♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
8. apr 2011

@katulkaaaaaa kraaaaaaaaaaaaaaaaasne obe...Katka ty si veeeeeeeeeeeelka sikulka 🙂

seagull2404
8. apr 2011

@evanns aj nasa by spala akurat ked treba plavat 🙂 mne povedali, ze kvoli blesku, ze sa deticky boja, ale tak sorry, je tam jedno take uvrestane dieta a rozplace vsetkych okolo, tak je to asi aj jedno, lebo jej k tomu netreba ani blesk, ma to trosku zlosti, lebo uz 3 hodiny za sebou len place a place

seagull2404
8. apr 2011

@katulkaaaaaa ty vies robit marcipan???? 😲 😲 😲 a krasna je, nadherna, si velmi kreativna, mnam, posli kustik

evanns
8. apr 2011

@seagull2404 tak keby nasu to vyrusovalo (co ju nic nerozhadze) tak by som povedala mamicke ze ci nechce ist s nou von...ale ved preboha keby som zistila ze to moje dieta stresuje tak tam viac nevleziem...ani keby mi mali prachy prepadnut...za nic!!!!

danulienka35
8. apr 2011

@jankasramka no nemame krcek vobec mojko je to smiesne ale je to tak 😀
@memory97 no nam isly mojko vrchne 4 naraz to bolo nieco a teraz jej idu dole ☹

danulienka35
8. apr 2011

@katulkaaaaaa no Katulka ty sa nezdas sikulka moc VEKLA si 😉 krasnucek su a musia byt uzasne

akika722
8. apr 2011

@memory97 moj mal poharik cca od roka...flašku nechcel ani za svet...noooo---teraz ju mame,na spanie len...ale pil z poharika..od toho roku som mu davala z flaše LOVI ma taky sosačik gumeny mäkky 😉
@seagull2404 moj neznaša všetko dobre čo ja mam rada..soja tofu,špenat,brokolicu mnam mnam 😅
@katulkaaaaaa 😲 😲 😲 😲 😲 umrem NAADHERNAAA ...koksoooo..keby si byvala tu,maš zakazku na azgust 😀 aj na jun 😀

niky13
8. apr 2011

@evanns aj chcem vidiet fotkyyyy, poslem ti ziadost na FB, prosim
@katulkaaaaaa veelmi pekne, a zvnutra su ake?
@danulienka35 a kolko mate teraz zubkov? nam vysli vrchne jednotky a slinta dalej ako das a stale nieco zuzle alebo kuse moje plece ☹ za ako dlho vam isli dalsie zubky po hornych jednotkach?

niky13
8. apr 2011

@evanns
@vladka84 ste spominali nejaku flasku, na ktorej sa da regulovat prietok cumlika - to je aka?

evanns
8. apr 2011

@niky13 to je cumel avent variabilny sa vola

niky13
8. apr 2011

@evanns normalne gumeny? skusim najst

danulienka35
8. apr 2011

@niky13 nam mojko visly hore naraz 4 to bolo nieco dole mame vonku 2 a 2 sa tlacia ☹

niky13
8. apr 2011

@evanns nasla som ho ale teda nechapem ten system, pozriem v obchode a vyskusam doma 😒
ziadost poslana

@danulienka35 no teda ste si uzili, nam vychadzaju von po 2 a mam dost, nie 4 ako vy. My mame 2 hore a 2 dole - zajko malicky a nieco nam este asi pojde ale neviem kde, on nema nikdy naliate ani cervene dasienka len hrozne slinta a vsetko obhryza, aj mm prst 🙂 , tak som zvedava, ktore zuby budu dalsie

seagull2404
8. apr 2011

@evanns vies co, uz mi aj napadlo, ze jej nieco poviem, ale som si zahryzla do jazyka, este stale mi huci v hlave; ja by som to po prvej uz vzdala

danulienka35
8. apr 2011

@niky13 to nasa nic do ust uz som to davnejsie tu pisala ze sa jej zaludok prevraca ak neco da do ust ak sa mi podari ju zajtra cvaknut dam fotot nasho zubacika 😀

evanns
8. apr 2011

@niky13 v pohode pochopis ked vyskusas... 🙂
@seagull2404 sak jasne...hlavne ked jej nie je trapne ze znechucuje inym kurz ☹

seagull2404
8. apr 2011

@niky13 to je taky cumel len, na avent flase i chocco tusim, je taky ten s variabilnym prietokm, maju tri stupne http://www.detskastrava.sk/product/cumlik-s-var... to je taky skor rez na cumli, nie dierka a ako ho dietatko saje, tak sa ta diera otvara, raz sirsie, inokedy uzsie

niky13
8. apr 2011

@evanns mala je hotova herecka, zeby po mamine? 😉

seagull2404
8. apr 2011

@evanns uz by som vsetko prepacila, ale tak trapit dieta, to bol taky panicky plac, kazde sa nam tam rozplace, napr. ked sa prezliekame a pod. ale nie cely cas
@akika722 soju a tofu ani ja nemusim, ale mm miluje spenat 🙂 asi aj viac ako ja 😀 (si sa mala ozvat, ked sa prestahujete, tak neviem, ci mam mamine nieco hovorit, alebo nie)

niky13
8. apr 2011

@seagull2404 pochopila som system, ale neviem si to predstavit v praxi, co to dnes vymyslaju, ked bola moja dcera mala, tak ledva sme zohnali prve avent hrceky a teraz vymyslaju take vynalezy 😉

evanns
8. apr 2011

@niky13 😉 😉 😉

seagull2404
8. apr 2011

@niky13 ja som doma normalne musela navod citat, co nikdy nerobim, som bola v soku 🙂

akika722
8. apr 2011

@evanns fotky su kraasne 😵 a mamina sa nekupala? 😨
som tlk,mam avetku-na čajik aj ten cumel,ale ved to furt tečie rovnako 😅
@danulienka35 vy už mate kooooopu zubkov... 😨 pošli aj nam jeden 😅
@seagull2404 jááááj.. 😀 😀 😀 už chapem ako tp funguje 😅 a ja že či točiť nejak mam.. 😅 ale pije,tak pohoda 😅
@seagull2404 moj vidi špenat a utekaaaaa...ano mojko dam ti vedieť až sa doriešia papiere ohladom bytu ☹ na katastri je ešte všetko otvorene to normalne že poradovnik maju tak ešte behačky,vybavovačky 😒 ...ale ozvem sa ti,si zlata 😵

dnes mi Paťko povedal....aale mamá,chod do riti 😲 😲 😲 😲 😲 😲

evanns
8. apr 2011

@akika722 nekupala...fotila 😉 este sa nakupe 🙂

alure
8. apr 2011

Ahojte mamulienky
moji chlapci dostali novú hru na playko a ja sa ledva dostanem k PC 😠ale zavarila som si sama,čo už 😉 My sme dnes boli na plávaní,potom sme zbehli pre Olivera do BA,do Dráčika vybrať nejakú drobnosť k zajtrajším narodeninám a ešte som utekala na letisko vyplatiť Denisovi letenku 😎 a krásny deň za nami ....na zajtra sa moc teším aj keď sa obávam čo nám počasie prinesie,ale stále dúfam že to ešte môže byť dobré
@katulkaaaaaa tortičky sú skvelé mojko,šikulka 🙂 škoda že nevieme takto cez monitor aj ochutnať 😝
@evanns to máte dosť drahý kurz 😒 koľko hodín v tom máte? a ako dlho nude trvať?
@seagull2404 no to si nevyberieš moja ale tak hádam vám to moc neznepríjemňuje plávanie 😒 my sme už malí " podvodníci " a deckám sa to podľa všetkého páči 🙂
@niky13 ahoj moja,aj ty si na fb? musím ťa pohľadať 😎
@memory97 myslím si že s odvykaním od fľašky je to individuálne ale poznám pár detí čo boli na UM a veľa krát len doma na večer už dávali fľašku a inak pili normálne z pohárika ...

hajatanufus
8. apr 2011

AHOJTE BABENKY TAK SME STASTLIVO PRISLI Z LONDYNA ale som tak unavena ze vas ledva citam a vobec nemam silu odpisat ale ked som prisla k tortam reku ze aspon katke napisem @katulkaaaaaa moja si velmi sikovna krasne torticky naozaj a verim ze su aj rovnako chutne
idem vas este docitat a idem si lahnut ak deti dovolia a zajtra vam aj poodpisujem sorry

akika722
8. apr 2011

@evanns 🙂
@hajatanufus čo ste boli na vyletiik????? 🙂

danulienka35
8. apr 2011

@akika722 aja moja poslem kolko chces? 😉

akika722
8. apr 2011

@danulienka35 asspoň dva 😀

evanns
8. apr 2011

@alure 10 tyzdnov a to kazdy tyzden 50 min cca 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre