat hlavne po polnoci ja jej na noc davam aspon nurofen alebo calpol aby ju to tak nebolelo a kludnejsie spinkala tak dnes v noci spinkala od 9-12 a potom uz kazdu hodku a pol bola hore ale len cucla a dala som ju spat a tak az do pol osmej takze ako tak som vyspata no zajtra skoro rano vstavam lebo idem do londyna tak dufam ze to nejak zvladneme 🙂

hajatanufus
7. apr 2011

@majka35 mas podarenu malu s tymi recami mne sa to tiez paci aj my s detmi rozpravama ako s dospelimi a ziadne tutuli mutuli aj ked lucinka este nerozprava ale verim ze sa coskoro rozrozprava zato vie zopakovat aj tazke anglicke slova napr. airplane cize lietadlo alebo tak uci sa vlastne dva jazyky takze to ma tazsie aj ked s nou rozpravame vacsinou slovensky ale v ,meste a na ihrisku zase anglicky aj ludia sa jej prihovaraju anglicky a myslim ze to vnima ze to nie je rovnake

kahlan1
7. apr 2011

Ahojte ja vas vobec nestiham :( cez den uz nezapinam pc aby sa venovala len Anetke a vecer som strasne unavena ☹ ☹

@jankasramka, @eis4 aj mne Anetka spadla zo sedu a hlavicku buchla o plavajucu ☹ tiez som si to strasne vycitala ze som hrozna mama ale tak asi sa to ustriehnut neda

@vladka84 neskusala si kasicku?

@seagull2404 to je normalne ja tiez s Anetkou stale kecam aj ked ma totalne ignoruje niekedy 😀 😀
a my tiez zaspavame tak ze tvaricku musi mat uplne zarytu niekde - je ako taky krtko 🙂

@alure, @katkavv v tom bazene ste suprovi vsetci 4 😀 😀 skoda ze nam to nevyslo

hajatanufus
7. apr 2011

@akika722 ahoj kde si sa stratila rozmyslala som o tej podvodnicke ze bude mat medzi detmi 11 mes rozdiel je v 10tt a jej malej ci malemu uz idu zuby tak potom ako stare dieta ma? som si citala trochu tu diskusiu 😝 😝

kahlan1
7. apr 2011

@hajatanufus to je fajn ze bude vediet dva jazyky na deti sa to nalepi rychlo 😀

a je tu este niekto bezzuby ci len my????

hajatanufus
7. apr 2011

@kahlan1 ahojky ako sa citis a co male? krasne sa ti to krati uz mas vacsiu polovicu za sebou a ako ste dopadli na usg srdiecka? ja som s lucinkou tiez bola ked som ju cakala a bolo vsetko o.k. a po porode mala slaby selest na srdiecku a ja som koli tomu strasne plakala ale to bolo aj koli poporodnej depresii a potom sa to upravilo uz mi potom nikto nic nehovoril pri nej som sa tiez viac nachodila po dr. najprv ten selest ale to riesili este v porodnici potom ten krk co nevedela otocit na druhu stranu tak sme cvicili vojtovku potom mala zrasteny jazycek tak jej to museli podrezat a este jej museli cistit a prepichovat slzne kanaliky takze som si uzila 😒 inak aj nam uz rachel viac krat spadla z postele a aj lucinka naozaj sa niekedy tomu neda zabranit 😒 a katke co sa stalo s kajkom jako naschval vcera na plavani zase chudacik spadol a udrel si hlavicku ale je v poriadku a to ho nechala asi minutku s inou maminkou a ta ho neustrazila ako mala ☹

hajatanufus
7. apr 2011

@kahlan1ano to je pravda a lucinka je sikovna... dnes sme jej kupili taku jednu hracku na rozvijanie rozumu skusim pohladat na nete a hodim link je to vhodne uz od 9 mesiacov do troch rokov takze to vyuziju obe baby a potom aj babatko.... este sa niekto bez zubkov najde urcite nie ste sami 🙂

kahlan1
7. apr 2011

@hajatanufus mam sa dobre a aj UTZ na srdiecko dopadlo dobre tak sme radi ale este mam ist na kontrolu
tie pady to este asi len pridu ked zacnu chodit 😉
ty si si teda riadne uzila pri Lucke :( verim ze pri druhom uz bude vsetko ok a tebe pri tretom ?

hajatanufus
7. apr 2011

http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Toys/Learn... da sa to rozlozit na mensiu a vacsiu vysku podla veku dietatka a ma to aj mikrofon su tam rozne pesnicky dietatko sa uci rozoznavat zvuky hud nastrojov farby cisla atd je to naozaj dobra vec neviem ci to je aj na sk ale ak ano tak odporucam my sme to kupili za 20 libier v tescu ale my sme za to v podstate nic nedali lebo sme maly tesco body ktore sme este zamenili za dvojnasobok takze som rada ze sme to mohli ku[pit dokonca mali posledny kus povodne sme isli kupit kocik ale ta akcia na vymenu bodov za dvojnasobok sa na kociky nevstahovala tak sme odisli s hrackou a nelutujem

hajatanufus
7. apr 2011

este chcem kupit malej toto choditko a tiez ho maju za 20 libier http://www.bombahracky.sk/hracky-pre-najmensich...

danulienka35
7. apr 2011

Nikolka kupila klobucik malej -velkej 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre